Погода в Тальному Прогноз погоди +13 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 49.9 А-95: 52.84 ДП: 53.85 Газ: 27.89

Голосування

Яка з релігій/світосприйняття вам найближче?

Православ'я
5 (17.2%)
Язичництво
3 (10.3%)
Атеїзм
8 (27.6%)
Іудаїзм
0 (0%)
Іслам
0 (0%)
Буддизм
1 (3.4%)
Баптизм
2 (6.9%)
Свідки Єгови
0 (0%)
Агностицизм
3 (10.3%)
Інше
7 (24.1%)

Проголосувало користувачів: 17


Автор Тема: Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?  (Прочитано 22202 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #60 : 12 Жовтня 2010, 09:27 »


Церква завжди була першою грішницею, інквізиція тому доказ. І не треба говорити, що то "помилки" церкви в минулому.Джордано Бруно був спалений у Римі у 1600ому році. Отже у 2000ому Папа Римський відмовився його реабілітувати, і фактично погодився з діями інквізиторів. Я вважаю це не просто аналізом ситуації.  Явважаю це співучастю. "Не убий"+"Не судіть та не судимі будете" порушено за 1 раз. Крім того, це вказує, шо всі ті вибачення за справи інквізиції - всього навсього політичний хід для заспокоєння суспільства.
Аналогічна політизованість і у РПЦ. То чи не боремось ми за те, щоб гнути спини під українських, рідних попів, а не під московських?

Відповідь; Як я вже казав що в церкві працюють люди, Щодо церкви  то це  дім Божий, наріжним камінем якої являється  Ісус Христос, з остальним я з Вами згоден всі хочуть бути папами, патріархами, і показувати свої амбіції. 


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #61 : 12 Жовтня 2010, 09:39 »
"Ніхто атеїстом не помре" -а ось тут не згодна категорично! :)

"Діло без віри мертве"- отож якщо людина не віруюча зробила добре діло то це пшик і він грішний а якшо віруючий піде тупо побьється в агоніях в церкві то він святішає?? ахінєя чесно кажучи..ну або ше кажуть "брєд божевільного" з  людьми, які подібно так думають неприємно спілкуватись..чесно
я говорю про людину яка робить добрі справи будучи арелігійним..тому що віруючії НІКОЛИ В ЖИТТІ НІЧЬОГО ХОРОШОГО ПРОСТО ТАК НЕ ЗРОБЛЯТЬ І НЕ ЗРОБИЛИ. Чьому? бо це лише лицемірнене прикриття..все це вони роблять шоб попасти в "рай"=) шо не так? ;) доведіть..отож.

"Краще не треба, бо є ж і справді віруючі, для яких храм - Дім Бога." - абсолютно індеферентно мені=) якщо ці люди так сприймають церкву то ти хоть постав його з біноклем і він побачить шо батюшка дрочить десь там чи ше шось так вони найдуть шо сказати аби самі себе переконати шо це добре і т.д.=)
Тут я з Вами цілком незгоден, як можна зробити добру справу немаючи, віри у те що зробиш, наміру, надії на виконання свого завдання, а ці чесноти ВІРА НАДІЯ ЛЮБОВ-являються Божими, по Ваших словах я бачу, що Ви і за малу платню ніколи нічого доброго не зробите, мені дуже прикро, за Ваше виховання щодо висловлювань, ви думаєте, що ви Бога за ноги зловили, це не так. 


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #62 : 12 Жовтня 2010, 14:57 »
"Тут я з Вами цілком незгоден, як можна зробити добру справу немаючи, віри у те що зробиш"

 ;D ;D ну звісно ж)) Вам цього ніяк не зрозуміти=) приклад: я дала(чесно) 20 грн бомжу на вулиці ..знаючи в принципі його сім'ю..знаючи як він бухає як б'є жінку..але реально стало жаль..і я це зробила не для того, щоб хтось побачив і не для "раю" і т.д. прицьому я не вірю ні в бога ні в богів і тим більше не вірую..абсолютно
але я так зрозуміла, що по Вашій логіці 100 атеїстів зробивші добре діло не вартують 1 віруючого який б'є лоба в церкві...що ж досить очікувано..

доречі, що поміта..всі Ваші відповіді абсолютно повністю з біблії..отже задавати(як завжди) питання немає сенсу ібо відповідь Вашу я буду знати наперед як і попередні)нажаль...думала здивуєте


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #63 : 12 Жовтня 2010, 15:11 »
Цитувати
тому що віруючії НІКОЛИ В ЖИТТІ НІЧЬОГО ХОРОШОГО ПРОСТО ТАК НЕ ЗРОБЛЯТЬ І НЕ ЗРОБИЛИ. Чьому? бо це лише лицемірнене прикриття..все це вони роблять шоб попасти в "рай"=) шо не так?
ну це ти вже пишеш брєд...
Слава Україні!!!


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #64 : 12 Жовтня 2010, 15:22 »
спростуй;-)
скажи ЗАДЛЯ ЧЬОГО ВОНИ РОБЛЯТЬ ДОБРО(якщо роблять)? кінцеву ціль скажи будь-ласка ;-)


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #65 : 12 Жовтня 2010, 15:33 »
просто в людини виникає потреба робити добрі справи і це абсолютно незалежить від того віруюча вона чи ні...
Слава Україні!!!


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #66 : 12 Жовтня 2010, 15:35 »
Доречі поділюся з вами частинкою своєї розмови з мамою( вона в мене віруюча типу) так от задала я їй питання:
"Задля чього ТИ робиш добро людям? Навіщо?"
так от відповідь була більш як достатньою:
вона відповіла:
"Для раю, воно мені це все зараховується там"

так ось що і треба було довести..роблять не через те, що ...жаль, можливо, людину...чи через те, що от хочеться зробити хороше комусь...чи взагалі.. ну просто так..тому що це  по-людському ...а ЗА ЩОСЬ...то хіба це не лицемірно?;) де тут добро?це ж звичайний прорахунок "зроблю добро то не буду горіти в пеклі"  хіба не так? і таких відповідей я чула безліч! і ще почую немало)


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #67 : 12 Жовтня 2010, 15:37 »
людина в принципі така істота що ну дууууууууууже рідко робить просто так! це ФАКТ!
в нас немає реального співчуття до інших людей і ніколи не було..забудьте ці казочки..іноді в принципі буває жалість..і то рідко..в більшості ми настільки прогнивші істоти, що все робимо заздалегідь обдумавши, чи принесе це нам щось..якусь користь...ну так сталось..

так ось чьому я наголосила саме на віруючих людях!! невіруюча в принципі здатна зробити щось просто так..і то рідко..а от віруючі....в них уже психіка налаштована так, що все робиться як сказала моя мама "щоб зарахувалось"...не я в цьому виновата а так воно є...і нічого тут не поробиш


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #68 : 12 Жовтня 2010, 15:43 »
ну по великому рахунку всі дії робляться заради чогось... і всі люди різні, тобто не всі прогнивші істоти :)
Слава Україні!!!


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #69 : 12 Жовтня 2010, 15:48 »
абсолютно ВСІ!!!=) абсолютно, сонце ;)
я ж написала "забудьте про казочки" :) всі всі всі ..ми лиш ракова пухлина Землі і не я в цьому винна (тож якшо хтось прочитавши це відчує біль в зоні....нуу там..то вибачайте) =)а так, нажаль, є.. :(

доречі я зрозуміла, які теми потрібно створювати, щоб форум живий був=))) помітили, в мене хорошо виходить створювати подібні теми ;D


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #70 : 12 Жовтня 2010, 17:32 »
Вбивши вконтакті в пошук назви різних віросповідань і т.д. з орфографічними помилками отримуємо:

- мусулманин - 690 осіб
- провославие - 10000 осіб
- мусульманко - 16 осіб
- прославний - 25
- мусулманка - 257
- христанин - 331
- мусульманен - 2464
- будист - 1818
- провославный - 9998

підтвердження цьому є прінт скріни в мене в альбомах..можливо на даний момент цього менше, люди виправили...але факт є фактом..це так ...для спільного розвитку інфо надала ;)


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #71 : 12 Жовтня 2010, 19:33 »
"Тут я з Вами цілком незгоден, як можна зробити добру справу немаючи, віри у те що зробиш"

 ;D ;D ну звісно ж)) Вам цього ніяк не зрозуміти=) приклад: я дала(чесно) 20 грн бомжу на вулиці ..знаючи в принципі його сім'ю..знаючи як він бухає як б'є жінку..але реально стало жаль..і я це зробила не для того, щоб хтось побачив і не для "раю" і т.д. прицьому я не вірю ні в бога ні в богів і тим більше не вірую..абсолютно
але я так зрозуміла, що по Вашій логіці 100 атеїстів зробивші добре діло не вартують 1 віруючого який б'є лоба в церкві...що ж досить очікувано..

доречі, що поміта..всі Ваші відповіді абсолютно повністю з біблії..отже задавати(як завжди) питання немає сенсу ібо відповідь Вашу я буду знати наперед як і попередні)нажаль...думала здивуєте
Здивувати вас? Я так  зрозумів? Я і не стараюся, по Вашому прикладі я також не згоден, знаючи людину, що у неї таке положення, то цій людині краще купити хліба, а не дати гроші, щоб купив пляшку і побив жінку.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #72 : 12 Жовтня 2010, 19:59 »
Я і не просила Вас мене дивувати..я лиш надіялась ..дарма..
то уже його діло куди він їх потратить...можливо йому випивка більш потрібна ніж хліб..то уже його діло...я говорю про самий факт..я обурена вашою думкою)) вона антилогічна)взагалі) вкотре переконуюсь що віра і логіка несумісні поняття абсолютно ;)
подальші питання які мене цікавили сенсу задавати немає...ібо відповідь повторююсь відома заздалегідь.нажаль нажаль..


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #73 : 12 Жовтня 2010, 22:35 »
Цитувати
абсолютно ВСІ!!!=) абсолютно, сонце
ну такі заявки сонце :) без підставні по тій простій причині що всіх знати людей фізично неможливо...
Я помітив що ти судиш всіх людей лиш через те що десь колись хтось щось сказав чи ти помітила в якійсь одній людині якусь негативну рису і приписуєш її всім... це не так :)
Можливо просто в твоєму житті зустрічалось багато "прогнивших" людей от і склалась така думка...

Цитувати
я ж написала "забудьте про казочки"
ну все вище мною написане я брав не з "казочок" а з власного досвіду...

З.І. ось побачиш через 5-10 років твоя думка зміниться... :)
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #74 : 12 Жовтня 2010, 23:02 »
По написали-то стільки 8) а сенсу нуль, кожен залишився при своїй думці, а у декого думка про когось іншого знизилась, напевне. Воно цього варте?
Кожен блукає в своєму бублику самоомани. У Fatal Doll ще дєтсво грає в одному місці, о той як його максималізм і надлишок вільного часу :). А у Stepan своя позиція і свій інтерес до цього 8). У кожного свої крайнощі та самодурство в світогляді і ще невідомо для чиєї голови зеленки потрібно більше, як казав Лесь Подерев'янський або не Лесь ;D
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Електромобілі в Україні Авто Остання відповідь10 Серпня 2022, 18:18
від Taurus
xx Кіноафіша Кіно Остання відповідь09 Травня 2023, 14:22
від Taurus
xx Вільне володіння зброєю Полювання та рибалка Остання відповідь25 Травня 2022, 15:33
від Taurus
xx Терористи збили пасажирський літак MH17 Україна Остання відповідь17 Листопада 2022, 16:51
від Taurus
xx Чемпіонат Європи з футболу Спорт Остання відповідь30 Червня 2021, 01:41
від Taurus
xx Володимир Зеленський Політика Остання відповідь20 Вересня 2023, 11:12
від Taurus
xx Китай У світі Остання відповідь23 Квітня 2023, 21:08
від Taurus
xx Вибір флешки with write-protect switch Hardware Остання відповідь17 Липня 2020, 20:01
від Taurus
xx Відкрилась перша у світі секс-школа Полуничка Остання відповідь14 Червня 2023, 13:50
від Taurus
xx Українська діаспора Українська еміграція Остання відповідь13 Липня 2022, 11:01
від Taurus