Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Поздоровлення

Розміщення поздоровлень

Поздоров близьку людину на сторінках сайту Тального - це нова, унікальна можливість, яку пропонує наш сайт для усіх своїх відвідувачів:

Досить вітати рідних, близьких та коханих дотримуючись дідівських звичаїв – пора вступити в еру нових технологій!

Інтернет – це той простір, що об’єднує! Так чому ж не скористатись тими перевагами, які він пропонує? Майже задарма! Віднині таку приємну послугу Вам пропонує наш портал. Лише Ви матимете змогу поділитись своєю радістю не тільки з містом Тальне та усіма тальнівчанами, а навіть цілим світом!

Заповни необхідні дані, надішли фото і текст привітання та переведи всього 25 гривень на мобільний номер :: (як переказати кошти?)
Усе! Що може бути простіше від цього? Тобі не потрібно кудись йти, когось шукати, морочити голову собі і комусь. Кудись, когось, комусь... Від нині забудь про ці слова! Тальнівський сайт зробить усе швидко і якісно, а головне – практично безкоштовно.

Види поздоровлень

поздоровлення із днем народження та іменинами;
освідчення в коханні (для дівчат 3-є освідчення – безкоштовно :));
поздоровлення коханої (-го) з річницею знайомства;
поздоровлення із святами та урочистостями;
поздоровлення із весіллям;
інші поздоровлення (оберіть Ваш варіант);

Отож, отримавши підтвердження про оплату послуги, адміністрація порталу одразу виконує Ваше замовлення – тепер на головній сторінці, точно в потрібний строк, буде розміщено Ваше вітання, яке побачать усі наші відвідувачі і розділять разом з Вами радісні моменти.

Поздоровлення

День народження Освідчення у коханні Весілля Річниця Зі святом

Вітальна листівка

Отож, якщо Ви бажаєте зробити приємне своїм рідним, близьким, коханим, друзям, знайомим, однокласникам... та просто своєму рідному місту – надішліть до адміністратора порталу листа з приміткою Вітання, обов’язково вказавши такі атрибути:

Форма заявки:
з чим вітаємо (дата події);
кого вітаємо;
хто вітає;
фото (якщо є);
текст вітання...

Увага! Щоб запобігти плутанині, обов'язково вказуйте в своєму листі ID tranzakcii або номер мобільного з якого було переведено кошти!!!

Примітка: сума оплати включає в себе розміщення вітальної листівки на головній сторінці Тальнівського Інформаційного Порталу терміном на 1 календарний день (24 години). Додаткові умови розміщення вітання розглядаються в індивідуальному порядку.

Рекламка