Погода в Тальному Прогноз погоди +13 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 49.9 А-95: 52.84 ДП: 53.85 Газ: 27.89

Голосування

Яка з релігій/світосприйняття вам найближче?

Православ'я
5 (17.2%)
Язичництво
3 (10.3%)
Атеїзм
8 (27.6%)
Іудаїзм
0 (0%)
Іслам
0 (0%)
Буддизм
1 (3.4%)
Баптизм
2 (6.9%)
Свідки Єгови
0 (0%)
Агностицизм
3 (10.3%)
Інше
7 (24.1%)

Проголосувало користувачів: 17


Автор Тема: Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?  (Прочитано 22201 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #75 : 12 Жовтня 2010, 23:44 »
Відповідь:Православна церква не порушує заповіді Божі, і не потрібно мішати християнські цінності, котрі належуть для душі людини в тому ж і 10 заповідей Божих, до чиновницьких, яким ми самі даєм повноваження, для нашої зради.
Я не мішаю, в мене просто такі асоціації, і якщо лише я бачу подібність - вибачайте. Бог дав нам свободу обирати, і я впевнений що він не заважав людям (в тому числі і священникам) , які ставали на хибний шлях здійснювати свої лихі справи. В тому числі, наприклад, фальсифікація Біблії. Я не лише про спотворювання тексту, а і про вирізання деяких частин, і вставку своєї "редакції"(Згадуємо різні неканонічні Євангеліє - від Марії Магдалини, від Ісуса, так звані "Свитки мертвого моря"). І, аналогічно, лобіювання власних інтересів на соборах.
... в церкві працюють люди, Щодо церкви  то це  дім Божий, наріжним камінем якої являється  Ісус Христос, з остальним я з Вами згоден всі хочуть бути папами, патріархами, і показувати свої амбіції.  
Якщо там працюють люди, які показують свої амбіції, то чи не Диявола це дім? :o (8 круг у Данте, недалеко від Диявола)
З найдавніших часів існування Християнської Церкви ікони є неодмінним атрибутом і своєрідним вираженням духовного життя віруючого, його прагнення наочним чином виразити невидимий, але реальний зв’язок з духовним світом.Слово «ікона» походить із грецької мови і в перекладі українською означає «зображення, образ». Тому в нашій мові терміни «ікона» й «образ» щодо священних зображень використовуються як синоніми.Друга Заповідь забороняє робити і вшановувати ідолів та їх зображення, тобто неправдивих богів, і зовсім не торкається істинних священних зображень. Згадаймо з біблії Воскресіння Хрестове, Господь залишив Плащаницю, у якій було обвите тіло його, і на ній залишився відбиток образа його.
Хм... тож бо й воно, що ми навіть заповіді трактуємо по різному. Я, здається, за версією адвентистів. Хоча, це не суттєво. Сам факт трактування Біблії уже викликає якусь настороженість. (ггг, і знову політикою попахує).
... і всі люди різні...
+1
кожен гнилий по своєму. Але всі гнилі :)

2Fatal Doll "Ніхто атеїстом не помре" - це цитата з багатьох демотиваторів. Хто постарше, подосвідченіше - починають розуміти. Бо перед смертю в душу починає закрадатися страх. Ми стаємо не такі самовпевнені. І перестаємо бути атеїстами. Пошукай серед старих людей атеїстів. Не так уже багато знайдеш. А вони ж виховувались без "опіуму".

ЗІ: справжній холівар. :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #76 : 13 Жовтня 2010, 00:18 »
Цитувати
ЗІ: справжній холівар.
я навіть це слово в гугл ввів щоб дізнатись що воно таке :)
Слава Україні!!!


