Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Mobile

Мобільний телефон з двома SIM-картами

Тільки ексклюзивні публікації на Тальнівському Інформаційному Порталі

В наш час тотальної мобілізації населення України за користувача ведеться справжня боротьба в станах компаній мобільних операторів - нас спокушають низькими цінами, вигідними тарифами та наданням умовно безкоштовних додаткових послуг. А користувачі мобільного зв’язку, відповідно, час від часу все-таки піддаються на рекламні акції і змінюють оператора чи тарифний план, щоб спілкування з близькими було не тільки приємним, але й максимально вигідним.

Ось тут, то і розпочинається мішанина та головний біль, адже у більшості випадків, чимало друзів надають чомусь перевагу іншому мобільному оператору. Тому, якщо виникає бажання досхочу набазікатись по мобільнику з близькою людиною, яка користується іншим доводиться користуватись оптимальним пакетом при якому дзвінок буде максимально низько вам коштувати.

Багато користувачів зі стажем мають по декілька стартових пакетів різних мобільних операторів, а це декілька карточок, котрі лежать в кишені про всяк випадок, очікуючи коли їх вставлять в телефон. Часто можна спостерігати як людина змінює стартовий пакет на інший заради одного дзвінка. Цю заміну доволі не зручно робити навіть в ідеальних домашніх умовах, а на ходу процес заміни SIM карти взагалі перетворюється в пекельні муки. Про зиму краще змовчимо.

Більш розумніші абоненти носять із собою одразу два мобільних телефони, зазвичай в якості другого виступає їхній старий мобільник, котрий вже морально застарілий, але перебуває в гарному технічному стані і ще здатний послугувати. Навіщо ж це потрібно? По-перше, це як вже говорилось вище, добра можливість зекономити, роблячи дзвінки за більш вигідними тарифами, а по-друге, це дозволяє абоненту завжди залишатися на зв'язку, якщо покриття одного з операторів недостатнє або коли абонент вже розмовляє по одному із телефонів. Це значно краще, ніж постійне переставляння різних SIM карток в один телефон, але чи дійсно зручно носити одразу 2 мобільних телефони з собою?

Мобільний телефон з двома SIM-картами

Телефони-двійники

Останнім часом дуже популярними серед користувачів стали мобільні телефони DUOS на 2 SIM карти. Такі мобільні телефони мають одразу два картоприймача та працюють одночасно з двома СІМ картами. Як виявилося таке рішення стало зручним та вигідним. З одного боку не потрібно носити з собою два мобільних телефони, що економить місце в сумках або кишенях. А з іншого боку можна мати в одному телефоні дві телефонні картки, два телефонні номери (наприклад один для роботи чи бізнесу, а інший для друзів та близьких людей).

У телефонів з двома SIM-картами зазвичай два телефонних номери працюють на прийом одночасно, тобто в один момент часу вам можуть зателефонувати на два різних телефонних номери. Для вихідних дзвінків є або дві окремі кнопки або управління вихідними дзвінками здійснюється через меню (буквально у два натискання). Перший варіант набагато зручніший у використанні. До того ж один телефон на 2 SIM карти коштує дешевше, ніж два окремих мобільних телефони, а це значна економія коштів, тим більше в сучасних економічних реаліях...

Переваги використання телефонів з 2 SIM картами:

- Телефон на 2 SIM карти коштує значно дешевше ніж 2 окремих мобільних телефони
- Економія місця в кишенях чи сумці при носінні телефону
- Зручність у використанні, спільна телефонна книга для різних абонентів
- Призначені для роботи в як мережах GSM, так і CDMA операторів
- Одночасна робота на прийом з двома сім картками
- Їх можна використовувати в мережах Київстар, МТС, Лайф, Білайн т.д.

Недоліки використання телефонів з 2 SIM картами:

- Значно швидший розряд акумуляторної батареї

На Тальнівському сайті представлені огляди деяких моделей двокарткових телефонів, як від відомих виробників так і від маловідомих в Україні. В огладях є докладні описи, технічні характеристики телефонів, відгуки користувачів та інша корисна інформація, котра допоможе вам вибрати або купити телефон на 2 СІМ карти.

Для екстремалів, котрі користуються більш ніж 2 пакетами виробники мобільних телефонів пропонують навіть модулі з 3 SIM картами це вже занадто, але якщо такі телефони виробляються, то існує у людей попит на подібні моделі. Переважна більшість подібної техніки виготовляється для внутрішнього ринку Китаю, де є велика конкурентна боротьба мобільних операторів за користувачів. Але поступово ринок телефонів на 2 SIM карти розширюється, все нові і нові модулі виготовляють імениті бренди, наприклад, Samsung чи Philips, що насичує ринок України різноманітними моделями телефонів, різних класів та функціональності, але із однією спільною рисою – вони працюють з двома SIM-ками.

Автор: Leonid Khlivnyuk
08.03.2009 - http://talne-info.com

Рекомендовані публікації

Редагував та розмістив – Taurus © talne-info.com | 08.03.2009

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал