Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Hardware

Apple MacBook Pro – дуже тонкі 17 дюймів

Тільки ексклюзивні публікації на Тальнівському Інформаційному Порталі

Культова для багатьох компанія Apple офіційно оголосила про випуск нового, довго очікуваного фанатами 17-дюймового MacBook Pro. Самі розробники позиціонують новинку як самий тонкий та найлегший мобільний комп’ютер такого формату. І вони дійсно мають усі підстави так стверджувати...

Інша філософія – інші думки

Apple MacBook Pro

Для забезпечення зменшення розмірів розробники кардинально переглянули будову деяких ключових складових частин ноутбука. Так було змінено будову акумуляторної батареї, яка поменшала в розмірах, але не за рахунок зменшення часу автономної роботи. Інженери Apple спеціально розробили під новий ноутбук інноваційну по дизайну вбудовану літій-полімерну батарею с фірмовою технологією Adaptive Charging. Як заявили самі розробники нова батарея не тільки має менші розміри, але й здатна пропрацювати в 3 рази більше традиційних знімних акумуляторів та має на 40% більшу ємність, ніж його попередник.

До арсеналу переваг Apple MacBook Pro, безумовно, слід віднести якісний, яскравий 17-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920 х 1200 пікселів, що відповідає стандарту Full HD. Розробники слідуючи передовим світовим тенденціям оснастили екран світлодіодним підсвічуванням, яке не тільки тонше та яскравіше, але й споживає значно менше електроенергії, ніж класичний варіант, що для ноутбука має дуже важливе значення. А в поєднанні з новим типом акумуляторної батареї дозволяє MacBook Pro в автономному режимі пропрацювати майже 8 годин.

Традиційно слабким місцем ноутбуків компанії Apple була малопродуктивна графічна система. Але цього разу розробники розмістили достатньо потужну відеокарту NVIDIA GeForce 9600M GT, яка дозволить насолодитись більшістю сучасних комп’ютерних ігор з пристойною кількістю fps.

Технічні характеристики ноутбука Apple MacBook Pro:

- Процесор Intel Core 2 Duo 2,66 ГГц або 2,93 ГГц;
- Оперативка DDR3-1066 4 Гб (розширення до 8 Гб);
- Накопичувач SATA 320 Гб (або 128/256 Гб SSD);
- Відеокарта NVIDIA GeForce 9600M GT або GeForce 9400M;
- Пишучий привід DVD 8x SuperDrive;
- Мережева карта 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet;
- Адаптер AirPort Extreme Wi-Fi 802.11a/b/g/n;
- Модуль Bluetooth 2.1+EDR (Enhanced Data Rate);
- Вбудована акустична система, мікрофон та вебкамера iSight;
- Габарити 393 х 267 х 25 мм;
- Вага 2,99 кг.

Apple MacBook Pro без сумніву дуже красивий мультимедійний ноутбук. Його дизайн та оздоблення залишається еталоном для всіх інших представників вищого цінового діапазону. Так, його продуктивності вистачає для більшості сучасного програмного забезпечення, але трішки дивно, що компанія Apple, для якої завжди було пріоритетним напрямом розробка саме ноутбуків для мультимедійного контенту, не встановила привід Blu-ray та вихід HDMI, які вже стали буденною справою для таких дорогих пристроїв.

Отож, якщо ви вже є щасливими володарями попереднього покоління MacBook Pro, то для вас перехід на нову модель буде актуальним, якщо вам потрібна більша продуктивність в 3Д іграх, в інших випадках оновлюватись не має сенсу. Хоча новий ноутбук Apple MacBook Pro дивовижно красивий та стильний, тому утриматись буде досить складно.

Стартова ціна за базову комплектацію Apple MacBook Pro становить $2800. Чимало, але за красиві речі потрібно і чимало платити...

Автор: Leonid Khlivnyuk
07.01.2009 - http://talne-info.com

Рекомендовані публікації

Редагував та розмістив – Taurus © talne-info.com | 07.01.2009

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал