Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Голосування

Яка з релігій/світосприйняття вам найближче?

Православ'я
5 (17.2%)
Язичництво
3 (10.3%)
Атеїзм
8 (27.6%)
Іудаїзм
0 (0%)
Іслам
0 (0%)
Буддизм
1 (3.4%)
Баптизм
2 (6.9%)
Свідки Єгови
0 (0%)
Агностицизм
3 (10.3%)
Інше
7 (24.1%)

Проголосувало користувачів: 17


Автор Тема: Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?  (Прочитано 23178 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #150 : 06 Лютого 2012, 09:01 »
тут суцільна єдність протилежностей, або я неправильно розумію цей текст, або це черговий невдалий переклад з давньогрецької. Може тут як і в випадку з Вавилонською вежею варто звернутися до оригіналу.  :) Але зробимо скидку на те, що часи тоді були панування язичницької Римської імперії. Час імперії давно минув, але...
 
Все Ви правильно розумієте, немає тут ніяких протилежностей, я дав відповідь по суті, (Цитата: VirusW від 20 Січня 2012, 20:04
хм... а як же "прийми душу раба твого..."?), вибачте що цитатою з біблії, але біблія написана не тільки для минулого
далі, продовжую: чому церква (православна і католицька) нічого не робила, для того, щоб викорінити феодальний лад - рабство, і мало того - продовжує його насаждати,
 
На мою думку я зрозуміло пояснив про рабство, ми не являємось рабами, якщо Ви і раб, то скажіть кому, якій людині Ви служите?,це відповідальність (Ви кріпак?) православна чи католицька церква не вкорінює феодального ладу, і немає важилів впливу на Вас, щоб Ви стали її так як ви називаєте (рабом)
лобизаючись з власть і гроші імущими - це замість того, щоб наставляти їх на істинних шлях - возлюбити ближнього свого, творити добро людям, а не тільки власному животу, дружині та нащадкам? (сьогодні випадково побачив на фото Кравчука, який цілується з Філаретом. Люди освітчені і не тільки, знають хто такий Кравчук і його основні досягнення)

А може, це ось і є справжній істинний шлях, поступовий перехід від олігархії до феодально-рабовласницького ладу, а нам в голову продовжують втовкмачувати всякі ліберальні цінності приспішники Нечистого?
 
Так, я бачив не тільки Кравчука, але я хочу зломати той бар'єр між високопосадовцем, який дивиться на нас з великого вікна, та високої посади, як просту ніщу людину, щодо лобзання, то саме ця заповідь - возлюбити ближнього. ;D
гроші імущими - це до тих кого Ви обирали.


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #151 : 23 Травня 2012, 19:47 »
І, все-таки, спираючись на результати опитування, не без особистого задоволення констатую, що адекватних людей більше, ніж християн.


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #152 : 24 Травня 2012, 16:28 »
Цитувати
що адекватних людей більше, ніж християн.
тобто християни неадекватні?
Слава Україні!!!


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #153 : 24 Травня 2012, 22:23 »
Мене тішить, що моя іронія дійшла..


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #154 : 25 Грудня 2012, 10:03 »
Мене тішить, що моя іронія дійшла..
У цьому випадку я лікарства не можу дати Вам щоб Ви і надалі тішилися, просто ми забули хто ми, від кого походимо і чомусь ставимо себе, якщо не на рівні то дуже близько до Бога, вважаємо, що нам відкрилась якась там істина. насправді ж ми купка сліпих дітей, які безнадійно блукають в непроглядній темряві, не бажаючи слухати голосу Отця нашого


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #155 : 25 Грудня 2012, 14:49 »
"насправді ж ми купка сліпих дітей, які безнадійно блукають в непроглядній темряві,"- як тонко та точно Ви дали СВОЮ характеристику. Але, смію Вам заперечити... пізнання вашого бога  не зроблять Вас менш "темним".

Як кажуть британські вчені "І батько твій дурень, і дід був дурнем, а тобі й на роду написано таким залишитись."


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #156 : 20 Лютого 2013, 13:16 »
CeeLo Green - Mary Did You Know (The Bible


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #157 : 21 Лютого 2013, 18:30 »
2Fatal Doll
Що, лише християни, по-твоєму, неадекватні?
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #158 : 22 Лютого 2013, 12:26 »
Згідно теми: » Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?, я хочу ще раз доказати, що при приниженні людини будь якого віросповідання, чи посади над християнином, все одно приходить піднесення, тобто (Воскресіння). Господь сказав: " що без волі моєї, жодна волосина не впаде з вашої голови". Тож подумаймо, "яка релігія", якщо не має волі Божої.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #159 : 22 Лютого 2013, 20:04 »
2Stepan:
1. Я вже задавав це питання, але тоді ви ще не були на форумі. Як православні ставляться до тих людей, у яких просто нема можливості бути православними. По логіці: вони ж не винні, що не мали можливості стати православними. Аборигени в сучасний період, або ті, хто народився до 0 року. Навіть якщо згадати всілякі напасті, які по Біблії Бог наводив на людей, бо ті "забули Бога", то там же були і ті, хто його і не знав від народження.
2. І як ставитись до випробувань Бога, якщо в їх результаті гинуть негрішні діти,  яким, наприклад, 2 місяці від народження? Вони ж ще не свідомі, тому грішити не могли.

PS: Відповідь: "Позитивно" мене не влаштовує. Мені цікаво, як ці люди будуть на Страшному суді "опрацьовані". Що з ними буде, за те, що не вірили, бо й не могли?

