Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Музика

Новий альбом Metallica – Hardwired To Self-Destruct

Тільки ексклюзивні публікації на Тальнівському Інформаційному Порталі

«Hardwired To Self-Destruct» — десятий студійний альбом легендарного американського гурту Metallica. Після найбільшої перерви між двома послідовними альбомами за всю історію гурту — цілих 8 років після виходу Death Magnetic — 18 листопада 2016 року вийшов довгоочікуваний новий альбом. З англійської мови назву можна перекласти як «Запрограмовані... на самознищення».

Вихід кожного нового альбому гурту Metallica супроводжується бурхливими дискусіями в музичному середовищі шанувальників тяжкої музики. Цей альбом теж не став виключенням, адже гурт вдруге вирішив повернутись до свого коріння, справжнього треш-металу, батьками якого Metallica являється по праву практично 35 років.

Metallica – Hardwired To Self-Destruct

Тепер трішки сухої статистики та фактів. Назва альбому, список пісень та кліп на сингл «Hardwired» були презентовані гуртом Metallica влітку, 18 серпня 2016 року. Продюсером нового альбому став Грег Фідельман, який працював і над попереднім альбомом гурту — «Death Magnetic» 2008 року. До альбому «Hardwired To Self-Destruct» увійшло 12 композицій, альбом подвійний, складається з двох дисків. До продажу нові платівки надійшли 18 листопада 2016 року. Цілковита новинка для мільйонів шанувальників треш-металу від улюбленого гурту! Але не будемо більше затягувати час, зустрічайте список композицій 10 альбому гурту Metallica — «Hardwired To Self-Destruct».

Композиції альбому «Hardwired To Self-Destruct»

Hardwired To Self-Destruct CD1
Назва композиції Тривалість
«Hardwired» 3:09
«Atlas, Rise!» 6:31
«Now That We're Dead» 6:59
«Moth Into Flame» 5:50
«Dream No More» 6:29
«Halo on Fire» 8:15

Hardwired To Self-Destruct CD2
Назва композиції Тривалість
«Confusion» 6:41
«ManUNkind» 6:55
«Here Comes Revenge» 7:17
«Am I Savage?» 6:29
«Murder One» 5:45
«Spit Out the Bone» 7:09

В записі нового альбому «Hardwired To Self-Destruct» гурту Metallica приймали участь його традиційний для останніх десятка років склад колективу: Джеймс Гетфілд (ритм-гітара, вокал), Кірк Гемметт (соло-гітара, бек-вокал), Роберт Трухільйо (бас-гітара, бек-вокал), Ларс Ульріх (ударні).

До речі, на всі композиції альбому «Hardwired To Self-Destruct» також були зняті відеокліпи, які доступні для перегляду на офіційному сайті та каналі YouTube гурту Metallica.

Повернення легенди

Після прослуховування подвійного альбому «Hardwired To Self-Destruct» виникає стійке відчуття, що скинув років так 15 та повернувся в той час, коли Metallica була справжньою іконою треш-металу. Гурт смалить як в їх ранні часи, буквально вдавлює в крісло гітарною атакою, здається навіть Ларс Ульріх почав попадати по барабанах як в юності. Хоча інколи, після шаленого драйву з динаміків, який не дає ні на секунду розслабитись, не вистачає повільних рок-балад часів «Load» чи «Reload»... Але це вже традиційна дискусія фанів по відношенню до різних періодів творчості гурту, адже більшість потайки сподівається на вихід альбому, котрий повторить славу «Master of Puppets». Можливо, тому в рейтингу Metacritic альбом отримав 75 балів із 100. Hardwired... To Self-Destruct скачать. Але можу впевнено сказати, що новий альбом Metallica однозначно рекомендую як для купівлі, так і для завантаження. Легенда повернулась!

Автор: Leonid Khlivnyuk
20.11.2016 - http://talne-info.com

Рекомендовані публікації

Редагував та розмістив – Taurus © talne-info.com | 20.11.2016

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал