Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 51.15 А-95: 53.93 ДП: 54.52 Газ: 27.83

Голосування

Яка відеокарта у вашому ПК?

NVidia GeForce
AMD (Ati) Radeon
інтегрована

Автор Тема: AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?  (Прочитано 4698 раз)

0 Користувач і 2 Гостей переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #30 : 22 Січня 2018, 17:17 »
Цитата: VirusW
І можливо, ми б уже про цю шарашку говорили б в минулому часі :)
І б мали монополію і ціну на нормальну відяху в пару тисяч доларів і проц за штуку. В них з менеджментом все норм. Контракти на обидві ігрові консолі, контракт з apple, відяхи майнери розкуповують як гарячі пиріжки, на серверному ринку ок, райзени нормально пульнули, відеоядра радеонів будуть ставити в проци intel тощо. Інше питання, що вони не заносять гроші розробникам як це робить хуанг, а діють по типу відкритості стандартів, мол нате вам стандарт зробіть з нього щось путнє самі. Але мабуть ні в кого часу немає на розробку, ядра перезбирують по 100 раз і форки безкінечні роблять :)

Цитата: VirusW
Мануал в 2 стрічки. МОже бути якась проблема вилізе, і тоді достатньо FAQ прогорнути. Все давно зроблено до нас.
На сайті убунти задовбешся колесо крутити того мануалу з двох стрічок, якщо вперше бачиш. 2 стрічки, якщо не пойми ким і чим уже пропатчене ставити. Або став плейонлінух, установлюй IE ??? і запускай інсталятор якогось васіпупкіна, хоч типу вірусів немає у лінухі, але все рівно не подобається мені таке довіряння. Не по-людськи це, треба все самому зібрати :) Ну, брєд же ж.

Оце особливо порадувало:
Цитувати
У владельцев карт ati после применения патча бывает текстуры окрашиваются в монотонные (чаще серые) полигоны. На открытой местности чаще, в городе - реже. Но производительность игры увеличивается.
Як у нвідіа, коли її зловили на тому, що та занижувала якість гри в дровах і піднімала fps, щоб обігнати радеон в тестах.

Цитата: VirusW
Щодо файлової системи - прочитати мануал достатньо, щоб зрозуміти, що в лінуксі вона хороша і зрозуміла.
Читав, якось не проникся. Для web сервера актуально хіба що, не для дому. Фішки із надійністю транзакції запису на диск прикольні, але теж якось фіолетово як воно там під капотом працює. Блочний запис — економія на сірниках. Мені не подобається, що все в корні лежить і в корінь монтується. Може з часом звикається, але на перший погляд виглядає як у віндових нубів, які все на диск С ліплять, котлети і мухи. У маку відбив кусок від диска, назвав Data, щоб було звичніше до вінди і відключив показ зайвого у файндері, з Commander One (типу тотала) взагалі все встає на свої місця в голові після розриву шаблону. Висилай мені ваш мак, якщо простоює, прийму в дар =)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #31 : 22 Січня 2018, 17:20 »
Куди, до речі, APU віднести в голосуванні? Це ж щось краще за інтегровану відяху, але й не повноцінна дискретка
Чому не повноцінна? Відеоядро ж AMD, твоя здається у вигляді дискретної є тільки по іншому називається. Хоча може дійсно треба змінити голосування, бо скоро не лише у AMD APU будуть, а і у Intel з відеоядрами AMD :), мабуть, для ноутів apple схрестили їжака з гадюкою. Пропонуй пункти, зміню голосування.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #32 : 22 Січня 2018, 17:45 »
Цитувати
Мені не подобається, що все в корні лежить і в корінь монтується.
Це лише на перший погляд так незвично і нелогічно. Якщо спрощено пояснити, чому там більше порядку, то буде якось так:
У нас є програма (складається з бінаря (exe файл по віндозному), бібліотек, хелпів, конфігів, тимчасових файлів ітд).
Коли прогу цю ми ставимо, дякуючи FHS бінарний файл попадає в /bin, бібліотеки - в /lib, конфіги в /etc  і тд, під час запуску тимчасові файли в /tmp чи /var). Файли, які в цій програмі будуть особисті, для даного користувача попадуть в /home/користувач (А це зазвичай окремий диск, змонтований в цей каталог). В резуьлтаті, мені не потрібно так як віндузятники, лазити то в ProgramFiles, то в ProgramData, то в  %Appdata%, щоб знайти весь шлак користувача, який потрібно обовязково зберегти, наприклад при переустановці. А тут порядок(майже). Всі особисті конфіги сидять в хомяку (от тут нажаль не завжди все гуд). Системний софт сидить в системних папках відповідних і тд. Саме тому ходить легенда, що для лінукса непотрібна дефрагментація. Бо нічого нікуди не рухається. Розповідати скільки шлаку твоя вінда ложить на диску С непотрібно? (блін, я уже перезвав всі такі місця, не враховуючи стандартні темпи) І Ти не чайник, заміть.

