Погода в Тальному Прогноз погоди +29 °C Змінна хмарність Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Голосування

Яка з релігій/світосприйняття вам найближче?

Православ'я
5 (17.2%)
Язичництво
3 (10.3%)
Атеїзм
8 (27.6%)
Іудаїзм
0 (0%)
Іслам
0 (0%)
Буддизм
1 (3.4%)
Баптизм
2 (6.9%)
Свідки Єгови
0 (0%)
Агностицизм
3 (10.3%)
Інше
7 (24.1%)

Проголосувало користувачів: 17


Автор Тема: Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?  (Прочитано 23183 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #15 : 09 Вересня 2010, 20:24 »
Цитувати
ага найпопулярніша з  цим не поспориш..скільки людей зробить рабами)).
вона створена не для того щоб обмежувати свободу і права людей, а для того щоб розказати людям як правильно жити...
Слава Україні!!!


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #16 : 09 Вересня 2010, 20:31 »
гггг я думаю шо ми б і без біблії зрозуміли колись шо от нетреба..вбивати красти  і т.д. для цього біблія "яка вчить правильно жити"(разом з хрестовими походами правильними і т.д.) непотрібна
а от те що вона повністю обмежує свободу людини це правда...можу тобі зробити очну ставку з мамою моєї подруги..фанатичкою)побачиш ці "необмеження" ;)


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #17 : 09 Вересня 2010, 20:53 »
ну я голосував за Православ*я та інше
...
за Православ*я... тому що мабуть з дитинства мене виховували в православній сім*ї... як неяк це одна найбільших релігій(треба ж у щось вірити :))...
...
Погодьтесь адже вірити у те що ми пішли від мавп це дибілізмус!
...
ЗІ доречі, навіть учені визнали, що була така людина як Ісус Христос!
"Якби бога не було, його треба було б видумати", - не памятаю хто сказав, але в точку.
Чому дибілізмус? Будова подібна, археологи знайшли прадавніх людей, які більше схожі на мавп ніж на людей - я думаю це нормальний аргумент. Те що ще не всі етапи еволюції підтверджені археологічними знахідками - вважаю питанням часу. І взагалі, якщо вірити що всесвіт нескінченний, і в ньому безліч планет, то виходить, що те що зародилось життя саме на нашій планеті - просто збіг обставин, а не рука Господа. Тому якщо я і вірю у Творця, то лише як того, хто "організував" великий вибух з нічого. І знову ж таки, якщо вірити у нескінченність всесвіту - виходить десь уже є абсолютно така ж самі планети (звичайний збіг обставин), з такими ж людьми, і там теж VirusW написав таке ж повідомлення на такому ж форумі, тільки на деяких планетах (їх теж виходить нескінченна кількість)  VirusW зробив помилку в слові, яке виділене жирним, бо не поставив апостроф. Хм... загнув я, все, закругляюсь :)

ЗІ: Ага, а є ще вчені історики,  які згадують Нікейський собор, де при голосуванні, з мінімальною перевагою виграла "святість" Ісуса Христа. Якби не якесь голосування - не було б у нас Сина Божого.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #18 : 09 Вересня 2010, 21:21 »
просто деяким людям..небудемо тикати пальцями ;) просто гордість не дозволяє признати шо з тваринками у нас багааато спільного;-) наприклад ДНК бібізянки на 99% схоже з нашим отак от
 а те що ще десь є життя в Всесвіті це безсумнівів!
а ще в Єрусалимі найпопулярнішою особою якій молились за голосуванням ста..ла......ДІВА МАРІЯ... а Христос 3 місце зайняв ;D

VirusW тримай + ;)


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #19 : 09 Вересня 2010, 21:37 »
Цитувати
а от те що вона повністю обмежує свободу людини це правда...можу тобі зробити очну ставку з мамою моєї подруги..фанатичкою)побачиш ці "необмеження" Підморгую
і в чому проявляються ці обмеження?

Цитувати
Чому дибілізмус? Будова подібна, археологи знайшли прадавніх людей, які більше схожі на мавп ніж на людей - я думаю це нормальний аргумент.
"оте" що знайшли археологи то не прадавні люди а інші істоти які жили до нас... Просто казочки про еволюцію придумали вчені бо це їхня робота.(Наприклад всім відомий текстовий редактор Ворд 2003 неможе сам пособі "еволюціонувати" в Ворд 2007, для цього потрібне втручання людини... мавпи це 2003 а людина 2007 хто незрозумів :))
Слава Україні!!!


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #20 : 09 Вересня 2010, 21:50 »
Цитувати
просто деяким людям..небудемо тикати пальцями  просто гордість не дозволяє признати шо з тваринками у нас багааато спільного;-) наприклад ДНК бібізянки на 99% схоже з нашим отак от
а я що казав що у нас з тваринами нема нічого спільного? так є спільне! :)
Наприклад найбільш сумісною твариною для нас є свиня а не мавпи :)
Хоча наша ДНК схожа на мавпячу це неозначає що люди пішли від мавп... хоча в моєму універі є такі студенти що мабуть мають предків мавп ;D

Слава Україні!!!


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #21 : 09 Вересня 2010, 21:51 »
обмеження?ггг ну по-перше нормального сну немає ..( це розказує дочка її) посеред ночі прокидаєця- молиться ,шо не робить- перед цим помолитьсяя, тварин в хаті не можна тримати- бо в церкві сказали(хоча це обмеження скоріше для подружки, бо вона сильно хоче), постійно в хусткі ходить.. як тільки хто зайде в хату- біжить ховається і вдягає хустку, не стрижеться коли не положено  і т.д. такі маленькі обмеження а взагалом дуже важко жити з нею(за словами дочки) тому що ці обмеження і на дочку її теж переходять( особливо в неділю чи в суботу в 5 годин в церкву вставати кожен тиждень)


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #22 : 09 Вересня 2010, 21:52 »
а я що казав що у нас з тваринами нема нічого спільного? так є спільне! :)
Наприклад найбільш сумісною твариною для нас є свиня а не мавпи :)
Хоча наша ДНК схожа на мавпячу це неозначає що люди пішли від мавп... хоча в моєму універі є такі студенти що мабуть мають предків мавп ;D

ггг аналогічне помічаю в коледжі=)
доречі  не для всіх свиня є сумісною..я от не пью :D ішо тепер
п.с. ну тоді значить мавпи пішли від нас :D і взагалі помічаю(так логічно) шо людина набагато нижча за тварину) ну от так чьось склалось враження..


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #23 : 09 Вересня 2010, 21:55 »
Наприклад всім відомий текстовий редактор Ворд 2003 неможе сам пособі "еволюціонувати" в Ворд 2007
І ім'я йому Білл Гейтс. Амінь. :)


З.І. Спонсор правопису браузер Опера.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #24 : 09 Вересня 2010, 21:57 »
ну з прочитаного зрозумів що це не православна віруюча а якась сектантка... мені шкода твоєї подружки і її мами.
Слава Україні!!!


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #25 : 09 Вересня 2010, 22:01 »
ОТОЖ ШО І НІ!!!!ходить в церкву оту шо в центрі нову..
мені теж подружки жаль..а от матері-ні


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #26 : 09 Вересня 2010, 22:15 »
ну тут мабуть тре розрізняти нормальних віруючих (нормально працює протягом тижня, дотримується там тих 10 заповідей а в неділю йде в церкву) і фанатиків.
Можна нівщо невірити але треба жити правильно і завжди думати що робиш і думати про наслідки... і все буде ОК :D

ЗІ коли писав про сумісність з свинею то мав на увазі що її можна використовувати як донора.
Слава Україні!!!


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #27 : 09 Вересня 2010, 22:27 »
дотримуватись "заповідей" (а по суті це закони і не божі а цивілізовані )може і не віруюча людина
є така дуже вдала фраза "Вірити  можна лише в брехню, тому що вона прийнята без доказів і може бути спростована без доказів, знати ж можна лише істину" ;)


п.с. може про свиню це лише для українців відноситься? як не як свята істота)) ми язичники гг


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #28 : 09 Вересня 2010, 22:48 »
не розумію чому свиня до нас ближче? донорство - це лише пів діла, при цьому ж не зачіпається генотип. Ніякого впливу. "Електронний водій ритму серця" - хз що це таке, але назва каже, що це штучний орган, який вживлюють людині. Тоді компютер теж можна вважати ближчим до людини ніж мавпа  ;D (хоча з цією тезою я згодний. Я зі своєю "Квіточкою" - одне ціле  :D).
І про біблію. Я її вважаю найкращою книгою серед усіх по одній єдиній причині: це найкраща збірка морально-етичних норм за все існування людства. І єдиноповна. (нове слово придумав :) )
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #29 : 09 Вересня 2010, 22:50 »
простіше кажучи це ті самі закони але для заохочення змішані з казками


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Національний банк України Економіка Остання відповідь12 Червня 2023, 13:46
від Taurus
xx Українська корупція Політика Остання відповідь14 Вересня 2023, 17:05
від Taurus
xx Верстати та інструменти Дім Остання відповідь28 Червня 2023, 20:08
від stihl
xx Президент США У світі Остання відповідь22 Липня 2024, 12:00
від Taurus
xx Підключення до Інтернету Internet Остання відповідь22 Червня 2024, 12:00
від Taurus
xx Україна і НАТО Політика Остання відповідь08 Лютого 2024, 12:00
від Taurus
xx Націоналізація ПриватБанку Економіка Остання відповідь18 Листопада 2023, 22:31
від Taurus
xx Українська діаспора Українська еміграція Остання відповідь13 Липня 2022, 11:01
від Taurus
xx КНДР У світі Остання відповідь12 Вересня 2023, 10:41
від Taurus
xx Мораторій на продаж землі Політика Остання відповідь08 Липня 2020, 19:17
від Taurus