Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Games

Far Cry 2: Реалістична графіка нової гри від Ubisoft

Тільки ексклюзивні публікації на Тальнівському Інформаційному Порталі

Нарешті в Всесвітній мережі Інтернет почали з’являтися офіційні подробиці про очікувану багатьма геймерами світу комп’ютерну гру Far Cry 2. Розробкою нового шутера від першого обличчя, на відміну від його попередника - Far Cry (випущеного ще в далекому 2004 році компанією Crytek), займається відома та досвідчена компанія Ubisoft. Розробники обіцяють випустити свій новий ігровий шедевр вчасно, тобто восени 2008 року, тож фанатам цієї серії очікувати на появу диску з Far Cry 2 на прилавках магазинів залишилось вже зовсім недовго!

Поки що в стінах Ubisoft йде завершальна стадія тестування та оптимізація їх власного нового ігрового движка - Dunia, котрий був розроблений спеціально для Far Cry 2 та дозволяє створювати ще більші та надзвичайно реалістичні рівні гри: просто-таки величезні локації з територіями африканської савани (нагадаю, що у першій частині був тропічний острів десь посеред океану), реалістична рослинність непрохідних джунглів (яка відновлюватиметься після дощу чи руйнування), реалістичні погодні ефекти...

Взагалі-то, графіка Far Cry 2 має багато епітетів з приставкою "най": найкраща, найбільша, найреалістичніша... Тільки прохання прихильників Crysis не кидати в мене каміння: різні красивості та реалістичність графіки в Far Cry 2 вимагають набагато менших комп’ютерних ресурсів. Але ми трохи відхилились від головного героя цієї публікації - Far Cry 2.

Far Cry 2: Реалістична графіка нової гри від Ubisoft

Як видно із багатьох відео-роликів, що вільно доступні в Інтернеті, вогнепальна зброя в Far Cry 2 поводить себе набагато правдоподібніше, ніж в першій частині, а сам процес прицілу нагадує нам ігри серії Call of Duty, тобто набридливого хрестика прицілу не буде. Віддача від зброї була кардинальним чином перероблена, тому в другій частині ми вже не зможемо як Рембо від пуза строчити з АК-47 чи кулемета, знищуючи ворогів направо та наліво. Для гостроти відчуттів головного героя гри (тобто нас з вами) заразять малярією і нам доведеться весь час шукати ліки від цієї хвороби. Зміниться і процес використання аптечок: тепер ми самі будемо накладати пов’язки на рани та доставати кулі з труднодоступних місць :)

Far Cry 2: Реалістична графіка нової гри від Ubisoft

У грі можна буде трощити практично все (навіть маленькі гілки на деревах та чагарниках) і на всьому. На такій великій локації неможливо пересуватись тільки на своїх двох, тому до техніки з першої частини приєдналися танки, БМП, гелікоптери, дельтаплани. Хоча ще точно невідомо чи залишиться дельтаплан у фінальній версії гри. Але і цього автопарку цілком вдосталь, щоб досхочу погасати по величезній території, яка буде в Far Cry 2.

Far Cry 2: Реалістична графіка нової гри від Ubisoft

Отож, чекаємо - реліз відбудеться восени 2008 року одразу на PC, PS3 та X360! Гарантую – задоволення від гри отримають усі!

Автор: Leonid Khlivnyuk
16.06.2008 - http://talne-info.com

Рекомендовані публікації

Редагував та розмістив – Taurus © talne-info.com | 16.06.2008

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал