Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Автор Тема: 9 травня - свято?  (Прочитано 3955 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
9 травня - свято?
« : 10 Травня 2010, 14:49 »
В цій темі пропоную обговорити актуальне для нас ,на даний момент, питання - 9 травня.
Хтось може вважати це святом, хтось - ні.Цікаво б було дізнатись вашу думку.

Отже, як думаю я:
Кожного року 9 травня зі своїх нір виповзають “герої” радянської армії та їх фанати з КПУ щоб відсвяткувати перемогу окупанта - СРСР над іншим окупантом – нацистською Німеччиною. Дарма, що війну цю почали обидві країни-колишні союзники. Мовчать і про те, що цей день з усіх країн антигітлерівської коаліції святкують лише країни-нащадки СРСР. Чомусь в Польщі, Угорщині, Чехії, Естонії, Латвії, Литві ніхто не святкує, бо їх не звільняли, а наново окупували! Нас теж, але марно пояснювати це денаціоналізованій більшості українців.
Що принесла "перемога" на мою думку:
- 45-річне радянське рабство;
- 20 млн. жертв (українського населення);
- масові репресії, ув'язнення:
- до 1946 тих хто залишився живий намагались знов заморити голодом;
- за ці 45 років українська мова та культура зазнавали шалених утисків,була майже знищена;
- українське населення комуністи перетворили на мовчазне і боязке стадо, яке й тікиль вміє що матюкатись і спиватись

Сьогодні вони у владі. Сьогодні вони говорять про пам'ятник Сталіну, про повернення комуністичної символіки (що доречі було підтверджене нещодавнім 9 травням в Тальному).
Зрозумійте вірно - я не вважаю вояків Червоної армії зрадниками!!Нізащо!Адже в більшості їх туди "затягнули" і вибору не залишалось, я проти того, шоб 9 травня було святом!Я думаю цю перемогу ціною таких колосальних жертв ніяк неможна вважати святом!Небуду тут писати про УПА проте, на мою думку (лише на мою) їм також потрібно вклонитись за те, що обороняли нас.
Зрозумійте, що святкувати 9 травня - те саме , що святкувати смерть матері яка загинула коли рятувала дитину з палаючої домівки! :(
На мою думку, 9 травня має бути днем скорботи, пам'яті жертв війни двох диктаторів та комуністичного режиму,а не те, на що воно перетворилось зараз- на черговий привід напитись(лише про молодь). Адже пам'ять- те єдине, за що ми маємо нести відповідальність перед нашими дітьми, онуками... :'(

Цікаво б було почути ваші думки


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» 9 травня - свято?
« Відповідь #1 : 12 Травня 2010, 00:16 »
Точка зору не позбавлена певного сенсу.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Амаяк Акапян

  • Гість
» 9 травня - свято?
« Відповідь #2 : 07 Травня 2011, 14:05 »
Велике свято! Всіх з наспупаючим землячки!


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» 9 травня - свято?
« Відповідь #3 : 07 Травня 2011, 21:41 »
Це все історія. Наші діди і в декого батьки отримали перемогу над втіленням ЗЛА, тому для них це було свято:

але наразі ми маємо:
- корупцію у всіх гілках влади
- брехню в усіх без винятку ЗМІ
- безробіття
- еміграцію кращих людей країни на Захід
- несправедливо високі ціни
- зубожіння половини населення країни
- олігархів, депутастів, їхніх синків мажорів з непомірно високими апетитами

Отже робіть тепер висновки кого МИ перемогли і чому МИ маємо святкувати???


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» 9 травня - свято?
« Відповідь #4 : 07 Травня 2011, 22:00 »
Дивлячись на аналогічних ветеранів з Німеччини (їх матеріальне становище і здоров'я), то питання відпадають самі собою, імхо.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» 9 травня - свято?
« Відповідь #5 : 07 Травня 2011, 23:19 »
Що принесла "перемога" на мою думку:
- 45-річне радянське рабство;
- 20 млн. жертв (українського населення);
- масові репресії, ув'язнення:
- до 1946 тих хто залишився живий намагались знов заморити голодом;
- за ці 45 років українська мова та культура зазнавали шалених утисків,була майже знищена;
- українське населення комуністи перетворили на мовчазне і боязке стадо, яке й тікиль вміє що матюкатись і спиватись
- я не комуніст, але про 45 річне рабство звучить уже занадто. Старше покоління (саме те, яке в ньому жило, а не новоявлені економісти, які проти планової через її екстенсивність) чомусь згадує це рабство як благодать.
- жертви принесла не перемога а власне війна. А Перемога на те і перемога, щоб її святкувати. (це як джекпот у лотерею :))
- утиски? О_о. Та самі ж уРКаїнці мову більше утискають ніж зовнішні вороги. Якби ми захотіли, то ніяких утисків не було б. Якось же і слабші країни заставляють поважати себе.
- мовчазним стадом ми були завжди. І, мабуть такими й залишимось :(. Я останнім часом притримуюсь думки, що найкращою конституцією для українського народу були б закони Хамурапі. Тільки кілька дописати про алкоголь.
...Небуду тут писати про УПА...
І правильно. А то ще один холівар гарантовано. Хоча... здається комуняк серед нас немає :)
На мою думку, 9 травня має бути днем скорботи, пам'яті жертв війни двох диктаторів та комуністичного режиму,а не те, на що воно перетворилось зараз- на черговий привід напитись(лише про молодь). Адже пам'ять- те єдине, за що ми маємо нести відповідальність перед нашими дітьми, онуками... :'(
Для мене 9 травня це день перемоги народу Народу над загарбниками, а не день памяті жертв режимів. В війні постраждали саме звичайні люди, тому перемога для них і була святом. А днем скорботи, якщо вже так хочеться, вважайте 20 квітня напару з 21 грудня (дні народження тиранів)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» 9 травня - свято?
« Відповідь #6 : 07 Травня 2011, 23:45 »
Мені з 9 травнем простіше від усіх, так сталось, що привід для шашлику в цей день маю так чи інакше. 8)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Амаяк Акапян

  • Гість
» 9 травня - свято?
« Відповідь #7 : 08 Травня 2011, 00:14 »
Повністю згоден з чуваком, який любить гусей


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» 9 травня - свято?
« Відповідь #8 : 08 Травня 2011, 00:25 »
Хоча... здається комуняк серед нас немає :)Для мене 9 травня це день перемоги народу

чомусь в мене таке відчуття, що хоча б латентні комуняки, але таки є... :)


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» 9 травня - свято?
« Відповідь #9 : 08 Травня 2011, 00:29 »
чомусь в мене таке відчуття, що хоча б латентні комуняки, але таки є... :)
хто? чи ти на мене натякаєш ?
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» 9 травня - свято?
« Відповідь #10 : 08 Травня 2011, 00:45 »
хто? чи ти на мене натякаєш ?

не знаю, але якесь таке відчуття таки присутнє  ;)

Чомусь згадалась мені моя класна керівничка Надія Іванівна, дай Боже їй здоров'я, яка дуже переживала, щоб не скинули Лєнона з центральної площі - бо це память народна (!), і всі мої однокласники - мали приблизно таку ж саму думку.

І все таки, спробую розкрити тєму сісєгг: свою битву ми ще не виграли і тому немаємо морального права святкувати Свято Перемоги, бо його у нас фактично немає. Воно є у Сємонєнки - бо він має мерседес і молоду дружину, воно є у Януковича - має Межигірья, у Ахметки, у Юри Єнакієвсього воно теж є і т.д. і т.п. Для них - це велике Свято, бо без нього неможливі були їхні останні досягнення.

