Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Mobile

LG Arena KM900 — дивний смартфон

Тільки ексклюзивні публікації на Тальнівському Інформаційному Порталі

Корейська компанія LG нещодавно офіційно представила свою нову розробку – потужний смартфон з модним пальцевим управлінням. Модель отримала назву LG Arena KM900. Новинка наділена цілим рядом технічних можливостей. Пристрій підтримує бездротові мережі Wi-Fi, має вбудований модуль супутникової навігації A-GPS та підтримує 3G по протоколу HSDPA (теоретично швидкість передачі даних до 7,2 Мбіт/с).

Окрім цього LG Arena KM900 має широкі мультимедійні функції. Інженери компанії зробили повноцінну підтримку Dolby та Divx технологій, що раніш практично не зустрічалось в пристроях такого компактного розміру (товщина 11,95мм). Також слід відмітити наявність якісної 5Мп камери з функцією запису відео в DVD-якості.

LG Arena KM900

LG Arena KM900 має великий та яскравий екран величиною 3 дюйми та роздільної здатністю 800 х 480 пікселів. Крім того привертає увагу незвичний тривимірний сенсорний інтерфейс, що дозволяє швидко отримувати доступ до величезної кількості корисних функцій мобільного телефону: програвання музичних файлів та відео, перегляду картинок чи користуванням іншим програмним забезпеченням.

Технічні характеристики LG Arena KM900:

- стандарти GSM/UMTS/HSDPA;
- 3-дюймовий сенсорний екран (800 x 480 пікселів, 262 тис. кольорів);
- 5-мегапіксельна камера (можливість запису відео в DVD-якості);
- FM-приймач, мобільне ТВ;
- модуль супутникової навігації A-GPS;
- модуль Wi-Fi та Bluetooth;
- потужна вбудована батарея від 230 хвилин до 300 годин;
- незвичний тривимірний інтерфейс S-Class;
- розмір - 105,9x55,3x11,95 мм

Цей стильний мобільний телефон в тонкому металевому корпусі надійде до продажу вже в березні 2009 року. Смартфон LG Arena KM900 дійсно заслуговує на вашу увагу, адже він максимально наділений усіма можливими функціями, а тривимірний інтерфейс хоч і подібний до iPhone, але має свої особливості. Отож, чикатимемо коли новинка з’явиться на прилавках мобільних магазинів України, щоб детальніше її розглянути.

Автор: Leonid Khlivnyuk
10.02.2009 - http://talne-info.com

Рекомендовані публікації

Редагував та розмістив – Taurus © talne-info.com | 10.02.2009

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал