Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Голосування

Яким чином ви підключенні до Інтернету?

Діалап модем (56 кбіт/c)
0 (0%)
ADSL (128-512 кбіт/c)
3 (13%)
ADSL (1024 кбіт/c і більше)
9 (39.1%)
Бездротове підключення (Wi-Fi)
3 (13%)
Локальна мережа (Lan)
5 (21.7%)
Мобільний інтернет (3G, 4G)
1 (4.3%)
FTTx (оптоволокно)
2 (8.7%)
Супутниковий інтернет
0 (0%)

Проголосувало користувачів: 21


Автор Тема: Підключення до Інтернету  (Прочитано 31930 раз)

0 Користувач і 2 Гостей переглядають цю тему.

Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #90 : 25 Жовтня 2013, 22:11 »
Біля мене сусід (під Києвом) достатньо молодий (44 роки), а інтернет підключати не планує собі. Комп'ютера у нього немає. В Тальному на моїй вулиці з 4 найближчих сусідів комп є лише в 1.
Я нещодавно зіткнувся з такою проблемою: фірма знаходиться в Києві, промзона, найближчі жилі будинки за 300 метрів, кругом одні підприємства. Так от через це ми сиділи на ADSL 24 (з реальними 13/0,5 мбпс). І, якщо для дому цієї швидкості достатньо, то для наших менеджерів, які "забувають" зжати xls файлик на 10к позицій (10 мб не зжатий), і відправляють цей файл на 5-10 клієнтів - от це фатально (20-40 хв. канал забитий поштою). Коли наказали знайти провайдера, я передзвонив більше 40: більшість відповідали, що в найближчий час не тягнутимуть сюди лінію (хоча, якщо точніше - навіть не можуть собі цього дозволити). Крупні провайдери сказали, що скоро будуть тягнути. І лише кілька самих крупних, які на рівень вище ніж інші (рівні провайдерів знаєте? це коли є глобальний провайдер, який роздає провайдерам другого рівня інтернет, 2 рівень дає третьому і так до кінцевого споживача) запропонували або оплатити 10 тис грн за протяжку оптики і потім платити по 1000 грн в місяць, або оплатити 2000 грн за підключення і щомісяця 1800 грн за доступ. От тобі й оптика.
Хоча, 1000 грн/міс за оптику від провайдера, який має декілька резервних каналів (себто, він з'єднаний з кількома провайдерами, і при падінні одного інтернет не пропаде) - це не такі вже й великі гроші для фірми, яка продає по інтернету товар (жаль моє керівництво, слава богу, колишнє, це не розуміло). Пізніше ціни вже трохи змінились, бо вони робили кільце з своєї оптики, і якраз рили по тій вулиці. Але всеодно ми дочекались "домашку" - так називаються провайдери, які за якість не ручаються. В них зазвичай немає резервного каналу і з'являлись вони з "два друга рішили інтернет сусідам продавати, згодом розкрутились..." (тепер фірма платить (я звільнився звідти) 400 грн в місяць за ~50 мб (Україна), 1 мб  - світ. Стоїть направлена wi-fi антена. Краще ніж раніше, бо синхронна швидкість, але надійності нема. Не раз пропадав інтернет, бо пропадало світло на ретрансляторі  :D).
Дорого все дуже, тому розвиватись провайдерам буде важко. І вони будуть шукати шляхи, куди легше розвинутись - багатоповерхівки + бездротовий. Багато з провайдерів уже так і пропонують, якщо тягнути далеко.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #91 : 25 Жовтня 2013, 22:50 »
Мій улюблений провайдер (на жаль, не нинішній, довелось відключитись), обігнав одного конкурента і ввійшов в десятку найкрупніших провайдерів України. Ех, сльози на очах від спогадів. Я телефон підтримки не пам'ятав, бо за 2 роки дзвонив разів 3-5. 75 грн за 100 мегабіт (У), 20 - світ. За поповнення бонус - 15 грн., який я використовував для оплати кабельного на 46 каналів. А який класний у мене був номер договору...110811073...*ридає*

Упдате: тільки що перевірив, доступ в особистий кабінет залишили, зможу підключитись колись, якщо буде можливість.  :P
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #92 : 27 Жовтня 2013, 11:01 »
В них зазвичай немає резервного каналу і з'являлись вони з "два друга рішили інтернет сусідам продавати, згодом розкрутились..." (тепер фірма платить (я звільнився звідти) 400 грн в місяць за ~50 мб (Україна), 1 мб  - світ.

50 Мбіт по вайваю, я б сказав, це досить дешево. Хоча сумніваюсь, що можна розвинути таку швидкість в забрудненому радіоефірі Києва


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #93 : 28 Жовтня 2013, 02:08 »
Антена розрахована, якщо пам'ять не зраджує, на 5 км прямої видимості. А там лише кілометра 2 буде.
Те що я пам'ятаю, то 25 мегабіт на speedtest Гонолулу воно мені показало легко. Бачили б ви мої очі тоді :)
А швидкість по вайфаю залежно від антени і відстані - навіть до 300 мегабіт на 70 км обіцяють. Якщо хоч половина з цього правда, то уже непогано. Правда дорогі сильно.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #94 : 07 Листопада 2013, 15:16 »
В тему до підключення до інтернету є новина:
Народні депутати Дмитро Добкін і Валерій Писаренко (обидва - Партія регіонів) передали на розгляд ВР законопроект N3545  який вносить зміни до закону «Про телекомунікації».

Одним реченням можна пояснити суть - провайдери телекомунікаційних послуг будуть зобов'язані укладати договори з власниками об'єктів житлового фонду про розміщення телекомунікаційного устаткування. У разі самовільного розміщення обладнання провайдерам загрожує штраф від 8,5 тис грн до 17 тис грн. На думку авторів законопроекту, це допоможе зберегти житловий фонд в умовах сильної зношеності.
Цікаво це покращення стосується мережі між сусідніми квартирами? ))

З.І. Провайдери, вас ПАКРАЩЕНО!!!
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #95 : 07 Листопада 2013, 17:22 »
Цікаво це покращення стосується мережі між сусідніми квартирами? ))
З.І. Провайдери, вас ПАКРАЩЕНО!!!

Треба буде подивитись мінімальну суму орендної плати, яка пропонується в законопроекті. Підписати договір з ОСББ - тут проблем ніяких немає, а от провайдери типу ПРОСТО-НЕТ ложили на цей закон, як ложать на Укрчастотнагляд і т.д.

Думаю, цей закон заточений під пацанський Укртєлєфон і Інтертелеком також щасливий буде


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #96 : 07 Листопада 2013, 21:23 »
Так для цього закон і написано, щоб мілких викинуть з гри, імхо. А будуть "ложить" штрафануть за цим діло не стане. Навіть києвстаровці скаржаться на закон (а вони знатні довбальщики перекриттів в хрущівках :) ), куди там іншим то.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #97 : 29 Грудня 2013, 10:42 »
Районні прокуратури Києва масово розсилають інтернет-провайдерам листи щастя з вимогами документального підтвердження законності розміщення мереж у житлових будинках столиці. До них готові долучитись і пожежники з іншими виконавцями.

Розподіл офіційно розпочато.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #98 : 31 Січня 2014, 21:05 »
Власне, укртелекомовці почали обрізати оптоволоконні кабелі інтернет-провайдерів Києва в своїх телекомунікаційних колодязях. Причому без розбору, до купи обрізали і тих у кого все з договорами чисто.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Котигорошко

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 224
  • Карма: +20/-1
  • Стать: Чоловіча
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #99 : 18 Квітня 2015, 02:03 »
Всім доброго дня !
Проблєма така раніше був вибір тарифів 1.2.5 , зараз лишилось тільки 1.2.
Хотів спитати в когось ще є така лажа чи це тільки мені так щастить?Дякую. :'(


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #100 : 18 Квітня 2015, 03:09 »
У мене є вибір «Одиничка» «Двійка» «П’ятірка»

Для перегляду потрібно 1 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся


Недавно зник інтернет вночі, подивився в роутері - "розжимали" порт до 5 мб, подивись чи тобі не ужали його, тому і опція вибору 5 мб може появитись або зникнути.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Котигорошко

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 224
  • Карма: +20/-1
  • Стать: Чоловіча
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #101 : 19 Квітня 2015, 16:20 »
Я вибачаюсь за тупе питання,це треба подзвонити до них щоб вони розжали?Дякую :'(


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #102 : 19 Квітня 2015, 18:17 »
Зайди в роутер, глянь ці показники:

Line Rate - Upstream (Kbps):   914
Line Rate - Downstream (Kbps):   4892 --- мій розжатий до 5 мб майже зараз.

Якщо в тебе інше, телефонуй на гарячу лінію їхню або Вітальці дзвони, чи хто там зараз сидить у нас і проси розжати порт на твоєму DSLAM з боку провайдера. Дивись, щоб не зажарили модем, якщо лінія паршива)))
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Котигорошко

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 224
  • Карма: +20/-1
  • Стать: Чоловіча
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #103 : 20 Квітня 2015, 02:10 »
Дякую а  треба  поміняти настройкі модуляціі і anex  як написано в журналі чи вернути все на свої місця,як було?Дякую
що та ,що так Data Rate Up : 611
Data Rate Down : 2517

Modulation :
ADSL2+
Annex Mode : Annex A/L


Спойлер - Заголовок
Для перегляду потрібно 1 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підключення до Інтернету
« Відповідь #104 : 20 Квітня 2015, 04:33 »
Постав настройки там, де червоні стрілки, хай сам роутер обирає режими роботи.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Нерозмитнені авто в Україні Авто Остання відповідь24 Лютого 2023, 16:31
від Taurus
xx Браузер Vivaldi Software Остання відповідь05 Липня 2024, 12:00
від Taurus
xx Пятниця в Тальному - Ваші плани? Тальнівське дозвілля Остання відповідь06 Травня 2024, 16:07
від andreyvincose
xx ID-картка замість паспорта Україна Остання відповідь30 Березня 2021, 19:33
від Taurus
xx Війна в Україні Україна Остання відповідь24 Липня 2024, 12:00
від Taurus
xx Укрзалізниця Україна Остання відповідь26 Липня 2023, 11:01
від Taurus
xx Президент США У світі Остання відповідь22 Липня 2024, 12:00
від Taurus
xx Чим живе Тальне? Тальне - наше місто Остання відповідь14 Червня 2023, 16:08
від Taurus
xx Літак Ан-225 «Мрія» Україна Остання відповідь28 Липня 2023, 15:31
від Taurus
xx Надія Савченко Політика Остання відповідь22 Жовтня 2021, 11:47
від Taurus