Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Навіщо Вам необхідний сайт?

Представництво Вашого бізнесу в Інтернеті

В одному з своїх виступів засновник компанії Microsoft,
найбагатший чоловік на планеті Білл Гейтс сказав:
«Незабаром на ринку залишиться два види компаній:
ті, хто в Інтернет, і ті, хто вийшов з бізнесу»

За останнє десятиріччя Інтернет міцно укорінився в нашому повсякденному житті, увібравши в себе всі кращі риси, які властиві сучасним ЗМІ: оперативність, масовість, незалежність, він додав у свій арсенал такі позитивні якості як інтерактивність і, що дуже важливо, – дешевизну.

Адже не секрет, що презентація або реклама нових товарів (послуг) в Інтернеті обходиться в десяток разів дешевше, ніж просування цих же товарів в інших засобах масової інформації (ТБ, радіо, преса). Та й ефективність реклами в Інтернеті – вище, з тієї причини, що контингент відвідувачів Інтернету складається з найактивніших верств населення, людей прогресивних, з позитивним відношенням до всього нового.

Ера Інтернету вже наступила. Добре це чи ні – не нам судити. Головне, що за ці 10-15 років ми отримали абсолютно новий, перспективний, динамічно розвиваючийся ринок. Ринок, де зміцнюють свої позиції відомі у всьому світі торгівельні марки та з нуля створюються нові. Ринок, де можливо створити собі гучне ім'я і добитися успіху. Ринок, де все у Ваших руках...

По соціологічних дослідженнях Internet World Stats, в 2006 році 90% відвідувань мережі Інтернет було використано для пошуку конкретної інформації. Це означає, що переважна більшість відвідувачів цілеспрямовано приходить в Інтернет за потрібними відомостями, користуючись його простотою та зручністю пошуку. Саме революція системи пошуку зробила Інтернет основним джерелом легко доступної інформації.

На сьогоднішній день через мережу Інтернет Вам доступні сотні мільйонів документів, терабайти різноманітної інформації. Та, не дивлячись на таку вражаючу цифру, кожен сайт знаходить своїх відвідувачів, визначаючи своєю тематикою їх контингент. Про що це говорить? Це говорить про те, що майже повністю виключено попадання на Ваш сайт нецільової аудиторії, на сайт заходять лише ті люди, для яких він і був створений.

Та й дізнатися важливу для себе інформацію відвідувач може в зручний для нього час, незважаючи на Ваш розпорядок дня або погодні умови. (Цей момент дуже важливий для відвідувачів, наприклад, кому ж захочеться в дощ плентатися через пів міста до Вашого офісу лише для того, щоб дізнатися, що Ви торгуєте комп'ютерами, а не віниками).

До того ж, постійне представництво в Інтернеті дає Вашій фірмі істотну перевагу в маркетингових і рекламних кампаніях, що проводяться для просування на ринку Ваших товарів та послуг. Іншими словами, сайт слугує міцним плацдармом для подальшого фінансового розвитку Вашого бізнесу.

Грамотно і якісно розроблений сайт, спільно із престижним (тим, що легко запам'ятовуються) доменним ім'ям, без проблем приверне 200-300 відвідувачів у тиждень й більше. А серед цих людей Ваші потенційні клієнти та партнери, Ваші прибутки.

Час - це гроші. Зараз цим принципом користуються всі, і Ваші клієнти не виняток. Вони прагматичні, вони шукають Вас у Світовій мережі. Зробіть собі власний сайт, випередіть Ваших конкурентів і, тим самим, Ви підготуєте себе до майбутнього, що вже настало. Збільшіть Ваші прибутки прямо зараз! Надайте цілому Світу можливість легко знайти Вас, Ваші продукти і послуги в Інтернеті. Перейдіть на новий рівень розвитку і створіть Вашому бізнесу позитивну репутацію на просторах Всесвітньої павутини!

Про користь, яку принесе сайт для Вашого бізнесу можна говорити дуже довго, та щоб не віднімати у Вас дорогоцінний час, зупинимося на самих ключових моментах:

Величезна аудиторія активних користувачів мережі, серед яких маса потенційних клієнтів і ділових партнерів.
Торгівля через Інтернет – одне віртуальне Інтернет представництво дозволить Вам не відкривати інших торгівельних точок.
Зниження невиробничих витрат (затрат на оренду, затрат на рекламу, інформаційну підтримку та ін.), що актуально для Інтернет-магазинів, які можуть запропонувати покупцю товари за низькою ціною.
Можливість у повному обсязі надавати інформацію про Ваш бізнес із докладним описом всіх товарів і послуг, чого просто не можна зробити за допомогою радіо, телебачення або преси з тієї причини, що їх формат подачі інформації обмежений часом, місцем та зоною сигналу.
Можливість надавати лише найсвіжіші і актуальні відомості про Ваш бізнес, тому що оновлювати свій сайт можна кілька разів на добу, причому з найменшими матеріальними витратами або зовсім без них.
Можливість проводити маркетингові дослідження і опитування, які допоможуть Вам оперативно стежити (і, що дуже важливо, реагувати) за зміною ринкової ситуації.
Інтернет-сайт ідеально підходить для проведення рекламних кампаній.
Вдень і вночі сайт Вашої фірми працює на Вашу репутацію і створює додатковий капітал - Торгівельну Марку!

Зв'яжіться з нами, і Ви отримаєте безкоштовну кваліфіковану консультацію від кращої веб-студії нашого міста.

Отже, що ж ми маємо? Безперечно, рішення про створення представництва Вашого бізнесу в Інтернеті є правильним, раціонально обдуманим. Як людина, що тонко відчуває віяння сучасного ринку, Ви вибрали вірну тенденцію розвитку, тисячократно розширивши відкриттям власного веб-сайту границі діяльності Вашого бізнесу, вивівши його на якісно новий, перспективний рівень. Пригадаймо фразу Білла Гейтса на початку статті та, в черговий раз, переконаємося в правильності Вашого вибору.

Редагував та розмістив – Хлівнюк Леонід © talne-info.com | 25.11.2007

Рекламка