Погода в Тальному Прогноз погоди +11 °C Змінна хмарність Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 51.99 А-95: 55.39 ДП: 53.81 Газ: 27.04

Автор Тема: Релігія в школах  (Прочитано 5503 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Релігія в школах
« Відповідь #15 : 29 Квітня 2011, 22:42 »
а знаєте, я тут задумався...може це навіть добре. Всетаки наш народ ніколи не могли заставити щось зробити. Будуть заставляти вчити релігію - станемо поголовно атеїстами :)))

народ перш за все має сам визначитись що він хоче. А він зараз хоче гречки і газу по 50. І не розуміє, що в світі зараз твориться глобальна ж.... . Треба самим вирощувати  ту гречку і запасатися дровами. Хто цього ще не зрозумів, той фактично приречений.


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Анна Голик

  • Гість
» Релігія в школах
« Відповідь #16 : 29 Квітня 2011, 23:06 »
Треба самим вирощувати  ту гречку і запасатися дровами. Хто цього ще не зрозумів, той фактично приречений.
Як сказав Азаров:"Беріть лопати і годуйте сім'ю" :-X


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Релігія в школах
« Відповідь #17 : 30 Квітня 2011, 00:28 »
Як сказав Азаров:"Беріть лопати і годуйте сім'ю" :-X
Як колись казали СРСР проср*ли за ковбасу, то Україну ці кровосісі проср*ть за гречку...
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Релігія в школах
« Відповідь #18 : 30 Квітня 2011, 00:51 »
Кількість прихожан буде рости тільки за рахунок людей, які десь щось втратили в цьому житті або на чомусь обпеклися...
хм... А ще буде рости за рахунок людей, які легко піддаються впливу оточуючих. Або від того, що людина пережила певний "перехідний" вік, і починає розуміти, що життя не таке вже й довге. Їй стає страшно помирати, і вона починає вірити. А ще від того, що ... та стільки варіантів - навіть звичайна заздрість тягне в церкву. Треба ж помолитись щоб у сусіда корова здохла. А мода яка зараз пішла? політики всі поголовно стали істинними православними. За ними ж і люди тягнуться. У так званого "середнього" класу в Україні ходити в церкву стало реально модно.

А от шукати істину людина має сама, та й не знаючи що пропагує та чи інша релігія неможливо встановити істину. Істина встановлюється в пізнанні. Чим більше знаєш, тим більше наближаєшся до істини, хоча з іншої сторони - невірна інформація може завести в тупик.
"Я знаю, що я нічого не знаю"(Сократ). Колись нам один викладач по філософії навів приклад: уявимо що знання - це куля. Її обєм - це кількість знаннь. Тоді все що зовні неї - це непізнане. І чим більше ми знаємо, тим більша площа поверхні кулі - тобто ми більше знаємо, і одночасно з цим ми бачимо, як багато ми ще не знаємо.
А в питаннях релігії це особливо гостро - всетаки довести існування чи відсутність бога ще ніхто не зміг. Тому до істини дійти людина сама не зможе. Максимум, що вона зможе - це зрозуміти, що у неї є ВИБІР. І він в принципі буде завжди правильний.  
народ перш за все має сам визначитись що він хоче. А він зараз хоче гречки і газу по 50. І не розуміє, що в світі зараз твориться глобальна ж.... . Треба самим вирощувати  ту гречку і запасатися дровами. Хто цього ще не зрозумів, той фактично приречений.
Народ давно вже визначився - краще бухати і забути про всі проблеми.
В світі глобальна ж... уже й не твориться. Від кризи всі оговтались. Хоча я б і не сказав, що криза взагалі була. Як кажуть -  "Економісти передбачили 9 із 5 економічних криз" :)
Якби нам не сказали, що буде криза, то ми б і не помітили. Але ж на кого тоді списати зростання цін і зовнішнього боргу?
А вирощувати гречку нема кому. Просто по тій причині, що це невигідно. Її ж потрібно у валки валити, щоб полежала, підсохла. І саме в цей період за законами Мерфі починаються дощі. 2-3 тижні і молотити її вже не потрібно. Краще посіяти рапс або соняшник. І пофіг що земля виснажується. Зате профіт моментальний.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Релігія в школах
« Відповідь #19 : 30 Квітня 2011, 11:10 »
В світі глобальна ж... уже й не твориться. Від кризи всі оговтались. Хоча я б і не сказав, що криза взагалі була.
Я б сказав, що є ще 450 людей її теж не відчули. :)
Криза не криза, а пройшлись її наслідки майже по всіх людях і я не заздрю тим в кого кредит є у валюті зараз (хоча самі винуваті). Запитай чи є різниця між 2008 і 2011 у тих хто в гривнях отримує :) Дивно від тебе таке чути.

А по темі:
Маси релігійних адептів буде поповнюватись ще через нічого робити (для Тальнівських реалій).
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Релігія в школах
« Відповідь #20 : 30 Квітня 2011, 20:24 »
Криза не криза, а пройшлись її наслідки майже по всіх людях і я не заздрю тим в кого кредит є у валюті зараз (хоча самі винуваті). Запитай чи є різниця між 2008 і 2011 у тих хто в гривнях отримує :) Дивно від тебе таке чути.
Нічого дивного.
Це не її наслідки. Це наслідки недолугого правління. А кризи як такої толком і не було.
Криза зазвичай значно суворіше проходить. А у нас навіть роботу за власним бажанням залишали  під час кризи.
Її більше пропіарили у нас по ящику, щоб було куди списати вкрадені гроші.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Релігія в школах
« Відповідь #21 : 30 Квітня 2011, 20:44 »
Цитувати
Це наслідки недолугого правління.
Можеш це і так називати.
Криза чи рецесія чи депресія, а коливання було. І те що Україну зачепило є факт, які інші країн, де долар ходить на рівні нац. валюти. Ну і спекуляція певних людей на цьому фоні теж була.

Спойлер - Заголовок
У вас роботу я б сказав би чому кидали за власним бажанням :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Релігія в школах
« Відповідь #22 : 30 Квітня 2011, 20:55 »
Шось не в те русло вас похилило панство 8)


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Релігія в школах
« Відповідь #23 : 30 Квітня 2011, 21:31 »
Ми більше не будемо :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Релігія в школах
« Відповідь #24 : 30 Квітня 2011, 21:54 »
Тому до істини дійти людина сама не зможе. Максимум, що вона зможе - це зрозуміти, що у неї є ВИБІР. І він в принципі буде завжди правильний.  Народ давно вже визначився - краще бухати і забути про всі проблеми.

як резюме на вищесказане, якщо панство і панянство не буде заперечувати, приведу посилання на один сайт косапських совкових поцріотів. Там багато шлаку, але є такі речі, про які в інших місцях не пишуть: _http://onahoret.livejournal.com/2790.html Тут аффтор виводить свій висновок, але в мене на цю тему є свій, хоча дуже екзотичний :)


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Релігія в школах
« Відповідь #25 : 30 Квітня 2011, 21:56 »
якщо панство і панянство не буде заперечувати
Заперечувати будуть правила, котрі я б таки рекомендував почитати. Другий раз вже лінк у ваших постах.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Релігія в школах
« Відповідь #26 : 30 Квітня 2011, 22:20 »
Заперечувати будуть правила, котрі я б таки рекомендував почитати. Другий раз вже лінк у ваших постах.

Перепрошую за оффтоп. Як так розумію перед посиланням треба ставити прочерк? "_" - біпати. Чи взагалі краще не зловживати посиланнями. Тут мені до кінця не зрозуміла політика партії. Дякую за відповідь.

Написав би це окрему відведену для таких випадків гілку, але туди доступу я немаю.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Релігія в школах
« Відповідь #27 : 30 Квітня 2011, 22:21 »
Краще не зловживати. Але якщо необхідно то біпати.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Релігія в школах
« Відповідь #28 : 30 Квітня 2011, 22:28 »
Тут мені до кінця не зрозуміла політика партії.
Дякую, що прочитали правила.
Всі посилання "біпати", а вказувати бажано тільки тематичні посилання на оригінал (виправив ваш останній лінк на лінк в ЖЖ, там коментарі цікаві є) по мірі дійсної необхідності. В іншому разі краще ними не зловживати.

Написав би це окрему відведену для таких випадків гілку, але туди доступу я немаю.
Зачекайте і все буде. ;) Можна такі питання писати в ОП або у розділ про роботу форуму
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Амаяк Акапян

  • Гість
» Релігія в школах
« Відповідь #29 : 07 Травня 2011, 12:14 »
Так, звичайно має бути предмет про релігії світу.


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Електромобілі в Україні Авто Остання відповідь10 Серпня 2022, 18:18
від Taurus
xx Компанія Microsoft Інші IT теми Остання відповідь23 Червня 2021, 17:47
від Taurus
xx Підключення до Інтернету Internet Остання відповідь25 Серпня 2022, 20:06
від Taurus
xx Доставка товарів в Україну Шопінг Остання відповідь25 Січня 2022, 15:51
від Taurus
xx Мотоцикл Harley-Davidson Мото Остання відповідь08 Червня 2023, 16:35
від Taurus
xx Літак Ан-225 «Мрія» Україна Остання відповідь28 Липня 2023, 15:31
від Taurus
xx Компанія Samsung Інші IT теми Остання відповідь01 Лютого 2021, 21:05
від Taurus
xx Мораторій на продаж землі Політика Остання відповідь08 Липня 2020, 19:17
від Taurus
xx Google Play Android Остання відповідь04 Вересня 2022, 13:45
від Taurus
xx Чемпіонат Європи з футболу Спорт Остання відповідь30 Червня 2021, 01:41
від Taurus