Погода в Тальному Прогноз погоди +11 °C Місцями дощ Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 49.9 А-95: 52.84 ДП: 53.85 Газ: 27.89

Автор Тема: Чим музику слухаємо?  (Прочитано 7970 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Чим музику слухаємо?
« Відповідь #30 : 03 Березня 2010, 14:13 »
Цитувати
Сравнительно с чем?
в порівнянні з моїми простенькими колонками

тут слід мати на увазі що укожного розуміння якості звучання різне, ось я  наприклад під якістю звучання розумію відсутність сторонніх звуків під час відтворення файлу і має складатись враження неначе біля вас співає виконавець пісні... мої колонки на всі сто відповідають моїм же критеріям, томк повторююсь що викидання грошей на дорогі аудіо системи безглузде, хібащо у вас багато грошей і нема куди їх вкласти...

ЗІ діло щей у тому що кожен на чомусь помішаний: я на компах, і я краще викину гроші на підвищення потужності компа ніж на звук
Слава Україні!!!


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» Чим музику слухаємо?
« Відповідь #31 : 03 Березня 2010, 14:28 »
Цитувати
викидання грошей на дорогі аудіо системи безглузде
Всё-таки, не стоит быть настолько категоричными в своих суждениях. Другой может посчитать бессмысленной трату денег на повышение производительности ПК. Дело предпочтений, так сказать.
P.S. Кстати, я не помешан на аудиосистемах, просто интересуюсь. Также интересуюсь и компьютерной техникой, так что если у Вас есть желание что-либо обсудить, постараюсь поддержать разговор в меру своих знаний и возможностей.
P.S.S. Вам приходилось слышать звучание аудиосистем стоимостью ~1000$?


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Чим музику слухаємо?
« Відповідь #32 : 03 Березня 2010, 17:30 »
Цитувати
P.S. Кстати, я не помешан на аудиосистемах, просто интересуюсь.
то я й некажу що Ви помішані на аудіосистемах, я так взагальному... ось я можна сказати трохи помішаний на компах!
Цитувати
P.S.S. Вам приходилось слышать звучание аудиосистем стоимостью ~1000$?
ні, мені недоводилось чути звук таких аудіо систем...
і на простих і на дорогих колонках чути тіж самі слова чи звуки... тому мабуть чере з це я проти купівлі дорогої аудіосистеми
Слава Україні!!!


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» Чим музику слухаємо?
« Відповідь #33 : 03 Березня 2010, 20:17 »
Цитувати
Цитувати
P.S. Кстати, я не помешан на аудиосистемах, просто интересуюсь.
то я й некажу що Ви помішані на аудіосистемах, я так взагальному...
Я лишь уточнил.

Цитувати
ні, мені недоводилось чути звук таких аудіо систем...
Если будет возможность послушать, не упустите её. Думаю, Вам понравится. Возможно, Вы даже измените свое мнение.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чим музику слухаємо?
« Відповідь #34 : 04 Березня 2010, 17:56 »
2Constantine (якщо не проти, я на "ти" буду звертатись, чекаю від тебе теж саме :) )
1) На рахунок суми  -  я просто утрірую. Маю на увазі занадто дорогі колонки. За курсом долара я не слідкую, тому суму таки занизив. Ну думаю, тисяч з 40 і більше потрібно було вказати.
2) Формат файлів у більшості МП3. Ти віддаєш перевагу більш якісному формату, а це просто означає, що ти перейшов з категорії звичайного користувача в категорію цінителя. Якість звуку я дуже добре на собі вже відчув, коли перейшов від рідних навушників плеєра до Косс. Відчуття - ніби раніше слухав музику на компі через спікер, а потім поставив колонки :).
2murko
Якість 64 кб дуже погана (для мп3) але навіть при ній можна відчути різницю звучання. Особисто перевіряв це. Ті ж самі "низи" твоя акустика не так якісно буде давати (а деякі можливо й не дасть) як 2.1 чи 5.1. В мене слух поганий, але достатньо щоб відрізняти "загальнодоступну" якість. А якщо занадто дорогі колонки, і просто дорогі колонки - то я вже не відчую :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» Чим музику слухаємо?
« Відповідь #35 : 04 Березня 2010, 18:15 »
Цитувати
якщо не проти, я на "ти" буду звертатись, чекаю від тебе теж саме
Я не против.

Цитувати
це просто означає, що ти перейшов з категорії звичайного користувача в категорію цінителя
Нет, я самый обычный пользователь. ;)

P.S. Также являюсь счастливым обладателем наушников KOSS. VirusW, какой модели отдал предпочтение?


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чим музику слухаємо?
« Відповідь #36 : 04 Березня 2010, 21:55 »
Я не против.
Нет, я самый обычный пользователь. ;)
Ні. Звичайні користувачі слухають музику на магнітофоні :). Або ще гірше - на телевізорі. Колонки за 18 грн і вони щасливі. А те що там 50% шуму і 50% звуку (знову утрірую :) ) це їх не хвилює (аж наболіло, так як на роботі так часто слухають, ну і мені доводиться). А тебе уже навіть мп3 не влаштовує. І це правильно.
P.S. Также являюсь счастливым обладателем наушников KOSS. VirusW, какой модели отдал предпочтение?
класичній :) Porta Pro

ЗІ: хочу додому акустику з кінотеатру "Батерфляй" :)))
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» Чим музику слухаємо?
« Відповідь #37 : 04 Березня 2010, 22:33 »
Цитувати
ЗІ: хочу додому акустику з кінотеатру "Батерфляй" ))

Думаю, получше будет, чем в кинотеатре "Баттерфляй". ;)
_http://www.fishki.net/comment.php?id=62847


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чим музику слухаємо?
« Відповідь #38 : 28 Травня 2010, 09:03 »
Мене влаштує і та. По якості звуку мені буде достатньо. Правда тоді теж доведеться з мп3 переходити. Бо на норм акустиці слухати 128 кбпс це якось... *цензура* :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чим музику слухаємо?
« Відповідь #39 : 09 Липня 2010, 16:20 »
Оновився мій улюблений плеєр 1by1 до версії 1.70
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чим музику слухаємо?
« Відповідь #40 : 21 Листопада 2013, 12:42 »
Підніму тему, тим більше що є привід:
Популярний колись програмний аудіоплеєр Winamp з більш ніж 15-річною історією припиняє своє існування! Офіційною датою смерті проекту стане 20 грудня 2013 року. Про це йдеться в невеликому, але сумному повідомленні на сайті проекту, яке дослівно говорить: Winamp.com та пов'язані з ним веб-сервісів не будуть доступні після 20 грудня 2013 року.

Отак от. Ще одного гівна нарешті не стане. Хоча в дрімучому 2004 році сам користувався вінампом. :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чим музику слухаємо?
« Відповідь #41 : 21 Листопада 2013, 13:19 »
Вчора вже чув. Як виявилось, хтось дізнався про це ще раніше, бо Всекті була створена тема з некрологом ще до того, як це опублікували на офіційному сайті.
Імхо друга і третя версії були те що треба. В ті часи ера мп3 розцвітала, і вінамп був якраз вчасно поданий. Зараз уже більшість пішла вконтакти і там слухає музику, тому й смислу з таких плеєрів все менше. Хоча я foobar удалю хіба що коли знесу вінду і залишусь на Її Величності Debian.

Одночасно і весело і сумно про це думати. Відчуття, що я вже старий, бо проги, якими я користувався колись уже подихають (при цьому, перший раз я торкнувся клавіатури в 2000 році, тобто досвіду не так уже й багато).

RIP
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чим музику слухаємо?
« Відповідь #42 : 17 Жовтня 2018, 19:38 »
Цитата: Taurus
Популярний колись програмний аудіоплеєр Winamp з більш ніж 15-річною історією припиняє своє існування!
І знову є привід підняти тему. :)
Winamp планують оживити у 2019 році з цілковито новою філософією, оскільки створити конкуренцію на ринку аудіоплеєрів для такого «трупа» нереально. Тому відродиться Вінамп у вигляді універсального комбайну орієнтованого на мобільне використання та з акцентуванням на онлайн сервіси - підкасти, онлайн-радіо, музика з хмар, плейлисти тощо.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Нашестя мігрантів до Європи У світі Остання відповідь17 Жовтня 2023, 14:14
від Taurus
xx КНДР У світі Остання відповідь12 Вересня 2023, 10:41
від Taurus
xx Яка музика зараз грає? Музика Остання відповідь08 Березня 2024, 15:26
від roman m-ua
xx Мораторій на продаж землі Політика Остання відповідь08 Липня 2020, 19:17
від Taurus
xx Підвищення тарифів ЖКГ Економіка Остання відповідь01 Червня 2023, 11:18
від Taurus
xx Браузер Vivaldi Software Остання відповідь04 Березня 2024, 12:00
від Taurus
xx PayPal в Україні Інші IT теми Остання відповідь17 Березня 2022, 21:47
від Taurus
xx Відкрилась перша у світі секс-школа Полуничка Остання відповідь14 Червня 2023, 13:50
від Taurus
xx Війна в Україні Україна Остання відповідь24 Березня 2024, 12:00
від Taurus
xx Національний банк України Економіка Остання відповідь12 Червня 2023, 13:46
від Taurus