Погода в Тальному Прогноз погоди +29 °C Змінна хмарність Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Голосування

Яку операційну систему (ОС) ви використовуєте?

Windows
Linux
MacOS
Іншу

Автор Тема: Яку ОС ви використовуєте?  (Прочитано 4340 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
Яку ОС ви використовуєте?
« : 16 Серпня 2008, 09:52 »
Яку ОС ви використовуєте щодня в своїй роботі (розвагах)?

Чому саме така операційна система?

Якби мали змогу на яку ОС перейшли б?
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Vurdal

  • Зламати все що має хребет
  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 60
  • Карма: +2/-7
  • Стать: Чоловіча
  • I want to play a game
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #1 : 20 Серпня 2008, 12:40 »
Вінду =)))

Чому? Тому що тільки там є той софт який мені потрібний для роботи.

І для розваг )))
Loading...


Offline Skiff

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 62
  • Карма: +9/-0
  • Стать: Чоловіча
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #2 : 20 Грудня 2008, 23:08 »
Вінду =)))

Чому? Тому що тільки там є той софт який мені потрібний для роботи.

І для розваг )))
Я б не був таким критичним у висловлюваннях. Софт, він і в Африці софт. тобто можна використовувати софт і в інших операційних системах.
Сумніваюсь що ти використовуєш для своєї роботи (не знаю де ти там працюєш)  виключно вордпад чи скажімо блокнот, а для роботи із зображенями Paint )))). Граєшся мабуть теж не тільки в сапери ;)
шукав же ш мабуть сторонні програмуліни. А от наприклад в UBUNTU навіть при "голому" встановленні вже присутній офісний пакет, утиліти для розширеної роботи з графікою та ще до біса багато чого.
Ще й до того всього присутня українська мова інтерфейсу. :)
...чужому навчайтесь, свого не цурайтесь...


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #3 : 21 Грудня 2008, 09:06 »
UBUNTU
Хм, лінукс лінуксом, надійність і все таке, але спробуй запустити Фотошоп чи там Cталкер якись під юнікс системою. Тому мій вибір Вінда, а в ідеалі МакОС. Але це у моєму випадку, бо іграшки мене вже давно не цікавлять...
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Skiff

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 62
  • Карма: +9/-0
  • Стать: Чоловіча
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #4 : 21 Грудня 2008, 16:14 »
Не знаю..., я ж писав що вже при інсталяії вже є утиліти для графіки ;). Колись заходив на сторінку із порівнянням можливих програм в Лінуксі та інших системах. Лінукс якісно вище наприклад Вікон. До прикладу ось: _http://www.linuxrsp.ru/win-lin-soft/table-rus.html
на тій сторінці є і пункт з емуляторами "під віндовс" (якщо вже сильно припекло погратися :))))

ПС: пробував одного разу перейти повністю на Ubuntu, але підвели мене мої криві /dev/hands  :o (не зрозумів як під'єнатись до інтернету). до речі -- укртелеком так і не надає підтримки підключення до ОГО! користувачам ОС "крім віндовс". :(...
...чужому навчайтесь, свого не цурайтесь...


Offline Vurdal

  • Зламати все що має хребет
  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 60
  • Карма: +2/-7
  • Стать: Чоловіча
  • I want to play a game
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #5 : 13 Січня 2009, 14:50 »
Вінду =)))

Чому? Тому що тільки там є той софт який мені потрібний для роботи.

І для розваг )))
Я б не був таким критичним у висловлюваннях. Софт, він і в Африці софт. тобто можна використовувати софт і в інших операційних системах.
Сумніваюсь що ти використовуєш для своєї роботи (не знаю де ти там працюєш)  виключно вордпад чи скажімо блокнот, а для роботи із зображенями Paint )))). Граєшся мабуть теж не тільки в сапери ;)
шукав же ш мабуть сторонні програмуліни. А от наприклад в UBUNTU навіть при "голому" встановленні вже присутній офісний пакет, утиліти для розширеної роботи з графікою та ще до біса багато чого.
Ще й до того всього присутня українська мова інтерфейсу. :)

українська мова інтерфейсу це звісно + :) але мені для роботи потрібні не віндосовський офіс, а доволі спечифічні програми, які розроблені під вінду тому на даний час це є "моїм" вибором :)

ну а взагалі то спробувати щось нове це завжди доволі цікаво %)
Loading...


Offline Yulinka

  • мінусуй мінусуй ;)
  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 294
  • Карма: +20/-6
  • Стать: Жіноча
  • Вкус у запаха зелёный...
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #6 : 17 Липня 2009, 19:01 »
Віндовс ХР
Чому? тому шо одна хароша людина поставила її мені :) Тай ноут бук став більш живішим
Я не поняла вашего вопроса, но я на него вам отвечу...


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #7 : 28 Серпня 2009, 16:11 »
Я на ХП сиджу і МС ДОС. Ставив пінгвіна - але на вінту місця мало. Ось може запишу всю інфу на болванки (Сестра 100шт купила - радості повні штани) тоді може лінукс знову поставлю. паралельно.
А іншим скажу - у Вас просто небажання переходити на інше. Програм під лінукс зараз уже вистачає, і деякі з них набагато кращі за Віндозні аналоги. 
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #8 : 20 Березня 2010, 14:47 »
Прийшов час :)
Як я й говорив - буду ставити лінукс. На перший час паралельно до вінди - далі побачимо.

ЗІ:Про всі нюанси вибору дистрибутива, установки, ну і перші враження розповім пізніше. Мабуть у новій темі :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #9 : 11 Січня 2018, 22:08 »
...йшла тепла зима 2018 року >:(, а я й досі маю на ноуті ХР... вже майже 10 років стоїть))... багато відео не і всяких приколів не працює в браузерах так як оновлень під цю ОС нема... але тим неменш вінда працює)))

PS думаю що ХР можна прирівняти до значних винаходів людства таких як колесо :)
Слава Україні!!!


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #10 : 15 Січня 2018, 00:06 »
Не було б щастя, так нещастя помогло...
Було 2 ОС в дуал буті
Накрився 2ТБ  вінт. Купив за 50 грн 60ГБ з рук. Довелось обирати одну. Поставив Дебіан, і забув. Десь через місяць дійшло, що все влаштовує і немає проблем.
За цей  час (мабуть уже років 3) пережив таке, що вінду уже переставляв би десятки разів. Особливо було весело, коли не міг дрова на відяху поставити (АТІ під Debian іноді "стають старими" штучно. Коли частину дров просто переносять в legacy) Реально по кілька днів сидів в консолі. Було що зносив мабуть більше ніж 60% ОС, але ще жодного разу не переставляв. Здається, убити її неможливо.
До речі, багато софта, втч і заїжджений в таких темах фотошоп уже теж працює.
А коли написану на мові програмування від Майкрософт(.NET) для ОС від Майкрософт, програму я не зміг запустити під віндою, бо вона 64, а прога була під 32, зате під Wine запрацювала з маленьким пендельом... це було просто епічно.
Прога була для роботи (інвентаризація комп техніки). І саме коли я зміг її запустити під лінуксом, стало переломним моментом. На роботі теж був встановлений лінукс (який через півтора року після мого звільнення до сих пір працює, бо "працює - не трогай")
Потім пішло-поїхало: загнав на нього склепані на колінах образи вінди з вбудованими "лічно" дровами для мережевих карт. Потім зафігачив це в тфтп сервер з PXE.... І тепер з будь-якої точки підприємства (а там територія величенька) можна запустити установку вінди, потестити ОЗУ чи вінт, скинути пароль (бо є юзвері, які люблять паролі позабувати свої ж).
ой, щось мене понесло...
але спочатку був Debian :)
До речі: чи знали ви, що Ubuntu з древнєафриканської значить "Я не зміг настроїти Debian"? :)
PS: зараз на новій роботі доводиться юзати вінду і мак. Але вінда ще куди не йшло, а за мак ніхто сідати не хоче.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #11 : 15 Січня 2018, 08:24 »
втч і заїжджений в таких темах фотошоп уже теж працює.
а от і ніт. :)
Точніше фотошоп під вайном так працює, що краще б не працював. Максимум що можна зробити це відкрити файл (перетягуванням, бо через меню і хісторі не працює), і якщо не вилетить перезберегти у щось зрозуміле для лінуха, що само по собі не має сенсу, бо альтернатив немає. Там навіть новий файл не завжди можна створити, половина фішок фотошопа тупо не працює, ті ж гарячі клавіші, а якщо деякі працюють, то з лагом по 20 секунд, фільтри і сторонні плагіни або не працюють, або працюють без прискорення GPU. Хоч якось стабільні версії під вайном це старий фотошоп, 32 бітний, тобто забути про десятки ГБ ОЗУ :fail: Таке лінуксне нещастя як GIMP і так може в принципі відкрити фотошоповські файли без бубнів із вайном, правда редагувати їх не можна, бо раструється все.

Мабуть, єдиний для мене очевидний плюс у лінухі, що у Blender до 30% швидше рендерить, ніж на вінді 10, через те, що у новій вінді через дупу зроблена робота з драйвером, але краще ще одну відяху куплю, ніж мучитись із «вот єтім вот всєм». До речі, GIMP не працює коректно у вінді з моїм планшетом, сили натиску не розуміє і походу не буде, підозрюю, що і під рідним лінухом теж. Коротше, кращий лінух це макось. :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #12 : 15 Січня 2018, 18:02 »
_https://16rom.com/ru/blog/playonlinux-photoshop
Тут пишуть, що невеликі глюки, але працює.
А от з приводу 64 точно сказати не можу.
Я бачу, що часто все залежить від витраченого часу на відладку.
Взагалі, не рахуючи Мак, все інше мені майже однакове. В вінді не люблю одне, в лінуксі друге. Але і там і там почуваю себе комфортно. Хоча в лінуксі таки комфортніше :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #13 : 15 Січня 2018, 19:38 »
Тут пишуть, що невеликі глюки, але працює.
На заборі теж пишуть, то мазохізм, а не робота. Почитай на Wine AppDB відгуки, і глянь скільки багрепортів навіть на старий CS6. Невеликі глюки, ага. Я ж не з повітря говорю - працювати так неможливо. Тим більше заробляти на цьому. Навіть верстальщику, якому всього лише відкрити макет, змінити текст, правильно порізати і зберегти для веб, і ті умудряються мозги дизайнеру пожувати. Я цих прохвесіоналів на лінуксі колись задовбався матюками крити, за те що роботу зробити свою не можуть. А коли сам спробував, тоді зрозумів чому: стан працездатності фотошопа під wine — чесний maybe installable. І не думаю що щось кардинально за рік змінилось у кращий бік.

А взагалі-то тенденція йде у бік відходження від фотошопу у розробці UI, зараз все більше переходять на sketch та affinity, бо можливості навіть більші, ніж у фотошопа і люстри з їхньою кінською підпискою. І здогадайтеся під яку ОСь жодної із цих програм немає? :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Яку ОС ви використовуєте?
« Відповідь #14 : 05 Червня 2018, 14:17 »
Microsoft купила Гітхаб. Ще одна хороша річ почне більш винахідливо глючити.
Цитувати
Пользователи отреагировали на слухи о сделке по-разному. Часть из них организовала петицию против поглощения GitHub Microsoft, а другие начали искать замену сервису. Журналисты издания Bleeping Computer обратили внимание, что на фоне слухов большой прирост трафика испытывает GitLab.
- Ніхто хорошого не чекає від цього.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Google Play Android Остання відповідь04 Вересня 2022, 13:45
від Taurus
xx Підвищення тарифів ЖКГ Економіка Остання відповідь11 Квітня 2024, 12:00
від Taurus
xx Український спорт Спорт Остання відповідь30 Липня 2023, 16:32
від Taurus
xx Антивіруси Software Остання відповідь19 Березня 2022, 14:26
від Taurus
xx Тури без росіян У світі Остання відповідь31 Серпня 2022, 14:09
від Taurus
xx Китай У світі Остання відповідь23 Квітня 2023, 21:08
від Taurus
xx Укрзалізниця Україна Остання відповідь26 Липня 2023, 11:01
від Taurus
xx Чемпіонат Європи з футболу Спорт Остання відповідь30 Червня 2021, 01:41
від Taurus
xx Європейські дороги Авто Остання відповідь22 Січня 2022, 20:02
від Taurus
xx Українська Правда Новини України Остання відповідь04 Липня 2021, 12:40
від Taurus