Погода в Тальному Прогноз погоди +28 °C Змінна хмарність Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Голосування

Яка з релігій/світосприйняття вам найближче?

Православ'я
5 (17.2%)
Язичництво
3 (10.3%)
Атеїзм
8 (27.6%)
Іудаїзм
0 (0%)
Іслам
0 (0%)
Буддизм
1 (3.4%)
Баптизм
2 (6.9%)
Свідки Єгови
0 (0%)
Агностицизм
3 (10.3%)
Інше
7 (24.1%)

Проголосувало користувачів: 17


Автор Тема: Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?  (Прочитано 23176 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #180 : 24 Лютого 2013, 18:30 »
Ссилки біпайте і матюки свої!

З.І. Цікаво, останню сторінку прочитав прямо відчув як мозок почав шевелитись :)

Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #181 : 03 Березня 2013, 21:36 »
2Stepan натяк зрозумів. Значить, щось не те я почув щодо соборів. Але все ж чекаю відповідь на питання: є люди, які аж ніяк не могли спрямувати свою віру у православного бога. Що з ними буде? Ніби і  не винуваті в тому, що не вірили, але ж і не могли вірити.
 ЗІ: зараз мені надзвонює одна жінка - свідок Іе (гггг, ні, не інтернет експлорера). Я задав їй це запитання теж. Спочатку вона відповіла, що вони не винні, тому і "пройдуть" Суд. Але коли я її запитав, чи не блат це, відповіла, що з'ясує це питання. (Так як вона не головний адепт своєї віри, то я їй пробачаю незнання і чекаю відповіді тиждень-два).
2 Murko. Програмування ДНК: Знову ж таки - є 2 відповіді:
 1. Таки бог запрограмував нас.
 2. Знову ж таки - теорія Чарльза Роберта Дарвіна все це пояснює. Розвиток організмів стимулював створення ДНК. Якщо згадати ОС, на якій ми з тобою висимо, поки друкуємо ці відповіді  - там є така штукенція, як реєстр. Так от - ДНК - це реєстр людини. І, якщо вже й створилась така аморфна субстанція, то найпростіше всі константи закласти саме у одній базі, одного типу і одного формату. Якщо не помиляюсь, в реєстрі віндовса всі змінні прописуються в текстовому, двійковому, і шістнадцятірковому форматі. І до цього додумались програмісти Некрософту. Думаю, Природа, з таким стимулом, як природний відбір, легко б дійшла до системи двійкового формату. Що ми з вами і спостерігаємо.

і як ЗІ:
2Fatal Doll. Ти спеціально задумала цю тему, щоб ображати всіх хто з тобою не згоден? І знов повторю запитання: як визначити рівень упоротості людини якщо вона схиляється до 2 і більше вірувань? Множити рівень упоротості по кожній вірі, чи додавати?
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #182 : 06 Березня 2013, 22:35 »
1. Створила тему, щоб домінувати, принижувати, "калом калить, сцой сцать".
2. Ні. Не думаю, що на таке втрачати час доцільно. Ліпше плюнути межи очі, слати до всіх ху*в і не забивати свої просвітлені голови олігофренічними муддизмами. Ясно да?


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #183 : 06 Березня 2013, 23:09 »
Голосую за атеїзм, язичництво, агностицизм
...
Але чьому язичництво? Ну по-перше віра як-не-як предків. По-друге бачу в цьому сенс (тобто я не бачу сенсу в поклонінні єврейським міфам). Інше діло поклоніння ну скажімо сонця, води і т.д. ми їх бачимо ми їх відчуваємо вони дають життя без них ми помремо. Думаю це суттєві фактори)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #184 : 08 Березня 2013, 18:18 »
ЛОгічність культу не є ознакою того, що в нього треба "вляпуватись". З усього "релігійного гівна", якби в мене не було б вибору, я б обрала язичництво. Падйоб нє защітан.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #185 : 09 Березня 2013, 00:34 »
1. Тобі вже вказали на твою неЛогічність в плані вибору язичництва.
2. ІМХО: це просто мода на язичництво пішла останнім часом (років десять назад серед його представників в основному можна було зустріти скінхедів (напівідейних). Бо віра предків! Тільки питання в тому, чи достатньо того, що вони вірили в природу більше 1000 років назад від незнання фізики, хімії і біології, щоб переважити ту віру, в яку вони вірили останню тисячу років?). Як я помітив - ти виступаєш саме проти православних. І, якби аргументи справді були, тоді можна було б і посперечатись. Але ж аргументів толком немає. Якщо я правильно зрозумів, Stepan повязаний з вірою не лише тим, що ходить до церкви. Здається він її адепт. А, досвід підказує, що тролити віруючого священника (наголошую - справді віруючого) не те що важко, а й неможливо без знання предмета. Тому залишається відкритим питання: Хто кого тролить? (Особливо після відео про незнання одного з противників релігії екскрементів тварин)
3. Так ми голосуєм від "нема вибору" чи від "Я чесно вірю"? Бо наскільки я зрозумів - віруючі голосували тільки за свою віру, тобто за того в кого вірять.
ЗІ: На всякий випадок додам: мені справді цікаві ті питання, які я задаю. І цікаві аргументи сторін. Але скучно дивитись, як з однієї сторони аргументи, хоч і повязані на сліпій вірі, але звучать. А з іншої - лише примітивні потуги, частіше за все уже давно озвучені і найбільш банальні.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #186 : 09 Березня 2013, 16:07 »
ЛОгічність культу не є ознакою того, що в нього треба "вляпуватись". З усього "релігійного гівна", якби в мене не було б вибору, я б обрала язичництво. Падйоб нє защітан.

