Погода в Тальному Прогноз погоди +30 °C Змінна хмарність Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Автор Тема: Квадрокоптер  (Прочитано 3814 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
Квадрокоптер
« : 20 Березня 2017, 23:35 »
Хтось знає, чув чи хтось юзає квадрокоптер в комерційних цілях на Тальнівщині?))
Слава Україні!!!


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Квадрокоптер
« Відповідь #1 : 21 Березня 2017, 10:49 »
В чергу!))
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Квадрокоптер
« Відповідь #2 : 21 Березня 2017, 23:14 »
Тобто ніхто?) Дивно чому ця ніша пустує в нас...)
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Квадрокоптер
« Відповідь #3 : 21 Березня 2017, 23:51 »
От уяви оголошення в якісь там Колосні десь між колонками куплю-продам свиней, реалізуємо пам'ятники та труни і цілою шпальтою «помнім,скорбім», буде оголошення про послуги відео-зйомки дроном в 4К. :)

Сам на ДіДжіАй Маверік чи Фантом 4 придивляюсь, але толку від нього тут не бачу, комерційного будівництва немає, ринку нерухомості теж, краєвидів куй, GPS плани полів уже давно зроблені, на весіллях ним ворон ганяти хіба що. До того ж бричку, якусь до нього потрібно більш-менш солідну, щоб пересуватись хоча б по області, а там уже зайнято... Коротше, спочатку якесь РА організовувати, а до нього уже послуги дрона в комплекті, імхо.

Сутєньорство і чорна трансплантологія ось реальні мрії для втілення на Тальнівщині)))
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Квадрокоптер
« Відповідь #4 : 22 Березня 2017, 09:49 »
Сам на ДіДжіАй Маверік чи Фантом 4 придивляюсь, але толку від нього тут не бачу, комерційного будівництва немає, ринку нерухомості теж, краєвидів куй, GPS плани полів уже давно зроблені, на весіллях ним ворон ганяти хіба що

Не погоджусь

є будівництво прямо в центрі і не одне
є агенство нерухомості
краєвидів ціла купа - можна над танком, а можна і біля ГЕС
Для перегляду потрібно 10 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

на весіллях підробляти - лишня копійка в кишені не завадить і платять щедро

я б цим зайнявся


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Квадрокоптер
« Відповідь #5 : 22 Березня 2017, 16:07 »
є будівництво прямо в центрі і не одне
є агенство нерухомості
краєвидів ціла купа - можна над танком, а можна і біля ГЕС
У нас і тур.агентство є з курортами, якщо так рахувати, а поплавок взагалі за рекреаційну зону з аквапарком зійде. ;D

Ну, 2 будівництва і аж 2, якщо їх так можна назвати, мєсного розліва «краєвиди» дуууже сумнівної цінності, окуплять дрон за 1300 у.е. однозначно. :) Через день їх знімати чи по черзі?) Графік скласти потрібно буде, щоб не забути. А приватний сектор буде наймати дрон, щоб прорекламувати продаж хати на якомусь olx? Бачив, що продається в Тальному, все знято на тапок, їм якраз тільки дрон наймати для обльоту фазєнди. Потенціал Тального це максимум 10 роликів для відеостоку в категорію «Совок» чи «Упадок і розруха», принаймні, я так бачу його монетаризацію тут на мєсності, ну ще Шарію заслати відос про те як замок Шувалова проср*ли, кажуть платить.

На весіллях + Софіївка для фону, а не танк чи ГЕС чи «водопад», ото єдине, що принесе якусь копійку по вихідним, якщо дяді з кенонами на ті весілля допустять бомбити коптером, там своя мафія, піску в камеру насиплють як таксісти цукор в бак конкуренту.

Добре що згадав про фото, у мене ж дзеркальний Nikon є десь в шафі і купа студійних приблуд до нього ще на півтори штуки зелені, треба б окупити його, піду ями познімаю з церквами :) Отож, благословляю, купуйте коптера, робимо РА, стрижем бабло в Тальному і грузім його бочками... А якщо без жартів, то дрон якщо і купувати, то виключно без прив'язки до Тальнівщини, до уже існуючого джерела доходів з фрілансу (чи ютюбу, наприклад) як його розширення, імхо. Або якщо є власне кишенькове рекламне агентство оффлайн. Тоді можна щось обдумати з прицілом на дохід, бо були і у мене вологі мрії про інтерактивну карту і панорами для оновленого сайту, але думки що це ж для Тального (про ринкову оплату за подібну роботу самому собі взагалі мовчу, тому навряд чи тут на сайті буде щось того рівня, який девелопиться мною, але на продаж закордон) і що це ніколи не окупиться, навіть якщо закидати весь сайт тим лайном, яке постійно пропонують рекламувати, заставляють міркувати виважено з цинічним реалізмом. В цьому весь меседж мого скептичного ставлення до подібної ідеї збагачення.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Квадрокоптер
« Відповідь #6 : 22 Березня 2017, 23:12 »
Ясно... раптом що Taurus скажеш що я за тобою займав ;D ;D ;D
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Квадрокоптер
« Відповідь #7 : 23 Березня 2017, 00:35 »
Ок)

До речі, до будь-якого дрона DJI ще й планшет потрібний, і дуже бажано, щоб це був IPad mini, його додавати до суми початкових вкладень в єнто дєло потрібно. Чи IPhone 5 або новіший. Ну або хороший фірмовий андроїд, який би не втрачав десь в полі і інтернет і відеосигнал. Глянь огляд RC Buyer як він через тормозний Хреново А680 ледве нового дрона Сяоми не угробив, бо  інтерфейс програми тупив і не поміщався на екрані чи щось таке не пам'ятаю точно. :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Квадрокоптер
« Відповідь #8 : 23 Березня 2017, 23:19 »
...IPhone 5 маю вже, лишилось малость... коптера пробити)

P.S. бачив багато відео RC Buyer якось перегляну про Хреново)))...
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Квадрокоптер
« Відповідь #9 : 24 Березня 2017, 00:34 »
Мене жаба давить купувати собі щось новіше мого Iphone 3GS :) Сапожнік без сапог, купу 4, 4S, 5 і 5S заказував на продаж, але собі не захотілось.

А коптера, що там пробивати? :) Зараз вибір покупка квадрокоптера один - DJI, мінімум Фантом 3 Адвансед, той який і літає дальше і вище і знімає краще за Стандарт. Плюс пару батарей. В RC Buyer на днях був огляд і Мавіка і Фантом 4 Про, ото прямо в точку, по софту добавили багато чого цікавого. Або бюджетний Сяомі, але щось він мене не вразив, перший блін у них такий собі вийшов, і софт г*вно, і обмеження дебільні, більше на іграшку схожий.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Квадрокоптер
« Відповідь #10 : 25 Березня 2017, 15:26 »
А тим часом в загниваючій Америці провели тестування доставки товару дроном з магазину Amazon.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Квадрокоптер
« Відповідь #11 : 26 Березня 2017, 23:49 »
Цитувати
Зараз вибір один - DJI, мінімум Фантом 3 Адвансед, той який і літає дальше і вище і знімає краще за Стандарт.
я теж вважаю цю модель оптимальною... бо 4 Про крутецький але мішок грошей треба на нього))
ps. чув що в  Данії є дрони-копи які контролюють і перехоплюють інші коптери які літають там де не треба))
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Квадрокоптер
« Відповідь #12 : 27 Березня 2017, 23:11 »
Я чув, що десь яструбів натаскують, щоб ловили дронів, а ще що стріляють із рушниць спеціальною сіткою.

Взагалі, в кожній країні свої правила і обмеження для використання квадрокоптерів. В Україні одразу після того як політали журнашлюшки над палацом Пороха одразу заговорили про введення ліцензії на побутові дрони)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Квадрокоптер
« Відповідь #13 : 12 Квітня 2017, 15:02 »


На озброєнні ЗСУ помічений квадрокоптер DJI Mavic Pro і це добре, бо всілякі кулібіни збирали свої аналоги за тони державної нєфті і які були повним мотлохом рівня районної станції юного техніка.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Квадрокоптер
« Відповідь #14 : 12 Квітня 2017, 17:29 »
Куди пусткали - хз. І чи попали хоча б в що небудь історія замовчує


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Компанія Samsung Інші IT теми Остання відповідь01 Лютого 2021, 21:05
від Taurus
xx Який останній фільм ви дивились? Кіно Остання відповідь10 Лютого 2024, 20:32
від Taurus
xx Пора валити? Еміграція з України Українська еміграція Остання відповідь10 Лютого 2024, 20:04
від Taurus
xx HDD vs SSD Hardware Остання відповідь12 Вересня 2023, 10:00
від Taurus
xx Нашестя мігрантів до Європи У світі Остання відповідь17 Жовтня 2023, 14:14
від Taurus
xx Депутатські бійки Політика Остання відповідь13 Червня 2023, 13:13
від Taurus
xx Windows 10 Software Остання відповідь27 Вересня 2021, 23:12
від Taurus
xx Чим живе Тальне? Тальне - наше місто Остання відповідь14 Червня 2023, 16:08
від Taurus
xx Office - Word & Excel Software Остання відповідь11 Січня 2021, 11:10
від Taurus
xx КНДР У світі Остання відповідь12 Вересня 2023, 10:41
від Taurus