Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Голосування

Яким чином ви підключенні до Інтернету?

Діалап модем (56 кбіт/c)
0 (0%)
ADSL (128-512 кбіт/c)
3 (13%)
ADSL (1024 кбіт/c і більше)
9 (39.1%)
Бездротове підключення (Wi-Fi)
3 (13%)
Локальна мережа (Lan)
5 (21.7%)
Мобільний інтернет (3G, 4G)
1 (4.3%)
FTTx (оптоволокно)
2 (8.7%)
Супутниковий інтернет
0 (0%)

Проголосувало користувачів: 21


Автор Тема: Підключення до Інтернету  (Прочитано 31928 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #150 : 04 Лютого 2018, 19:09 »
Вірю. Але який конкретно вони ставлять на сайті не написано, тому виникає питання, де наїбахтунг. Майже впевнений, що самий дешевий, явно без свіча і wi-fi, як було спочатку з укртелефоном і їх каліко, який ніхто не хотів даром. Якщо за 1.5к грн вони його не віддають, то у мене ще більші питання до ціни підключення, як дивує і те, чому у них додаткове обладнання типу TP-LINK TL-WR840N коштує 599 грн, а в розетці 479... Мабуть, на оренду стовпа різниця піде. Припустимо, є свій чесно позичений кабель, свій стовп перед хатою, свій термінал, живу не в самих єбєнях, яка ціна підключення? :)

ну, по-перше роутер ти можеш свій ставити і ніхто не примушує ставити їхній, єдине, що в випадку з ПРОСТО-НЕТ ти будеш доплачувати за його настройку або затребувати в них дані для настройки (в ПТ налаштування при підключенні безкоштовні), по-друге є варіанти де можна взяти ще дешевше - шукай через ХОТЛАЙН, по-третє з власним обладнанням там можуть бути нюанси, от як тип терміналу (тих ПОНів є 5-6 різни стандартів), тип наконечників і тип їх шліфовки, так що тут можна запросто прикупити таке обладнання, яке може не підійти або працювати некоректно. Провайдер же буде ставити і тестувати його на місці - якщо сигнал буде достатнім, то буде ставити простіший, якщо недостатнім - то потужніший, тому я б не рекомендував підключатися зі своїм. Наекономиш ти 200-300 грн. і воно того не вартує


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #151 : 05 Лютого 2018, 00:50 »
Наекономиш ти 200-300 грн. і воно того не вартує
Справа не в економії, а в принципі. У мене виникли запитання щодо ціноутворення провайдера через всі ці нестиковки з цінами і умовами, тому маю повне право вважати 1.5к грн взятими з неба із запасом, і це не 200-300 грн. А роутерами я звик користуватись тими, які мене влаштовують, і при потенційному переході на PON ціна такої штукенції буде під 2 штуки, зі свічем, wi-fi, usb, щоб не городити монстра із кількох девайсів. А не невідомою шляпою на відповідальному зберіганні.

Ще одне, ти не в курсі у них «сірі» IP-адреси чи є пул динамічних? Статична не потрібна, якщо що.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #152 : 06 Лютого 2018, 13:41 »
Справа не в економії, а в принципі. У мене виникли запитання щодо ціноутворення провайдера через всі ці нестиковки з цінами і умовами, тому маю повне право вважати 1.5к грн взятими з неба із запасом, і це не 200-300 грн. А роутерами я звик користуватись тими, які мене влаштовують, і при потенційному переході на PON ціна такої штукенції буде під 2 штуки, зі свічем, wi-fi, usb, щоб не городити монстра із кількох девайсів. А не невідомою шляпою на відповідальному зберіганні.

Ще одне, ти не в курсі у них «сірі» IP-адреси чи є пул динамічних? Статична не потрібна, якщо що.

чому я не читав твоє повідомлення раніше...

Для перегляду потрібно 10 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся
- 1500 грн. - це ціна максимальна для GPON, мінімальна - 999 грн.
а навіщо тобі в роутері USB?  Це щоб була перспектива підключити Київстар в якості резерву? 8)

Для перегляду потрібно 10 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #153 : 07 Лютого 2018, 03:55 »
Цитата: Сомалієць
- 1500 грн. - це ціна максимальна для GPON, мінімальна - 999 грн.
Та це в них і на сайті ж написано :) Умови бачив для 999грн? Найдорожчий тариф і мінімум на рік. І найух мені те цифрове телебачення, ціна самих включених в тариф TV пакетів здається 39 чи 79, десь знаходив, якщо поритись по сайті, бо так явно не написано. Як за непотрібний телефон платити з тим TV.

Цитата: Сомалієць
а навіщо тобі в роутері USB?
Звик, що він у D-link DSL-2650U є, прикольна штука, використовував з піднятою самбою, типу флешку/диск втикаєш і файли доступні твоїй домашній мережі. Стояла ще колись альтернативна прошивка, яка торенти качала. Вимкнув комп, залишив роутер і ліг спати, поки само качає. Прінт-сервер можна підняти, не зайва функція, правда не користувався, бо давно прінтер засох. Ну, і так резервний канал 3g можна теж зробити, але це вже із категорії девіацій. :)

MikroTik RouterBOARD RB2011UiAS-2HnD-IN по лінку крутий, але перебір по можливостям і портам, це для міні-офісу або розумного дому. Модулі SFP, круто, по суті універсальний девайс, модулі лише міняй під нового провайдера. От би ще ADSL модуль був ;D Прикольно, що можна WAN зробити з будь-якого порту. У мого роутера WAN RJ-45 порту немає, а зробити його із 4 LAN можна лише з паяльніком і openwrt прошивкою, тому по суті під заміну, якщо злазити з ADSL. Шкода, хороший роутер, зайві витрати при зміні провайдера будуть.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #154 : 22 Лютого 2018, 22:12 »
Компанія Ілона Маска SpaceX вивела на орбіту перші супутники глобального інтернету Starlink, які покриють інтернетом всю Землю. Тестова роздача інтернету буде вже в 2019 році. А до 2025 року Маск планує підключити до 40 мільйонів абонентів на швидкості до 1Гбіт/c незалежно від місце знаходження абонента. Халяви звісно не буде, проект комерційний, але ціни на обладнання будуть приблизно 200 баксів і якась абонплата. Все рівно це буде прорив і конкуренція операторам як-от Iridium, якщо все вдасться і не буде лобістів, які вставлятимуть палиці в колеса, хоча і без палиць буде складно вивести таку величезну кількість супутників, це тисячі штук.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #155 : 22 Лютого 2018, 22:23 »
<sarcasm>Цікаво, яким чином upload буде в 1ГБ</sarcasm>
я б до заяв Маска ставився б як до Джобса. Вони "талановиті маркетологи", не більше.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #156 : 22 Лютого 2018, 23:54 »
Цікаво, яким чином upload буде в 1ГБ
Про аплоад нічого не сказано. Думаю таким же як і онлайн трансляції телестудій пересувних, частоти ті ж. 1 Гбіт навряд, бо в руках антену не втримаєш таку, але до 100мбіт теоретично буде видавати, зараз 10-12мбіт вже є.

Маск зробив уже не менше Джобса, рахуй пайпел, тесла, спейсікс, гіперлуп, завод акумуляторів, сонячні панелі на дахах і т.д. Більше ніж наші всі наукові мужі разом взяті. Неважливо сам чи під своїм керівництвом. Порошенко менше червоних стрічок перерізав, ніж Маск вивів продуктів на ринок. :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #157 : 23 Лютого 2018, 12:39 »
Цитувати
Маск зробив уже не менше Джобса
Так і я про те. Обоє багато "зробили" язиками. Нелюблю я "маркетологів" усіх видів. Тільки криза, так одразу у них немає роботи. І директор їх незаслужено не цінить. І колеги підставляють. І HRи не можуть розгледіти смарагд для їх вакансії.
_http://vg-news.ru/n/121555
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #158 : 23 Лютого 2018, 15:01 »
VirusW, стаття з російських джерел, за авторством упоротого автора, якого поносять на лурку за його упоротість. Ще про 2.2 мільярди збитків у тесли напиши, від яких ватнікам легше на душі на тазах їздити, десь в Челябі :) Почитай англійську вікіпедію, був стартап жидів, який за венчурні гроші робив платіжний сервіс, бо більше нічого не вдавалося, був онлайн банкінг створений Маском, теж не пойми як працюючий, який об'єднався через пару місяців з їхнім сервісом і потім перейменував об'єднану компанію X.com в PayPal, через півроку після поглинання. З сайту історії про PayPal — In March 2000 Confinity was acquired by X.com Corporation, тобто і не об'єднались, а компанія Маска поглинула Confinity. Хто створив PayPal, якщо перейменовували компанію Маска? Хто останній, той і папа. :)

А про маркетологів звідти ж:
Цитувати
In just eight months time, between January and August 2000, PayPal surged from 12,000 accounts to 2.7 million.
За правління Маска, непоганий приріст як для балабола, поки його не виперли з СЕО в грудні 2000.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #159 : 23 Лютого 2018, 16:42 »
В Росії теж є адекватні люди. Більше того, якщо чувак з іншого табору, це не доказує, що всі його аргументи хибні
З того ж сайту, тільки  з вирізаним тобою контекстом
Цитувати
In March 2000 Confinity was acquired by X.com Corporation, a Silicon Valley firm involved in online banking projects, led by Elon Musk. Under Musk, X.com took the PayPal corporate name and initiated aggressive marketing plans, including one promo offering $10 to new sign-ups for PayPal accounts.
Питання?
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #160 : 23 Лютого 2018, 21:36 »
Перші 2 невиділені слова виділеного тобою речення переклади. :) Під управлінням Маска, його компанія взяла ім'я PayPal і агресивною політикою наростила клієнтуру. Де вирваний контекст? Ти думаєш, що X.com це лише домен без технологій і напрацювань?
Він витратив 27 лямів на агресивне нарощення користувачів по 10 баксів за штуку, ок, а потім продав компанію за 1.5 лярда. Ненависний тобі маркетинг в дії, вклав копійку заробив рубль, головне знати, куди вкласти ту копійку. Він переніс свою бізнес-модель на API Confinity, яка не знала, що з ним робити, і поєднав зі своїми. Більшість працівників була з X.com, які і зробили систему такою, якою вона стала, принцип роботи з клієнтами і запобігання шахрайству тощо, основне становлення як сервісу відбулось під управлінням Маска. Думаю, цього більш ніж достатньо, щоб вважати його повноцінним творцем PayPal, а не так, як пише пацієнт загубивший шапочку з фольги, якому секти ввижаються.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #161 : 23 Лютого 2018, 22:10 »
ну, я ж про те і говорю, що він лише маркетолог. І саме цей контекст я і виділив, щоб показати як він "створив PayPal", як стверджують сектанти.
Те, що він вміє язиком працювати, я не зможу оспорити
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #162 : 23 Лютого 2018, 22:46 »
Якби все повністю робили програмісти і інженери це був би жах, імхо. Це будь-якого більш-менш великого продукту стосується.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #163 : 31 Березня 2018, 07:46 »
Federal Communications Commission (федеральна комісія зі зв'язку в США) схвалила план Маска щодо розгортання глобального супутникового інтернету Starlink.
Цитувати
«With this action, the Commission takes another step to increase high-speed broadband availability and competition in the United States», the FCC said in a statement.
Із людської на українську це означає — «За допомогою цієї дії комісія робить ще один крок до збільшення доступності високошвидкісного широкосмугового доступу та конкуренції в Сполучених Штатах», сказано в заяві FCC.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #164 : 24 Жовтня 2018, 13:29 »
- 1500 грн. - це ціна максимальна для GPON, мінімальна - 999 грн.
Ну от, уже за 499 грн приватний сектор підключають «по акції», що вже ближче до реалій і не так видається тим, чим я вже писав вище. І за 1 грн здається при підключені на рік на дорожчі тарифи, з непотрібним телебаченням. А ще й року не повисіли проводи на стовпах без діла.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Хутін Пуй У світі Остання відповідь08 Лютого 2024, 13:19
від Taurus
xx Генератор слоганів Кімната сміху Остання відповідь03 Квітня 2024, 18:00
від Taurus
xx Компанія Google Інші IT теми Остання відповідь24 Лютого 2024, 18:00
від Taurus
xx Швейцарія У світі Остання відповідь04 Березня 2024, 12:00
від Taurus
xx Коронавірус У світі Остання відповідь16 Березня 2021, 16:36
від Taurus
xx Не ту країну назвали Гондурасом Курилка Остання відповідь26 Квітня 2024, 12:00
від Taurus
xx Українська поліція Україна Остання відповідь14 Червня 2023, 13:31
від Taurus
xx Терористи збили пасажирський літак MH17 Україна Остання відповідь17 Листопада 2022, 16:51
від Taurus
xx АСЬКА vs ... Software Остання відповідь11 Січня 2021, 11:40
від Taurus
xx "Пасхальні яйця" Інші IT теми Остання відповідь13 Жовтня 2021, 18:19
від Taurus