Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Hardware

LG W2284F — монітор з контрастом 30000:1

Тільки ексклюзивні публікації на Тальнівському Інформаційному Порталі

Серед виробників моніторів компанію LG Electronics потрібно відзначити окремо, тому що вона не тільки виробляє якісну продукцію, вона ще й безпосередньо займається науковими розробками, котрими по ліцензії користуються інші виробники. Монітори LG завжди були високотехнологічними виробами з надсучасними характеристиками – законодавцями нововведень на ринку.

Ось і цього тижня компанія LG Electronics порадувала всіх своїх вибагливих прихильників, новиною про випуск широкоформатного 22 дюймового монітора преміум-класу - LG W2284F з захмарними показниками динамічної контрастності – 30000:1.

Дійсно, показники для моніторів виготовлених по технології цього типу просто вражають, але ще більше вражає зовнішній вигляд новинки: обтічної форми глянцевий корпус, напівпрозора підставка з м’якою підсвіткою, а також ізюминка моделі – кнопка включення монітора у вигляді спадаючої каплі з синім підсвітленням. Недивно, що новинка не залишилась непомітною і була гідно оцінена нагородою iF Product Design 2008.

LG W2284F - 30000:1

Але повернімося до технічної сторони нової моделі монітора LG W2284F. Власна розробка компанії LG - технологія Digital Fine Contrast (DFC) дозволяє реально підвищити динамічну складову контрастності до 30000:1, що на даний час є рекордним показником в світі! Але не тільки цим відрізняється дана модель: функція 4:3 in Wide дозволяє відображати картинку стандартного формату на широкоформатному екрані 16:9 без паразитного деформування по ширині.

Мультимедійні можливості монітора LG W2284F доповненні функцією Photo Effect, яка стане в нагоді любителям переглянути фотографії в режимі слайд-шоу. З її допомогою можна використовувати один з чотирьох вбудованих апаратних візуальних ефектів: Natural, Gaussian Blur, Sepia, Monochrome.

Також в арсеналі LG W2284F є оновлений фірмовий високопродуктивний процесор покращення якості зображення LG FLATRON f engine, який на апаратному рівні виконує функцію обробки отриманого відеопотоку.

Появу новинки на нашому ринку, за словами представників компанії LG, слід очікувати в кінці вересня 2008 року. Рекомендована ціна LG W2284F заявлена на рівні 410 у.о.

Автор: Leonid Khlivnyuk
05.09.2008 - http://talne-info.com

Рекомендовані публікації

Редагував та розмістив – Taurus © talne-info.com | 06.09.2008

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал