Погода в Тальному Прогноз погоди +28 °C Змінна хмарність Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Голосування

Яким чином ви підключенні до Інтернету?

Діалап модем (56 кбіт/c)
0 (0%)
ADSL (128-512 кбіт/c)
3 (13%)
ADSL (1024 кбіт/c і більше)
9 (39.1%)
Бездротове підключення (Wi-Fi)
3 (13%)
Локальна мережа (Lan)
5 (21.7%)
Мобільний інтернет (3G, 4G)
1 (4.3%)
FTTx (оптоволокно)
2 (8.7%)
Супутниковий інтернет
0 (0%)

Проголосувало користувачів: 21


Автор Тема: Підключення до Інтернету  (Прочитано 31922 раз)

0 Користувач і 2 Гостей переглядають цю тему.

Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #75 : 29 Березня 2013, 17:13 »
Інших клієнтів поки тримають на PPPoE, але відчуваю в добровільно-примусовому порядку перекинуть на DHCP, в якому мінусів для мене більше ніж плюсів.

Одного мого знайомого оштрафували на 50 грн. за те, що він випадково ввів не ту цифру в ІР-адресі і користувався чужим інетом. Провайдер чи то ТІМ чи М-ТЕЛ - хз. Називається - відчуй покращення! (тм)


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #76 : 29 Березня 2013, 17:31 »
Цитувати
100 Мб/сек.
До речі, доморощені маркетологи там. Набіса вводити людей в оману всюди пишучи швидкість підключення між мережевою картою і їхнім свічом? Щоб піпл хавав красиву цифру 100 :fail:

З.І. У мене теж швидкість 100 Мб/сек на всіх 90 см кабелю =)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #77 : 29 Березня 2013, 17:48 »
Одного мого знайомого оштрафували на 50 грн. за те, що він випадково ввів не ту цифру в ІР-адресі і користувався чужим інетом.
В укртелефону таке не проканає, там для кожного 1 влан на 1 дслам і в джуніпер. По суті логінчики-парольчики і циферки в настройках грубо кажучи то все до лампочки, а важливо те звідки "вірьовочка в'ється".

З DHCP Тальне виключається з ланцюжка підключення взагалі. Пінг по ідеї ще зменшиться і стане щось типу статичного IP, бо підключення не обриватиметься як зараз 1 раз в 24 години і сесія триватиме допоки включений модем. Фігово буде якщо айпішнік будуть назначати один і той самий постійно, тоді для декого фраза "забанили в гуглі" може стати не жартом, а реальністю. :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #78 : 29 Березня 2013, 23:56 »
Одного мого знайомого оштрафували на 50 грн. за те, що він випадково ввів не ту цифру в ІР-адресі і користувався чужим інетом. Провайдер чи то ТІМ чи М-ТЕЛ - хз. Називається - відчуй покращення! (тм)
Хм... я в шоці. В топку такого провайдера. Це ж не оплатив разок - і тільки встигай айпішніки змінювати. Цікаво, чи в договорі прописано про ІР? Якщо ні, то ще можна було б посперечатись на цей рахунок. Може в них ще по ІР і авторизація адміна йде? Вгадав адмінський ІР - отримай повний доступ до обладнання провайдера! :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #79 : 18 Жовтня 2013, 13:18 »
Новий, ще більш "покращений" провайдер в Тальному. Називається ULAN ISP, по суті конкурент ПРОСТО-НЕТу і Укртелекому (ви нєждалі, а ми прішлі  ;))

Ватутінські тарифи в них тут:
Для перегляду потрібно 10 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

але для Тального будуть трохи інші, бо беруть канал вони швидше всього в Київстара. Будуть брати ціною і безкоштовним підключенням в багатоповерхівках. Зв'язок між будинками (в тому числі і приватними) будуть забезпечувати оптикою

Тарифи будуть приблизно такими:
2 Мбіт/с (синхронні) за 50 грн. і т.д.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #80 : 19 Жовтня 2013, 13:41 »
До речі, на днях ковбалисо лінію Укртелефона, провірив на спідтест.нет швидкість - показувало 5.5 Мбіт/c при тарифі 2.0 Мбіт/c  ??? . А увечері телефонує якась мадам і каже це до вас персонально прийшло Покращення. Ну я до "пакращень" відношусь відомо як, тому кажу щось не віриться, що така халява прилетіти може. Але каже мадам, що це дійсно так і вам збільшили швидкість в 2.5 рази, бла-бла-бла, за +10 грн намісяць (65грн за 5.5 Мбіт/c за тариф ОГО! Легкий Покращений). І питає чи погоджуюсь я усно на такі умови. Питаю, а на що я там ще погоджусь і чому не можу обрати цей тариф в панелі управління? Каже тільки по телефону це робиться. От і закрались у мене сумніви і сказав дякую я подумаю =)

З.І. Порт ще залишаться розжатим до 6 Мбіт/c. Думаю потрібно воно мені це пакращення чи ні.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #81 : 20 Жовтня 2013, 18:26 »
З.І. Порт ще залишаться розжатим до 6 Мбіт/c. Думаю потрібно воно мені це пакращення чи ні.

2 і 6 Мбіт це, як кажуть в Одесі, дві великих різниці - можна дивитись Он-лайн футбол і т.д. Але треба в такому випадку точно взнати чи не міняються умови договору

Думається, що це просто маркетинговий хід, бо я особисто знаю людей, що вже повідмовлялися в укртелекому і пішли до оптоволоконних операторів. Не за горами той час, коли в Тальному нікого не здивуєш швидкістю 50 Мбіт/с, благо технічні можливості дозволяють це робити. От на власному форумі УЛАН хвалиться каналом в 1Гб...   8)


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #82 : 20 Жовтня 2013, 19:16 »
У мене буває трафік за добу менше 40 МБ (коли працюю над проектами чи оно коли на днях закрили фс.уа на пару днів :) ), тому пріоритетний напрямок не збільшення швидкості, а зниження ціни на послугу і стабільність роботи при сталій на тепер швидкості в 2 Мбіт/c. Ну, інколи потрібно вальнуть 10ГБ за добу... Добре що можна змінювати на льоту тарифний план на сутки. До речі, про покращення - в разі зміни тарифу чи тимчасового відключення право на покращення зникає навіки. :) Тому це метод збільшити абонплату людям які сидять на дешевих тарифах. По ідеї укртелефону пофіг 2 Мбіт/c чи 22 Мбіт/c давати клієнту, собівартість послуги однакова.

Мінус укртелекому - доводиться платити ахметову за довісок у вигляді телефону, який припав пилом уже. Але для приватного сектору, який є основним для Тального (буде навіки) це і так як манна небесна. Оптоволокно? 8) Ну хай потягають його в кожну хату, не перші хто зарив в це діло кошти будуть, треті на моїй пам'яті. За власні кошти тягнути "золотий" шнурок до себе в хату у нас ніхто не буде.

Цитувати
Не за горами той час, коли в Тальному нікого не здивуєш швидкістю 50 Мбіт/с

Ну хай буде ніхто ж не проти. Але швидкості овер 100Мбіт/c інтернету це хід маркетолухів тому, що мало який сайт здатний віддавати безкоштовно таку швидкість доступу до своїх даних. Якщо звісно у провайдера немає власної внутрішньої мережі з піратським контентом, тоді це ще якось виправдано. Я вважаю що комфортний рівень саме Інтернету це якраз таки 1-5 мбіт/c, хоча нещасні клієнти інтертелекому не зрозуміють ніколи що це, в них ще досі ера діалапу ;D
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #83 : 23 Жовтня 2013, 00:58 »
Оптоволокна в Тальному не буде ніколи (маю на увазі у кінцевих споживачів). Собівартість послуги надто дорога. А ще ціну накрутять за те, що бажаючих підключитись буде мало (одним не потрібно, інші не знають що це). Плюс, якщо не помиляюсь, там же потрібно конвертер якийсь ставити, оптику в звичайну мережеву карту не вставиш.... Коротше, зайві проблеми. Якщо вже й надумають, то це буде через багато десятків років, і тоді вже все буде на wi-fi чи якомусь 9G (уже про 5G заявляє один провайдер, хоча ми йому не віримо :)).
 Оптика потрібна більше там, де потрібна стабільно висока швидкість і надійність. А в Тальному, навіть у перспективі я такі проекти не бачу. Провайдерів, хостерів і крупних інтернет-магазинів у нас немає.

