Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Заробіток в Інтернеті

Український хостинг

Тільки ексклюзивні публікації на Тальнівському Інформаційному Порталі

Хостинг (англ. hosting) — послуга, що надає дисковий простір для розміщення сайтів на сервері.

Український хостинг — оптимальний вибір для просунутих, патріотично налаштованих громадян України розмістити власний сайт на просторах Інтернету. Український хостинг підтримує всі сучасні технології: PHP, Perl, CGI, SSI, бази даних MYSQL та PostgreSQL. Сервери напряму підключені до UA-IX на швидкості понад 1000 Мбіт/с, що збільшує швидкість завантаження сайтів, а дивлячись на ситуацію в Україні, замовлення українського хостингу значно дешевше зарубіжного та відповідає патріотичним тенденціям. До речі, відразу після замовлення хостингу можна отримами безкоштовний 7 денний тестовий доступ, що дозволить протестувати сервіс та переконатись в правельності обраної компанії, а вже потім оплатити хостинг

Український хостинг

Види українського хостингу

Віртуальний сервер — надається місце на диску для розміщення веб-сайтів, середовище виконання веб-сервісів єдине для багатьох користувачів, ресурси розподілені між усіма користувачами на одному сервері, де може розміщуватись від 50 до 1000 користувачів. Невеликі дешеві хостинг-провайдери часто нехтують безпекою і взагалі не розмежовують привілеїв користувачів, що дозволяє одному користувачеві на сервері мати доступ до сайтів сотень інших користувачів.

Віртуальний виділений сервер (VPS або VDS) — послуга, в рамках якої користувачеві надається так званий віртуальний виділений сервер. У плані управління операційною системою здебільшого вона відповідає фізичному виділеному серверу. Зокрема у користувачає: права адміністратора, root-доступ, власні IP-адреси, порти, правила фільтрування і таблиці маршрутизації.

Виділений сервер — надається сервер цілком. Використовується для реалізації нестандартних завдань (сервісів), а також розміщення «важких» веб-проектів, які не можуть існувати на одному сервері з іншими проектами і вимагають під себе всі ресурси сервера.

Колокація (Collocation) — надання в оренду місця в дата-центрі провайдера для обладнання клієнта та підключення його до Інтернету.

Український хостинг

Сам користуюсь для власних проектів послугами української компанії FREEhost.UA більше 8 років, то можу сказати, що повністю задоволений - при крайній оплаті отримав +2 місяці Українського хостингу в подарунок!

Переваги українського хостингу

- Надійний хостинг, потужні сервера, власний дата-центр.
- 2 незалежних оптоволоконних канали.
- UNIX хостинг, ASP хостинг, оренда серверів, хостинг на кластері.
- Програма для реселерів, для вебмайстрів є партнерська програма.
- Тех.подпідтримка цілодобова.
- Резервне копіювання сайту щодня.
- Ціни розумні, тарифи різноманітні, часто проводять акції.
- Серед способів оплати є webmoney та Приват24.
- Зручна панель управління хостингом та доменами.
- Домени оформляють на клієнта.

Єдиний недолік за останній рік - це заміна безкоштовного домену .com при оплаті на рік на збільшення дискової квоти. Компанію можна зрозуміти варто лише поивитись на курс долара в Україні, адже реєстрація доменів другого рівня відбувається в умовних одиницях. Проте досі є подарунок цього домену для більш високих тарифних планів або при виборі українських доменів 3 рівня. Так чи інакше можна обрати місяць хостингу в подарунок при оплаті на рік.

Автор: Leonid Khlivnyuk
26.07.2015 - http://talne-info.com

Рекомендовані публікації

Редагував та розмістив – Taurus © talne-info.com | 26.07.2015

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал