Погода в Тальному Прогноз погоди +6 °C Похмуро Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 51.15 А-95: 53.93 ДП: 54.52 Газ: 27.83

Голосування

Яка з релігій/світосприйняття вам найближче?

Православ'я
5 (17.2%)
Язичництво
3 (10.3%)
Атеїзм
8 (27.6%)
Іудаїзм
0 (0%)
Іслам
0 (0%)
Буддизм
1 (3.4%)
Баптизм
2 (6.9%)
Свідки Єгови
0 (0%)
Агностицизм
3 (10.3%)
Інше
7 (24.1%)

Проголосувало користувачів: 17


Автор Тема: Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?  (Прочитано 22263 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #45 : 11 Жовтня 2010, 09:51 »
1. Церква створена людьми ..і створена лише як бізнесова організація- факт доведений роками =)
2. Людина потребує спілкування з іншими людьми ( без спілкування з богом вона не злетить з катушок на відміну від нестачі соц. спілкування)
3. Таких, що чинять просто так добро неіснує в принципі;-) навіть віруючі ..все це робиться через лицемірність;-) знаєш яку? попасти в рай) ось стимулювання...просто так нічього не робиться
4. гггг чьось більшість віруючих таки живуть в злиднях і хороші люди( є багато таких знайомих) а саме Г***О живе в золоті) парадокс
5. Поради нам не потрібні. Поради дають лише коли просять. Ви цього не знали?
6. Я б "бог" з наступного речення прибрала=) Час хай залишається ібо це є факт
7. А якшо не молитись, не ходити до церкви, взагалі не вірити в бога але ПРОСТО так допомагати людям...без будь-якої користі то що? всеодно грішник? хоча як не дивно більшість віруючих ніразу в житті нічього доброго просто так комусь не зробили але вони  вважаються не грішними бо пішли помолились=)) питання риторичне.
Відразу виникає таки досить вірне твердження: Я молился богу до 12 лет, что б он подарил мне велосипед. Потом я понял что ето работает иначе. Я украл велосипеда и начал молится о прощении. Непамятаю хто писав=) але це досить в тему


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #46 : 11 Жовтня 2010, 10:14 »
Важко відповісти на питання, не знаючи всіх обставин, Вашого виховання, життя сім'ї. Варто підійти в храм і поспілкуватись з священиком з цього питання, щоб він міг дати пораду, опираючись на більшу кількість фактів.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #47 : 11 Жовтня 2010, 10:31 »
І що мені священик допоможе?
ну скаже купити в храмі свічечку( поза храмом не дозволить бо вони будуть "недійсні" як і все інше шо куплене "внє" контори)
які "факти"??гг всі ці факти є в дуже цікавій книжечці під назвою біблія) тож всі відповіді уже наперед відомі і слухати їх не цікаво(особливо кидані олігофренічні цитати)=)

і навіть хід вашого думок : "я не знаю- бог знає" теж було очікуваним
Мої виховання в сімї  нічим вам не допоможуть ібо вони посередні як і в більшості.

доречі є брошурка така для починаючих атеїстів)) дуже цікава.. там розписано стрілочками як з подібними Вам спілкуватись і там був пунк як відповісти на це питання і навіть було те, що Ви на нього відповісте;-)
чим більше я спілкуюсь з подібними Вам тим більше бачу що та табличка повністю підтверджується)чесно)) знайду скину вам , подивитесь))
Повторююсь - поради дають коли їх просять ;)
Я ж Вам не раджу )
п.с. Вас випадково не Максим Слюсарський звати? :D


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #48 : 11 Жовтня 2010, 10:45 »
 Не до кінця чітко зрозумів Ваше питання, його можна розуміти двояко. Тому даю відповідь: я не Максим, і не цитую єресь із Вами названих книжичок, я Православний християнин. Варто вивчити вчення Церкви і зрозуміти, чому ти православний  і якщо буде віра і переконання в своїй правоті (переконання а не фанатизм, як часто буває).