Голяка по лісу побігать хочеться... хехе


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #187 : 14 Березня 2013, 21:11 »
"Нерозумному відповіді не давай за нерозум його, щоб і ти не став рівний йому.
Нерозумному відповідь дай за безумством його, щоб він в очах своїх не став мудрим." (Притчі Соломона 26:4-5)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #188 : 08 Листопада 2013, 01:11 »
Теорія розумного падіння
Тіла падають одне на інше не дякуючи силі гравітації, а по замислу. Причому Бог спеціально кидає їх зі сталим прискоренням, щоб ми думали, що тут замішані якісь там нікчемні фізичні закони з константами.
(с)тирено і перекладено мною



(на правах стьобу над Теорією Божественного Замислу креаціонізму)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #189 : 18 Листопада 2013, 10:32 »
безглузда полеміка і провокативні питання


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #190 : 19 Листопада 2013, 10:02 »
Ну, може трішки провокацій від мене є, але лише для того, щоб оживити тему.
А полеміка на форумах завжди буде безглуздою. Не чув жодного випадку за всю мою історію використання інтернету, щоб хоч один опонент змінив свою думку і перейшов на іншу сторону.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #191 : 01 Січня 2014, 01:06 »
"Якими б корумпованими, жадібними і безсердечними не ставали наша влада, наш великий бізнес, наші ЗМІ, наші релігійні і благодійні організації - музика ніколи не втратить чарівності. Якщо коли небудь я все ж помру - не дай Бог, звісно - прошу написати на моїй могилі таку епітафію: "Для нього необхідним і достатнім доказом існування Бога була музика".(c)Курт Воннегут
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline winkord

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Карма: +0/-1
  • Стать: Чоловіча
» Яка релігія чи світосприйняття вам близьке?
« Відповідь #192 : 24 Квітня 2019, 22:35 »
Для меня больше христианство, потому что она самая правдивая. У христиан есть книга Библия, которую когда читаешь - все больше понимаешь что там написана правда. Все советы и пророчества которые там сказаны - они работают. И также я каждый день ощущаю присутствие Иисуса в моей жизни) И кстати, христианство - это самая простая религия, в которой достаточно просто попросить Иисуса войти в твою жизнь и все! И ты спасен от самого худшего что с тобой могло бы произойти - ад!  ;)


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Українські боксери Спорт Остання відповідь27 Серпня 2023, 02:39
від Taurus
xx Святослав Вакарчук Політика Остання відповідь22 Грудня 2020, 05:33
від Taurus
xx Компанія Google Інші IT теми Остання відповідь24 Лютого 2024, 18:00
від Taurus
xx Відео Тального Тальне - наше місто Остання відповідь16 Червня 2023, 14:38
від Taurus
xx Лотерея Green Card Lottery DV USA Українська еміграція Остання відповідь09 Травня 2024, 12:00
від Taurus
xx Швейцарія У світі Остання відповідь04 Березня 2024, 12:00
від Taurus
xx Нерозмитнені авто в Україні Авто Остання відповідь24 Лютого 2023, 16:31
від Taurus
xx Брехня Порошенка Політика Остання відповідь02 Серпня 2022, 15:18
від Taurus
xx Хутін Пуй У світі Остання відповідь08 Лютого 2024, 13:19
від Taurus
xx Google Play Android Остання відповідь04 Вересня 2022, 13:45
від Taurus