І ще я не розумію, чому ми маємо святкувати 1 травня, як день солідарності трудящих. Якщо вже копати до самого початку, то ми дізнаємось, що першопочатком цього дійства було повстання робітників в Каліфорнії, яких потім засудили і стратили. Тобто - це була фактично перемога буржуїв над пролетаріатом. Ну а конгрес сіоністів (єврейських профсоюзів) чомусь вирішив, що це діло треба святкувати. Я, наприклад, хочу щоб в нас було свято Картоплі. :) Цей продукт виручив нас останніми місяцями, коли була дорога гречка і вівсянка, але то ліричний відступ.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» 9 травня - свято?
« Відповідь #11 : 09 Травня 2011, 23:03 »
Голубки, в лічку. Далі по темі.
Флуд випиляний у Сральню
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» 9 травня - свято?
« Відповідь #12 : 18 Травня 2011, 20:41 »
За це воював твій дід?


Offline Yulinka

  • мінусуй мінусуй ;)
  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 294
  • Карма: +20/-6
  • Стать: Жіноча
  • Вкус у запаха зелёный...
» 9 травня - свято?
« Відповідь #13 : 27 Квітня 2012, 22:08 »
Гряде чергова річниця і черговий срач  :)
Я не поняла вашего вопроса, но я на него вам отвечу...


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» 9 травня - свято?
« Відповідь #14 : 29 Квітня 2012, 14:35 »
Мене вже в комуністи записали... Неподобство!
В мене взагалі немає поглядів, як краще зробити, щоб ми жили краще (себто ні капіталізм, ні соціалізм мене не влаштовує).
Якщо вже говорити про це, то скажу, що я більше поважаю того професора, який залишився затятим комунякою і до сьогодні, ніж тих, хто лише в 91 році збагнув про те, що комунізм - це погано. А до цього були комуністами ще тими. (Симоненко - виключення. Він до комуністичної партії має лише паперове відношення)
А... і я теж не вважаю УПА зрадниками. Для мене вони такі ж солдати, як і червона армія - просто обрали переможених союзників. А історію пишуть переможці - які й дописали свого.
За це воював твій дід?
Діди воювали явно не за це. Але не їх вина, що вони не передбачили таких "нащадків".
Про примус на війну я теж чув, але більшість йшла туди з доброї волі.

Взагалі не розумію, причому тут Сємонєнко і братія. Ну виграли війну люди при комуністах. То що тепер, не вважати це перемогою? Бо ми вже комуністів вважаємо ворогами? Давайте тоді меблі з дому повикидаємо. У багатьох ще залишились зроблені в Радянському Союзі. Ба, ні. Давайте на вулиці жити. Практично всі живуть в будинках, побудованих при союзі.
Мільйони українців полягли, але це вже не зараховується. Бо за вказівкою Сталіна.

До речі, День Перемоги це і є День пам'яті загиблих у тій війні. Тому це одночасно і свято і траур. І самі учасники тієї війни в цей день раділи і плакали.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Підвищення тарифів ЖКГ Економіка Остання відповідь11 Квітня 2024, 12:00
від Taurus
xx Українська корупція Політика Остання відповідь14 Вересня 2023, 17:05
від Taurus
xx АСЬКА vs ... Software Остання відповідь11 Січня 2021, 11:40
від Taurus
xx Чемпіонат Європи з футболу Спорт Остання відповідь30 Червня 2021, 01:41
від Taurus
xx Дауншифтинг по-українському Курилка Остання відповідь10 Лютого 2024, 15:38
від Taurus
xx Пора валити? Еміграція з України Українська еміграція Остання відповідь10 Лютого 2024, 20:04
від Taurus
xx Відео Тального Тальне - наше місто Остання відповідь16 Червня 2023, 14:38
від Taurus
xx Право на доступ до Інтернету Інші IT теми Остання відповідь09 Вересня 2020, 17:13
від Taurus
xx Лотерея Green Card Lottery DV USA Українська еміграція Остання відповідь09 Травня 2024, 12:00
від Taurus
xx Європейські дороги Авто Остання відповідь22 Січня 2022, 20:02
від Taurus