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #49 : 11 Жовтня 2010, 10:48 »
це все похідне віра і церква нерозєднані;-)хто б там шо не казав
а питання було таким:

"А якшо не молитись, не ходити до церкви, взагалі не вірити в бога але ПРОСТО так допомагати людям...без будь-якої користі то що? всеодно грішник? хоча як не дивно більшість віруючих ніразу в житті нічього доброго просто так комусь не зробили але вони  вважаються не грішними бо пішли помолились=)"

ну дивіться ато я цитати з "книжичок" не люблю) навіть їх не дочитую бо гидко)
продовжимо пізніше) я біжу


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #50 : 11 Жовтня 2010, 10:56 »
І що мені священик допоможе?
ну скаже купити в храмі свічечку( поза храмом не дозволить бо вони будуть "недійсні" як і все інше шо куплене "внє" контори)
які "факти"??гг всі ці факти є в дуже цікавій книжечці під назвою біблія) тож всі відповіді уже наперед відомі і слухати їх не цікаво(особливо кидані олігофренічні цитати)=)

і навіть хід вашого думок : "я не знаю- бог знає" теж було очікуваним
Мої виховання в сімї  нічим вам не допоможуть ібо вони посередні як і в більшості.

доречі є брошурка така для починаючих атеїстів)) дуже цікава.. там розписано стрілочками як з подібними Вам спілкуватись і там був пунк як відповісти на це питання і навіть було те, що Ви на нього відповісте;-)
чим більше я спілкуюсь з подібними Вам тим більше бачу що та табличка повністю підтверджується)чесно)) знайду скину вам , подивитесь))
Повторююсь - поради дають коли їх просять ;)
Я ж Вам не раджу )
п.с. Вас випадково не Максим Слюсарський звати? :D
Відповідь: Свічка має двояке значення. По-перше це наша пожертва Богу - купуючи свічку ми одночасно жертвуємо на храм. А по-друге для нас вона є символом молитви. Як полум'я свічки горить і тягнеться догори, так само наша молитва повинна бути не холодною, а полум'яною і тягнутись до Бога. Тому молячись і дивлячись на свічку ми повинні про це пам'ятати.
Свічку можна запалювати просто під час молитви в храмі чи вдома. Також є традиція ставити свічки за здоров'я живих та за спокій спочилих. Є деякі особливі випадки, коли всі в храмі запалюють свічки і тримають в руках, наприклад на Утрені Страстей Христових або під час заупокійних богослужінь.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #51 : 11 Жовтня 2010, 11:34 »
та мені всеодно що вона там означає ..то уже ваше діло і ваша фантазія..Я говорю про те, що при храмах ;) висять написи " купляти свічки біля храму заборонена ібо вони стають недійсні"...ясне діло грошей втрачати ніхто не хоче=) довести свої слова?? показати фото??? ;)


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #52 : 11 Жовтня 2010, 11:48 »
Неможна судити всі храми під один, адже в ньому працюють священики, а священик це також людина яка буде судима і в нього є свої амбіції, в цьому полягають і його приписи, з цим я з Вами солідарен, фото не потрібно


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #53 : 11 Жовтня 2010, 11:57 »
я можу закластись на 1000 доларів, що в КОЖНОМУ храмі є якась бізнес проволочка
і можу обгрунтувати! навіть в нашому;)
так священник людина..нарешті...тоді чьому Ви мені пропонували до нього іти за порадою?
він же ж така сама людина а може й ще гірший) доречі парадокс... 3-тя частина священників-атеїсти :) це так для спільного розвитку

і Ви так і не відповіли на це питання:
"А якшо не молитись, не ходити до церкви, взагалі не вірити в бога але ПРОСТО так допомагати людям...без будь-якої користі то що? всеодно грішник? хоча як не дивно більшість віруючих ніразу в житті нічього доброго просто так комусь не зробили але вони  вважаються не грішними бо пішли помолились=)"

ВКОТРЕ)) що ж відповідь зрозуміла=)

у нас з татом є знайомий священник так от він сказав золоті слова " в церкві я на роботі а поза нею я можу робити все що хочу"


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #54 : 11 Жовтня 2010, 13:33 »


і Ви так і не відповіли на це питання:
"А якшо не молитись, не ходити до церкви, взагалі не вірити в бога але ПРОСТО так допомагати людям...без будь-якої користі то що? всеодно грішник? хоча як не дивно більшість віруючих ніразу в житті нічього доброго просто так комусь не зробили але вони  вважаються не грішними бо пішли помолились=)"

ВКОТРЕ)) що ж відповідь зрозуміла=)

у нас з татом є знайомий священник так от він сказав золоті слова " в церкві я на роботі а поза нею я можу робити все що хочу"
Відповідь:"Діло без віри мертве", що таке гріх: псалмоспівець Давид говорить: ще в утробі зачат єсм і во грісі породила мене мати моя" думаю тут все зрозуміло. Хоч які б, як нам здається, добрі справи людина не робила, одними ними спастися неможливо. Про це ясно сказав Господь. Якби можна було спастись без Церкви, який заснував цю Церкву, то Спасителю й не треба було приходити на землю, не треба було втілюватись, давати Свої Тіло і Кров вірним на Причастя і воскресати з мертвих. Оскільки ж Причастя лише у Церкві, то й Христос довіку лише у Церкві.
 Що до священика: то він гарний оратор, він дасть відповідь перед Богом, його про це вчили мабуть у семінарії, якщо навчався, а людина віруюча йде до Бога...... Вибачте я трохи заняти що і за пізненням даю відповіді.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #55 : 11 Жовтня 2010, 14:26 »
Коли в нас все добре, то нам ніхто і ніщо не потрібне, а коли прийде біда, тоді ми задумаємось; "що без Бога ми ні до порога".
Тут я згоден. Як кажуть - "Ніхто атеїстом не помре" :)
Але (найстрашніше слово  :D), ми вже всі добре бачимо, як живуть "святі" отці, і яка їм за це кара божа. І бачимо, як живуть справді великі Люди. І яка їм за це благодать божа. Тому атеїзм став таким популярним. Ніхто не хоче кормити трутнів. Розумію, що є й нормальні, справді віруючі священники (мене вразило, що у нас в Тальному один з них власноруч добудовує церкву). Але це поодинокі приклади. Більшість настільки вірить у Бога, що той дає їм Бентлі.

Ікони - порушення другої заповіді . Є в кожній православній церкві.
А символ віри як і всі інші рішення дуже нагадують нам нашу "кохану"  Верховну Зраду України. Всього навсього закони, для того щоб тримати людей під каблуком. Хоча, тут я помилився, при владі ж завжди були чоловіки. Бо жінкам же недозволено. Чому?
Церква завжди була першою грішницею, інквізиція тому доказ. І не треба говорити, що то "помилки" церкви в минулому.
Цитувати
Цитата з Вікіпедії.
На 400-ліття смерті Джордано Бруно кардинал Анджело Содано назвав страту Бруно «сумним епізодом», але, тим не менше, вказав на вірність дій інквізиторів, які по його словам «зробили все можливе, щоб зберегти йому життя». Глава Римсько-католицької церкви також відмовився розглянути питання про його реабілітацію, вважаючи дії інквізиторів виправданими.
Джордано Бруно був спалений у Римі у 1600ому році. Отже у 2000ому Папа Римський відмовився його реабілітувати, і фактично погодився з діями інквізиторів. Я вважаю це не просто аналізом ситуації.  Явважаю це співучастю. "Не убий"+"Не судіть та не судимі будете" порушено за 1 раз. Крім того, це вказує, шо всі ті вибачення за справи інквізиції - всього навсього політичний хід для заспокоєння суспільства.
Аналогічна політизованість і у РПЦ. То чи не боремось ми за те, щоб гнути спини під українських, рідних попів, а не під московських?
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #56 : 11 Жовтня 2010, 14:37 »
я можу закластись на 1000 доларів, що в КОЖНОМУ храмі є якась бізнес проволочка
і можу обгрунтувати! навіть в нашому;)

Краще не треба, бо є ж і справді віруючі, для яких храм - Дім Бога.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #57 : 11 Жовтня 2010, 23:13 »
"Ніхто атеїстом не помре" -а ось тут не згодна категорично! :)

"Діло без віри мертве"- отож якщо людина не віруюча зробила добре діло то це пшик і він грішний а якшо віруючий піде тупо побьється в агоніях в церкві то він святішає?? ахінєя чесно кажучи..ну або ше кажуть "брєд божевільного" з  людьми, які подібно так думають неприємно спілкуватись..чесно
я говорю про людину яка робить добрі справи будучи арелігійним..тому що віруючії НІКОЛИ В ЖИТТІ НІЧЬОГО ХОРОШОГО ПРОСТО ТАК НЕ ЗРОБЛЯТЬ І НЕ ЗРОБИЛИ. Чьому? бо це лише лицемірнене прикриття..все це вони роблять шоб попасти в "рай"=) шо не так? ;) доведіть..отож.

"Краще не треба, бо є ж і справді віруючі, для яких храм - Дім Бога." - абсолютно індеферентно мені=) якщо ці люди так сприймають церкву то ти хоть постав його з біноклем і він побачить шо батюшка дрочить десь там чи ше шось так вони найдуть шо сказати аби самі себе переконати шо це добре і т.д.=)


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #58 : 12 Жовтня 2010, 07:17 »
Доречі..підскажіть
Ніхто не знає де в нас тусуються в тальному свідки Єгови???
конкретно адресу :D треба мені ;)


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #59 : 12 Жовтня 2010, 09:10 »


Ікони - порушення другої заповіді . Є в кожній православній церкві.
А символ віри як і всі інші рішення дуже нагадують нам нашу "кохану"  Верховну Зраду України. Всього навсього закони, для того щоб тримати людей під каблуком. Хоча, тут я помилився, при владі ж завжди були чоловіки. Бо жінкам же недозволено. Чому?


Відповідь:Православна церква не порушує заповіді Божі, і не потрібно мішати християнські цінності, котрі належуть для душі людини в тому ж і 10 заповідей Божих, до чиновницьких, яким ми самі даєм повноваження, для нашої зради.
З найдавніших часів існування Християнської Церкви ікони є неодмінним атрибутом і своєрідним вираженням духовного життя віруючого, його прагнення наочним чином виразити невидимий, але реальний зв’язок з духовним світом.Слово «ікона» походить із грецької мови і в перекладі українською означає «зображення, образ». Тому в нашій мові терміни «ікона» й «образ» щодо священних зображень використовуються як синоніми.Друга Заповідь забороняє робити і вшановувати ідолів та їх зображення, тобто неправдивих богів, і зовсім не торкається істинних священних зображень. Згадаймо з біблії Воскресіння Хрестове, Господь залишив Плащаницю, у якій було обвите тіло його, і на ній залишився відбиток образа його.


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Антивіруси Software Остання відповідь19 Березня 2022, 14:26
від Taurus
xx Володимир Зеленський Політика Остання відповідь20 Вересня 2023, 11:12
від Taurus
xx Браузер Vivaldi Software Остання відповідь04 Березня 2024, 12:00
від Taurus
xx Національний банк України Економіка Остання відповідь12 Червня 2023, 13:46
від Taurus
xx WebMoney в Україні Інші IT теми Остання відповідь22 Червня 2020, 08:33
від Taurus
xx Компанія Microsoft Інші IT теми Остання відповідь23 Червня 2021, 17:47
від Taurus
xx Вільне володіння зброєю Полювання та рибалка Остання відповідь25 Травня 2022, 15:33
від Taurus
xx Верховна Рада України Політика Остання відповідь14 Листопада 2023, 11:49
від Taurus
xx Русіано головного мозку У світі Остання відповідь03 Жовтня 2023, 18:54
від Taurus
xx Українська поліція Україна Остання відповідь14 Червня 2023, 13:31
від Taurus