Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Публікації Тальнівського порталу

Бажаєте стати нашим автором?

Інформація від адміністрації Тальнівського Порталу:

У Вас є конструктивні пропозиції, уміння та бажання висловлювати свою думку – ласкаво просимо стати постійним автором Тальнівського порталу. Якщо Ви пишете статті, цікаві історії чи інші публікації, підходящого для нашого порталу формату, та вважаєте, що вони цікаві, талановито написані, тоді у нас з Вами є гарний привід для співпраці...

Нас цікавлять авторські статті, історичні публікації, новини, корисні поради, еротичні оповідання, гуморески, жарти, поезія, літературні нариси та інші цікаві нашим читачам матеріали...

Вимоги до матеріалів

Адміністрація порталу приймає матеріали для публікації тільки від їх безпосередніх авторів або таких осіб, котрим належать авторські права. Матеріали перевіряються на автентичність, тому крадені, “піратські” статті НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ і, відповідно, публікуватися не будуть.
Головна умова до матеріалів – цікавість викладеного матеріалу для читачів. Актуальність, ясність та простота матеріалу, послідовність та логічність викладення, точність та достовірність наведених аргументів.
Автор має право вказати свої особисті реквізити (П.І.П., нік, е-мейл) та короткі відомості про себе. Також, можливо висловити подяку організаціям та приватним особам, котрі сприяли створенню матеріалу, відповідно, можна зазначити і їхні реквізити.
Формат надісланих матеріалів: DOC (Microsoft Word), RTF, HTML. Великі за обсягом статті бажано стиснути в архів (zip, rar, ace). Мінімальна величина статті – 4000-5000 знаків з пробілами.
Графіка: Увага! Не поміщайте зображення безпосередньо в DOC файл! Згляньтеся над бідним верстальником. Просто позначте в тексті статті де повинен знаходитись той чи інших малюнок (наприклад, тут малюнок 01.jpg). Формат графічних файлів – jpg, gif, png. Не зловживайте графікою! Максимальна ширина зображення не повинна перевищувати 500 пікселів! Зображення поміщайте в окремий архів або в архів з текстом.
Відсутність граматичних та орфографічних помилок. Виключення існує тільки для креативних статей в стилі “олбанскава йазика” та характерного комп’ютерного сленгу.
Статті про спонсорів та заробіток в Інтернеті – пізнавальні авторські статті загального плану публікуються на загальних правах – безкоштовно. Рішення про надання того чи іншого статусу надісланим матеріалам приймається одноосібно адміністрацією порталу.
Рекламні статті. Статті яскраво вираженого рекламного характеру, замовні статті та матеріали, котрі явно вказують на певну торгову марку – публікуються на правах реклами.
Адміністрація порталу не несе відповідальність за недостовірність надісланої інформації. Адміністрація не несе матеріальної відповідальності перед авторами та третіми особами за будь-які можливі моральні та фінансові збитки спричиненні публікацією.

Взаємовідносини з авторами

Взаємозв’язок адміністрації порталу та авторами відбувається на підставі дії публічної оферти. В разі публікації вашої статті на Тальніському порталі, Ви гарантовано будете винагородженні. Розрахунок здійснюється системою бонусів, альтернативних винагород та подарунків. Подробиці та умови оплати при безпосередньому спілкуванні з авторами.

Умови використання матеріалів

Авторські статті, публікації, огляди, художні нариси, тексти, посібники, графічні зображення, художнє оформлення тощо, на далі матеріали, авторські права на які належать Тальнівському порталу та особисто Хлівнюку Л.А. захищенні законом про авторське право та позначенні знаком copyright ©. Використання цих матеріалів без дозволу адміністрації порталу або без особистої згоди зазначених вище осіб ЗАБОРОНЕНО. Відсутність знаку copyright © не означає відсутність автора або те, що дані матеріали (або їх елементи) можна вільно використовувати.
Інші розміщені на Тальнівському порталі матеріали, котрі не відносяться до пункту №1, належать їх безпосереднім авторам або правонаступникам, тобто особам, котрі володіють авторськими правами. Використання цих матеріалів можливе при особистому контакті з авторами, без посередництва адміністрації Тальнівського порталу.
При використанні матеріалів з нашого порталу обов’язково потрібно вказати автора та гіперпосилання на першоджерело, тобто на портал http://talne-info.com.

Отож, якщо Ваші статті та матеріали справді варті загальної уваги - адміністрація Тальнівського Порталу із задоволенням розмістить їх на своїх сторінках. Бажаємо успіхів в письменницькій праці!

Статті та публікації надсилайте на адресу порталу.

P.S. Адміністрація порталу залишає за собою право:
- редагувати та скорочувати надіслані матеріали;
- використовувати та поширювати їх копії;
- не публікувати несумісних з нашими принципами матеріалів;
- не розділяти думки та погляди авторів публікацій.

© talne-info.com | 02.01.2008

Рекламка