Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Голосування

Яка з релігій/світосприйняття вам найближче?

Православ'я
5 (17.2%)
Язичництво
3 (10.3%)
Атеїзм
8 (27.6%)
Іудаїзм
0 (0%)
Іслам
0 (0%)
Буддизм
1 (3.4%)
Баптизм
2 (6.9%)
Свідки Єгови
0 (0%)
Агностицизм
3 (10.3%)
Інше
7 (24.1%)

Проголосувало користувачів: 17


Автор Тема: Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?  (Прочитано 23182 раз)

0 Користувач і 3 Гостей переглядають цю тему.

Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #135 : 17 Січня 2012, 12:16 »
А що ж тут писати? Я просто знаю, піде словесний понос проти існування Бога чи достовірності Біблії. Взяти хочаб, що хтось писав, що якісь вчені доказали про не існування Ісуса Христа взагалі... Повна маячня! Навіть досвідчені атеісти знають що така людина була. Ну загляньте в різні літописи, хоча Біблія теж літопис.
Бог є, і Він завжди зі мною, це я знаю і вірю! На своєму житті перевірено!
Почитайте уважніше форум


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #136 : 17 Січня 2012, 12:23 »
"VIRYS W"Думав проголосувати за православність, але...
У православних бог, як і у всіх християн - якись дивакуватий. Створив по свому подобію, а займатись сексом гріх.
Відповідь - можна, після шлюбу,тому що тільки після шлюбу ви станете спільним подружжям.


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #137 : 17 Січня 2012, 18:49 »
"Моя хата скраю я нічого не знаю". Це не образа на Вас, ви пишіть, я в силу знань дам відповідь, це сором за "них"     

Чому нічого не знаю?.. може щось таке знаю, чого не знають інші. А якщо вони будуть це знати, до до яких наслідків це може привести? Проблема зараз стоїть не стоянні в осторонь від храмів, а в способах приманювання потенційних правовірних.  :) Дехто ходить по двоє з книжечками, дехто лампочки роздає (я був дурний клюнув раз на лампочку і вступив з ними в дискусію, вони мені кожен тиждень по півкіла своєї макулатури під дверима залишали  :D), деякі СЄКТИ тупо зганяють БИДЛО до "храму". Причому пов'язані вони з брудними грошима і продажними політиканами. А це вже релігією і не пахне, це банальний мережевий маркетинг... але то таке, без лоха жизнь плоха, як то кажуть.

Зараз світ стоїть на порозі великих археологічних відкриттів. Частина з них вже зроблена і є в вільному доступі в мережі, частина - засекречена, а частину - саму важливу - ще треба зробити. Після цього всі релігії будуть зазнавати серйозної модернізації, інакше будуть просто приречені.


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #138 : 17 Січня 2012, 18:51 »
У православних бог, як і у всіх християн - якись дивакуватий. Створив по свому подобію, а займатись сексом гріх.

може тому, що людина під час створення задумувалася як раб (для чорної роботи) ?


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #139 : 17 Січня 2012, 18:56 »
Повна маячня! Навіть досвідчені атеісти знають що така людина була.

всі про це знають, тільки відмовлятися від теорії Дарвіна учониє не хочуть, бо вона зручна для того, щоб пояснити багато речей і тримати плєбс в нєвєдіньї. Кажуть Дарвін сам відмовився від своєї теорії, але підхватили її марксисти і пошло поєхало...


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #140 : 17 Січня 2012, 22:54 »
хм... в принципі, саме слово теорія багато чого нам вказує. Це не підтверджена істина, а лише одне з припущень, яке всі вчені взяли на озброєння як найімовірніший спосіб появи людини.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Doculya

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #141 : 18 Січня 2012, 08:24 »
Почитайте уважніше форум
Вибачте, може щось пропустила, я з мобільного.
Я відповіла, як людина що читає форум, але мовчить (до пори до часу) :)
Мій Бог живий!


Offline Doculya

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #142 : 18 Січня 2012, 08:30 »
може тому, що людина під час створення задумувалася як раб (для чорної роботи) ?
В Біблії чітко написано, що людина це вінець Божого творіння, вона створена для слави Божої.
Мій Бог живий!


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #143 : 18 Січня 2012, 10:50 »
Чому нічого не знаю?.. може щось таке знаю,
 Після цього всі релігії будуть зазнавати серйозної модернізації, інакше будуть просто приречені.
Всі релігії можуть зазнати модернізації, но православіє від слова правельне славлення Бога - з цим я з Вами взагалі не погоджуюся, згадайте історичні події, як нищили культуру, народи, у яких була одна єдина віра, руйнували храми не тільки будівлю, але й перш за все в душах людських - Бог як голова церкви коли перебував в тілі людини тут на землі сказав -  “Ти — Петро-Скеля і на цій скелі Я збудую Церкву Мою і ворота адові не подолають її”( цитата з біблії).
Хтось писав про раба, моя відповідь - ми являємось дітьми (не рабами) Божими.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #144 : 20 Січня 2012, 20:04 »
хм... а як же "прийми душу раба твого..."?
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #145 : 20 Січня 2012, 21:56 »
Всі релігії можуть зазнати модернізації, но православіє від слова правельне славлення Бога - з цим я з Вами взагалі не погоджуюся, згадайте історичні події, як нищили культуру

навіщо згадувати? візьмемо он нашу ВР - там половина сидить іудеїв правовірних (це не іронія  ;)), а інша половина - вихрести, ще є пару мусульман. При цьому в школах викладається чомусь атеїстичне вчення!  :o

Бог як голова церкви коли перебував в тілі людини тут на землі сказав -  “Ти — Петро-Скеля і на цій скелі Я збудую Церкву Мою і ворота адові не подолають її”( цитата з біблії).

А церкви, молитвенні будинки і мечеті, що будуються і відкриваються на украдені в простолюдинів останні копійки. Кого ж тоді прославляє церква насправді?


Offline Doculya

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #146 : 04 Лютого 2012, 12:49 »

А церкви, молитвенні будинки і мечеті, що будуються і відкриваються на украдені в простолюдинів останні копійки. Кого ж тоді прославляє церква насправді?

Неварто всіх грести під одну гребінку! У різних течіях, напрямках, релігіях є "невірні", які просто "заплямовують" інших.
Мій Бог живий!


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #147 : 05 Лютого 2012, 15:09 »
хм... а як же "прийми душу раба твого..."?
Цитати з Біблії
1 Кор 7, 21-23: «Рабом тебе покликано? Не журися!... раб, покликаний у Господі — Господній визволенець. Так само й вільний, коли його покликано, є раб Христа. Ви куплені високою ціною! Не ставайте рабами людей».

Йо 15, 14-15: «Коли ви робите все, що я вам заповідаю, то ви — друзі мої.Тож слугами вже не називатиму вас: слуга не відає, що його пан робить. Називаю вас друзями, бо все я вам об'явив, що чув від Отця мого».

Гал 4, 6-7: «А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває: "Авва, Отче!" Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові».

1 Йо 3, 1-2: «Дивіться, яку велику любов дарував нам Отець, щоб ми дітьми Божими звалися. Ми і є ними. І тому світ нас не знає, бо він його не спізнав. Любі! Ми тепер — діти Божі, і ще не виявилося, чим будемо. Та знаємо, що коли виявиться, ми будемо до нього подібні, бо ми побачимо його, як є».


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #148 : 05 Лютого 2012, 15:11 »
Обидва терміни мають право на існування, що і є в церковній практиці. «Раб Божий» — протилежність до «раб гріха», «раб диявола». «Син Божий», по аналогії до єдиного Сина Божого, задля любові якого ми є братами і сестрами у Ньому і дітьми Божими.


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #149 : 05 Лютого 2012, 21:06 »
Цитати з Біблії
1 Кор 7, 21-23: «Рабом тебе покликано? Не журися!... раб, покликаний у Господі — Господній визволенець. Так само й вільний, коли його покликано, є раб Христа. Ви куплені високою ціною! Не ставайте рабами людей».

тут суцільна єдність протилежностей, або я неправильно розумію цей текст, або це черговий невдалий переклад з давньогрецької. Може тут як і в випадку з Вавилонською вежею варто звернутися до оригіналу.  :) Але зробимо скидку на те, що часи тоді були панування язичницької Римської імперії. Час імперії давно минув, але...
 
далі, продовжую: чому церква (православна і католицька) нічого не робила, для того, щоб викорінити феодальний лад - рабство, і мало того - продовжує його насаждати, навіть в сучасному суспільстві, лобизаючись з власть і гроші імущими - це замість того, щоб наставляти їх на істинних шлях - возлюбити ближнього свого, творити добро людям, а не тільки власному животу, дружині та нащадкам? (сьогодні випадково побачив на фото Кравчука, який цілується з Філаретом. Люди освітчені і не тільки, знають хто такий Кравчук і його основні досягнення)

А може, це ось і є справжній істинний шлях, поступовий перехід від олігархії до феодально-рабовласницького ладу, а нам в голову продовжують втовкмачувати всякі ліберальні цінності приспішники Нечистого? Бажано, щоб цитати з Біблії Ви доповнили власними судженнями, бо мені, а також загалу, було б цікаво почути Вашу скромну думку.


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Національний банк України Економіка Остання відповідь12 Червня 2023, 13:46
від Taurus
xx Верховна Рада України Політика Остання відповідь14 Листопада 2023, 11:49
від Taurus
xx PayPal в Україні Інші IT теми Остання відповідь17 Березня 2022, 21:47
від Taurus
xx Чисто ФЛУД Оффтоп Остання відповідь08 Жовтня 2023, 18:54
від Taurus
xx Володимир Зеленський Політика Остання відповідь20 Вересня 2023, 11:12
від Taurus
xx Петро Порошенко Політика Остання відповідь08 Листопада 2022, 12:11
від Taurus
xx Українська Правда Новини України Остання відповідь04 Липня 2021, 12:40
від Taurus
xx Компанія Intel Інші IT теми Остання відповідь25 Березня 2024, 12:00
від Taurus
xx Літак Ан-225 «Мрія» Україна Остання відповідь28 Липня 2023, 15:31
від Taurus
xx Гурт Metallica Музика Остання відповідь23 Травня 2023, 12:59
від Taurus