Погода в Тальному Прогноз погоди +29 °C Змінна хмарність Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Автор Тема: Комп'ютер-Мрія  (Прочитано 11420 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
Комп'ютер-Мрія
« : 08 Березня 2010, 17:22 »
В даній темі пропоную трішки помріяти про недалеке майбутнє і про ваш особистий ідеал комп'ютера. Цікавить геть усе, дайте волю фантазії. Зокрема цікавлять конфігурація, наявність бажаної периферії, назви улюблених компаній виробників, кількість терабайт, гігагерц і число ядер :) Підсумуємо, що очікує Тальне через півроку-рік.

Або просто опишіть омріяну конфігурацію, на яку бажаєте в найближчому часі зробити оновлення.

І наостанок:
Навіщо вам потрібний комп'ютер з такою конфігурацією? :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #1 : 10 Березня 2010, 13:56 »
я 2 собі хочу. 1) Звичайний сучасний - потужність майже не цікавить. Просто щоб відяха була десь під 512мб, ну і ОЗУ щоб хоч з 2 ГБ. Це для ігор.
2) тільки не смійтесь - 486 DX4, ОЗУ десь під 64 мб. На роботі зараз є такий, тільки нема вінта робочого. ХОчу для експериментів. Скучаю за тим періодом, коли на цих компах ми ще працювали, а то зараз взагалі не задумуюсь про установку дров і тому подібні операції, які за мене робить вінда. Ніякої романтики :(
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #2 : 14 Березня 2010, 12:15 »
Хочу апгрейдитись до:

Проц - Phenom II X2 555 Black Edition (3.2 ГГц)
Мазеборд - ASUS M4A785TD-V EVO (AM3, AMD 785G, PCI-Ex16)
Відео: поки ціни на 5ххх Аті не впадуть поки без відео :) в матері є добряча Аті 4200 інтегрована, на перший час вистачить.
ОЗУ - DDR3 - 4Гб
Вінт - Seagate Barracuda 7200.12 ST3500418AS 500 GB
Корпус - Chieftec CA-01B-B-SL - 19.2 кг металу без БЖ :P
Кулер - Titan TTC-NK35TZ/PW(BX) - а взагалі-то хочу водяне охолодження...
БЖ - ATX CHIEFTEC 650W
Монітор - HP ZR22w (S-IPS матриця) або LG Flatron M2262D-PZ.

Великий плюс комбінації даного процесора серії Black Edition в тому, на відповідній материнській платі можна включити ще 2 відключених ядра (якщо пощастить - шанс 60-80%) і отримати 4 ядерний процесор за ціною ~100у.е. ;).

Для мене дана конфігурація цілком буде збалансована з купівлею відеокарти, звісно Радеона 57хх або 58хх ;)

З.І. Що зовсім не радує так це ціни на оперативну пам"ять :-\
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #3 : 01 Квітня 2010, 10:26 »
Отже, мрія починає збуватись раніше запланованого: уже тримаю в руках коробку з процесором Phenom II X2 555 Black Edition (3.2 ГГц). Боксова версія нових поколінь процесорів AMD дивує надзвичайно компактним розміром.
Маркірований процесор - HDZ555WFK2DGM. Дата випуску 4 неділя 2010 року.

Під кінець тижня будуть з'їжджатись решта комплектуючих.

З.І. Продам в хороші руки боксовий кулер AMD, новий, мені він не потрібний.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #4 : 05 Квітня 2010, 00:02 »
Реалізація мрії продовжується :) Вчора привіз монітор, материнку, блок живлення і клавіатуру.

Оскільки цього разу мені захотілось білосніжний комп'ютер а-ля Ейпл, тому комплектуючі підбирались не тільки по характеристикам, але й по зовнішньому виду (білосніжний якісний пластик), що ускладнило процес пошуку:

Монітор
BenQ V2200 Eco White
Характеристики BenQ V2200 Eco White
21.5 дюйма//1920х1080//16:9 (Wide)//5 мс//250 кд/м2//1000:1//5000000:1//170°/160°//0.248 мм//кольори 16.7 млн.//D-Sub 1//HDMI 1//24 Вт//Вага (кг) 4

Білий монітор з світлодіодним підсвітленням, як обіцяють дуже екологічний та економний (24 вата). Жодного битого пікселя. Екран матовий.

З "недоліків" відсутність DVI входу, бо його місце зайняв HDMI 1.3 інтерфейс. Та й без "цифри" по D-Sub якість зображення відмінна, шумів немає (кабель товстий).

Характеристиками поки що задоволений. А він ще й гарний до крику. :)
З.І. Для точної роботи з кольором поки буде старий CRT монітор. Для веб-дизайну вистачає і нового. А про фільми-ігри і мови немає, якість вище криші.

Материнська плата
материнська плата підбиралась під процесор, щоб була доступна можливість розблокування ядер (чіпсети 750 та 710) і під подальше розширення, тому зупинив вибір на досить дорогій (більше 100у.о.) материнці Asus M4A785TD-V EVO

Характеристики Asus M4A785TD-V EVO:
AMD 785G/SB710/FSB HT 5200,2000//4 x DDR3 SDRAM/1800/16 Гб (max)//ATX//2 PCI-E 16x//ATI 4200 128mb DDR3

Порти:
HDMI: 1
RJ-45: 1
PS/2 (6 конт.): 1
DVI-D: 1
D-Sub: 1
eSATAII: 1
USB: 6

Материнка просто шикарна як по конфігурації, так і по можливості розширень. До того ж красива і тиха (охолодження пасивне) ))

Огляд Asus M4A785TD-V EVO
_http://www.3dnews.ru/motherboard/asus_m4a785td_v_evo/

Блок живлення
довго вибирав який достойний БЖ придбати, однозначно зупинився на компанії Chieftec, відомого виробника якісних блоків живлення, діло залишалось за вибором конкретної моделі і нею став Chieftec 550W APS-550S. Красень вагою під 3 кілограми.

Характеристики Chieftec 550W APS-550S:
140 мм//4 шт PATA(IDE)//4 шт SATA//1 шт FDD//2 шт. для живлення відеокарт.//PFC: Активна//80% ККД//155 x 150 x 85 мм

Вихідні струми навантаження:
+5V, А: - 25
+3.3V, А: - 25
+12V1, А: - 25
+12V2, А: - 25
-12V, А: - 0.3
+5Vsb, А: - 2.5

БЖ солідний і тяжкий, тихий завдяки 14 см вентилятору. Я задоволений своїм вибором.

Клавіатура
Клавіатура підбиралась по білизні і безшумності :) Зупинився на Canyon CNR-KEYB7 PS2 USB white. Білосніжна, повно-розмірна, низько профільна клавіатура з оранжевою окантовкою (повторяє контури і колір окантовки мого планшету). Нра :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #5 : 20 Травня 2010, 17:34 »
Придбав оперативну пам'ять і кулер ;)

Оперативка:
DDR3 Corsair XMS3-1600 CM3X2G1600C9DHX, 9-9-9-24, 1.8 V, 1600 Mhz, 4 Gb, 2*2 Gb
Елітна брендова пам'ять з великим потенціалом для розгону. Радіатори великуваті, можливі проблеми зі встановленням супер-кулерів. Але думаю мене ця доля пронесе, недарма витрачено стільки часу на огляди і тести.

Кулер:
SСYTHE Kama Angle Rev. B (SCANG-1100)
Будова радіаторів у вигляді бумерангу, 120-мм вентилятор, нікельована мідна пластина,
розмір і вага: 123 x 123 x 160 мм / 640 г
рівень шуму: 6-24 Дб

Довольний :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #6 : 23 Травня 2010, 21:04 »
Отож, мій Phenom II X2 555 Black Edition (3.2 ГГц) легким порухом руки перетворився в Phenom II X4 B55 8) Отак от...
Нагадаю, що маркування процесора - HDZ555WFK2DGM. Дата випуску 4 неділя 2010 року. Можливо і вам поталанить отримати вдалу модель і розблокувати її. ;)

Про кулер SСYTHE Kama Angle Rev. B
ЗДОРОВЕННИЙ!!! Зійшло 3 поти поки його встановив в тому напрямку, який є найбільш ефективним (а встановлювати його можна в 4 позиціях). Все через височенну систему охолодження оперативки Corsair XMS3-1600 CM3X2G1600C9DHX  :), довелось її переставити в крайні два слоти на материнці. Добре, що системник широкий і не встановлений стаціонарний 230мм кулер на боковій кришці, а то б вона не закрилась :). Але все обійшлось простими порізами на пальцях від тонких ребер охолодження Kama Angle.

Отож після пробного встановлення відбувся перший запуск системи з новим кулером. Кулер надзвичайно тихий, при старті його можливо почути тільки, якщо встромити голову в системний блок. ;D До речі стартує з 300 оборотів.

Отож, зайшов я в біос подивитись, яка температура мого новоспеченого 4-х ядерника. 62 грудуси. Ого, подумав я, не може такого бути... Зі старим кулером Titan TTC-D9TB/Cu35 з сокету 462 (ставив його з переробленим кріпленням на нову систему для проби, руки чесались поки новий кулер їхав) температура була 44 градусів при 2200 обертів, а тут таке. Ну почухав голову, зняв новий кулер, дивлюсь на відтиск і зрозумів, що пошкодував термопасти  ;D ;D Термопаста, до речі, Titan Nano Grease TTG-G30030, одна з кращих не метало-провідних паст.

Отож, видушив зі шприца більшу капельку чудо пасти і закріпив SСYTHE Kama Angle (монтувати його краще без вентилятора, потом уже на закріплений кулер його навісити). Вмикаю систему, в біос. 25-26-27-28-29-30 градусів при 650-700 обертів 12 см вентилятора! Погравшись з функцією Q-Fan зупинився на 32 градусах і 600 обертів. Так вже краще. Кулер дійсно відмінний і тихий як і в тестах, котрі я переглядав в інтернеті.

Раз така стабільно низька температура і є розблокований множник на процесорі чому його не розігнати?

Далі буде...
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #7 : 24 Травня 2010, 14:48 »
Цитувати
Отож, мій Phenom II X2 555 Black Edition (3.2 ГГц) легким порухом руки перетворився в Phenom II X4 B55  Отак от...
Taurus, мои поздравления.

Цитувати
Ну почухав голову, зняв новий кулер, дивлюсь на відтиск і зрозумів, що пошкодував термопасти
На эти грабли многие наступают. Сразу не угадаешь.

Цитувати
Про кулер SСYTHE Kama Angle Rev. B
ЗДОРОВЕННИЙ!!! Зійшло 3 поти поки його встановив в тому напрямку, який є найбільш ефективним.
Хотелось бы увидеть результаты Ваших стараний. Taurus, если Вас не затруднит, пожалуйста, выложите фото своего системного блока с открытой крышкой. Чтобы можно было рассмотреть расположение всех элементов.
P.S. Если решитесь выложить фото, то, пожалуйста, не делайте фото на камеру мобильного телефона и не уменьшайте разрешение фотографий во избежание потери качества.

Кстати, как дела обстоят с HDD? Вы о нем ничего не упоминали.
Как раз по этому поводу имеется вопрос к Вам. Вы очень скрупулёзно подошли к выбору всех комплектующих. Собственно, сам вопрос. Почему Вы остановили свой выбор на  Seagate Barracuda 7200.12 ST3500418AS и какие критерии Вы использовали в процессе выбора HDD?


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #8 : 24 Травня 2010, 16:28 »
Цитувати
Кстати, как дела обстоят с HDD? Вы о нем ничего не упоминали.
Не згадував його, тому що не придбав ще, розмірковую чи купити новий чи використовувати свій Seagate ST3250410AS 16MB на 250 GB. Подивлюсь, а на рахунок власне чому обрав Seagate Barracuda 7200.12 ST3500418AS, то:

Цитувати
Продуктивність Seagate Barracuda 7200.12 ST3500418AS
Швидкість обертання шпинделя 7,200 об/хв
Середня затримка 4.16мс
Час пошуку при довільному читанні <8.5мс
Час пошуку при випадкового запису <9.5мс

тест HD Tune PRO 3.50 (по тестам з сайту 3dnews.ru)
Швидкість передачі даних (максимум), Мб/с (читання, запис)   
129,9   129,7
Швидкість передачі даних (середня), Мб/с (читання, запис)   
106,4   105,1
Швидкість передачі даних (мінімум), Мб/с (читання, запис)   
68,3   67,8
Пікова швидкість передачі даних з кешу, Мб/с (читання, запис)   
177,7   178,1

Оскільки диск має тільки 1 пластину високої щільності запису (500ГБ+), то вінчестер надзвичайно продуктивний, плюс один із найтихіших та холодніших жорстких дисків на ринку. Ну і по третє, фірмою Seagate я задоволений по попередньому досвіду (Хоча раніше був фанатом WD).

Сама Seagate позиціонує цей накопичувач в якості системного диска для високопродуктивних ПК і робочих станцій, і при розробці прошивки була зроблена ставка саме на таке застосування, наприклад, використання такого диска для файл сервера не буде доцільним.

Ось якось так.

З.І. Фото системника зроблю пізніше, якщо Вам аж так потрібна якість ))
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #9 : 25 Травня 2010, 01:36 »
Цитувати
Не згадував його, тому що не придбав ще, розмірковую чи купити новий чи використовувати свій Seagate ST3250410AS 16MB на 250 GB.
Как раз недавно просматривал статью, из которой Вы привели данные, и обратил внимание на производительность Seagate Barracuda 7200.12 ST3500418AS. Но… Не скажу конкретно по поводу данной модели, но на форумах часто жаловались на HDD от Seagate. То вибрируют, то шумят, то греются… У кого что. Также со слов человека, с которым общался лично и который не один год непосредственно занимается компьютерными комплектующими, знаю, что с винчестерами производства WDC проблемы возникают значительно реже сравнительно с винчестерами остальных производителей. Кстати, среди продуктов WDC также есть винчестеры объёмом 500 Gb с одной пластиной.

Что меня удивило в Вашем выборе, так этого использование одного HDD-винчестера (об использовании SSD пока скромно помолчим).
Небольшое отступление. Вы собрали довольно неплохую по производительности систему и потратили немало денег. Например, загрузку процессора на 100% Вы, скорее всего, увидите пару раз за все время использования. Тоже касается и использования памяти объемом 4 Gb. Это могу сказать из личного опыта. Например, почти за два года использования 4-ядерного процессора загрузка на 100% на протяжении длительного отрезка времени была только при конвертировании видео и рендеринге. Все. Тоже касается использования всех 4 Gb ОЗУ. Это было замечено при одновременной работе виртуальной машины с объемом ОЗУ 2 Gb (либо работе двух виртуальных машин с объёмом ОЗУ 1 Gb каждая) и полном сканировании системы двумя антивирусами сразу. Причем на протяжении всего этого времени я использовал немало узкоспециализированного ПО, обладающего немалыми аппетитами в плане использования ресурсов. Собственно, к чему это отступление.
В Вашей системе, как и в любой другой, HDD является узким местом. С учетом специфики Вашей деятельности могу посоветовать (с Вашего позволения) использование хотя бы RAID-массива. Это даст Вам неплохой прирост производительности. Если позволяют финансы, очень хороший вариант – это использование двух высокопроизводительных винчестеров небольшой емкости (как раз подойдет выбранный Вами вариант Seagate, но можно и поменьше) для системного диска и одного винчестера, не обладающего выдающимися параметрами в плане производительности, – для хранения данных (например, винчестеры из линейки Caviar Green или Caviar Blue от WDC). Если финансовая сторона не позволяет такую роскошь, то не спешите избавляться от своего Seagate ST3250410AS. Я бы в такой ситуации на новом винчестере разместил ОС и данные, к которым часто обращаюсь. На старом винчестере создал бы небольшой раздел – специально для продуктов семейства Adobe® Photoshop®, остальные разделы – по вкусу. Но важно, чтобы на оставшихся разделах старого винчестера находились малоиспользуемые данные, например, архивные фото. Это также принесет Вам выигрыш в производительности.

Цитувати
Фото системника зроблю пізніше, якщо Вам аж так потрібна якість ))
Спасибо, что отозвались на просьбу. Буду ждать. Хотелось бы рассмотреть детали, поэтому и сделал такую приписку по поводу качества фото.

