Погода в Тальному Прогноз погоди +29 °C Змінна хмарність Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Автор Тема: Підсилювач мобільного сигналу  (Прочитано 6231 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
Підсилювач мобільного сигналу
« : 08 Лютого 2010, 13:21 »
Набрів випадково в Інтернеті на таку от штуку:

Цитувати
ПІДСИЛЮВАЧ СИГНАЛУ
ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ ПРИЙОМУ І ПЕРЕДАЧІ СИГНАЛУ У ВАШОМУ МОБІЛЬНОМУ ТЕЛЕФОНІ.
ОСОБЛИВО ЕФЕКТИВНИЙ В МІСЦЯХ СЛАБКОГО СИГНАЛУ.

На радість всім любителям поговорити по мобільнику з'явився антенний підсилювач. При наявності слабкого сигналу рівень прийому підвищується на одну-дві поділки за рахунок зміни діаграми спрямованості внутрішньої антени та геометрії сигналу.
Приклад такого ж ефекту - це коли ви підходите до телевізора або радіоприймача, і сигнал при цьому поліпшується. Відбувається це за рахунок зміни геометричної форми сигналу і діаграми спрямованості по "принципу екрану". У фізиці цей термін називається "взаємоіндукції".

Пасивна антена для поліпшення якості прийому/передачі сигналу.
• Розсіює шкідливе випромінювання мобільного телефону.
• Запобігає передчасному виходу з роботи мобільного телефону за рахунок зняття статичної напруги.
• Подовжує термін експлуатації акумулятора.
Використання: Додаткова антена встановлюється під акумулятор на самоклеючий шар утворюючи довкола себе індуктивне поле.
Поєднаємо зі всіма мобільними телефонами стандартів GSM, CDMA, NMT, DECT.

ВСТАНОВЛЕННЯ:

1) Зніміть батарею з Вашого мобільного телефону.
2) Протріть задню панель телефону насухо, аби видалити пил та бруд.
3) Відклейте жовту наклейку на антенному підсилювачі, будьте обережні, намагайтесь не залишати на ній відбитки пальців. Для зручності використовуйте пінцет.
4) Наклейте антенний підсилювач на задню панель, орієнтуйте стрілкою до антени Вашого телефону.
5) Поставте батарею на місце.

Хтось випробував таке на власному досвіді? Чи щось чув про цей пасивний підсилювач? А то з купівлею другого пакету (Life) питання стало актуальним :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Підсилювач мобільного сигналу
« Відповідь #1 : 09 Лютого 2010, 18:10 »
Я десь читав про те, як щось подібне собі склепати, але так як з паяльником у мене не дуже, то пробувати не став. Тим більше телефон у мене не НокІя, а мотор, і оператор не киїфстар а бджолайн, тому ловить краще, ніж у мами ( в якої нокія, і київстар) :) Це не розглядати, як рекламу, тому що у всіх інших чомусь все навпаки. :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підсилювач мобільного сигналу
« Відповідь #2 : 04 Березня 2010, 22:57 »
Походив, попитав я таку штуку, а немає :( тре замовити буде якось десь і в когось, або самому на гетинаксі тонкому витравити.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підсилювач мобільного сигналу
« Відповідь #3 : 16 Березня 2010, 17:54 »
Хто шукає, завжди знайте ;)
Отже, прийшов мені цей пасивний підсилювач в упаковці на якій написано білим по англійському - $19.99. Зекономив ;).

Потім відпишусь докладніше, що воно таке і чи є від нього користь.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підсилювач мобільного сигналу
« Відповідь #4 : 17 Березня 2010, 22:29 »
Тест. День перший
Можливо, збільшилась потужність соти лайфа, а можливо, що пасивний підсилювач для мобільного таки працює, мережу лайф перестав втрачати в приміщенні. Всякому разі гірше точно не стало. Протестую чи батарея стане тримати довше (по ідеї повинна, оскільки мережа не втрачається і на її відновлення не витрачається заряд батареї).
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Підсилювач мобільного сигналу
« Відповідь #5 : 06 Березня 2011, 11:04 »
Викинув я ту наклейку "пасивного підсилювача сигналу", розповідаю чому:

Я десь читав про те, як щось подібне собі склепати, але так як з паяльником у мене не дуже, то пробувати не став.
А я спробував :) Довелось на днях розібрати мій телефончик, щоб справити замок на основі кріплення кришки. Заодно і оцінив всю глибину таланту піднебесної  :) В телефоні замість антени стояло, "щось" вирізане по феншую з мідної фольги товщиною з атом. Не дивно, що лайф (до речі ці сцуки заблокували сімку за не поповнення рахунку 8) :-\) втрачав сигнал в приміщенні.

Отож, вирішив вирвати це неподобство і припаяти кусок мідного дроту від радянського комп'ютерного шлейфу, там кажуть безкиснева мідь була. Експериментальним шляхом взнав оптимальну довжину і форму для нової антени. Підпаяв до плати мобільного (місця вільного малувато там, тому не дивно, що замість антени була фольга) свій дріт системи "2 квадрата", "землю" впаяв прямо до "мінуса" плати, ну підсилив основу кріплення задньої кришки, для цього і розбирав його ж. Зібрав телефон і вуа-ля - всі 4 поділки і що головне завжди :) Півдня було витрачено з користю.

З.І. Але пасивні підсилювачі сигналу реально працюють, от тільки не такі з напівпрозорої фольги ;)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Кіноафіша Кіно Остання відповідь09 Травня 2023, 14:22
від Taurus
xx Святослав Вакарчук Політика Остання відповідь22 Грудня 2020, 05:33
від Taurus
xx Український спорт Спорт Остання відповідь30 Липня 2023, 16:32
від Taurus
xx Чисто ФЛУД Оффтоп Остання відповідь08 Жовтня 2023, 18:54
від Taurus
xx Доставка товарів в Україну Шопінг Остання відповідь25 Січня 2022, 15:51
від Taurus
xx Квадрокоптер Інше Остання відповідь06 Травня 2022, 16:47
від Taurus
xx Браузер Vivaldi Software Остання відповідь05 Липня 2024, 12:00
від Taurus
xx Націоналізація ПриватБанку Економіка Остання відповідь18 Листопада 2023, 22:31
від Taurus
xx Петро Порошенко Політика Остання відповідь08 Листопада 2022, 12:11
від Taurus
xx День Незалежності України Україна Остання відповідь24 Серпня 2023, 16:20
від Taurus