Погода в Тальному Прогноз погоди +4 °C Змінна хмарність Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 48.65 А-95: 51.58 ДП: 52.88 Газ: 27.8

Голосування

Куди б хотіли емігрувати з України?

Країни СНД
Східна Європа (Польща, Чехія тощо)
Західна Європа, Великобританія
Країни Скандинавії
Австралія, Нова Зеландія
США
Канада
Латинська Америка
Азія
Ізраїль
Ваш варіант (в коментарі)

Автор Тема: Пора валити? Еміграція з України  (Прочитано 3541 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
Все частіше чую від своїх знайомих, що пора валити. Зібрати пожитки, купити квиток в один кінець і почати нове життя в іншій країні. Думали про це? Куди б ви емігрували з України? Де найбільше перспектив, де кращі умови для нового життя?
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #1 : 22 Травня 2015, 16:48 »
там де кацапів і євреїв менше...


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #2 : 22 Травня 2015, 17:40 »
...власне я вже другий місяць в Данії... скажу я вам що не так то просто виїхати в іншу країну, а навіть якщо і потрапиш сюди то не надто тут солодко
Цитувати
там де кацапів і євреїв менше...
додай до цього списку ще румун
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #3 : 22 Травня 2015, 20:09 »
Якби мене запитали, що я думаю про емігрантів і взагалі еміграцію років 2 назад я б відповів, що виїжджають з України лише ті, котрим не вистачає клепки тут якось себе поставити і заробити чесно (чи відносно чесно) добрі гроші. Тому вони валять мити посуд і крутити хвости свиням аби тільки подалі з України. Цієї позиції своїх знайомих я не розумів. Знову ж таки покладав чималі сподівання на ЄС і асоціацію, як привід для якихось змін на краще, впровадження реформ, лібералізацію деяких процесів. Європу на блюдечку не принесли і навряд принесуть найближчі роки, щоб далі спокійно сидіти на попентусі.

А от на даний момент, думка змінилась, хоча я і зараз думаю і знаю, що тут (аби був інтернет і електрика :)) можна заробляти гроші (при курсі в 40 грн просто афігіваючі гроші 8)), але набридло бачити підлість, срач, хитрожопість і бидлячість нашого плєбса. Кумівство і хабарництво, профанство т.з. еліт, синків і доць чиновників. Задрало постійний коловорот гівна в ВРУ, з їх недолугою політикою, задрала відсталість України в плані доступності загальновизнаних технологій чи сервісів, котрими вільно користується весь цивілізований світ, недосконалість законодавства і повний ахтунг в податковій сфері. Неймовірна кількість перепон і обмежень, котрі створюють перешкоди нормальному веденню бізнесу, те що в усьому світі є нормою в Україні являється злочином, наприклад, відкриття рахунку в іноземному банку чи користування деякими платіжними сервісами. Задрало, що нас вважають людьми 3 сорту і продавці з США і Європи відмовляються банально надсилати нам товари)) Коротше кажучи, дійшов до думки, що краще бути патріотом далеко за межами України, десь під пальмою в Тайланді=) І що виїжджають не лише з фінансових причин. В нас повноцінно жити можна лише з ДУЖЕ великими статками, щоб мати змогу провертати на болту цю прогнилу систему, а не бути піщинкою, яка нездатна прогнути її під свої потреби і світогляд.

А куди виїхати? Приваблює Баварія, але не знаю німецьку мову (рівень - Алес фур Дойчланд, арбайт махт фрай і назви спецпідрозділів та дивізій ваффен СС ;D) та й потрапити туди нуу дуже складно, якщо ти не фоксдольче, єврей чи чурка. Але дуже подобається атмосфера і розміреність життя старої Европи. На другому місці банальні Сполучені Штати Пендосії як рай для всіх IT-шніків і країна можливостей, з кліматом на любий смак, куди теж складно попасти, бо грінкарт мало і попадають вони якимось рагулям і гопнікам, судячи з роликів на ютюбі. Ймовірніше потрапити по робочій візі. Будєм посмотрєть. Всяким "радянським жінкам" простіше - проштовхують ці питання "передком" і сіліконовими цицьками, але це не наш метод)) Цього року грінку не виграв, але з моїм везінням у конкурсах, сподіваюсь, наступного року все складеться краще і буду в шортлісту :)

Тому не знаю чи вв'язуватись зараз в інвестуванням у власну нерухомість, яка може стати частиною Мордору в найближчі роки (тьху-тьху-тьху) чи спокійно далі зашибати валюту, щоб виїхати білим чєловєком і розкрити свій потенціал, не починаючи з найнижчих щаблів соціальної драбини.
Для перегляду потрібно 1 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #4 : 22 Травня 2015, 20:22 »
Цитата: murko
...власне я вже другий місяць в Данії... скажу я вам що не так то просто виїхати в іншу країну, а навіть якщо і потрапиш сюди то не надто тут солодко
За то не в гривнях платять.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #5 : 22 Травня 2015, 20:43 »
що виїжджають з України лише ті, котрим не вистачає клепки тут якось себе поставити і заробити чесно (чи відносно недуже) добрі гроші
та то тільки одна категорія людей... є ще ж ті яким дійсно подобається с/г і нові технології, є ті які хочуть просто обїздити всю Європу і просадити бабки(десь в Амстердамі з тьолочьками і гашиком :))...

PS. якби  ми не смітили на вулицях і були б нормальні дороги то була б та сама Європа яку ми бачимо по ТВ... а якби до того ще й не крали в нас то взагалі б Україна була райським куточком :) :) :)
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #6 : 22 Травня 2015, 20:58 »
Трудова міграція це практично основна причина тимчасового звалювання, більшість повертається назад, бо візи закінчуються. Туристи тут взагалі не по темі еміграції. Згоден, що ті хто хоче назавжди тю-тю звідси керуються не лише фінансовою стороною справи, я там дописав свою думку вище.

Цитата: murko
PS. якби  ми не...
Таких "якби ми не" цілий вагон, простіше нове населення завезти сюди, чим існуюче змінити. Так, картинку Європи, особливо на Західній Україні дуже легко зробити, там і змінювати практично не потрібно, жигулі і газелі тільки утилізувати з доріг) Але це буде лише картинка, на жаль.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #7 : 22 Травня 2015, 21:11 »
якщо по темі то чув десь що датчани є найщасливішими людьми(хтось там проводив дослідження)... хз чого так... так що якщо хто хоче в Данію то тре шурувати як студент або купувати тут нерухомість і ставати громадянином))

Мені ще Канада подобається :)  але достобіса далеко
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #8 : 22 Травня 2015, 21:24 »
Цитата: murko
Мені ще Канада подобається :)  але достобіса далеко
Мені теж Канада імпонує, по рівню життя практично як США, але значно менша злочинність. І більша українська діаспора. Але саме діаспору я вважаю недоліком при еміграції, тому що ті, хто живе таких районах мало чого досягають, навіть мову вивчити не можуть, бо крутяться в середовищі собі подібних, а там основний принцип "налюбить" тих хто недавно приїхав або тільки збирається то зробити. :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #9 : 06 Жовтня 2016, 22:08 »
Ще один журналіст Дорожнього контролю Косенко Віталік свалив в США до Шапошнікова, якого також переслідувала влада України.
vitalino1980 в США
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #10 : 07 Жовтня 2016, 14:57 »
Україна поступово перетворюється в щось середнє між Білоруссю і ДНР


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #11 : 07 Жовтня 2016, 15:33 »
Так, патріотів вибили на фронті, активісти виїжджають закордон або уже сидять або прикормленні в партіях, решту плебсу в стійло поставлять аваковські поліцаї і гонтарєвські злидні. Слухав на днях як плакався чувак, бо закрили аукро з якого він непогано годував сім'ю і думав, що може далі дулі тикати цій владі, а зараз хоче виїжджати чимшвидше звідси.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #12 : 21 Грудня 2016, 17:26 »
За 406 грн можна з Києва на швидкому поїзді в Польщу тю-тю. На екскурсію ;D
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #13 : 21 Грудня 2016, 19:08 »
За 406 грн можна з Києва на швидкому поїзді в Польщу тю-тю. На екскурсію ;D

а назад не написали за скільки?


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Пора валити? Еміграція з України
« Відповідь #14 : 21 Грудня 2016, 23:46 »
Економіка повинна бути економною, тому білет потрібно купувати лише в один кінець)))
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Windows 10 Software Остання відповідь27 Вересня 2021, 23:12
від Taurus
xx Україна і НАТО Політика Остання відповідь08 Лютого 2024, 12:00
від Taurus
xx Робота та житло в Тальному Тальне - наше місто Остання відповідь09 Березня 2021, 02:54
від Taurus
xx Office - Word & Excel Software Остання відповідь11 Січня 2021, 11:10
від Taurus
xx Тури без росіян У світі Остання відповідь31 Серпня 2022, 14:09
від Taurus
xx Надія Савченко Політика Остання відповідь22 Жовтня 2021, 11:47
від Taurus
xx Компанія Microsoft Інші IT теми Остання відповідь23 Червня 2021, 17:47
від Taurus
xx HDD vs SSD Hardware Остання відповідь12 Вересня 2023, 10:00
від Taurus
xx Курс долара США Економіка Остання відповідь31 Липня 2022, 13:54
від Taurus
xx Брехня Порошенка Політика Остання відповідь02 Серпня 2022, 15:18
від Taurus