Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Software

Безкоштовне відправлення СМС

Тільки ексклюзивні публікації на Тальнівському Інформаційному Порталі

Читаючи цей текст ви 100% маєте підключення до мережі Інтернет. А про наявність у вас мобільного телефону ймовірність становитиме десь 85%. Подумайте, а як часто ви відправляєте з мобільного СМС? Подумали? Так-так ми робимо це не менше декількох разів на день, витрачаючи чесно зароблені гроші на ці короткі повідомлення, повільно набираючи їх на цих малесеньких незручних клавішах. Набагато приємніше це мабуть робити з звичної повнорозмірної клавіатури чи не так? А ще краще робити це безкоштовно? Зараз ми розповімо вам якими програмами можна відправити безкоштовну СМСку прямо з персонального комп’ютеру.

Зацікавились? Для цього навіть не потрібно встановлювати будь-яких програм, котрих в Інтернеті безліч. Нажаль більшість з них здійснює відправлення СМС через ваш мобільний телефон, просто полегшуючи набір повідомлення на нормальній клавіатурі. Це звичайно краще, ніж тицяти по дрібній клавіатурці вибираючи одну з 3-х літер, але ж гроші з балансу списуються все одно.

Тоді ж якого програмою це можна зробити без оплати? Дуже просто ви вже знаходитесь в цій програмі. Вона може називатись по різному: Opera, Internet Explorer, FireFox, Google Chrome... Саме так, безкоштовно надіслати sms можливо прямо з вашого браузеру. Для цього потрібно просто набрати запит «відправити смс» в будь-якій пошуковій системі, або перейти по готовому посиланні на сервіс відправлення смс. Далі потрібно обрати код оператора і ввести номер адресату, ну і повідомлення звісно незабути. І натиснути кнопку «Відправити СМС».

Як відправити СМС?

Дуже часто шукаючи в пошукових системах як можна відправити смс на мобільні оператори України користувачі заходять саме на сайт міста Тальне по наступним пошуковим запитам:

- відправити смс
- безкоштовні смс
- відправити смс на лайф
- безплатні смс
- написати безкоштовне смс
- відправити смс на київстар

Чому це відбувається? Напевне тому, що люди, які вже мають досвід у відправленні смс повідомлень розповідають своїм друзям та знайомим, де можна це зробити швидко і безкоштовно. І все нові і нові користувачі ПК вводять в пошукову стрічку улюбленого браузеру (Opera) запит «відправити смс», більш тямущі додають ще ключову фразу «безкоштовно».

Програма для відправки СМС

Безкоштовні СМС – правда чи брехня?

Часто в коментарях запитують чому інколи не приходять відправлені СМСки? Ну шановні, відправлення смс з нашого порталу відбувається в порядку черги. Якщо наплив повідомлень значний можливі затримки з доставленням повідомлень, а в дуже рідких випадках їх не доставлення адресату. В більшості випадків винуваті самі користувачі, котрі заблокували можливість отримання смс через Інтернет.

Відправляючи СМС, зверніть увагу!
Компанією «Київстар» з метою захисту абонентів від отримання рекламних розсилок масового характеру у всіх абонентів заблоковано можливість отримання будь-яких текстових повідомлень (SMS), надісланих з мережі Інтернет. Тому щоб отримати безкоштовні смс абоненти «Київстару» можуть самостійно розблокувати або заблокувати функцію отримання SMS повідомлень з мережі Інтернет. Для цього необхідно надіслати пусте текстове повідомлення (безкоштовно) на сервісний номер оператора:

Для розблокування — на номер 7021
Для повторного блокування — на номер 7020
Для перевірки статусу послуги — на номер 7022

Для інших операторів номери дізнавайтесь з офіційних сайтів!

Підводячи підсумки

Отож, в час коли мережа Інтернет надає такі привабливі можливості протринькати гроші, вона одночасно дозволяє їх заробити або зекономити, наприклад на написанні безкоштовних смс повідомлень онлайн. І цим потрібно скористатись!

Автор: Leonid Khlivnyuk
03.03.2011 - http://talne-info.com

Обговорення на форумі

Рекомендовані публікації

Редагував та розмістив – Taurus © talne-info.com | 03.03.2011

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал