Погода в Тальному Прогноз погоди +17 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 51.39 А-95: 54.28 ДП: 54.36 Газ: 27.83

Автор Тема: Тальнівська російська діаспора  (Прочитано 8282 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline patriot

  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 95
  • Карма: +9/-0
  • Стать: Чоловіча
Тальнівська російська діаспора
« : 27 Березня 2009, 20:50 »
Привіт всім тальнівчанам. Нещодавно відвідав співзвучний сайт _www.talne.info. що надихнуло мене на деякі думки. Оцінивши "грамотність" написаних на форумі постів, мені стало соромно за місто Тальне і,напевно, якби росіянин якись його почитав, то йому б також стало соромно, але за "велікій магучій". Зразу хочу попередити, я - не русофоб! Я поважаю всі меншини (мовні лише ;D) які є на рідній Україні та цілком підтримую їх права на самоствердження.
Але я терпіти не можу хохлів, які поїхали на пару років в Київ чи то куди, і стали "савсем русскіми". От в мене питання, до тих і не українців, і не русских:
1) Вам не соромно називати себе українцем? Мені за вас соромно, тому що француз, який не знає французької не француз.....
2) Вам що соромно розмовляти рідною мовою?
3) Якшо ви думаєте що так показуєте свою грамотність, то ви глибоко помиляєтесь...

Шановні тальнівчани, скажіть що ви думаєте? Чи є в нас (в Тальному) російська діаспора? Якшо ні-то навіщо, шановний автор _www.talne.info "випендрюватись".
Якшо автор росіянин, то приношу свої вибачення, я поважаю росіян, але тоді мені прикро за відвідувачів Вашого форуму.


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Valex

  • Гість
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #1 : 04 Квітня 2009, 15:24 »
Щановний patriot, відповідаю на ваші питання:
1. Вам не соромно називати себе українцем? - Ні, не соромно.
"Мені за вас соромно" - Як хочуть люди так і спілкуються, ніхто їм незаважає писати на українскій мові...
2. Вам що соромно розмовляти рідною мовою? - Ні, не соромно.
3. Якшо ви думаєте що так показуєте свою грамотність, то ви глибоко помиляєтесь... - Не вам судити мою грамотність, люди спілкуються і розуміють один одного.

Навіщо, шановний автор _www.talne.info "випендрюватись" - На даний момент це ви "випендрюєтесь" і "корчете" з себе патріота, діло треба робити а не "обсирати" автора на інших сайтах. Мені навіть вас шкода. Принаймі я хоть щось зробив для Тального, а не корчу з себе знавця української мови.


Offline patriot

  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 95
  • Карма: +9/-0
  • Стать: Чоловіча
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #2 : 04 Квітня 2009, 16:08 »
Valex, очікував від Вас іншої відповіді і іншого пояснення,але,напевно, шото "руське" у Вас таки є-"Кто не с нами, тот против нас..." і тд...
Тепер по пунктах:
1)часточка "не" з дієсловами пишеться окремо. По-друге, погоджуюсь, що на якій хочуть, на такій і пишуть, але невже Вам не прикро читати на своєму сайті гордо написане "ПАТАМУША"? Ви є творець цього сайту, модератор, Ви повинні задавати правила висловлювання і поведінки. Скільки мов ти знаєш-скільки ти людина. Суржик, на Вашу думку, мова?
І чи так багато Ви зробили, щоб мінімізувати оце явище яке ми маємо? Якщо метою Ваого сайту є привернути більшу кількість
людей, так дайте людям вибір! Створіть на сайті можливість вибору мови і тоді людина яка добре володіє українською буде писати нею,
росіянин-російською... Це буде якісно новий рівень. Це можна буде читати!
2)Це радує. :-)
3)Вашу грамотність я не суджу, перечитайте попередній пост. Так я ділом і займаюсь-критикую Вас. Таким чином,є надія, що
критика конструктивна і вона спонукатиме Вас до змін. Я не буду коментувати що Ви там для Тального зробили, тому що не знаю, не бачив.

PS: Моя особиста порада Вам-в критиці шукати частини істини, і виправляти недоліки, а не "надувати" щоки. Я патріота з себе не корчу, бо таким є.
А от якщо з 10-ти читачів хоча б 3 зрозуміють мої тези, це буде добре і це варте того щоб про це говорити, а не ховати голову в пісок і запевняти
"всьо харашо".


Valex

  • Гість
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #3 : 04 Квітня 2009, 17:57 »
Критика прийнята, нема сенсу розмовляти із засліпленим "партіотом".
І повторюсь, моя справа на якій мові чи суржику спілкуватись.

Правила висловлювання і поведінки, на обговорюваному ресурсі, на мою думку в допустимій нормі.
Якщо вам не подобається ресурс, не потрібно травмувати психіку і заходити на нього.


Offline patriot

  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 95
  • Карма: +9/-0
  • Стать: Чоловіча
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #4 : 04 Квітня 2009, 20:34 »
На жаль, я не "засліплений" :).  Оце гідна відповідь -"Критика прийнята" :). Стосовно решти-Ви праві, це все Ваша справа що і як, але не забувайте, що так чи інакше Ви приймаєте участь у формуванні  здатності молоді висловлювати свою думку. Так чому б не посприяти тому, щоб це був і не "суржик", і не "феня" ;)
"Якщо вам не подобається ресурс, не потрібно травмувати психіку і заходити на нього..." З таким підходом Ви далеко не заїдете, адже "windows xp" був створений з урахуванням "міленіума".. :) 

PS: можливо, коли Ви знайдете в моїй думці зерно істини і дещо зміните, то потім, дивлячись на свій результат, ще подякуєте мені за "камінь кинутий у Ваш огород". :)


Valex

  • Гість
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #5 : 04 Квітня 2009, 21:45 »
З таким підходом Ви далеко не заїдете - Ми взагалі нікуди не їхали.
Всі по своєму реагують на матеріал, одні задоволені - і їх більшість.


Offline patriot

  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 95
  • Карма: +9/-0
  • Стать: Чоловіча
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #6 : 04 Квітня 2009, 21:59 »
Не на матеріал... :)


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5500
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #7 : 04 Квітня 2009, 22:06 »
До відома:
Я поки просто спостерігаю 8)
пишіть що справді думаєте, це питання взагалі-то дуже важливе для міста, імхо...
Якщо цікавить моя думка, то двомовний сайт (по замовчуванню - українська мова в дефолті, звісно) був би оптимальним варіантом (якщо вам для просування так потрібна російськомовність сайту), та й кількість сторінок автоматично б подвоювалась ;)

З.І. Тільки без холівару тут :-\
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Danko

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #8 : 05 Квітня 2009, 03:12 »
мда... цікаво.

Спочатку кілька питань автору теми:
1. чи не стидно ставити такий аватар, форум можуть читати українці віком до 16?
2. цікаво знати де реально мешкає автор.
3. Поясни, чому в коханні людям подобається освідчуватися французькою?

а по темі:
1. Наприклад я навіть не звернув уваги, що наповнення сайту російськомовне - мені читати однаково легко, головне зміст.
2. Якшо на форумі/чаті переходчть на "Ви", то в реалі вже бїють морду.

PS. якщо відповідь до п.2 "Тальне", то де таку шмаль купить? здай точку. а вообще умнічають тут: _http://www.sumclub.ru/

PPS. А вообще тема - понти для сільських.


Offline patriot

  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 95
  • Карма: +9/-0
  • Стать: Чоловіча
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #9 : 05 Квітня 2009, 10:42 »
Відповідаю:
1) НЕсоромно, тому що діти до 16 можуть багато чому "навчити". Тому якшо ТОБІ менше 16, то перед реєстрацією на форумі правила читати потрібно було.
2) КДБ?
3)Пояснюю. Дуже просто-людина знає декілька мов(вона освідчена), її самі приходять потрібно слова, незважаючи на мову. Якшо,звісно, не у твоєму розіміння французька це-"Люся, я тебе "жютем" :)

по темі: 1) перечитай пост і зрозумій-хоч китайськомовне, але має бути грамотне
            2) Не суди всіх по собі.
і від мене: не тобі вказувати який мені сайт відвідувати, "абщайся" собі тут _http://ontalk.ru/index.php?showtopic=2889
, якшо не доріс до високого ;D і кури що там хочеш, і гордо називай себе "Гарадскім"


Offline Otello

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Карма: +0/-1
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #10 : 06 Квітня 2009, 09:22 »
Критикувати простіше всього. Хочиш українізувати форум, хочеш навчити грамосності, будь ласка, запропонуй свою допомогу, веди рубрику, переклади на українську мову сттаті, та що небудь...лекше всього критикувати, та ще й позаочі на ішному форумі.
За аватар підтримую, що це за "уродство", для токої висококультурної, освіченої особи.
 


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5500
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #11 : 06 Квітня 2009, 09:36 »
Критикувати простіше всього... веди рубрику, переклади на українську мову сттаті...
Не на матеріал... :)
Якось так я зрозумів patriot'а... Чи ні?  :-\

З.І. А на рахунок матеріалу, то з власного досвіду знаю, що російською писати зручніше (термінологія і пр.), а от спілкуватись...
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Andriy

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #12 : 06 Квітня 2009, 10:27 »
українська мова - основа духовності й державного розвитку українського народу.

визначайтесь самі-хто Ви є.


Valex

  • Гість
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #13 : 06 Квітня 2009, 14:08 »
Всі зразу рубають з плеча.
Не всі відвідувачі знайомі з українською мовою, а російську розуміють.
А покажіть мені людину, яка користуючить інтернетом, знає українську і не знає російської...

Питання до patriot-а:
Ви русофоб?, чи расист?


Offline patriot

  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 95
  • Карма: +9/-0
  • Стать: Чоловіча
» Тальнівська російська діаспора
« Відповідь #14 : 06 Квітня 2009, 14:53 »
Єдине що радує-привернув увагу. Спочатку відповім. Otello, погоджуюсь з тим, що критикувати-не робити. Але моєю метою було як мінімум привернути увагу і як максимум те, що Ви написали. Судячи з усього, мої тези там не потрібні. Чому інший форум? Тому що коли я в «гулі» ввів Тальне, то мав можливість ознайомитись з двома сайтами і мені до душі більше припав цей.(Тут інші теми і інша політика форуму. Там же ж форум для своїх, де лунають пости «пішли на пиво» і т.д.  Там не думають що це можуть читати інші) Стосовно «аватара»,  підказка – створіть тему у форумі про те, як кожен вибирає його собі і що він несе. Я тоді там напишу: «Гляньте на мій аватар, на підпис, що внизу, постійте 5 хв. на шкільній перерві, послухайте як спілкуються діти-зрозумієте». Taurus, та навіть мови нема на рахунок того, що деякі специфічні статті простіше писати на іноземній мові. Але в чому сіль: проект носить назву «Інформаційний пртал м. Тальне», відповідно він не є комерційним, а інформаційним. Ну хто ж шукає в «гуглі» Тальне, ті що мають до нього якесь відношення. І я думаю, що не дуже їм приємно було б бачити представницький проект на мові, яка для переважної більшості тальнівчан не є рідною. А уявіть собі інше: канадський емігрант сумує за батьківщиною, у вікіпедії знаходить ссилку, заходить, а там….
Valex, рубаєте Ви, тому що прочитайте перший пост, і питання до мене відпаде. Я не проти російської, а за українську! А Ви?
Andriy, Ви праві, але я б дещо узагальнив: «Мова, культура, традиції-основа такого поняття як народ. Valex, якби ви були у Франції і не знали французької а лише англійську, то побачили як би з вами спілкувались. В Росії не знати російську можна? Так виходить то в них-патріотизм, а якщо в нас-расизм. Так хто ж гірший: росіянин,який захищає російську і плює на українську, чи "укр", якому "пофіг"?


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Антивіруси Software Остання відповідь19 Березня 2022, 14:26
від Taurus
xx Китай У світі Остання відповідь23 Квітня 2023, 21:08
від Taurus
xx Націоналізація ПриватБанку Економіка Остання відповідь18 Листопада 2023, 22:31
від Taurus
xx Компанія Google Інші IT теми Остання відповідь24 Лютого 2024, 18:00
від Taurus
xx Швейцарія У світі Остання відповідь04 Березня 2024, 12:00
від Taurus
xx АСЬКА vs ... Software Остання відповідь11 Січня 2021, 11:40
від Taurus
xx Кіноафіша Кіно Остання відповідь09 Травня 2023, 14:22
від Taurus
xx Цензура в Інтернеті Internet Остання відповідь15 Січня 2021, 12:09
від Taurus
xx Українська діаспора Українська еміграція Остання відповідь13 Липня 2022, 11:01
від Taurus
xx Робота та житло в Тальному Тальне - наше місто Остання відповідь09 Березня 2021, 02:54
від Taurus