Погода в Тальному Прогноз погоди +2 °C Хмарно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 48.65 А-95: 51.58 ДП: 52.88 Газ: 27.8

Автор Тема: Office - Word & Excel  (Прочитано 5199 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
Office - Word & Excel
« : 10 Грудня 2009, 14:26 »
Цитата: VirusW
сів за 2007 офіс. Cтарі -добрі комбінації клавіш замінили на нові. Навіщо?
Хз. я ще 2007 не ставив ніразу :P 2003 Офісу вистачає.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
Office - Word & Excel
« Відповідь #1 : 10 Грудня 2009, 14:51 »
Цитата: Taurus
Хз. я ще 2007 не ставив ніразу :P 2003 Офісу вистачає.
Так що ж це за робота, вінда 07 а офіс 03? Треба ставити 7офіс. Тільки от інтерморда у нього така, що мене мало не вирвало. Особливо коли побачив де що там розміщене. Деякі найнеобхідніші функції доводилось шукати по 10 хвилин. А те що ніколи/дуже рідко потрібне - на виду.
До речі, уже в 2003 офісі комбінації були змінені відносно 2000го. Як людина яка займалася в гуртожитку набором рефератів, курсових і дипломних, можу сказати, що це було незручно. Щоб ви мене зрозуміли, уявіть, наприклад що CTRL+C i CTRL+V змінять на Шіфт+П та Шіфт + О. Скільки ви будете звикати? я вічність

ЗІ: в мене скоро ювілей. ще 1 повідомлення :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
Office - Word & Excel
« Відповідь #2 : 10 Грудня 2009, 15:11 »
У мене на Севені ще взагалі офісу не має)) Якщо то вже 2010 зразу ставити.
А що заважає змінити гарячі клавіші? Меню - Сервіс - Настройка - Клавіатура - Категорія:Правка - і міняй :) Це в 2003 так.

З.І. Вітаю з Ювілеєм )) Зможеш тепер вкладення робити, помойму ;)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
Office - Word & Excel
« Відповідь #3 : 11 Грудня 2009, 09:21 »
цікаво. Кожного разу при установці офісу перенастроювати комбінації? А якщо до когось прийшов працювати на комп, а він уже звик до Шіфт+П, що тоді? Це тупо!!! Чи не простіше було не змінювати комбінації, які самі ж і запровадили? Нафіг такий офіс. Буду на 2000 або 2003 висіти.

ЗІ:
Цитата: Taurus
З.І. Вітаю з Ювілеєм )) Зможеш тепер вкладення робити, помойму ;)

сенкс :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
Office - Word & Excel
« Відповідь #4 : 11 Грудня 2009, 09:58 »
Оффтопік:
До речі, можливо я не зрозувів, але в моєму 2003 CTRL+C i CTRL+V працює нормально, навіть без змін ???

Шіфт+П та Шіфт + О це в 2007 ? Реально бред якись, бо у мене великі букви вставляються тільки...
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
Office - Word & Excel
« Відповідь #5 : 11 Грудня 2009, 12:18 »
2003 офіс і поряд нестояв з 2007!!!!
Я вже півтора року сиджу на 2007 (до цього років 4 був на 2003) і скажу що це офігенна штука. Незручності відчував лише перший день... нерозумію чому від нього відмовляються люди, адже робота зним набагато легша і комбінації всі збережені :) :) :)
Слава Україні!!!


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
Office - Word & Excel
« Відповідь #6 : 11 Грудня 2009, 12:56 »
Цитата: murko
2003 офіс і поряд нестояв з 2007!!!!
Я вже півтора року сиджу на 2007 (до цього років 4 був на 2003) і скажу що це офігенна штука. Незручності відчував лише перший день... нерозумію чому від нього відмовляються люди, адже робота зним набагато легша і комбінації всі збережені :) :) :)
О, murko, давно не бачив твоїх постів, де пропадав? Дуже часто я з ними згодний, але не з цим.
Коли працює 2000 офіс - всі інші в стороні нервово курять. Розміщення найнеобхідніших елементів у 2007 офісі робили за незрозумілим принципом. Комбінації??? Не знаю де ви їх в 2007 знайшли (ну ладно, контролце, контрол Ве ще залишили, а інші?). Взагалі коли дивишся на нього, то розумієш що часи клавішних минули, настали часи мишководів. Хоча це й не дивно, перший принцип у Майкрософт завжди був "для домохозяек". В 98 вінді уже не нада були команди, в ХР почали поступово забувати про дрова, в Вісті ... ще не знаю, треба поюзати, але знаю одне, в кожній з цих вікон змінювали деякі комбінації клавіш, багато було просто викинуто. З таки прогресом скоро будемо нажимати ПКМ -> копировать. Для чайників це нормально, і вони взагалі не розуміють навіщо я набираю цей текст, але для мене (з сліпим 10пальцевим набором) це важливо. Та й ще одне питання назріває, чому мою інтуіцію злякав цей інтерфейс (2007)? В мене вона достатньо розвинута (поступається лише легендарній жіночій :) )
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
Office - Word & Excel
« Відповідь #7 : 11 Грудня 2009, 12:58 »
Цитата: Taurus
Оффтопік:
До речі, можливо я не зрозувів, але в моєму 2003 CTRL+C i CTRL+V працює нормально, навіть без змін ???

Шіфт+П та Шіфт + О це в 2007 ? Реально бред якись, бо у мене великі букви вставляються тільки...

Це як приклад я навів. Я ж не буду згадувати такі комбінації як контрол+) (ця комбінація пишеться так, що наче тільки 2 клавіші треба нажати, але насправді потрібно три, бо дужка - це Шіфт+0)


ЗІ: там у 2007 хоч не змінили Контрол+U,Контрол+I, Контрол+B? Контрол+Е, Контрол+J, контрол+L, контрол+R ще працюють?
А в екселі як там з масивами?

ЗІЗІ: Ща Таурус мені онлірід дасть за флуд :)
ЗІЗІЗІ:  а на нашому форумі є онлірід?
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Office - Word & Excel
« Відповідь #8 : 11 Грудня 2009, 13:51 »
У нас все є ;)
Не дам бо тему створив нову.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Office - Word & Excel
« Відповідь #9 : 13 Грудня 2009, 11:40 »
Цитувати
О, murko, давно не бачив твоїх постів, де пропадав?
так на форум заходив але нічого неписав, тому що небуло оновлень
Цитувати
Комбінації??? Не знаю де ви їх в 2007 знайшли (ну ладно, контролце, контрол Ве ще залишили, а інші?).
Ctrl+O, Ctrl+Р, Ctrl+А, Ctrl+Х, Ctrl+N, Ctrl+S, Ctrl+Z та ін.- всі вони є в 2007 (ті що були в 2003 я злегкістю "переніс" в 2007)
Цитувати
Взагалі коли дивишся на нього, то розумієш що часи клавішних минули, настали часи мишководів.
я б несказав що часи клавішних минули, клавіатура з мишкою "поруч ідуть" (особисто я надаю перевагу "Клаві" - робота швидше іде)
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Office - Word & Excel
« Відповідь #10 : 13 Грудня 2009, 12:23 »
А от мені офіси всілякі глибоко байдужі (забув Ворд, а Ексель і не знав),
я "мишковод" :P
у моїй сфері по іншому не можна... Хоча клавіатурні скорочення рулять і в Фотошопі...
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Office - Word & Excel
« Відповідь #11 : 14 Грудня 2009, 11:05 »
Ctrl+O, Ctrl+Р, Ctrl+А, Ctrl+Х, Ctrl+N, Ctrl+S, Ctrl+Z та ін.- всі вони є в 2007 (ті що були в 2003 я злегкістю "переніс" в 2007)
Тож бо й воно, це базові комбінації. Вони не тільки для екселю а й для офісу взагалі. Я більше про специфічні для кожного з офісних продуктів говорю. Наприклад, для Ворду:
-Контрол+U - ,Контрол+I, Контрол+B(відповідно підкреслений, курсив, жирний шрифт)
-Контрол+Е, Контрол+J, контрол+L, контрол+R (відцентрувати, по краях вирівняти, по лівому і по правому краю)
Це специфічні комбінації для ворду. Там ще були на збільшення шрифта (мені просто набридло бігати мишкою до випадаючого списку з розмірами шрифтів). Я вже звик (скільки мучився, доки звик) натискати Контрол+шіфт+0 (це в 2003 для збільшення на 1 пункт шрифту) а в 2000 офісі була інша комбінація. Яка вже й не памятаю( півтора роки на 2003 сиджу)
я б несказав що часи клавішних минули, клавіатура з мишкою "поруч ідуть" (особисто я надаю перевагу "Клаві" - робота швидше іде)
Минули... саме поняття "вікна" уже не сумісне з клавіатурою. Хто з досу(нортона/волкова/дос навігатора) починав - той зрозуміє. Тоді були клавішники, а зараз лише теплий спогад залишився  :( . Я лише 2ох таких людей бачив :)
Майже всі дії в принципі можна зробити і з клави, але деякі з них краще з мишки, тому що з клави їх не продумали. Ну хай би вже так і було, якби ж не міняли звичні комбінації. Зміни були. Особисто я на собі їх відчув. І знаєте що тупо? Зміна комбінації абсолютно ніякого логічного обгрунтування в собі не містить. Швидкість роботи програми явно не зміниться. І ви зі мною погодитесь...
А от мені офіси всілякі глибоко байдужі (забув Ворд, а Ексель і не знав),
я "мишковод" :P
у моїй сфері по іншому не можна... Хоча клавіатурні скорочення рулять і в Фотошопі...
Ну мені теж було байдуже. На парах інформатики я реально спав. Тому що офіс я тоді знав рівно на стільки - на скільки мені він був потрібен. А от зараз він став більше мені потрібен. Опановую сам. Хочу ВБ вивчити. Хай ексель за мене рахує скільки держава повинна повернути грошей на підприємство де я працюю. Тобі я думаю рано чи пізно теж знадобиться, а зараз ти його знаєш на стільки, на скільки він тобі й потрібен. :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Office - Word & Excel
« Відповідь #12 : 14 Грудня 2009, 13:44 »
Цитувати
Тож бо й воно, це базові комбінації. Вони не тільки для екселю а й для офісу взагалі. Я більше про специфічні для кожного з офісних продуктів говорю. Наприклад, для Ворду:
-Контрол+U - ,Контрол+I, Контрол+B(відповідно підкреслений, курсив, жирний шрифт)
-Контрол+Е, Контрол+J, контрол+L, контрол+R (відцентрувати, по краях вирівняти, по лівому і по правому краю)
Це специфічні комбінації для ворду.
та всі вони є у 2007, може ти з якимось забочиненим вордом працював ???
Цитувати
Я вже звик (скільки мучився, доки звик) натискати Контрол+шіфт+0 (це в 2003 для збільшення на 1 пункт шрифту) а в 2000 офісі була інша комбінація. Яка вже й не памятаю( півтора роки на 2003 сиджу)

і ця є, тільки не на 1 пункт а на 2 :)

ЗІ знайди нормальний 2007
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Office - Word & Excel
« Відповідь #13 : 14 Грудня 2009, 14:18 »
Цитувати
може ти з якимось забочиненим вордом працював
Або клава наворочена ;) а що? був випадок на геймерській логітековській клаві з багатьма кнопочками :) і кривою утілітою для перенастроювання комбінацій клавіш і запису їх в профіль. Такі фокуси вона викидала, що ого-го просто...
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Office - Word & Excel
« Відповідь #14 : 14 Грудня 2009, 16:09 »
і ця є, тільки не на 1 пункт а на 2 :)

ЗІ знайди нормальний 2007
Я ж і кажу, що вона з 2003 тільки введена. В 2000 була інша комбінація (і там було на 1 пункт, хоча це не дуже суттєво)
Або клава наворочена ;) а що? був випадок на геймерській логітековській клаві з багатьма кнопочками :) і кривою утілітою для перенастроювання комбінацій клавіш і запису їх в профіль. Такі фокуси вона викидала, що ого-го просто...
Я ж ще й досі працюю з шариковою мишкою, як я можу на навороченій клаві працювати?  ;)
(Тільки не думайте, я не дуже вже й консерватор, деякі нові технології я всетаки підтримую. Особливо якщо вони продумані (шпилька в пузо Майкрософт  :) ))
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Війська НАТО У світі Остання відповідь27 Лютого 2024, 12:00
від Taurus
xx Вільне володіння зброєю Полювання та рибалка Остання відповідь25 Травня 2022, 15:33
від Taurus
xx Яка музика зараз грає? Музика Остання відповідь08 Березня 2024, 15:26
від roman m-ua
xx Яким мобільним оператором користуєтеся? Mobile Остання відповідь15 Жовтня 2021, 11:09
від Taurus
xx Доставка товарів в Україну Шопінг Остання відповідь25 Січня 2022, 15:51
від Taurus
xx Квадрокоптер Інше Остання відповідь06 Травня 2022, 16:47
від Taurus
xx Відкрилась перша у світі секс-школа Полуничка Остання відповідь14 Червня 2023, 13:50
від Taurus
xx Підвищення тарифів ЖКГ Економіка Остання відповідь01 Червня 2023, 11:18
від Taurus
xx Антивіруси Software Остання відповідь19 Березня 2022, 14:26
від Taurus
xx Літак Ан-225 «Мрія» Україна Остання відповідь28 Липня 2023, 15:31
від Taurus