Погода в Тальному Прогноз погоди +11 °C Місцями дощ Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 49.9 А-95: 52.84 ДП: 53.85 Газ: 27.89

Голосування

Яким антивірусом користуєтесь?

Антивирус Касперского
Dr.Web
Avast!
NOD32
Інші (вкажіть які)
Я - самий кращий антивірус :)
Нема ніякого. Хай живуть!

Автор Тема: Антивіруси  (Прочитано 17477 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Антивіруси
« Відповідь #105 : 07 Вересня 2013, 11:40 »
а чи є якийсь безкоштовний ДрВеб який працює з екранами як аваст? Бо заходив на їх сайт то там надибав тільки один кюріт...
Слава Україні!!!


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Антивіруси
« Відповідь #106 : 07 Вересня 2013, 12:15 »
Там демо версії є вроді для домашнього використання. Подививсь в розділі скачать. Що там відключено і скільки воно пропрацює я не знаю, ліньки читати.
Останні версії які я ставив Доктор Веба це були ще 4.44 (нормальна версія для допотопних корчів, але вони відключили розділ з оновленнями на сайті тому в топку вже його). Все що було після неї було на рідкість тормознуте гуано.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Антивіруси
« Відповідь #107 : 07 Вересня 2013, 17:52 »
Імхо, на даний момент найкращий безкоштовний з проактивним захистом - Аваст. Головне правильно його встановити і правильно налаштувати. Оновлення бажано ставити не автоматично, а самостійно. І коли вже будеш впевненим у своїй геніальності :), готовим до будь-яких проблем, бо знатимеш, як їх вирішити без гугла - встановлюй. А до того моменту - оновлення став з запізненням... хоча б на тиждень. Якщо оновлюватись вчасно, то і баги будуть частіше. А так - чекаєш, доки знайдуть баги, виправлять у наступному оновленні - і вже з ним ставиш. Щоб не було такого, як уже вище згадували - то tcp/ip вирубило, то закачати нічого не можна. Ми вже побачили, що оновлення, які фіксять страшні баги - нешкідливі. Тобто їх випускають дуже швидко щоб залатати дірку і більше нічого. Тому запізнення - саме те :).
До речі, може ці фіксики готують паралельно з основними оновленнями? Може "помилки" насправді є спланованими, щоб більше було бажаючих перейти на платну версію?

UPD: найчастіше, для того, щоб правильно встановити і налаштувати достатньо вміти читати. Уже давно зрозумів одну проблему "чайників". Вони не вміють читати. Не раз бачив помилки, в яких російською мовою чорним по білому писали, що трапилось і як це виправити. Але ніхто їх не читає. І навіть з'ясував причину цього. Бо вони бачать, що бородаті адміни/програмісти просто натискають ОК і не читають. Важко просто подумати і зрозуміти, що ці бородаті давно вивчили напамять тексти помилок, і, часто вже по зовнішньому вигляду тексту (навіть не читаючи, а лише дивлячись на вигляд тексту) знають куди потрібно клацнути, щоб все запрацювало.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Антивіруси
« Відповідь #108 : 07 Вересня 2013, 19:55 »
Погоджусь, що зараз не має в принципі ідеального умовно безкоштовного антивіруса. А Аваст головне правильно установити відключивши фігню типу хрома в добавок, автооновлення програм, служб репутації і покращень, пісочницю, настроївши правильно реакцію програми на виявлені загрози, і не ставлячи купу екранів не потрібних (я залишаю тільки файлову систему і веб-екран). І ще щось там, що уже роблю на автоматі. Хмарне оновлення і зв'язок із учьоткою і ще щось там і тд. і тп.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Антивіруси
« Відповідь #109 : 07 Вересня 2013, 20:18 »
я згідний з тим що Аваст на даний момент є найкращим (користуюсь ним уже років 6  :) ) але в даному випадку (у знайомих)він видєлується і нехочуть відключатись екрани...

ЗІ а в мене постійно всі екрани роблять і норм, відключаю тільки автоновлення програми))
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Антивіруси
« Відповідь #110 : 08 Вересня 2013, 10:34 »
Так скачай утиліту для видалення Авасту, посилання повинно бути десь на сайті їхньому, бо я її уже там качав до інших видалялок антивірусів. І потім перестав Аваст по-новому.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Антивіруси
« Відповідь #111 : 08 Вересня 2013, 23:12 »
До речі, коли ставив попередню версію, деяких екранів ще не було в авасті. І після оновлення мені їх автоматично поставило. Ніхто там не бачив, чи можна якось вибрати при оновленні, щоб фігня всяка не лізла?
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Антивіруси
« Відповідь #112 : 09 Вересня 2013, 02:53 »
Ні, оновлювало вроді без сюрпризів - те  що поставив те і залишилось, помітив тільки, що при оновлені з 7 на 8 не активується автоматом приблуда автоматичного оновлення інших програм (і це добре, бо все рівно її виключаю).

А коли ставлю поверх старої версії нову тоді є вибір як звичайно розширеної установки. При звичайному оновлені такого ніде не помічав.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Антивіруси
« Відповідь #113 : 10 Вересня 2013, 21:40 »
отже вирішуючи проблеми знайомих я перепробував усі вище перераховані поради... але смеркалось і нічого недопомагало  >:(. І тоді наостанок прийшла мені в голову геніальна думка   ;D - "а чи не оновити до останньої версії?"... оновив (хоча дуже нехотів) і все запрацювало  :D
До речі, коли ставив попередню версію, деяких екранів ще не було в авасті. І після оновлення мені їх автоматично поставило. Ніхто там не бачив, чи можна якось вибрати при оновленні, щоб фігня всяка не лізла?
я бачив))) є там в ході оновлення крок коли вибираєш які екрани ставити а які ні.
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Антивіруси
« Відповідь #114 : 02 Грудня 2015, 21:00 »
Когось вже угораздило спробувати санкційний новий несигнатурний антивірус Dr.Web Katana?
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Антивіруси
« Відповідь #115 : 05 Грудня 2015, 23:29 »
Когось вже угораздило спробувати санкційний новий несигнатурний антивірус Dr.Web Katana?

краще вже китайський антивірус "байду"  8)


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Антивіруси
« Відповідь #116 : 06 Грудня 2015, 17:09 »
Там наголос саме на несигнатурному, от і цікаво чи воно щось може зловити ДО інфікування чи уже бореться з наслідками поведінки невідомого зловреда в системі. По оглядам там повний провал.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Антивіруси
« Відповідь #117 : 25 Січня 2016, 01:32 »
Cureit скотився в кізяк, кожні 2 дня потрібно завантажувати нову версію на 170мб, щоб вона працювала :fail:
Як інструмент адміна більше не актуально, та й вдома, коли-не-коли перевірити завантажений архів перед відкриттям задумаєшся - чи качати той архів, чи качати Cureit.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Антивіруси
« Відповідь #118 : 07 Липня 2016, 17:14 »
Компанія Avast купила компанію AVG за $1.4 млрд. На ринку антивірусів будуть невеличкі зміни.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Антивіруси
« Відповідь #119 : 07 Липня 2016, 21:07 »
Компанія Avast купила компанію AVG за $1.4 млрд. На ринку антивірусів будуть невеличкі зміни.

За моїми спостереженнями антивірусом AVG користується від 0,5 до 1 % користувачів ПК, дуже рідкісний звєрь. А Аваст по ходу в долі з розробниками Яндексу і Аміго, і там всьо плохо  :fail:


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Відкрилась перша у світі секс-школа Полуничка Остання відповідь14 Червня 2023, 13:50
від Taurus
xx Ювілей Інтернету Інші IT теми Остання відповідь22 Травня 2023, 20:11
від Taurus
xx Facebook vs Вконтакте Internet Остання відповідь04 Лютого 2022, 00:15
від Taurus
xx Компанія Apple Інші IT теми Остання відповідь04 Вересня 2022, 13:57
від Taurus
xx Доставка товарів в Україну Шопінг Остання відповідь25 Січня 2022, 15:51
від Taurus
xx Система ProZorro Економіка Остання відповідь16 Квітня 2020, 18:20
від Taurus
xx Михаїл Саакашвілі Політика Остання відповідь03 Жовтня 2021, 17:00
від Taurus
xx Антивіруси Software Остання відповідь19 Березня 2022, 14:26
від Taurus
xx ID-картка замість паспорта Україна Остання відповідь30 Березня 2021, 19:33
від Taurus
xx Нашестя мігрантів до Європи У світі Остання відповідь17 Жовтня 2023, 14:14
від Taurus