P.S. Удачи в выборе винчестера.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #10 : 25 Травня 2010, 10:07 »
это использование двух высокопроизводительных винчестеров небольшой емкости (как раз подойдет выбранный Вами вариант Seagate, но можно и поменьше) для системного диска и одного винчестера, не обладающего выдающимися параметрами в плане производительности, – для хранения данных (например, винчестеры из линейки Caviar Green или Caviar Blue от WDC).
Constantine, сам вже схиляюсь до такої думки, оскільки на "старому" компі 2-х "вінчестерність" (Seagate&WDC) :) і мені це подобається. Переглянув знову тести (ну і власні спостереження), то моя одно-пластинчата 250-тка Seagate ST3250410AS і зараз задніх не пасе (власне в той час вона і обралась як одна із продуктивніших на ринку).

На рахунок рейду, я не проти, але по-перше тільки рейд 10, по-друге 4 вінчестера навіть тихих стануть не тихими, ну і по-третє ціна питання :) Бюджет і так перевищено на 100ує (в остаточній конфігурації).

А щодо надійності Seagate, то особисто у мене нарікань не має ніяких, тьху-тьху-тьху.

Із класифікації жорстких дисків:*
Seagate - швидкі, тихі, надійні, гарячі (були)
WDC - холодні, шумні, надійні
Samsung - ні риба, ні м'ясо, із старіших моделей бомба повільної дії.
Hitachi - швидка мартишка з гранатою
* - суб'єктивна думка

Цитувати
Вы собрали довольно неплохую по производительности систему и потратили немало денег
Ну процес ще триває ;) на черзі вінчестер(и), оптичний привід, ну і найбільша витрата - відеокарта. О до речі, Constantine, яку на Вашу думку обрати відео карту під мою систему? Вибір тільки з ATI 5xxx серії...
Поки думаю на рахунок або Sapphire Radeon HD5770 VAPOR-X 1024 MB DDR5 (плюс колись по мірі необхідності докупиться ще одна така, що даром материнка з CrossFire ;D), або вже одразу Sapphire Radeon HD5850 Toxic 1024 MB GDDR5.
Що цікаво, що 2 х Radeon HD5770 працюватиме швидше 1 х Radeon HD5850 при аналогічній вартості. Думаю.
Які думки у Вас?
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #11 : 25 Травня 2010, 16:19 »
Taurus, хороший вопрос по поводу выбора видеокарт(ы).
Цитувати
Які думки у Вас?
Сразу возникает мысль о том, хватит ли мощности Вашего БП при конфигурации с двумя видеокартами. 650 Вт не так уже и мало, но и не много для такой системы. В обзорах, например, всегда используются стендовые конфигурации, укомплектованные БП с большим запасом мощности.
Если есть желание, можно пересчитать необходимую мощность БП для успокоения души. Ссылки прилагаются ниже.
_http://www.coolermaster.com/support/psu_calculator.php
_http://www.msi.com/index.php?func=power
_http://support.asus.com/PowerSupplyCalculator/PowerSupplyCalculator_right.aspx?SLanguage=ru-ru

Как я понял, Вы также делали ставку на бесшумность и "холодность" системы. Две видеокарты будут и шумнее, и горячее. Подумайте над этим нюансом.
Что касается производительности. Как показывают тесты, вариант с CrossFire будет производительнее (хоть и не во всех случаях), но есть некоторые проблемы (связанные с "сыростью" ПО) в виде так называемых фризов.
В заключение скажу, что я бы остановил свой выбор на одной Radeon HD 5850, потому что одна видеокарта (на мой взгляд) будет тише, холоднее и дешевле (посмотрел цены, одна 5850 дешевле, чем две 5770). И при использовании одной такой видеокарты всегда можно купить вторую. ;)
P.S. Если интересует, могу скинуть в ЛС ссылку на хороший обзор, где среди разных видеокарт есть варианты Radeon HD 5850 и Radeon HD 5770 CF. Хотя не факт, что Вы его не видели.

Цитувати
материнка з CrossFire
Небольшое уточнение. На Вашей материнской плате присутствует два слота PCIEx16. ATI CrossFire – это просто технология. У NVIDIA эта технология называется NVIDIA SLI. Соответственно, если Вы используете видеокарты от ATI – используется CrossFire, если карты от NVIDIA, то – SLI. Если я не прав – поправьте.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #12 : 25 Травня 2010, 18:42 »
Цитата: Constantine
хватит ли мощности Вашего БП при конфигурации с двумя видеокартами
Калькуляторами користувався вже, читав на оверклокерсах. Дякую.
БЖ з брендових і має чесні вати, а ще є 2 лінії 12 вольт (два 6-пінових молекса з БЖ) по 25А (для 5850 потрібно 18А). Для двох 5850 може і буде впритик, а от для двох 5770 з головою. Про купівлю одразу двох 5850 мови не має, дорого тай впреться в процесор планка продуктивності.

Цитата: Constantine
ATI CrossFire – это просто технология. У NVIDIA эта технология называется NVIDIA SLI.
Так, щось таке. Просто NVIDIA SLI у мене ніколи принципово не буде :) тому і сказав про CrossFire маючи на увазі саме об'єднання зусиль 2-х відеоадаптерів.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #13 : 25 Травня 2010, 18:54 »
Цитувати
Про купівлю одразу двох 5850 мови не має
Я имел ввиду на будущее. Все комплектующие неизбежно становятся дешевле, особенно продукты ATI, чего нельзя сказать о NVIDIA.

Цитувати
Просто NVIDIA SLI у мене ніколи принципово не буде
Интересно, почему?

Taurus, так к какому варианту выбора видеокарты Вы склоняетесь?

P.S. Пришла ещё одна мысль по поводу видеокарт. Вы можете купить сначала одну Sapphire Radeon HD5770, обкатать, протестировать, разогнать. Это также будет проще с финансовой стороны. Если Вам не хватит мощности одной видеокарты – купите ещё одну.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #14 : 25 Травня 2010, 19:44 »
Цитата: Constantine
Интересно, почему?
Відповім частково вашим же реченням:
"Все комплектующие неизбежно становятся дешевле, особенно продукты ATI, чего нельзя сказать о NVIDIA."
Це перший момент, другий це те, що продукція NVIDIA завжди програвала по співвідношенню ціна-продуктивність, ну а по-третє я "зелених" недолюблюю ще з часів, коли було помітна візуальна різниця між виводом зображення в іграх і 2D графіці, не в користь NVIDIA звісно.

Щодо NVIDIA SLI, то можу сказати одне: закритість стандарту, це тупиковий напрямок розвитку. Якщо людина бажає використовувати для розрахунку фізики відеокарту NVIDIA, а для зображення Аті, навіщо вставляти їй палки в колеса? Так само для повноцінної активації SLI виробникам потрібно відрахувати NVIDIA певну суму за ідентифікаційний ключ, що збільшує ціну материнки. В один час ця технологія була доступна тільки для чіпсетів самої ж NVIDIA, ексклюзивно і пр. Тому так.

Цитата: Constantine
Taurus, так к какому варианту выбора видеокарты Вы склоняетесь?
До 5850 більше, шукаю Сапфір Токсік подешевше і в наявності :) Заодно і ціна може впаде трішки.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Facebook vs Вконтакте Internet Остання відповідь04 Лютого 2022, 00:15
від Taurus
xx Чим живе Тальне? Тальне - наше місто Остання відповідь14 Червня 2023, 16:08
від Taurus
xx Доставка товарів в Україну Шопінг Остання відповідь25 Січня 2022, 15:51
від Taurus
xx Браузер Vivaldi Software Остання відповідь05 Липня 2024, 12:00
від Taurus
xx Брехня Порошенка Політика Остання відповідь02 Серпня 2022, 15:18
від Taurus
xx Лоукост або дешеві авіаквитки з України Туризм і подорожі Остання відповідь17 Лютого 2022, 22:06
від Taurus
xx Депутатські бійки Політика Остання відповідь13 Червня 2023, 13:13
від Taurus
xx Нерозмитнені авто в Україні Авто Остання відповідь24 Лютого 2023, 16:31
від Taurus
xx Пятниця в Тальному - Ваші плани? Тальнівське дозвілля Остання відповідь06 Травня 2024, 16:07
від andreyvincose
xx Хутін Пуй У світі Остання відповідь08 Лютого 2024, 13:19
від Taurus