Цитувати
Чому не повноцінна?
А от я в цьому зовсім чайник. Вона повністю ідентична натуральній? Те що вона містить ГМО в одній упаковці з процом змінює лише конструкцію, а не результативність?
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #33 : 22 Січня 2018, 19:29 »
Вона повністю ідентична натуральній?
По ідеї так, там відеоядро діскретки разом з процесором об'єднане в один кристал, причому відеоядро більше половини займає. Відеопам'яті своєї немає тільки, тому із-за ddr3 буде повільніша дискретного аналога з відеопам'яттю gddr5.
От у гібриді з інтелом там уже під однією кришкою будуть 3 окремі чіпи - проц, відео AMD, пам'ять HBM.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #34 : 22 Січня 2018, 23:51 »
Цитата: VirusW
Саме тому ходить легенда, що для лінукса непотрібна дефрагментація. Бо нічого нікуди не рухається.
Ти справді думаєш, що файли на диску фізично розміщені так же як вони лежать в папках і не рухаються? А вирівнювання зносу для SSD, а команда TRIM чи і на це своє sudo потрібне? Якийсь свап, якщо буде писатись в одне і теж місце, то угробить диск швидко. По-любому мають тасуватись. На скільки я знаю, то лінуха файли розмазує по всьому диску і у фоні за необхідності їх збирає, якщо фрагментувались, що добре для SSD, бо йому пофіг на швидкість вибіркового доступу, і не дуже для HDD, для якого це критично відбивається на швидкості.

Те, що відповідні файли у лінухі лежать по відповідних папках це зрозуміло, як і у вінді, тільки гірше :), принаймні для мене це сумнівна зручність. Я не про це, а про перемішаність системного з користувацьким. Якого дідька воно монтує флешку десь в корінь і не просто корінь, а в папку медіа. Пристрій по шляху в дереві як папка, але в девайсах в панелі як пристрій. Чому по суті ті ж самі диски мають букви, але sda, sdb, можна ж назвати просто а,b. Ну, це уже моє риторичне обурення, на те що нарізати партицій можна, що алфавіту не вистачить.

Цитата: VirusW
Розповідати скільки шлаку твоя вінда ложить на диску С непотрібно?
На рахунок конкретно моєї вінди на диску С пишеться максимум якісь мізерні логи з торентів, файл журналу 4кб, все решта або відключено або перенесено на жорсткий диск чи в оперативці, бо мені шкода SSD. Мусору немає, розмір зайнятого на диску не змінюється, потрібно лише після оновлення дров на nvidia видаляти повний інсталятор, який вона якогось дідька кладе в папку з дровами. :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #35 : 23 Січня 2018, 00:17 »
Цитувати
Якийсь свап, якщо буде писатись в одне і теж місце, то угробить диск швидко.
В лінуксі робиться в окремий розділ диску. І так, всі в курсі що його нізя створювати на ссд, тому клепають на хдд. Хоча, зазвичай ідуть ще далі. Ніякого свопу не роблять, бо достатньо кілька команд, щоб його підключити коли він потрібен. Створюється пустий файл необхідного розміру, і підключається як своп. А якщо прописати це в ярличку перед запуском необхідної програми, то все автоматизується. ПОтім по крону детектити, що програму закрили (перевіряти демон) і розмонтовувати та видаляти файл. Ну, якось так в лінуксі, по розумному  :P

Цитувати
к і у вінді, тільки гірше :), принаймні для мене це сумнівна зручність
Це реально зручно (мене воно лякало лише через можливу рекурсивність). Зате без йіванутої %appdata% де збирається весь софт, який не заслужив бути в програмфайлз, чи %programdata%, куди люблять записуватись обфусковані батніки-вредоноси. А те, що дефолтне монтування тебе не влаштовує, не означає, що воно погане. Його можна підлаштувати. І не в сміттєзвалищі під назвою Реєстр а звичайний, часто очевидний конфіг.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #36 : 23 Січня 2018, 00:52 »
А якщо прописати це в ярличку
У вінді для хропери проходив --disable-cache, --disk-cache-dir=null в ярличку. В макос для хрома через апплскріпт так як ти написав приблизно робиться, тільки на рамдиск, який створюється в оперативці перед запуском. Це не по-розумному, це теж через дупу, але рішення зручніше, ніж ставити рамдиск у вінді. Вимкнення кеша має в опціях бути, як в опері 12 було :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #37 : 23 Січня 2018, 17:05 »
я про файл підкачки, а не про кеш. І це по розумному, а не автоматично запускати 1.5*кількістьОзу (як рекомендується в вінді) при старті, щоб потім косинку розкладати.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #38 : 23 Січня 2018, 22:28 »
а не автоматично запускати 1.5*кількістьОзу (як рекомендується в вінді) при старті, щоб потім косинку розкладати.
Нє, ні чого там автоматично не запускається, це місце резервоване на диску. На швидкість завантаження компа з косинкою це не впливає. І у лінухі рекомендують для swap озу*2 :) А ще на гібернацію стільки ж скільки озу + трохи зверху, вінт буде хрюкати довго при вимкненні. Вирубати треба і файл підкачки і гібернацію як і на вінді, якщо оператівка дозволяє.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #39 : 28 Січня 2018, 00:17 »
Цитувати
Нє, ні чого там автоматично не запускається, це місце резервоване на диску
в смислі? Зміни розмір, і побачиш. Вона в тебе ще й перезагрузку попросить. По твоєму, вінда аж настільки тупа, що не може змінити розмір "нічого там автоматично не запускається" без перезапуску?
Ще й кілька ГБ лишніх займає
В лінуксі, повторюю, ти можеш жити без файла підкачки. Від слова ЗОВСІМ! А коли він тобі знадобиться, то ти просто генериш пустий файл і підключаєш його. Все.
У мене був випадок (ще під віндою), коли сканив багато (книжку по економіці), так дійшло до того, що файнрідер матюкнувся про нехватку памяті (тоді ще 256 мб). Файл підкачки був, але малий. Збільшив (довелось перезагрузитись), і запрацювало. Був би лінукс, я б продовжив працювати.
І по темі: забрав з роботи монітор, вчепив відяху справжню (Nvidia), і обидва монітори запрацювали. На "складному в налаштуванні" лінуксі (до цього відео було амд). Міняю голос :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #40 : 28 Січня 2018, 07:48 »
Цитата: VirusW
в смислі? Зміни розмір, і побачиш.
Цитата: VirusW
а не автоматично запускати 1.5*кількістьОзу (як рекомендується в вінді) при старті, щоб потім косинку розкладати.
Ще раз. Нічого там автоматично не запускається при старті. Скільки відкусила сама вінда чи скільки назначив фіксовано стільки і займе на диску і буде просто знати скільки їй доступно місця, куди можна скинути те, що не влазить в ОЗУ. І не займе, а помітить зайнятим, бо наявність файлу підкачки не означає його використання. На швидкість запуску вінди і косинки це резервоване місце не впливає, автоматично при старті він щоразу не створюється, з нього нічого не зчитується тощо. При чому тут попросить перезагрузки? Вінда спокійно живе без файлу підкачки, якщо маєш достатньо оперативної пам'яті.
Цитата: VirusW
Був би лінукс, я б продовжив працювати.
Не факт. Потрібних ярличків на весь софт не напасешся. При такому розмірі ОЗУ вже «ярличок» на саму ОС маст хев. А у іншого методу підключення на льоту своп-файлу початкової писанини в консолі стільки, що простіше перезавантажитися і не теребонькати пінцетом лінукс. Тільки не кажи, що це 2 стрічки, мінімум 4 нарахував, якщо без перевірок. Це якщо команди знаєш чи десь записано,  а то ще гуглити потрібно, браузер запускати, в системі, яка вже вилитіти має без вільної пам'яті. Сумнівна перевага. Створи один раз постійний і забудь.

Цитата: VirusW
І по темі: забрав з роботи монітор, вчепив відяху справжню (Nvidia), і обидва монітори запрацювали.
Правильно зробив, якщо мав проблеми чи невдоволеність. Тут або міняй софт, або залізо. Хоча сам собі їх і створив. :) Тільки не зрозумів, у тебе ж AMD APU чи ще і відяха AMD діскретна?

До речі, при двох моніторах geforce піднімає частоти в простої і на якійсь версії дров були проблеми з цим, тому краще онови їх, якщо є свіжі, не чекай 2 роки чи скільки там для дебіана норма.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #41 : 28 Січня 2018, 12:15 »
Цитувати
Ще раз. Нічого там автоматично не запускається при старті.
Ну так удали його чи зміни розмір файлу без перезапуску

Цитувати
Вінда спокійно живе без файлу підкачки, якщо маєш достатньо оперативної пам'яті.
Цитувати
При такому розмірі ОЗУ вже «ярличок» на саму ОС маст хев.
Проблема в тому, що ти на 256 мб озу свою 7/10 хіба що встановиш. А я можу працювати. Щоб ти розумів, попередня версія лінуксу стоїть на старому одноядерному прескоті у моїх батьків. І на ньому можна було раніше працювати. Тепер дуже важко, бо ці 256 мб - трішки згорівші. Тепер важко, але ще можна трохи побігати в неті.
На попередній роботі "сервер" з 64 мб озу легко (Duron 600, 7ГБ вінт) легко виконував роль сервера оновлень каспера і джаббер сервера.
Хто юзає лінукс, той напасеться ярликів. Це все автоматизується швидше ніж ти думаєш. Один скрипт можна підключати до різних ярликів...
І що там за метод такий, аж на 4 стрічки? Чи ти про окремий розділ підкачки? Не плутай таке. Точно команд 3: dd, mkswap, swapon. І зазвичай хто працює з цим то не гуглить. Він уже знає і швидко їх вводить (благо, в лінуксі консоль є, і працює).
Те, що я продовжив би працювати - факт. Вже були випадки.

Була APU, стала nvidia

Цитувати
До речі, при двох моніторах geforce піднімає частоти в простої і на якійсь версії дров були проблеми з цим, тому краще онови їх, якщо є свіжі, не чекай 2 роки чи скільки там для дебіана норма.
З віндою плутаєш. Дебіан працює навпаки. Зазвичай вони вилизують оновлення, а потім випускають. І виходять оновлення швидко (я про мінори). Щотижня, а то і частіше. Просто вони запізнюються в порівнянні з убунтою (яка випускає оновлення одразу і тому не така стабільна)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #42 : 28 Січня 2018, 13:56 »
Цитата: VirusW
Ну так удали його чи зміни розмір файлу без перезапуску
У мене його немає років 8 як. Я і так знаю, що буде перезавантаження і дії вступлять в силу після. А ще знаю, що його наявність і розмір на швидкість завантаження не впливає, про що тобі і талдичу.

Цитата: VirusW
Проблема в тому, що ти на 256 мб озу свою 7/10 хіба що встановиш. А я можу працювати.
На першому компі ХР SP3 120 мб ОЗУ займала з оболонкою каталіста і фаєрволом, після оптимізації можна в менше 90 мб влізти, коли ще подібною х*рньою страждав. Теж тоді на все вистачало, але недовго було 256МБ. Ще ХР умудрявся поставити на конфу з Pentium MMX 200мгц, 32 мб SDRAM, S3 Trio64 2 мб, 1.51 Гб HDD. На ньому офіс і дрова для принтера лазерного ще влізли. Грузилось довго, але робило, накладні друкувались. Звісно не показник, бо на лінухі можна з калькулятора в lunx сидіти, але блін 21 вік на дворі, яка консоль.

Цитата: VirusW
І що там за метод такий, аж на 4 стрічки? Чи ти про окремий розділ підкачки? Не плутай таке.
Нічого я не плутаю, розділ і файл відрізнити можу. Там фак через fallocate, а не dd, бо так типу швидше створює великі файли. Потім права на файл виставляються для безпеки сервака. Потім помітка його як своп і включення в систему. Якщо в автозапуск додати включення, то перезапуск потрібний.

Цитата: VirusW
З віндою плутаєш. Дебіан працює навпаки.
:) Ти ж сам писав вище,
Цитата: VirusW
Під лінуксом часто дров немає від слова зовсім. ... Його недолюблюють за те, що часто софт застарілий на 2-3 роки!
що виходить для лінухи софт 2-3 річної давності, якщо взагалі виходить. Як вони можуть випускати дрова сторонньої компанії частіше за саму компанію? То ОСь оновлюється, мабуть, щотижня. Комітять щось архіважливе, баги фіксять, регресію, нескучні обої додають, щоб завоювати світ.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #43 : 15 Вересня 2018, 16:25 »
Компанія nVidia презентувала нове покоління відеокарт GeForce RTX на архітектурі Turing із підтримкою трасування промінням. Обіцяють новий рівень кінематографічності в іграх, якщо звісно розробники будуть це реалізовувати в своїх іграх.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Google змінив дизайн сайту Internet Остання відповідь30 Жовтня 2022, 18:01
від Taurus
xx Сервісний центр МВС Авто Остання відповідь10 Листопада 2023, 20:56
від Taurus
xx Кіноафіша Кіно Остання відповідь09 Травня 2023, 14:22
від Taurus
xx Хутін Пуй У світі Остання відповідь08 Лютого 2024, 13:19
від Taurus
xx Націоналізація ПриватБанку Економіка Остання відповідь18 Листопада 2023, 22:31
від Taurus
xx Верстати та інструменти Дім Остання відповідь28 Червня 2023, 20:08
від stihl
xx ID-картка замість паспорта Україна Остання відповідь30 Березня 2021, 19:33
від Taurus
xx Facebook vs Вконтакте Internet Остання відповідь04 Лютого 2022, 00:15
від Taurus
xx Верховна Рада України Політика Остання відповідь14 Листопада 2023, 11:49
від Taurus
xx Мораторій на продаж землі Політика Остання відповідь08 Липня 2020, 19:17
від Taurus