А щодо витої пари, тут теж проблем вистачає. Одне діло її кинути в багатоповерхівках, а інше протягнути по вулиці. Обмеження для неї 100-120 метрів. Ну, були діячі які 150-170 метрів один лінк робили. Але ж і цього мало для того, щоб підключити всю вулицю. Уявіть що у вас вдома є роутер на 48 портів, і підрахуйте, скільки знадобиться кабелю, щоб підключити 46 сусідів (1 порт для вас і один - вихід на інтернет). Врахуйте, що кожен наступний сусід живе все далі й далі. Якщо ширина одного двору - 20 метрів, то ви зможете підключити до 8 сусідів (160 метрів до 8-го). І це я малюю в ідеальних умовах. Бо якщо врахувати, що в сусіда гараж стоїть там, де ми хочемо протягнути кабель...
Тому провайдери зазвичай за підключення приватного сектору беруть значно більше грошей. (в селі під Києвом просять 1000 грн і більше).

А ще у нас все тісніше й тісніше затягують паски піратам. Скоро підемо по шляху Росії і цивілізованих країн. І смислу в тому, що в тебе буде 50 Терабіт/с не буде. Бо провайдер буде слідкувати, щоб ти не качав фільми, бо це порушення закону. А все, що не заборонене законом зазвичай займає мегабайти.

ЗІ: переголосував. Тепер у мене найгірший інтернет. Був один з кращих мабуть чи не в житті :( Чуть не плакав, коли телефонував в ТП щоб відключили.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #84 : 23 Жовтня 2013, 14:26 »
Правильно VirusW сказав. Ті хто вже пробував це зробити тупо розвісили зіркою оптоволокно до конкретних пару вулиць, а до кінцевих абонентів дотягували по тих же стовпах виту пару. Чим це закінчилось всім відомо. Не один рік і не один мільйон грн потрібно, щоб планово побудувати мережу в місті. Але хай пробують, конкуренція тільки на користь завжди. Но.. Укртелефон використовувати свої комунікації і колодязі не дасть. Так як і не давали дозволу на вішання проводів на стовпах, як не повинен давати і ЖЕК за непойми, які кабелі в їх колодязях. Та я перший перекушу ще один провід який тирчатиме метра 2 від землі над моєю хатою чи воротами, чесно :) Хай заривають всю цю трахомудію в землю як в Європі, кабелів і так уже інколи як в Гонконгу висить фотку зробити людську не можна чи панораму, постійні збої із-за проводів..

Цитувати
в селі під Києвом просять 1000 грн і більше
Думаєш тут менше візьмуть? Якщо хтось на ГЕСі захоче собі інтернет швидкий по кабелю? Та і не тільки на ГЕСі. Утопія... В Тальному не в усіх кілометражу вистачає, щоб технічно до того ж укртелефону підключитись по АДСЛ... занадто розтягнуте по ландшафту місто. Це не Звенигородка і тд. Простіше реально дочекатись адекватного 4Г якогось.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #85 : 23 Жовтня 2013, 14:43 »
Думаєш тут менше візьмуть? Якщо хтось на ГЕСі захоче собі інтернет швидкий по кабелю? Та і не тільки на ГЕСі. Утопія... В Тальному не в усіх кілометражу вистачає, щоб технічно до того ж укртелефону підключитись по АДСЛ... занадто розтягнуте по ландшафту місто. Це не Звенигородка і тд. Простіше реально дочекатись адекватного 4Г якогось.

я якось рахував це діло для одного сусіднього з Тальним села, де густина населення достатня для втілення проекту. Там з прийнятною окупністю виходить десь 2100 грн. на одну хату. Проект цей є в перспективі і нікуди не дівся. Так що будєм посмотрєть :)

Для ГЕСу оптика не світить в будь-якому випадку, надто багато стовпів треба ставити і землі рить. Інтернет буде золотий. Там Wi-Max це максимум, що можна поставити, благо є зараз нормальні тарифи і технічні можливості


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #86 : 24 Жовтня 2013, 01:06 »
Цитата: Сомалієць
де густина населення достатня для втілення проекту
Як рахував-то густину населення? З поголів'ям ВРХ? Молодь із сіл валить в Києви всякі на заробітки, середнього віку люди і тим більше бабки з дідками підключать інет як колись газ не будуть, я так міркую. Хоча.. Вимерло село зараз на Україні практично. Одним словом в українських реаліях щось рахувати і планувати потрібно з розрахунку самий песимістичній хід подій помножений для реальності на два.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #87 : 24 Жовтня 2013, 19:15 »
Як рахував-то густину населення? З поголів'ям ВРХ? Молодь із сіл валить в Києви всякі на заробітки, середнього віку люди і тим більше бабки з дідками підключать інет як колись газ не будуть, я так міркую

неправильно міркуєш. Бабкам і дідкам скайп потрібний, щоб з діточками спілкуватись, які в основній своїй масі працюють за кордоном. Для них навіть платити в касу з квитанцією не треба йти - дітки і внуки роблять все за них через той же інтернет

А густина населення легко рахується через гуглерз, але то такоє. Тут немає надприбутків і є довготривалою інвестицією, що вимагає ще й операційних затрат на обслуговування і на персонал. В нас же звикли тільки безбожно продавати :)

Бери для прикладу Здобуток - там в основному проживають молоді сім'ї, хати одна біля одної. Конкурентів немає практично. Конхвєтка на палочці для толкового провайдера


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #88 : 24 Жовтня 2013, 23:12 »
Цитата: Сомалієць
А густина населення легко рахується через гуглерз, але то такоє.
Те що рапортують голови сільрад про населення наверх немає ніякого зв'язку з реальністю, я про це мав на увазі. На папері повне село, а на ділі пару дворів - бо вся молодь виїхала на заробітки чи вчиться на чергового юриста чи бухає. Утрирую звісно. А живуть ті села, які на трасі стоять, принаймні центральні вулиці, там де та траса проходить.
В Здобутку не був не знаю чув що багате село було колись, а от в тому ж Вишнополі, яке розміром як Тальне цілі вулиці порожні, з газом-асфальтом і тд. Скайп там просто необхідний =)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #89 : 25 Жовтня 2013, 11:53 »
В Здобутку не був не знаю чув що багате село було колись, а от в тому ж Вишнополі, яке розміром як Тальне цілі вулиці порожні, з газом-асфальтом і тд. Скайп там просто необхідний.

В Вишнополі профіль рельєфу аццкий просто. Туди інтернет ще не скоро добреться  ::)


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Компанія Apple Інші IT теми Остання відповідь04 Вересня 2022, 13:57
від Taurus
xx Святослав Вакарчук Політика Остання відповідь22 Грудня 2020, 05:33
від Taurus
xx Пора валити? Еміграція з України Українська еміграція Остання відповідь10 Лютого 2024, 20:04
від Taurus
xx За Європейську Україну Україна Остання відповідь12 Квітня 2024, 12:00
від Taurus
xx Генератор слоганів Кімната сміху Остання відповідь03 Квітня 2024, 18:00
від Taurus
xx ID-картка замість паспорта Україна Остання відповідь30 Березня 2021, 19:33
від Taurus
xx Брехня Порошенка Політика Остання відповідь02 Серпня 2022, 15:18
від Taurus
xx Браузер Vivaldi Software Остання відповідь05 Липня 2024, 12:00
від Taurus
xx Браузер Opera Software Остання відповідь13 Червня 2024, 12:00
від Taurus
xx Лоукост або дешеві авіаквитки з України Туризм і подорожі Остання відповідь17 Лютого 2022, 22:06
від Taurus