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #77 : 13 Жовтня 2010, 07:34 »
не Лесь)
а мене грузити неварто ..ібо добром це не кінчається)

шось там було написано шо я по 1-му сужу по всіх...добре якшо 3-є віруючих кожен день, які мені ломляться з болем в ЛС  і виказують свої "поглядди"(абсолютно одинакові) це є 1..тоді що ж...хай буде 1.
а дехто луркмор перечитав( який я чесно кажучи нелюблю ібо уг) :)

 "+1кожен гнилий по своєму. Але всі гнилі"  ну так я про що..тільки чьомусь ніхто цього признати не хоче)ех


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #78 : 13 Жовтня 2010, 10:29 »
На жаль я також бачу, що ми не зможем дійти, до однієї думки, позиція і інтерес-я регламентую як факт свого вчення згідно цієї теми, у кожного є своя думка і свій погляд у майбутнє, на це ми маєм право висловитись, для цього і створений цей форум. Прохання не ображати один одного, а висловлюватись лаконісно, згідно теми.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #79 : 13 Жовтня 2010, 14:48 »
нема питань ;)
 :)


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #80 : 13 Жовтня 2010, 22:05 »
а дехто луркмор перечитав( який я чесно кажучи нелюблю ібо уг) :)

Хто перечитав? І чому ти не любиш і використовуєш його термінологію (УГ, ТП тощо)?
"+1кожен гнилий по своєму. Але всі гнилі"  ну так я про що..тільки чьомусь ніхто цього признати не хоче)ех
Я визнаю, бо я так говорю ірл вже давно, чи  не раніше за тебе :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #81 : 14 Жовтня 2010, 15:50 »
100% раніше мене бо я малявка в порівнянні з тобою ;)
це не його... використовую бо змусило життя)ггг
був випадок шо колись в контакті назвав один нацик мене УГ ..думала шо це таке..) а тепер так шось привязалось до мене..буває дівчата в групі УГка називають..як і деякі друзі(хоча пару друзів називають мене ЙАйка..гг )) навіть блютуз так підписаний(правда в повній формі) :)
але це тема для флуду;)


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #82 : 21 Жовтня 2010, 18:49 »
довго ржала
суть в тому, що люди цитують фрази з одного віруючого сайту.гггг


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #83 : 21 Жовтня 2010, 21:53 »
Вирішив піти альтернативним шляхом. Читаю Сатанинську біблію від Лавея  ;D
Що цікаво, в розділі "11 сатанинських правил на землі" знаходжу дуже раціональні думки. Деякі з них давно використовую у повсякденному житті, а деякі ні, але дуже хочеться.
Особливо це стосується першого - "НЕ висловлюйте свою точку зору і не давайте ніяких порад, якщо вас про це не попросять". Золоте правило, яке я не виконую :)
До речі, саме в цій книзі я прочитав наступне: "Сатана, без сумніву, був найкращим другом церкви, якщо він тримав її при ділі всі ці роки."
Таке відчуття, що Лавей її писав з моїх думок.

довго ржала
+1
мда... раз кислота, то нас повинно розїсти.
Водень (гідроген) горить, а кисень (оксиген) підтримує горіння, а вода, яка з них складається не горить. НАС ДУРЯТЬ!!!одинодин ололо в мене істерика. Аналогічні питання до них (риторичні). Як народився Ісус без запліднення? Як це Бог один, якщо їх 3 (Батя, син, і мідні трусвятий дух)? Чого зразу такі логічні висновки?
Земля не кругла, бо ми б попадали з неї!, Земля не крутиться, бо ми б не втримались!
Ще?
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Baworidefaido

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Карма: +0/-10
  • Стать: Чоловіча
Яка релігія чи світосприйняття вам близьке
« Відповідь #84 : 26 Жовтня 2010, 00:52 »
Адміністратор:
У вічний бан за спам


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #85 : 26 Жовтня 2010, 06:42 »
Вирішив піти альтернативним шляхом. Читаю Сатанинську біблію від Лавея  ;D
Таке відчуття, що Лавей її писав з моїх думок.
читала дуже давно..там дууууже багато правил, якими ми користуємось...виходить..що ми всі сатаністи?))))


п.с. та мабуть то сайт скоріш за все був креаціоністів))))


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #86 : 26 Жовтня 2010, 11:44 »
Цитата: Fatal Doll
п.с. та мабуть то сайт скоріш за все був креаціоністів))))
Ні, пост був генерований брєд, а рекламували сайт біотуалетів ;)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #87 : 26 Жовтня 2010, 15:57 »
ти не зрозумів!
я не про це
я відповідала вірусу на цей вигук так сказати)
Цитувати
Земля не кругла, бо ми б попадали з неї!, Земля не крутиться, бо ми б не втримались!
Ще?


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #88 : 27 Жовтня 2010, 19:07 »
читала дуже давно..там дууууже багато правил, якими ми користуємось...виходить..що ми всі сатаністи?))))
Ну чому зразу всі? дехто просто їх виконує, так як був так вихований. Сатаністи ж лише ті, хто поділяє ідеологію.
А я просто був шокований, бо там зовсім не ті правила, що я очікував. Одне з правил я навів у попередньому пості. Золоте правило нормальних відносин з тварюками людьми. А якщо ще додумати всі похідні з цих правил - то стає зрозуміло, що посварився на роботі з колегами я саме через невиконання деяких правил. Не роби людям добро, а то відплатять.

ЗІ: я трохи без настрою останні дні, через вищезгаданий конфлікт. Тому не звертайте уваги на це. Я виправлюсь. Обовязково. Тільки б не жаліли потім.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #89 : 27 Жовтня 2010, 19:42 »
Цитувати
А я просто був шокований, бо там зовсім не ті правила, що я очікував.
аналогічно!

доречі існують так звані 9 правил(заповідей) Сатани..якшо в короткому то звучать  вони так:
1.Сатана уособлює потворство, а не стримання
2.Сатана уособлення життєвої суті, а не духовні мрії
3.Сатана уособлює чисту мудрість, а не лицемірний самообман
4.Сатана уособлює милість до тих,хто її заслужив замість любові, потраченої на підлабузників
5.Сатана уособлює помсту, а не підставлену щоку для удару
6.Сатана уособлює відповідальність для відповідальних, а не жалість до духовних вампірів
7.Сатана представляє людину лише ще одною твариною, іноді кращою, частіше ж гіршою, чим ті, хто ходить на 4-х лапах; твариною, яка внаслідок свого "божественного, духовного,інтелектуального розвитку"стала найнебезпечнішою із усіх тварин (повністю підтримую обома руками)
8.Сатана уособлює всі так звані земні гріхи, оскільки вони ведуть до фізичного, розумового, емоційного задоволення
9.Сатана був найкращим другом Церкви в усі часи, підтримуючи її бізнес.

А тепер поясніть мені, блондинці, ЩО тут такого страшного та поганого..

п.с.Надіюсь непотрібно казати, що Сатана в даному контексті це не чортик з рожками.


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Чемпіонат Європи з футболу Спорт Остання відповідь30 Червня 2021, 01:41
від Taurus
xx Кіноафіша Кіно Остання відповідь09 Травня 2023, 14:22
від Taurus
xx Вибір флешки with write-protect switch Hardware Остання відповідь17 Липня 2020, 20:01
від Taurus
xx Михаїл Саакашвілі Політика Остання відповідь03 Жовтня 2021, 17:00
від Taurus
xx Компанія Microsoft Інші IT теми Остання відповідь23 Червня 2021, 17:47
від Taurus
xx Націоналізація ПриватБанку Економіка Остання відповідь18 Листопада 2023, 22:31
від Taurus
xx Tesla Motors Авто Остання відповідь14 Березня 2024, 18:00
від Taurus
xx Intel vs AMD Hardware Остання відповідь13 Серпня 2023, 14:42
від Taurus
xx Чисто ФЛУД Оффтоп Остання відповідь08 Жовтня 2023, 18:54
від Taurus
xx Петро Порошенко Політика Остання відповідь08 Листопада 2022, 12:11
від Taurus