Погода в Тальному Прогноз погоди +2 °C Хмарно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 48.65 А-95: 51.58 ДП: 52.88 Газ: 27.8

Автор Тема: Яка марка телефона у вас?  (Прочитано 5408 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
Яка марка телефона у вас?
« : 16 Серпня 2008, 09:46 »
Яка марка телефона у вас?

Чому обрали саме її?

Чи задоволенні?
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Vurdal

  • Зламати все що має хребет
  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 60
  • Карма: +2/-7
  • Стать: Чоловіча
  • I want to play a game
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #1 : 20 Серпня 2008, 12:13 »
Яка марка телефона у вас?
Чому обрали саме її?
Чи задоволенні?

ітак...

у мене Nokia 6280

обрав бо Nokia рулить і нііп#от

задоволений, але вже пора і поміняти)))
Loading...


Offline Yulinka

  • мінусуй мінусуй ;)
  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 294
  • Карма: +20/-6
  • Стать: Жіноча
  • Вкус у запаха зелёный...
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #2 : 20 Серпня 2008, 20:40 »
А у мене - Sony Ericsson Z770i  :P

Купили мені її бо дуже довго просила :D

Люблю мобілки-розкладушки і плеер якісно звучить - мене вона влаштовує на всі 100%
Я не поняла вашего вопроса, но я на него вам отвечу...


Offline Eremia

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 34
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Жіноча
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #3 : 03 Вересня 2008, 10:00 »
У мене Motorola k1, вже мабуть би викинула на смітник якби не плеєр і хороший звук, тормозить і глючить просто жах.
Кирпич ни с того ни с сего никому и никогда на голову не свалится.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #4 : 28 Серпня 2009, 16:33 »
Що ви з Мотором робите що він глючить? Мої мотори жодного разу не глючили. Причому я їх і перепрошивав (сам) і змінював системні файли (добавляв функції)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #5 : 10 Грудня 2013, 12:15 »
Iphone.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #6 : 10 Грудня 2013, 21:51 »
Nokia 1280. З ліxтариком :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #7 : 04 Лютого 2014, 14:34 »
Відновлю тему.

Цитата: VirusW
Що ви з Мотором робите що він глючить? Мої мотори жодного разу не глючили. Причому я їх і перепрошивав (сам) і змінював системні файли (добавляв функції)

Тепер глючитиме - Google продав мобільне відділення Motorola китайцям Lenovo :)


Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline burtseva

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Карма: +0/-0
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #8 : 03 Січня 2019, 12:31 »
Samsung J5
Дизайн як в А серії. Не лопата і зручно тримати в руці. Задня панель металічна, а не скляна. Присутні всі необхідні датчики, NFC, светодіодний спалах у фронтальній камері. Купила рік тому, ще ні разу не заглючив.
Но недавно появився один маленький мінус - телефон почав сильно нагріватись, навіть якщо ни не користуюсь. Можливо появились якісь проблеми з батареєю. Можливо багато мусорних програм. Принаймні так сказано в _https://blog.comfy.ua/greetsya-smartfon-prichiny-i-sposoby-ustraneniya-nepoladok_a0164/ но форматну до заводських настройок і там буде видно. Но загалом, дуже задоволена


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #9 : 06 Травня 2019, 15:04 »
Накінець то статистичні дані підтверджують давно існуючі думки
_http://auto.bigmir.net/autonews/autoworld/1608534-Obladateli-kakih-telefonov-chacshe-popadajut-v-DTP-
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #10 : 06 Травня 2019, 18:13 »
Жовтуха від британських вчених, яку понесли наші гівноЗМІ. Статистика на кшталт «Сенсація! Користувачів лінукс менше, ніж людей нетрадиційної орієнтації». :)

А тепер беремо оригінал і боремося з фейками:
- опитали анонімно 2000, а не 2100 водіїв. Дрібниці, але і тут перекрутили. Опитувала страхова компанія американців.
- немає жодного слова про «По результату исследования американской компании “Зебра“, в ДТП чаще попадают обладатели iPhone.» Сказано, що distracted себто відволікаються на айфон більше. Мабуть, вміють писати, на відміну від нєгри з адроїдом і читати на відміну від наших журналюг.
- немає співвідношення кількості власників айфонів і власників андроїдів із тих 2000 водіїв, а якщо вірити іншим «статистикам» 8 із 10 найбільш популярних смартфонів у США це айфони, відповідно і більше відвернених водіїв, які не корелюються з кількістю аварій, бо ще більше відволікають водіїв діти і собаки.

_https://www.thezebra.com/distracted-driving-statistics/
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #11 : 07 Травня 2019, 11:29 »
Цитувати
опитали анонімно 2000, а не 2100 водіїв. Дрібниці, але і тут перекрутили
думаю, скоріше опечатка, а не перекручування, хоча це не важливо.
Щодо страхової, то, імхо, це скоріше вказує, що рейтинг якісний. Бо страхові зацікавлені в тому, щоб потенційний страхувальник оплатив їй всі її ризики. Це тобі не рейтинги кандидатів.

А щодо цифр, то все вказано в відсотках. Отже, якщо вірити цій компанії, і тому, що 8 айфонів з 10, а інших 2 можна вважати андроїдами (інших все ж дуже малий %), то з 1600 яблуко-чоловік 816 пишуть текстові повідомлення за кермом, і
140 із 400 для відроїда (статистично не зовсім коректно, але якщо помножити на 4 то ми отримаємо 560). По моєму такі цифри вже достатньо точно показують, що серед яблучників кожен другий - обізяна з гранатою, а серед відроїдів - кожен третій.

Особливо доставляє той факт, що по всіх пунктах яблучники випереджають відра. Що то значить грамотність. Не те що нєгри з андроїдом.

ЗІ: Знайшов цитатку звідти: *This study is a result of surveying 2,107 Americans
Може тому і написали що 2100.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #12 : 07 Травня 2019, 17:50 »
Цитата: VirusW
Щодо страхової, то, імхо, це скоріше вказує, що рейтинг якісний.
Скоріше вказує на те, що вибірка була із потенційних клієнтів, які потрапили в поле зору цьому агрегатору страхових компаній, і тут єдиним якісним показником була платоспроможність опитаного, і якщо з власниками айфонів все зрозуміло із-за стабільності цін, то з власниками звіринцю андроїдів ні, бо ціни коливаються від 50 баксів, до цін більші за айфони, тобто дуже різношерста група водіїв. Хтось може дозволити безлімітний трафік для перегляду відео і відповідно його потенційно може дивитись, хтось ні, у когось камера дозволяє робити пелфі, у когось ні тощо. Як їхню поведінку можна порівнювати?

Цитата: VirusW
А щодо цифр, то все вказано в відсотках. Отже, якщо вірити цій компанії, і тому, що
Якщо б у бабушки був йух, то вона була б дідусем. Не можна ці відсотки в лоб порівнювати, бо немає даних скільки в абсолюті водіїв були з айфонами, а скільки з андроїдами. Ми орали, я і трактор. Тим більше немає інфи, яку написали наші журналюги, і не може її бути, скільки в аварію потрапили саме через відволікання на телефон, а тим більше, на який саме телефон. Кореляція тут кульгає.
 
Цитата: VirusW
ЗІ: Знайшов цитатку звідти: *This study is a result of surveying 2,107 Americans
Може тому і написали що 2100.
Знайшов, вона ж не в тій статті :), бо в тій бачу першою стрічкою «In March 2019, The Zebra conducted a survey of the driving behaviors and attitudes of 2,000 Americans.» Самі собі суперечать.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #13 : 07 Травня 2019, 19:12 »
Ти занизької думки про андроїд. На скільки я знаю, 100% (ну може крім кількох моделей, не чув про такі) підтримують текстові повідомлення, для яких я тобі цифри й наводив. Ми до такого складного явища, як стрім, яке не по карману андроїдним користувачам ще й не доходили.
Цитувати
Не можна ці відсотки в лоб порівнювати, бо немає даних скільки в абсолюті водіїв були з айфонами
Можна. Якщо нам відомо, що айфонів 80%, а андроїдів менше 20%, то відсотки ідіотів теж будуть достатньо показовими. Нам не потрібно опитувати 2000 користувачів айфонів і 2000 користувачів андроїдів. Тому я й помножив (уточнивши, що це не зовсім коректно, бо, звичайно ж, статистична похибка при такому множиться. Але лише як показник, це не значить, при збільшенні вибірки діаграма обовязково дуже сильно зміниться).
Цитувати
Знайшов, вона ж не в тій статті
Табличку бігмір звідти взяв (_https://www.thezebra.com/nearly-8-10-americans-agree-texting-and-driving-addiction/). Це вже ти іншу статтю почав згадувати.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Яка марка телефона у вас?
« Відповідь #14 : 07 Травня 2019, 19:49 »
Можна. Якщо нам відомо, що айфонів 80%, а андроїдів менше 20%
Звідки відомо, що айфонів 80%, а андроїдів менше 20%? :) Відомо, що 8 із 10 найпопулярніших смартфонів у США це айфони, а ще сотні моделей андроїдів є, які в 10 не попали, але їх до біса наклепали, тому проданих в США андроїдів 61%, а айфонів 38,7%. Якщо так перерахувати, то мавп з гранатою серед андроїдів на десяток більше. 8) Але даних стільки активно ними користується немає, може купили і в сміття одразу викинули чи сам згорів, може одночасно двома користуються піратські апекашечки юзають, хз. Тому це все за вуха притягнуто без конкретної інфи скільки з тих 2000 - 2100 було власників конкретної ОСі. Може там у вибірці 100 айфоністів, з яких і пишуть 53% смски за кермом. Отож. Я взагалі думаю, що кількість ідіотів за кермом величина стала, скільки б тобі не хотілось мріяти, що серед айфонщиків їх більше.

Цитата: VirusW
Табличку бігмір звідти взяв
На тому ГС лінки на оригінал немає, бо то тупо перепечатка. Тому цим помийкам віри немає і потрібно перевіряти самому.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Компанія Microsoft Інші IT теми Остання відповідь23 Червня 2021, 17:47
від Taurus
xx Google Play Android Остання відповідь04 Вересня 2022, 13:45
від Taurus
xx Русіано головного мозку У світі Остання відповідь03 Жовтня 2023, 18:54
від Taurus
xx Китай У світі Остання відповідь23 Квітня 2023, 21:08
від Taurus
xx "Пасхальні яйця" Інші IT теми Остання відповідь13 Жовтня 2021, 18:19
від Taurus
xx Українська діаспора Українська еміграція Остання відповідь13 Липня 2022, 11:01
від Taurus
xx Святослав Вакарчук Політика Остання відповідь22 Грудня 2020, 05:33
від Taurus
xx Національний банк України Економіка Остання відповідь12 Червня 2023, 13:46
від Taurus
xx Україна і НАТО Політика Остання відповідь08 Лютого 2024, 12:00
від Taurus
xx Хутін Пуй У світі Остання відповідь08 Лютого 2024, 13:19
від Taurus