Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Автор Тема: Комп'ютер-Мрія  (Прочитано 11417 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #45 : 03 Липня 2012, 15:29 »
Хочу доставити собі жорсткий диск Seagate Barracuda 7200.14 1TB 7200rpm 64MB ST1000DM003 3.5 SATAIII.
швидкість читання - 181 Мб/сек
швидкість запису - 178.7 Мб/сек

Пишу тут, щоб не забути як називається модель.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #46 : 02 Жовтня 2012, 18:37 »
Привіт усім.
Вобщім, така ситуація - я без відеокарти досі. :) Отож, по порядку:

Виграв в середині літа (дізнався про це на початку вересня) відеокарту MSI R7770-2PMD1GD5/OC, радий був, в принципі, бо хто ж не радий халяві ::) , але з іншого боку не було сенсу продавати мою HD6850, бо ці відеокарти рівносильні. Ну це таке, все одно виграну відяху планував продавати і брати по нормальним цінам AMD HD7850 2ГБ. Але не купував, ждав поки приїде з Росії виграна халява =) Довго йшло. Дочекався сьогодні прийшла посилка. Здоровий тяжкий пакет... Смеркалось...

Відкриваю я посилку, а в ній коробка, я тільки і помітив що надпис MSI, все ОК.. Відкриваю саму коробку з девайсом. Лежить місток SLI та САТА кабелі, купа книжок, диск макулатуру. Стоп, на біса тут САТА кабелі? Добираюсь до подвійного дна і починаю реготати. Там лежить топова материнська плата MSI Z77A-GD65 :) Потім вже включив світло і роздивився коробку. Одним словом отримав дорогу материнку замість відеокарти, причому материнка на платформу intel.

Відео огляд MSI Z77A-GD65

Отаке чудо за ~200 у.е. звалилось мені на голову.

Тепер думаю чи продавати свій комп-мрію та докупити процесор i7 та зібрати звєря на Штеуді чи продати саму материнку MSI Z77A-GD65? Я ж із протилежного табору був завжди... Або обміняю материнку на AMD HD7850 2ГБ.

Хто хоче купити щось із переліченого вище пишіть в лічку або на пошту сайту.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #47 : 23 Січня 2014, 12:17 »
Цитата: Taurus
Хочу доставити собі жорсткий диск Seagate Barracuda 7200.14 1TB 7200rpm 64MB ST1000DM003 3.5 SATAIII.

Забув якось написати, що давно поставив цю модель. Швидкість навіть більшу показує ~200 Мб/сек на читання, бо не системний. Чудовий ультра-швидкий і недорогий диск. Мало гріється і тихий при активному зверненні.

Єдиний мінус (для мене) це паркування головок, яке лічиться і залежить від прошивки (якщо попадеться стара модель, у мене нова, яка не шиється) або використання утіліти на зразок HDSentinel в якій можна задати параметр APM - 254 (максимальна продуктивність і енергоспоживання) замість параметру APM - 128 (мінімальне енергоспоживання і відповідно парковка головок вже за 2-3 хвилини не використання диску) за замовчанням.

Виставив через програму HDSentinel той параметр і до наступного виключення ПК (не перезавантаження!) діє APM - 254. В платній версії можна в автозапуск додати це. Є і інші міні утіліти спеціально для виключення APM, але вони у мене на 64 бітній вінді не працювали.

Одним словом рекомендую хороша програма для дисків (СМАРТ, тести, настройка, попередження, температура і тд). В кого, наприклад, на ноутах задрала парковка (а там APM 128 це дефолт) виключіть ці енергозбереження нафіг. Життя бобра і екологія мене цікавить менше, ніж дратування від клацання і мілісекундна задумчивість після прокидання диску, та й на ресурс диску це впливає, бо 300000 заявлених парковок це на рік-два. За день може напаркуватись в деяких індивідів до 1000 раз, а буде після виключення APM 254 - 2 парковки, одна при включенні ПК, друга при виключенні. :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #48 : 23 Січня 2014, 21:18 »
щось нехоче в мене вмикатись 254 АРМ  :-[ ... ставлю 254 і тисну "enable and adjust" а воно перескакує на 128(((
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #49 : 23 Січня 2014, 23:08 »
Там ще галочку постав, щоб встановлювало автоматом після перезагрузки 254.

До речі, не всі диски підтримують управління АРМ, а по-друге не всі проги дають це зробити правильно для конкретної моделі.
Мені от тільки HDSentinel допоміг, а от HDD Scan робив як ти кажеш, показувала, що переключала на 254, закривав вікно і знову ставало 128. Провіряй чи підтримує твій диск таке чи пробуй інші проги.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #50 : 14 Вересня 2014, 21:55 »
Із-за всіх цих подій в країні і в житті забув сказати, що на початку цієї весни перейшов на платформу Intel. Угу, переметнувся вперше в протилежний табір.. Придбав собі проц Intel i7-3770K 8) і монітор NEC E224Wi. Так що можна відкривати нову тему, про нову здійсненну мрію)

Ну, що можу сказати, приріст проти Фенома 2 х4 Б55 величезний в профільних програмах + крута матерінка MSI Z77A-GD65 з підтримкою САТА-3 дала моєму ССД диску чималого тумака під зад, тепер він працює на своїй повній швидкості читання. Завантаження вінди 7 64-бітки ультімат - секунд 7-8. Оцінка процесора у вінді - 7,8. З технологією ХТ працює 8 віртуальних ядер.

Працює зараз при невеликому розгоні до 4 ГГц під тим же кулером Скайз Кама Едж, який був на попередній конфі (добре що не викинув кріплення з комплекту :)).
Для роботи з графікою камінь - фаст хев, мінуси - величезна ціна (зараз просто страшно глянути скільки він коштує).

З.І. Необхідність в 2х компах відпала, тому частину попереднього комплекту з матерінки, проца, 2+2Гб ОЗУ корсарки неспішно продаю, монітор можна купити окремо. Конфа в цій темі вище. Питання в лічку.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #51 : 18 Січня 2015, 23:10 »
а де в Тальному є дешевші місця з продажу "заліза" для компа і великим асортиментом? чи сайти якісь перевірені? ::)
Переніс із теми " Чисто ФЛУД"
Комп батькам: короче хочу викинути зі старого системника все і лишити тіко блок живлення і може вінчестер старенький (якось через ATA/SATA перехідничок до нової матері)
конфігурацію думаю таку: мать якась з вбудованим відео, проц десь біля 3 ГГц, 1-2 Гб ОЗП

І оце думаю чи потяне оце блок живлення на 300 Вт і чи підійде він до нової матері (20+4 pin) ???
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #52 : 19 Січня 2015, 13:08 »
Цитата: murko
мать якась з вбудованим відео
Бери уже проц із вбудованим відео тоді) і саму просту мать.

Цитата: murko
І оце думаю чи потяне оце блок живлення на 300 Вт і чи підійде він до нової матері (20+4 pin) ???
Не факт. Там є що 20+4 це тільки в мать, а ще ж потрібно 4-8пін біля проца втикнути.
Із дешевих компів, які я збирав колись на продаж, були в корпусах 450-500 Вт пітальніки, але там і пограти можна було, бо на 4 ядерних процах АМД були норм відяхи.

А по дєлу, то нащо батькам стаціонарник? Якщо є більш менш новий телік чи просто ЖК монітор з HDMI входом (або перехідник DVI-HDMI), то купи за 40-60 баксів свистка на андроіді на 4х ядрах з 1-2 ГБ озу, їм для однокласників, ютюба і скайпа буде за глаза, ГТА3 буде працювати) Вони є у вигляді ТБ приставки навіть з вебкою і повноцінними портами ЮСБ і пультом.

Android міні-комп'ютер MK919S:
процесор Cortex-A9 RK3188T
графічний чіп Mali-400 GPU
2 Гб оперативної пам'яті
8 Гб флеш-пам'ять
Wi-Fi з зовнішньою антеною
Bluetooth
веб-камера 2 Мп
мережевий роз'єм 10/100
2 USB
HDMI порт і аналоговий вихід
ОС Android 4.2.2

Для перегляду потрібно 1 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся


Огляд Android MK919S

Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #53 : 20 Січня 2015, 23:30 »
ніколи не бачив таких "свистків"))... нажаль телик без HDMI...
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #54 : 21 Січня 2015, 18:00 »
в тієї коробки є тюльпани :)

А свистки виглядають як великі флешки, тільки замість ЮСБ в них там ХДМІ порт) Дешевий спосіб зробити з теліка дійсно смартTV
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #55 : 22 Лютого 2015, 12:57 »
Отже позаглядавши в "розетку" подивився ціни і відгуки на ці свистки і приставки... вирішив не брати андроїдне чудо за 2000 грн. китайської якості  а взяти вже норм комп...
Замовив:
материнка - MSI A68HM-P33 - 1377грн.
проц - AMD A4-4000 3.0GHz/1MB --864грн.
SSD на 64 ГБ - 1107грн.
DDR3 2 ГБ -513грн.
Блок живлення 400 W  -395 грн.(вже в Тальному брав)

P.S. поки замовляв то смоктав валідольчик бо ціни страшненькі :'(
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #56 : 22 Лютого 2015, 13:48 »
Ціни з цим курсом зашибісь. Самому треба наростити ОЗУ до 32ГБ, бо деякі сцени вилітають, але жаба починає давити, коли бачиш скільки, то вартує в грн, роблю ставки на єбеї, в доларах якось не так страшно виглядає :) Нормальна відяха в Україні вже 12к грн коштує. І це не придєл, буде гірше. Знову стане поширене явище початку 00х кінця 90х, коли фірмочки продавали б/у комп'ютерну техніку з Європи, не дивно чому ці уроди у ВР знизили ліміт митний на посилку до 150 євро. :fail:

На рахунок свистка то ти дарма дивишся в Розетці, такі речі потрібно брати за бугром, але з курсом в 30 грн практично вийде те ж саме, що взяти тут яке лежить уже на складі по старій ціні.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #57 : 22 Лютого 2015, 14:00 »
Цитата: murko
SSD на 64 ГБ - 1107грн.

Що за модель?
SSD це вєщь, у самого з 2010 стоїть на 64ГБ Crucial RealSSD C300 під сістему і пару ігор. Тоді ще нормальні ячейки були пам"яті, які мали 5000 циклів перезапису, бо зараз всякі хитрожопі самсунги мають по 3 біта на ячейку і циклів 300 на перезапис всього.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #58 : 22 Лютого 2015, 14:33 »
Цитувати
Що за модель?
SSD Transcend SSD340 Premium 64GB 2.5" SATA III MLC

брав на розетці бо вже  наче перевірена точка... а в інших місцях якось стрьомно тай напевно там передплату треба робити...
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Комп'ютер-Мрія
« Відповідь #59 : 14 Жовтня 2015, 18:54 »
Додав собі 16ГБ оперативної пам'яті Crucial Ballistix Sport DDR3 1600 CL9. Всього тепер 24ГБ на борту, з бубном подружив з нею 8ГБ попередньої. І все рівно не вистачає для роботи :). Тому продаю зайві планки і буду докуповувати ще 16ГБ такої ж.

Продаю свою оперативну пам'ять:
DDR3 Corsair XMS3-1600 CM3X2G1600C9DHX, 9-9-9-24, 1600 Mhz, 4 Gb, 2x2 Gb
DDR3 GoodRam Play GY1600D364L9, 9-9-9-24, 1600 Mhz, 8 Gb, 2x4 Gb
Ці 12 ГБ чудово працювали на моїй попередній конфігурації, тому можна забрати одразу комплектом або попарно.

Питання в ОП або на мило (див. Контакти)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx "Пасхальні яйця" Інші IT теми Остання відповідь13 Жовтня 2021, 18:19
від Taurus
xx В Москві убили Нємцова У світі Остання відповідь16 Лютого 2024, 18:00
від Taurus
xx Потік підсвідомості Оффтоп Остання відповідь18 Квітня 2024, 12:00
від Taurus
xx Яка музика зараз грає? Музика Остання відповідь08 Березня 2024, 15:26
від roman m-ua
xx Windows 10 Software Остання відповідь27 Вересня 2021, 23:12
від Taurus
xx HDD vs SSD Hardware Остання відповідь12 Вересня 2023, 10:00
від Taurus
xx Відео Тального Тальне - наше місто Остання відповідь16 Червня 2023, 14:38
від Taurus
xx Європейські дороги Авто Остання відповідь22 Січня 2022, 20:02
від Taurus
xx Війна в Сирії У світі Остання відповідь15 Червня 2023, 11:29
від Taurus
xx КНДР У світі Остання відповідь12 Вересня 2023, 10:41
від Taurus