Погода в Тальному Прогноз погоди +13 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 49.9 А-95: 52.84 ДП: 53.85 Газ: 27.89

Автор Тема: Суботник в Тальному  (Прочитано 4820 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Анна Голик

  • Гість
» Суботник в Тальному
« Відповідь #45 : 30 Березня 2011, 21:45 »
Хочу вставити і свої 50 коп!
  Ні для кого не секрет, що інтернет - могутня впливова сила!!!...., але, поки що , не заполонив увесь світ..і є молодь(говорю про тальнівську), яка  не знає як користуватися всесвітньою мережею і навіть не підозрює, що є такий тальнівський форум!!!А є й такі тальнівчани, які не мають можливості ним користуватися, але бажання зробити шось хороше для міста в них чималі!!! До чого я веду????....- На моє глибоке переконання будь-який захід, а особливо такого типу як суботник,  треба рекламувати, шоб досягнути результату!Одне діло - прочитати про суботник в інтернеті на сайті(що є дуже добре), друге - почути по радіо, по місцевому телебаченню чи в газеті!!! Повірте, є ще молодь, яка час від часу дружить із ЗМІ!!! Мені здається, а може десь і впевнена, шо прочитавши оголошення в газеті типу: "Тальнівська молодь - за чисте і охайне місто!!!!, в якому б містилося звернення до тальнівської молоді, до директорів шкіл, коледжу і т.д., то охочих було б достатньо, шоб прибрати половину Тального!!! а якби вкінці оголошення було вказано, що ввечері тальнівчан чекає дискотека, то чутки про такий захід  передавалися б  дуже швидко!!! А так обговорення на форумі про суботник, яке може зібрати не більше 20 душ бажаючих, називається  "Чув дзвін, але не знаю де він..."
  Ще одне........ви знаєте, коли я підмітаю своє подвір*я, то не забуваю вийти за калітку і попідмітати трохи там.......і коли бачу шо лежать бумажки на сусідній території, то мені не впадло їх підняти.......Пояснення цьому просте:приємно коли на вулиці чисто!!!(і роблю це не для того, щоб повихвалятися  перед сусідами :яка я гарна хазяйка) І думаю, та людина, яка хоче шоб місто стало хоча б трохи чистішим, піде прибирати під будь-яким гаслом і прапором!!!ІДоречі,ще не було такої акції, щоб не стирчав хоча б  один прапор, а якщо і була, то вони, нажаль, всі були не путні!!!
  P.S.: Дуже б хотілося щоб кінцевою фразою даної теми не була якась гризня чи коментар, який завис у повітрі,а шось типу такого: "Вчора відбувся суботник, у якому взяли участь і наші форумчани.........Тепер наше місто стало чистим і охайним....."!!!


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Суботник в Тальному
« Відповідь #46 : 30 Березня 2011, 22:32 »
Цитувати
Ще одне........ви знаєте, коли я підмітаю своє подвір*я, то не забуваю вийти за калітку і попідмітати трохи там.......і коли бачу шо лежать бумажки на сусідній території, то мені не впадло їх підняти..

і все життя будеш так і піднімати;)..вчити людей треба..а не прислужуватись


Анна Голик

  • Гість
» Суботник в Тальному
« Відповідь #47 : 30 Березня 2011, 22:36 »
і все життя будеш так і піднімати;)..вчити людей треба..а не прислужуватись

А я так не думаю, бо зразу ж після мене вийшла сусідка і шось там тоже віником махала, видно стало стидно, шо в смітниках живе..... Так шо це з якої сторни подивитися, може й буду все життя піднімати, а може й таким путьом і вчити!!!!!!Носом в землю ж не буди пхати, шоб ішли замітати)


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Суботник в Тальному
« Відповідь #48 : 30 Березня 2011, 22:49 »
а на другий день все по-старому  ;)
аналогічна ситуація була.. поки сама не захоче прибирати чи ше там шо- нічого не допоможе)


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Суботник в Тальному
« Відповідь #49 : 30 Березня 2011, 22:49 »
На щастя (чи на жаль в даному випадку) у всіх моїх знайомих є доступ до інтернету, тому з тією частиною тальнівчан, котрі без доступу спілкуватись доводиться рідко. Тому пропоную Анні Голик розрекламувати (раз ще є запал і бажання) цю подію так би мовити оффлайн (сарафанне радіо + ЗМІ), можливо щось і вигорить і без черкаської няньки. А рекламну підтримку на порталі (і в нашій групі Вконтакті) організуємо із усіх калібрів. :) Головна умова, що прибирання заради прибирання, а не піару незрозуміло кого.

Спойлер - думка
Середньодобова відвідуваність тальнівського сайту ~600 унікальних відвідувачів, тому мене дивує чому так мало охочих при таких достатньо серйозних, як для рівня Тального, показниках. Напевне, що бути read-only значно простіше.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Анна Голик

  • Гість
» Суботник в Тальному
« Відповідь #50 : 30 Березня 2011, 23:02 »
Дати оголошення звичайно не важко, але я ж не партія, і не організація, від чійого імені я його дам??????? ::)


Анна Голик

  • Гість
» Суботник в Тальному
« Відповідь #51 : 30 Березня 2011, 23:04 »
а на другий день все по-старому  ;)
аналогічна ситуація була.. поки сама не захоче прибирати чи ше там шо- нічого не допоможе)
Тоже правда!!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Суботник в Тальному
« Відповідь #52 : 30 Березня 2011, 23:10 »
Знову партія і група :) Просто від "небайдужих тальнівчан" давай.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Суботник в Тальному
« Відповідь #53 : 30 Березня 2011, 23:10 »
Дати оголошення звичайно не важко, але я ж не партія, і не організація, від чійого імені я його дам??????? ::)

як від чійого??? а твоя цитата
Цитувати
"Тальнівська молодь - за чисте і охайне місто!!!!
?? нє пайдьот? ;)


Анна Голик

  • Гість
» Суботник в Тальному
« Відповідь #54 : 30 Березня 2011, 23:20 »
Знову партія і група :) Просто від "небайдужих тальнівчан" давай.
Якшо я підпишусь  "просто Аня" (і це буде піар моїй особі, тіпа я така хароша) або "просто небайдужі тальнівчани"(хто вони такі? в кінці оголошення, то його надрукують у "Просто газеті"(дадуть пенька і поцлую двері.......треба шоб це не були півники з ліпеників, а шось конкретне!


Анна Голик

  • Гість
» Суботник в Тальному
« Відповідь #55 : 30 Березня 2011, 23:25 »
як від чійого??? а твоя цитата ?? нє пайдьот? ;)
Цитату запросто, а от від чійого імені - це треба подумати)


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Суботник в Тальному
« Відповідь #56 : 30 Березня 2011, 23:40 »
Цитувати
треба шоб це не були півники з ліпеників, а шось конкретне!

надіюсь ти тепер зрозумієш, чому ми не дуже позитивно віднеслись до особи з черкас.


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Сервісний центр МВС Авто Остання відповідь10 Листопада 2023, 20:56
від Taurus
xx Україна і НАТО Політика Остання відповідь08 Лютого 2024, 12:00
від Taurus
xx Коронавірус У світі Остання відповідь16 Березня 2021, 16:36
від Taurus
xx Компанія Microsoft Інші IT теми Остання відповідь23 Червня 2021, 17:47
від Taurus
xx Цензура в Інтернеті Internet Остання відповідь15 Січня 2021, 12:09
від Taurus
xx Петро Порошенко Політика Остання відповідь08 Листопада 2022, 12:11
від Taurus
xx Лотерея Green Card Lottery DV USA Українська еміграція Остання відповідь09 Травня 2023, 17:45
від Taurus
xx Секрети Total Commander Software Остання відповідь17 Квітня 2020, 13:38
від Taurus
xx Українська поліція Україна Остання відповідь14 Червня 2023, 13:31
від Taurus
xx Дауншифтинг по-українському Курилка Остання відповідь10 Лютого 2024, 15:38
від Taurus