Погода в Тальному Прогноз погоди +13 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 49.9 А-95: 52.84 ДП: 53.85 Газ: 27.89

Автор Тема: Морозиво  (Прочитано 1622 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
Морозиво
« : 23 Квітня 2011, 18:20 »
Люблю я морозиво... А ви? Не помітили часом, що років з 3-4-5 морозиво стало якимось не таким? Зовсім не таким як було в дитинстві (угу старий вже, я ще пам'ятаю як в Лакомці його ділили в ручну з великого ящика прямо у вафельні стаканчики :)). Одним словом морозиво стало гівном, ні те що по-дешевше, ні те що по-дорожче..

І ось кілька днів тому спробував самостійно приготувати морозиво по найпростішому рецепту - жовтки-цукор розтерти, продовжуючи збивати додати молоко (з під коровки, ага), нагріти, дочекатися поки загусне, ввести збиті вершки, ваніль та виставити в морозильник, а потім перемішати кілька разів під час заморожування (а краще взбити, бо не вгризеш потім).
Блін, я клянуся вам, нічого подібного, ні за яку ціну купити в магазинах просто неможливо! Я не знаю, з чого вони роблять це нібито морозиво, але те, що там не цукор, а синтетика - однозначно, і те, що там немає ні краплі натурального молока - абсолютно достовірно, ну і ніяких вершків та жовтків - їх там немає.
Годують нас трансгенними жирами на різних загущувачах, і ті хто не застав справжнього морозива вже навіть не здатні розрізнити, що вони їдять...

Як думає те є ще справжнє морозиво десь? І чому ні?
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Морозиво
« Відповідь #1 : 24 Квітня 2011, 11:53 »
даремно ти це))) тепер заставлю мені готувати :D
п.с. я ше доречі в лакомці їла морозиво дуууже давно)) то воно таке смачне було ніжне і дійсно вершковий смак..а зараз наче туалетною бумагою годують


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Морозиво
« Відповідь #2 : 24 Квітня 2011, 16:36 »
Нам простіше, бо ще є в маленьких містечках, де купити справжнє молоко, а ось в містах, де вже дуже давно швидкий інтернет і мегамаркети люди забули смак справжнього... Здавалось якесь там морозиво, а проблема набагато більша і масштабніша. Тому поки ще можна знайти натуральний продукт користуйтесь моментом, бо переріжуть на тушонку тих пару корів, які залишились і все - будемо пити сою з пальмовим жиром.

А по темі, хто яке полюбляє морозиво?
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Морозиво
« Відповідь #3 : 24 Квітня 2011, 18:14 »
біле без жодних добавок


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Верховна Рада України Політика Остання відповідь14 Листопада 2023, 11:49
від Taurus
xx Не ту країну назвали Гондурасом Курилка Остання відповідь10 Лютого 2024, 14:27
від Taurus
xx Підключення до Інтернету Internet Остання відповідь25 Серпня 2022, 20:06
від Taurus
xx Українська діаспора Українська еміграція Остання відповідь13 Липня 2022, 11:01
від Taurus
xx Підвищення тарифів ЖКГ Економіка Остання відповідь01 Червня 2023, 11:18
від Taurus
xx Українська Правда Новини України Остання відповідь04 Липня 2021, 12:40
від Taurus
xx Сервісний центр МВС Авто Остання відповідь10 Листопада 2023, 20:56
від Taurus
xx Google Play Android Остання відповідь04 Вересня 2022, 13:45
від Taurus
xx Українська корупція Політика Остання відповідь14 Вересня 2023, 17:05
від Taurus
xx Президент США У світі Остання відповідь11 Березня 2024, 12:00
від Taurus