Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Hardware

NEC MultiSync P221W — професійно-бюджетний монітор

Тільки ексклюзивні публікації на Тальнівському Інформаційному Порталі

Компанія NEC відома своїми якісними моніторами, які використовуються в сферах, де важлива відмінна передача кольору: у роботі з професійними графічними пакетами, у видавничій справі, при роботі з мультимедіа.

Нещодавно компанія NEC повідомила про підготовку до випуску першого монітора нової лінійки MultiSync P, де, як ви здогадались, P означає Professional. Новий монітор отримав назву P221w. Він має популярний широкоформатний екран розміром 22 дюйми по діагоналі. За словами самого виробника, P221w пропонує професіоналам, що працюють з кольором, можливість отримати переваги монітора професійного рівня, не перевищуючи свій бюджет. І їм це дійсно вдалося! Монітор має зовсім невелику ціну як для монітора з матрицею виготовленою по технології S-PVA.

NEC MultiSync P221W

Оскільки NEC MultiSync P221W позиціонується як професійний екран, то і можливості має відповідні. Для точної передачі кольорів монітор оснащений засобами апаратного калібрування, які дозволяють настроїти пристрій під конкретний вид роботи (необхідний комплект NEC SpectraviewII, в який входить датчик, заснований на моделі X-Rite iOne Display v2).

Технічні характеристики NEC MultiSync P221W

- Технологія матриці - S-PVA;
- Роздільна здатність - 1680 x 1050 пікселів;
- Контраст - 1000:1;
- Час відгуку - 16 мс;
- Яскравість - 300 кд/кв.м;
- Колірний обхват - 96% AdobeRGB;
- Внутрішні програмовані 10-розрядні таблиці перетворення (LUT);
- Кути огляду - 178 градусів технологія Xtraview+;
- Інше: енергозбережний режим ECO Mode, цифровий і аналоговий входи, функція автопідстроювання яскравості Ambibright.

NEC MultiSync P221W

Слід відмітити, що кути огляду не залежать від точки зору: зображення буде рівномірне з будь-якого боку. Підставка монітора має чотири степені свободи. Можна змінювати кут нахилу, повороту, висоту, а також перевернути монітор в портретний режим.

В якості додаткової опції монітор NEC MultiSync P221W може бути укомплектований акустичною системою Soundbar 90. Хоча для сфери використання цього монітора наявність акустичної системи зовсім не грає великої ролі. З іншого боку вбудована акустика може звільнити чимало робочого місця на вашому столі, а якщо взяти до уваги те, що більшість професіоналів використовує в роботі одразу 2 монітори, то така опція навіть буде корисною.

Розпочати продажі P221W компанія NEC планує в грудні 2008 року за рекомендованою ціною в $637 (термін і ціна вказані для ринку США). Апаратний калібратор SpectraViewII також вийде на ринок в грудні, і коштуватиме $375.

Автор: Leonid Khlivnyuk
26.10.2008 - http://talne-info.com

Рекомендовані публікації

Редагував та розмістив – Taurus © talne-info.com | 16.10.2008

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал