Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Голосування

Яким антивірусом користуєтесь?

Антивирус Касперского
Dr.Web
Avast!
NOD32
Інші (вкажіть які)
Я - самий кращий антивірус :)
Нема ніякого. Хай живуть!

Автор Тема: Антивіруси  (Прочитано 18326 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
Антивіруси
« : 22 Вересня 2009, 11:58 »
На прохання murko, вирішив створити темку. Тим більше, що мене це також цікавить.
Голосувати можна за кілька варіантів (у декого по 2 стоїть, тільки говорять що треба підібрати правильно). Бажано потім прокоментувати, чому, яка версія, ну і тд.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Антивіруси
« Відповідь #1 : 22 Вересня 2009, 12:41 »
Я - самий кращий антивірус ;)
А для упевненості запускаю DrWeb (інколи DrWeb CureIt, той що без інсталяції і безкоштовний).
Тай з собою його ношу, на всякий випадок. Чому він? Тому що мене задовольняє цілком + мінімум налаштувань і рухів зі сторони користувача. Мінуси - мала швидкість сканування.
В особливо тяжких випадках, котрі постійно трапляються на халтурах, завантажуюсь з СД (лайв версія вінди) і удаляю в ручному режимі або зношу вінду, щоб було швидше та надійніше.

З.І. Ті два рази, коли підхоплював віруса на власному компі були не з моєї вини ))
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Антивіруси
« Відповідь #2 : 23 Вересня 2009, 14:55 »
Стоїть Каспер 7, але майже завжди він не запущений. Пізніші версії не ставлю через те, що вони потребують сп2, а я на 1му сиджу :). Віруси забігають іноді, але нічого поганого не роблять. Тому існують довгенько, поки мені не набридає.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Антивіруси
« Відповідь #3 : 23 Вересня 2009, 17:52 »
я користуюсь Avast, він має чималу популярність :P
та для мене його переваги в тому що антивірусні бази мають невеликий розмір ішвидко загружаються та й ліцензія на 60 днів.
Та найкраща функція в ньому (на мій погляд) це можливість вибирати швидкість(тип) сканування...
донедавна користувався Касперським 2009... нормальна штука... потужна, багато налаштувань :)... тіки від нього комп тупить неподитячому і ант бази загружаються дуже повільно >:(...
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Антивіруси
« Відповідь #4 : 14 Грудня 2009, 18:32 »
На свіже куплений ноут поставив Avira personal.
Працює шустро, але інколи "бдить" понад міру ;D находячи віруси навіть в звичайному веб-сервері. Але краще перебдіти, ніж недобдіти. А оскільки ноутбук куплений на продаж, то і настроюється не під себе, а під середньостатистичного користувача. Авіра проста як 2 пальці - саме те що треба.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Антивіруси
« Відповідь #5 : 15 Грудня 2009, 09:02 »
Візьму свій пакован вірусів, будем тестити авіру :)

Я уже зніс каспера. Він виявилось не справляється з шпіонським ПО, ну і як я знав - з деякими червяками. Блокує від розмноження ще куди не йшло, а от удалити повністю не може. До речі, ніхто за каспером не спостерігав? У мене таке відчуття що він чомусь втрачає позиції. Хоча це й логічно. Якщо антивірус популярний - проти нього будуть писати віруси. Висновок: краще ставити не популярний антивірус. Колись ставив Панду. Сподобався дуже. Але сволота, пукнути не можна без її відома :)

 Дома стоїть Термінатор. Ну як стоїть... іноді (уже один раз було за 3 місяці) запускаю. Але так і не перевіряю весь вінт, тільки память просканив і все. Прикольний антивірь. Поки що не було проблем з вірусами. Коли будуть - потестую і розповім.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Антивіруси
« Відповідь #6 : 15 Грудня 2009, 15:09 »
кажуть що наш укр антивірус класний Зілля, ніхто ним некористувався? бо собі хочу поставити
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Антивіруси
« Відповідь #7 : 15 Грудня 2009, 15:10 »
Десь бачив лінк на "Перший український антивірус". Називається Зілля.
Хто тестував уже? А то самому якось ссикотно його ставити :-[
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Антивіруси
« Відповідь #8 : 15 Грудня 2009, 15:11 »
 ;D ;D ;D
Зібралися однодумці... Ще й дивлюсь, двіжок пише мені, що поки я писав уже з"явилась нова відповідь.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Антивіруси
« Відповідь #9 : 15 Грудня 2009, 15:19 »
Зілля... хм... Навіть не чув про такий. Чув лише УНА (Український національний антивірус). Але ще не довелось з ним "поспілкуватись"
Коли може яка зараза залізе - удалю Термінахтора і поставлю щось нове, можливо Зілля пошукаю.
 До речі, вичитав, що Каспер зберігає віруси ті що на карантині в папці System Volume Information. На скільки я зрозумів, це через те було зроблено, щоб користувач не запустив випадково вірус( до папки доступ обмежений). Але, так як ця папка призначена для збереження інформації для наступного відновлення працездатності вінди, то виходить, що є шанс просто заразити комп звичайним відновленням. тупо якось


ЗЫ: Почитав про Зілля. уже хочеться поюзати :) Хай тільки додому доберусь
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Антивіруси
« Відповідь #10 : 17 Грудня 2009, 21:12 »
Поставив Зіллячко. Ну що можу сказати - вражає інтерфейс (в тому плані, що незвично бачити не українізовану а українську програму. Це 2 різні речі.) Повне сканування ще не проводив. Лише швидке. Вірусів не знайшо. Лише куки і тулбар якийсь. Все це культурно видалено. Що не видалено - то в карантині. Просить перезагрузки, щоб видалити остаточно. Ну я поки що не дам :) Диспечер задач каже, що зілля їсть 12 мб. Не памятаю скільки їдять інші, але чомусь впевнений що більше. Ну вже точно на моєму слабенькому компі так швидко антивірь з трею не відкривався. Практично моментально. Повний вихід (з можливістю запустити антивірус автоматично через Ікс хвилин) теж моментально. Як згадаю як з каспера виходив - небо й земля. Зараз піду пройдусь по своїй колекції "дуже корисних програм", подивлюсь чи буде він на них матюкатись.

ЗІ: киньте хто вірус. Бажано червяк, типу Він32.Кідо. А то в себе видалив, а в колекцію не кинув. Непоганий вірус, живучий :) Якщо зрозумієте що я не жартую - VirusWпесикrambler.ru. Тільки не забудьте його замаскувати (розширення, архівація) бо фіг його зна, може там на рамблері антивіря є :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Антивіруси
« Відповідь #11 : 17 Грудня 2009, 21:35 »
пройшло на ура:
Цитувати
X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

Хто не знає - це набір символів сприймається як вірус. Тому кожен поважаючий себе антивірь його бистро ловить. Киньте в блокнот і спробуйте зберегти, антивірь зразу матюкнеться. Зілля зразу спрацювало :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Антивіруси
« Відповідь #12 : 17 Грудня 2009, 21:49 »
Тепер на форум буде антівірус ругатися чи що? :)
Зберігати його треба як .ком файл?
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Антивіруси
« Відповідь #13 : 17 Грудня 2009, 22:08 »
Кинь у блокнот і спробуй зберегти. Формат в принципі не важливий, я в тхт пробував - зразу матюк! Ця стрічка автоматично вважається вірусом. І якщо нормальний антивірус - повинен матюкатись. Ну звичайно її не треба зберігати в форматах, де вона кодується (наприклад у Ворді швидше за все не виявить антивірус). А блокнот, .ком, .ехе повинно точно знаходити, інакше - зайдіть в папку свого антивірусу - Контрол+А, Шіфт+Дел :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Антивіруси
« Відповідь #14 : 17 Грудня 2009, 22:16 »
Ну що ж, перший тест Зілля пройшло норм. Я звичайно не звертаю уваги на час, за який проходить тестування, але це було близько 4 хв.
Отже:
Архів 4681 файл. Архів довелось розпакувати. Чому? тому що якщо в архіві вірус - Зілля його не відкриває. Просто каже, що у мене на компі 1 вірус :) Це в принципі ще треба протестити. Бо якщо в архіві будуть і незаражені файли, то як він буде на них реагувати. Зараз буду пробувати. Ну перше враження у мене позитивне. Після каспера - ніби бальзам на душу . Серед програмістів колись жарт ходив: який самий кращий антивірус? Касперський. Бо коли його запустиш - вірусам не вистачає памяті. :)

ЗІ: Ще одне додам. Для наступного тесту мені потрібно було видалити папку з вірусами, які знайшло Зілля в попередньому тесті. Виявилось, що навіть вимкнувши антивірус я не можу з нею нічого зробити. Такий собі "захист від дурнів" :) Це теж +
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Війна в Україні Україна Остання відповідь24 Липня 2024, 12:00
від Taurus
xx Європейські дороги Авто Остання відповідь22 Січня 2022, 20:02
від Taurus
xx Володимир Зеленський Політика Остання відповідь20 Вересня 2023, 11:12
від Taurus
xx Дауншифтинг по-українському Курилка Остання відповідь10 Лютого 2024, 15:38
від Taurus
xx Національний банк України Економіка Остання відповідь12 Червня 2023, 13:46
від Taurus
xx Коронавірус У світі Остання відповідь16 Березня 2021, 16:36
від Taurus
xx Брехня Порошенка Політика Остання відповідь02 Серпня 2022, 15:18
від Taurus
xx The Grand Tour Телебачення Остання відповідь06 Лютого 2024, 14:00
від Taurus
xx Українська Правда Новини України Остання відповідь04 Липня 2021, 12:40
від Taurus
xx Мораторій на продаж землі Політика Остання відповідь08 Липня 2020, 19:17
від Taurus