Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Mobile

Gresso Avantgarde Skeleton Gold

Тільки ексклюзивні публікації на Тальнівському Інформаційному Порталі

Широко відома в вузьких колах заможних громадян компанія-виробник ексклюзивних аксесуарів Gresso представила нову модель з власної колекції мобільних телефонів преміум класу. Новинка отримала назву Gold і відноситься до ексклюзивних мобільних телефонів Avantgarde серії Skeleton. Слід відмітити, що телефон випущено суворо обмеженим тиражем - до продажу надійде лише 50 екземплярів.

Відповідно до свого статусу всі клавіші управління цього, вражаючого своїм дивовижним дизайном телефону, виготовлені з 18-каратного золота з застосуванням технології презиціоного точіння, яка дозволяє досягнути високої точності виконання і бездоганної форми кожної деталі. Корпус Gresso Avantgarde Skeleton Gold вагою 150 грамів виготовлений із спеціального титанового сплаву и вкритий стійкою до подряпин високотехнологічною керамікою.

Gresso Avantgarde Skeleton Gold

Задня панель Gresso Avantgarde Skeleton Gold виготовлена з авіаційної сталі та оздоблена високоякісною шкірою. На цій панелі знаходиться прозоре сапфірове віконце, яке прикрашене позолоченим фірмовим логотипом компанії Gresso. Сама ж задня панель кріпиться до корпусу особливим магнітним замком. На передній панелі телефону, зверху екрану з полірованого 42 кратного сапфірового скла, розташована золота вставка у вигляді трикутника. Для того, щоб ще більше підкреслити високий статус апарату всі цифри та літери вирізані лазером, при чому виробник використав римську нумерацію.

Технічні характеристики Gresso Avantgarde Skeleton Gold

- ОС Windows Mobile 6 Standard;
- GSM (900/1800/1900 МГц);
- TFT-дисплей 320х240 пікселів;
- 64 Мб ОЗУ та 2 Гб постійної пам’яті;
- модуль Bluetooth 1.2;
- 2-Мп цифрова камера;
- GPRS Class 10, WAP 2.0, SMS, MMS и Java;
- функції годинника, будильника, календаря, калькулятора та диктофону;
- вага 150 грамів;

А тепер найцікавіше. Рекомендована ціна телефону Gresso Avantgarde Skeleton Gold, котрий вже надійшов до продажу становить приблизно 5000 умовних американських одиниць.

Автор: Leonid Khlivnyuk
23.02.2009 - http://talne-info.com

Рекомендовані публікації

Редагував та розмістив – Taurus © talne-info.com | 23.02.2009

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал