Погода в Тальному Прогноз погоди +16 °C Хмарно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 51.15 А-95: 53.93 ДП: 54.52 Газ: 27.83

Голосування

Яка відеокарта у вашому ПК?

NVidia GeForce
AMD (Ati) Radeon
інтегрована

Автор Тема: AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?  (Прочитано 4696 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #15 : 31 Липня 2017, 23:44 »
Давно в нас про майнінг нічого не було. Новий лайфхак  8)



Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #16 : 01 Серпня 2017, 02:15 »
Без водяної системи охолодження із святою водою не буде працювати довго)

До речі, біткоїн за 3 тисячі у.е. перевалив після недавнього падіння, мабуть вєдьма щось знає)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #17 : 10 Серпня 2017, 05:23 »
1 BTC вже за 3500 перевалив. Але ціни на відяхи не підскочили.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #18 : 10 Серпня 2017, 21:03 »
1 BTC вже за 3500 перевалив. Але ціни на відяхи не підскочили.

говорив сьогодні з одним "майнером"- каже, що "заробітки" вже в 2 рази менші ніж півроку тому, але дрібним фермерам ще жити можна


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #19 : 10 Серпня 2017, 21:13 »
виявляється генерування "мавродіїїв" за які платять бабки піндоси - це чомусь злочин, треба реєструвати діяльність. Цікаво, що діяльністю свідків очільника сєкти МММ так ніхто і не зацікавився


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #20 : 11 Серпня 2017, 01:15 »
Тому що не дадуть людям жити в достатку. В якогось там депутата на 50 лямів було біткоїна в декларації, чому його не скрутили цікаво?
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #21 : 13 Серпня 2017, 19:55 »
говорив сьогодні з одним "майнером"- каже, що "заробітки" вже в 2 рази менші ніж півроку тому, але дрібним фермерам ще жити можна
Курс уже $4000+ за бітку.

З.І. Міняю відяшку на квартиру у Львові)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #22 : 20 Січня 2018, 00:23 »
Мій перший комп був з радеоном. І абсолютно ніяких нарікань. Навіть не вірилось у слова кількох знайомих, що у АТI/AMD можуть бути проблеми з установкою дров (чув багато про проблеми).
Тепер на собі відчув. Під лінуксом часто дров немає від слова зовсім. АМД просто відмовляється їх випускати. І знаєте, Дебіан вважається одним із найслоупочніших дистрибутивів. Його недолюблюють за те, що часто софт застарілий на 2-3 роки! На сайті АМД для дебіана уже теж немає дров. Він занадто новий  :fail:
 APU є, толку нема.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #23 : 20 Січня 2018, 18:16 »
То казки про проблеми з драйверами Радеонів у Windows. Перший комп, другий комп, ноут, ноут дівчині, всі родичі на зв'язці AMD+ATI, друзям-знайомим радив, збирав-продавав AMD+ATI рандомним людям. Не пам'ятаю, щоб якісь проблеми з драйверами були, установка на слабких ноутах бувала довга і запуск оболонки ССС. У тільки-но випущених іграх текстури могли бликати, але це фіксилось або оновленням дров, або патчем гри, якщо косячили розробники.

Під лінуксом часто дров немає від слова зовсім. АМД просто відмовляється їх випускати.
І це недивно. Глянь статистику скільки людей користується будь-якими разом взятими версіями Linux — 2.5%. А скільки з них мають відяхи AMD/ATI? Із всіх користувачів по світу десь 20% в кращому випадку мають AMD/ATI без урахування ОС, а всього лише 2.5% користувачів Linux. У реальності, через практичну відсутність ігор, користувачів з відеокартами AMD/ATI на лінухі ще менше. В статистиці стіма 2% на Linux і MacOS... разом взятих. Думаю, AMD тупо гроші економить на програмістах і тестерах для всього звіринця версій Linux і підтримки пропрієтарних дров для різних варіацій ОС + залізо, хоча після об'єднання в них з цим краще стало ніж було. Але теж потрібно розуміти, якщо не купується ОС, професійний софт, ігри, прон, то і навряд чи нове залізо купуватиме користувач лінуха, тому нате вам статус legacy навіть для відносно нового заліза, щоб стимулювати продажі, але скоріше, щоб компанії позбутись геморою з підтримкою, бо які там продажі. Типу, не платять ні за що, то хай страждають або користуються вільними драйверами. Кому скучно жити — постав лінух і sudoрожно борися із вітряками проблемами, які сам собі створив самим фактом установки, натомість буде безцінний досвід, який можна проявити в адмініструванні сервера, бо більше ніде. Це єдине для чого зараз, на мою думку, і потрібні unix подібні ОС, окрім макос, де все створене, вилизане для користувача і безпроблемної роботи, а головне першочергово підтримується розробниками софту.

VirusW, радій, що в тебе AMD APU, а не ноут з гібридними відяхами, одна з яких діскретка радеон =)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #24 : 21 Січня 2018, 15:41 »
Цитувати
То казки про проблеми з драйверами Радеонів у Windows.

У мене таке було. Причому на новому залізі, свіжевстановленій вінді.
Цитувати
Глянь статистику...
Геніальна пропозиція для АМД: перестати випускати дрова взагалі. Бо їх відяхами користується лише 20% в світі. Скільки буде економії... Тут і криється проблема. ВОни втратили ще одного соратника. Чув у них там зараз проблеми серйозні. Тепер знаю чому :)
Цитувати
У реальності, через практичну відсутність ігор
на моєму апу танки йшли десь до 40 фпс (лінукс). Хороша відяха куплена в той же рік давала до 70 (віінда). Наймасовіша онлайн гра у світі (Раз уже говориш про статистику).
в 2015 я вперше пройшов халву підряд всі частини на лінуксі.
Але так, ігор майже немає.
Цитувати
окрім макос, де все створене, вилизане для користувача і безпроблемної роботи, а головне першочергово підтримується розробниками софту.
От де дійсно казки. У мене до маків особлива ненависть. Особливо за те, що раніше всі огризочники говорили щось типу: ти просто не пробував. От якби спробував то побачив би що там нема глюків. Так от, спробував. Чомусь більше не хочеться і є куди послати тих, хто це говорив.
Але мій досвід показує що в цьомуу немає смислу. Абсолютна більшість користувачів маку яких я зустрічав (хоча й не всі) - тупі як валянки. Особливо доставило дивитись на дівчину в маршрутці з якимось айфоном, яка вчить англійські слова на листочку...
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #25 : 21 Січня 2018, 21:06 »
Цитата: VirusW
Бо їх відяхами користується лише 20% в світі. Скільки буде економії...
Не перекручуй сказане. 20% ринку відеокарт у AMD, без врахування ОС. А от скільки з тих 20% припадає на користувачів лінухи, яких всіх разом взятих в кращому випадку 2.5% (з інтелом, нвідія, радеонами) — мізер, тобто ринок лінухи не приносить дохід, чому вони мають їх підтримувати? Можна хоч тисячу раз сказати AMD гівно, але це не прискорить вихід персональних драйверів VirusW-edition.

Цитата: VirusW
Наймасовіша онлайн гра у світі (Раз уже говориш про статистику).
WoT фрі-ту-плей. Голду чи танчика купив, підтримав розробників, щоб вони підтримували користувачів лінухи? :) От тому і немає офіційного клієнта під лінух.

Цитата: VirusW
в 2015 я вперше пройшов халву підряд всі частини на лінуксі.
Сподіваюсь ліцензійну? :) Я купив на розпродажі Orange Box, але проходив колись піратку.

Цитата: VirusW
У мене до маків особлива ненависть.
Ну от, в кожного свої девіації. Комусь і андроїда в будованого в холодильник вистачає, щоб в ютюбчику повтикати і книжку почитати, а комусь потрібно ядра збирати самому. Але навіщо собі життя ускладнювати, там де без цього можна обійтись, воно і так коротке що ппц. Я у наступному компі і вінду ліцензійну куплю, щоб не паритися. Практично повністю перейшов на куплений ліцензійний софт і на найкращий із фрі чи опенсорс. Ігри купую у стім. Це економить нерви і час на пошук кряків, торентів, перевірку чи не вліпили вірус, чи репак без глюків тощо. Місце економить на диску, бо непотрібно інсталятори тримати. З оновленнями проблем немає, спільнота до думки якої дослухаються, бо вона має право щось вимагати від розробника.

Цитата: VirusW
Абсолютна більшість користувачів маку яких я зустрічав (хоча й не всі) - тупі як валянки.

Користувачі і мають бути тупі в комп'ютерних справах, і не задумуватись, де знати сайт, на якому знайти рішення проблеми, яку вони в принципі не повинні були побачити ніколи. Це як з молдовських штукатурів вимагати знання гірських порід і технології виробництва цементу, їхня справа добре плитку класти, а не спочатку добувати саперною лопаткою необхідні складові і пробувати з них самим цемент зробити. Хто добре розбирається в технології виробництва цементу саму плитку кладе погано, хоча є виключення. Смисл в тому, що красноглазіки не приносять дохід розробникам, а користувачам абсолютно не потрібні перепони і зайві подразники при взаємодії з компом. В тому ж новому офісі Apple переробляли пороги на підлогах в рівень з полом, щоб розробники, які завжди про щось думають-творять не зашпортались і не збились з думки, яка може заробити компанії мільярди. А тут у лінухі на кожен пук щось шукай. Немає апаратного прискорення відео? Шукай. Немає vsync — шукай. Немає софта, шукай убогі аналоги, або страждай із вайнами тощо. Забагато часу на налаштування і поїдання кактуса, як на мене.

Цитата: VirusW
Особливо доставило дивитись на дівчину в маршрутці з якимось айфоном, яка вчить англійські слова на листочку...
Айфон, як і андроід, то вже з іншої опери. Тим не менше вона може розраховувати на підтримку і скоріше за все хоча б якийсь застосунок придбала, тому сама по собі є платоспроможним клієнтом, якого будуть всіляко окучувати і приділяти увагу. Тому насосані айфони і генерують прибутку більше, ніж всі андроїди. Чого далеко ходити, ти на роботі доступ до інфи маєш? Скільки вам грошей приносять користувачі на лінухі? От як тільки вони принесуть щось більше статистичної похибки, тоді і дрова з'являться. Навіть для AMD.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #26 : 21 Січня 2018, 23:19 »
я не перекручую. Якщо компанія не звертає увагу на ряд користувачів, то вона втрачає частину клієнтів. Причому знаєш яку? Спеціалістів в галузі. Яка порекомендує всім неспецам купувати конкурентні. Аргумент так і прозвучить: "До них навіть дров під лінукс немає. Хоч тобі це й не важливо...". Лояльність потрібно заслужити. А то виходить дилема Курка-Яйце (або покер-рум: щоб відкрити свій. треба щоб були гравці, тоді і інші прибіжать. А щоб були гравці, треба відкрити покер-рум). З таким мисленням, у АМД закономірне друге місце. І думаю, це не надовго.
Цитувати
WoT фрі-ту-плей. Голду чи танчика купив, підтримав розробників, щоб вони підтримували користувачів лінухи? :) От тому і немає офіційного клієнта під лінух.
Щось не памятаю такої кореляції. Більше того, доходи ВГ дозволяють випустити клієнт під лінукс, але навіщо? Віндовий клієнт краще працює під лінуксом ніж під віндою :)
Цитувати
Ну от, в кожного свої девіації. Комусь і андроїда в будованого в холодильник вистачає...
Я в мак глибоко і не ліз. Я ж його толком і не знаю. Просто коли потрібно було по роботі клієнт потестити, то почав помічати, що не все так вилизано, як огризки рекламують. Ну і понти  бісять. Більшість обирає айфон бо це модно і підкреслює статус для таких самих, з цієї ж більшості.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5496
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #27 : 22 Січня 2018, 01:48 »
Цитата: VirusW
Якщо компанія не звертає увагу на ряд користувачів, то вона втрачає частину клієнтів. Причому знаєш яку? Спеціалістів в галузі.
Історію розповім. У Blender була підтримка CUDA для GPU рендерінга, тобто лише відях nvidia. Ну, а в кого були радеони були в прольоті і обурювалися років 4 на ситуацію, але не дуже активно. Потім виходить МасPro, iMac з відяхами AMD і почався уже дійсний срач, що компанія Apple вставила пістон AMD і тій довелось звернути увагу і долучитись до розробників Blender, мабуть, AMD їх простимулювала фінансово, бо таки зробили повноцінну підтримку OpenCL, яку до тих пір всіляко ігнорила на радість nvidia. В принципі, через це я і купив nvidia, щоб не чекати. Так от, коли зачепили інтереси еппловодів, які ті компи купують не для розкладання косинок чи офісу, то відразу справа зрушила з мертвої точки. Тепер AMD про свої переваги у Blender на офіційних презентаціях говорить і графіки красиві малює. Тому, якщо AMD ігнорує лінуху, то їй цей ринок нецікавий або спільнота лінуховодів не може підняти срач по цьому поводу. Або як я казав, просто мізерна кількість користувачів з відяхами AMD під лінухом, яких можна принести в жертву, щось типу як з класичною оперою, де переважно ІТ спеціалісти були користувачами, але це мізер і її зарізали.

Цитата: VirusW
Віндовий клієнт краще працює під лінуксом ніж під віндою :)
Ага, тільки там мануал на а4 листок як клієнт установити під лінух, якщо все буде добре, а якщо не буде, то уже талмуд на 2 листка :)

Цитата: VirusW
Я в мак глибоко і не ліз. Я ж його толком і не знаю. Просто коли потрібно було по роботі клієнт потестити, то почав помічати, що не все так вилизано
А що конкретно? У мене на віртуалці ЕльКапітан, то зрозуміло, що там обмеження апаратні, з хакінтошем балувався, там все ок, принаймні на інтел+нвідіа. В макОС мені не подобається сам принцип роботи з файловою системою, не розумієш де який диск, що куди монтується, як у і лінухі. Немає диска С, диска Д, а точки монтування) І що «іконка» це може бути вся програма, тому одразу переключаю на інший вигляд. Дрібниці в принципі, справа звички. Головне, що завантажив софт, запустив-перетягнув і вже працює.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #28 : 22 Січня 2018, 14:04 »
Тут диспут пішов просто на погляд де причина, а де наслідок. Ти вважаєш, що причиною є мала кількість лінуксоїдів на АМД. Я - що це наслідок. І якщо АМД не заворушиться, то ніхто й не буде купувати її залізо. Це їх проблема. Будуть ігнорувати - ринок зреагує відповідно.
Цитувати
Тепер AMD про свої переваги у Blender на офіційних презентаціях говорить і графіки красиві малює.
Це теж показує, що я правий, і в них просто немає нормального менеджменту. Тому й не знають як далі розвиватись. Якби їм не вставили, то цього б не було. І можливо, ми б уже про цю шарашку говорили б в минулому часі :)

Цитувати
Ага, тільки там мануал на а4 листок як клієнт установити під лінух, якщо все буде добре, а якщо не буде, то уже талмуд на 2 листка
Блін, задовбали вже. POL в поміч. Мануал в 2 стрічки. МОже бути якась проблема вилізе, і тоді достатньо FAQ прогорнути. Все давно зроблено до нас.

Що конкретно, я вже не памятаю. Сідаємо ми за нього (да, той самий Ел Кеп) раз в 3 місяці, щоб щось перевірити.
Щодо файлової системи - прочитати мануал достатньо, щоб зрозуміти, що в лінуксі вона хороша і зрозуміла.
А в макові з неї зробили гімно незрозуміле. FHS це стандарт. Я його реально полюбив, коли почав розуміти. Коли почав по макові бігати в консолі, було странне відчуття - вроді і лінукс, тільки FHS взяв якийсь ъбанутий і настрворював кучу шлаку навколо.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» AMD vs Nvidia: яка відеокарта краща?
« Відповідь #29 : 22 Січня 2018, 16:30 »
Куди, до речі, APU віднести в голосуванні? Це ж щось краще за інтегровану відяху, але й не повноцінна дискретка
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Ювілей Інтернету Інші IT теми Остання відповідь22 Травня 2023, 20:11
від Taurus
xx Браузер Vivaldi Software Остання відповідь04 Березня 2024, 12:00
від Taurus
xx Війська НАТО У світі Остання відповідь27 Лютого 2024, 12:00
від Taurus
xx Tesla Motors Авто Остання відповідь14 Березня 2024, 18:00
від Taurus
xx PayPal в Україні Інші IT теми Остання відповідь17 Березня 2022, 21:47
від Taurus
xx Мораторій на продаж землі Політика Остання відповідь08 Липня 2020, 19:17
від Taurus
xx Компанія Microsoft Інші IT теми Остання відповідь23 Червня 2021, 17:47
від Taurus
xx Українські боксери Спорт Остання відповідь27 Серпня 2023, 02:39
від Taurus
xx Доставка товарів в Україну Шопінг Остання відповідь25 Січня 2022, 15:51
від Taurus
xx Компанія Apple Інші IT теми Остання відповідь04 Вересня 2022, 13:57
від Taurus