І ще одне:
3. Ви говорите, що люди є люди, тому не можна судити віру за її представниками. Але ж, на скільки мені відомо, на одному із вселенських соборів було вирішено, які Євангелія є канонічними, а які ні. А вирішували це, знову ж таки - ті ж самі найвищі чини церкви. Тобто ті, хто розглядає її як бізнес, і, відповідно, рішення їх було теж бізнесове, а не на користь Бога. Відповідно, ви вірите в їх казочку, а не в Бога?
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #160 : 22 Лютого 2013, 20:44 »
2Fatal Doll
Що, лише християни, по-твоєму, неадекватні?

Моє імхо - всі люди їб*нуті в принципі, але віруючі (і християни включно) їб*нутіші "нормальних"/цивільних/менш хворих людей.
Как-то так(с)
Не згоден?


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #161 : 22 Лютого 2013, 21:13 »
Ні. Бо бачив:
1. Справді_віруючих, які досить інтелігентні і освічені люди. (НЕ ВСІ!)
2. Несправжньо_віруючих, які досить неінтелігентні, і взагалі, еталон бидла. (БАГАТО)
3. не_віруючих, які не можуть себе стримати, щоб тільки ж показати всім, що лише вони праві (зазвичай доводять свою правоту лише з допомогою "Парадоксу всемогутності" (про камінь і Бога). Цей парадокс вони десь почули, і вчепились у нього, бо хочуть показатись 4 групою).
4. Не віруючих інтелігентів.
5. Інертних ("вірю, але в церкву впадло", "вірю на всякий випадок").
1 і 4 група мені сподобалась. З ними цікаво розмовляти. І, зазвичай, є чого повчитись.
2 і 3  - частіше за все не знає про що говорить. Біблію не читали, з заповідей можуть назвати лише 3 (не убий, не укради, не займайся веселим з чужою жінкою). Далі цього їх знання не простягаються.
______________________
Саму *банутість всіх людей я не розглядаю, так як це аксіома
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #162 : 23 Лютого 2013, 11:05 »
VirusW
1.Можу помилятися, але попробую пояснити і розставити все на свої місця. Православний християнин, це той, хто охрещений і правильно славить Бога, не маю наміру образити чи принизити інші конфесії. Історики придумали правило, історія вчить, що нічого не вчить. Історія людства описана у біблії і має свою послідовність. Від початку створення світу,Адама і роду аж до потопу, усвідомлюючи події, Божі постанови і повчання. Після потопу, до переселення Ізраїля до Єгипту, таким чином дається хронологія подій, а дальше Господь розказує скільки часу Євреї були у Єгипті, скільки тривала епоха суддів, який цар царював, які пророки і чого навчали, так аж до вигнання Ізраїля. Господь розказує дальше, які покоління жили до народження Христового. Таким чином, всю нашу історію Господь подав нам у Своєму Писанні.  Господь попереджував, що люди Його слухати не захочуть, вони оберуть собі вчителів, які будуть їм «вуха влещувати», які придумають свою історію, щоби нею можна було гордитися, щоби вона виправдовувала їх безбожні вчинки. Не знаючи Божої історії прийти до віри і до Його спасіння неможливо, але коли її розказувати іншим, як диякон Степан або апостол Павло, то люди за це не похвалять. Якщо Господь позволить, то розберемо конкретно події в історії, Божі повчання про них.


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #163 : 23 Лютого 2013, 11:10 »
Моє імхо - всі люди їб*нуті в принципі, але віруючі (і християни включно) їб*нутіші "нормальних"/цивільних/менш хворих людей.
Как-то так(с)
Не згоден?
Прошу толерантності, бачив Ваші нецензурні висловлювання у других темах, без комент.


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #164 : 23 Лютого 2013, 11:16 »
 VirusW
2.Я теж не знаю, чи добре, коли діти страждають все життя в муках і помирають в 2 роки, чи добре, коли людині дається випробування, яке вона не витримує і вчиняє самогубство, чи добре дати світлій і щасливій людині терпіння, тим самим прибивши її до землі якимось турботами, яких могло би і не бути, чи добре, коли хтось тягне на собі тягар невдалого шлюбу, хоча міг би бути щасливим, і на смертному одрі розуміє, що так і прожив своє життя, будучи обманутим, принижуваним, зрадженим. За законами логіки це зле і жоден добрий батько не зробив би своїй дитині подібного. Але, повторюсь, цілком можливо, що в людини викривлені поняття добра і справедливості, що те добро якесь інше, ніж ми собі уявляємо його. Думаю, тут допоможе тільки мати віру, навіть якщо вона сліпа.


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Китай У світі Остання відповідь23 Квітня 2023, 21:08
від Taurus
xx Пятниця в Тальному - Ваші плани? Тальнівське дозвілля Остання відповідь06 Травня 2024, 16:07
від andreyvincose
xx Пора валити? Еміграція з України Українська еміграція Остання відповідь10 Лютого 2024, 20:04
від Taurus
xx Гурт Metallica Музика Остання відповідь23 Травня 2023, 12:59
від Taurus
xx Війська НАТО У світі Остання відповідь27 Лютого 2024, 12:00
від Taurus
xx Підвищення тарифів ЖКГ Економіка Остання відповідь11 Квітня 2024, 12:00
від Taurus
xx Хутін Пуй У світі Остання відповідь08 Лютого 2024, 13:19
від Taurus
xx Брехня Порошенка Політика Остання відповідь02 Серпня 2022, 15:18
від Taurus
xx Петро Порошенко Політика Остання відповідь08 Листопада 2022, 12:11
від Taurus
xx КНДР У світі Остання відповідь12 Вересня 2023, 10:41
від Taurus