Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Hardware

Ritmix RPC-500 — бридке каченя UMPC

Тільки ексклюзивні публікації на Тальнівському Інформаційному Порталі

Постійна тенденція розробників до зменшення розмірів комп’ютерів, їх мініатюризації, породжують появу нових форм-факторів та цілих класів портативних ПК. Комбінуючи різні комплектуючі й дотримуючись збалансованості характеристик, виробники здатні задовольнити попит користувачів з будь-якими смаками та потребами...

Так нещодавно на ринку портативних комп’ютерних пристроїв появилась неоднозначна новинка від корейської компанії Ritmix - RPC-500. Даний девайс відноситься до класу UMPC, та поєднує в одному металевому корпусі можливості кишенькового комп’ютера, мультимедіа центра та ігрової приставки. Сам виробник називає Ritmix - RPC-500вбивцею ноутбуків:

Ritmix RPC-500

Чим же може похизуватись новинка? Тут враження двояке. З одного боку, новинка від Ritmix потужніша за будь-який КПК, не кажучи вже про смартфони, а з іншого – слабка порівняно з сучасними ноутбуками, по більшості параметрів.

Характеристики Ritmix RPC-500:

- процесор VIA C7M ULV (тактова частота 1,2 ГГц);
- оперативна пам’ять - 1024 Мб;
- об’єм 1,8-дюймового жорсткого диску - 60 Гб;
- монітор - широкоформатний, сенсорний (4,8 дюйма, 1024x600 пікселів)
- веб-камера - 1,3 Мп;
- Wi-Fi, Bluetooth;
- порт USB;
- розміри - 192x82x28 мм;
- акумулятор 3900 мА;
- вага - 526гр.
- ОС - Windows XP Home.

Слід зазначити, що в такому досить невеликому пристрої встановлена повноцінна операційна система - Windows XP, тому термін адаптації до Ritmix RPC-500 буде мінімальним. Характеристики апаратної частини дозволяють виконувати більшість сучасних задач.

Зручність навігації та керування досягається цілим комплексом засобів управління. На передній панелі Ritmix RPC-500 компактно розмістилась QWERTY-клавіатура, знайомий усім користувачам ноутбука тачпад, та сенсорна панель широкоформатного монітора. Це великий плюс для пристрою з такими можливостями – все управління виконується буквально в один дотик, а повноцінна клавіатура досить зручна для набору тексту під час подорожі.

Окремо варто відзначити можливість підключення зовнішнього монітора, клавіатури, мишки, DVD-приводу та Lan карти. Крім того, пристрій Ritmix RPC-500 оснащено якісними стерео-динаміками та веб-камерою.

Як наголошує компанія Ritmix – великий потенціал пристрою оцінять як комп’ютерники, так і меломани та гравці. Що ж можливо так і станеться. А купити Ritmix RPC-500 можна вже зараз – ціна базового комплекту становить приблизно 800 у.о.

Автор: Leonid Khlivnyuk
17.09.2008 - http://talne-info.com

Рекомендовані публікації

Редагував та розмістив – Taurus © talne-info.com | 17.09.2008

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал