Погода в Тальному Прогноз погоди +2 °C Хмарно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 48.65 А-95: 51.58 ДП: 52.88 Газ: 27.8

Автор Тема: Книгарня  (Прочитано 1635 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
Книгарня
« : 01 Лютого 2018, 01:41 »
Тема про книгарні, ваші улюблені книги, поради та рекомендації вибору книг, обмін досвідом щодо прочитаних книг:
- яку книгу прочитати
- улюблений письменник
- корисні книги
- найцікавіший жанр

-----------
де в Тальному найбільший вибір книжок? :)
Слава Україні!!!


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Книгарня
« Відповідь #1 : 02 Лютого 2018, 01:53 »
Не потрібні тобі ті книжки, які в Тальному продаються. Сходи в бібліотеку чи юзай пдфки, придбати можна онлайн.
А взагалі-то не знаю, де в Тальному книгарня є, підозрюю, що там уже або кабак якийсь, або церква чергова :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Книгарня
« Відповідь #2 : 16 Лютого 2018, 23:22 »
як не крути книжка ліпше)... очі не болять від неї... і непотрібно заряджати її))
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Книгарня
« Відповідь #3 : 17 Лютого 2018, 00:43 »
Будемо полемізувати, Мурзік Васильович. :) <c> Подерв’янський
Дивлячись на чому читати, електронний папір для очей точно такий, як звичайний і заряджається раз в місяць.
А хороша (корисна, тобто) друкована книга коштує як вагон золота по-перше (900+ грн легко), по-друге, їх у нас немає, добре якщо взагалі можна замовити таку книгу онлайн, по-третє, все хороше це іноземне, яке якщо і добирається до друку в перекладі в країнах третього світу, то вже застарілим, коли мова йде про малотиражну технічну літературу, а не про якусь популярну белетристику, яку в принципі читати не варто.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Книгарня
« Відповідь #4 : 17 Лютого 2018, 19:52 »
Дивлячись на чому читати, електронний папір для очей точно такий, як звичайний і заряджається раз в місяць.
А хороша (корисна, тобто) друкована книга коштує як вагон золота по-перше (900+ грн легко), по-друге, їх у нас немає, добре якщо взагалі можна замовити таку книгу онлайн...
Згоден по цьому. Хоча книги можна і дешевше купити. Коли дочитав до "900+" одразу зрозумів, що ти маєш на увазі саме технічну. І саме тому вона дорога, бо іноземна. Для іноземців це не такі великі гроші. А от щодо "устарілості" то тут одразу зрозуміло, що ти про ІТ літературу. Нізя ж бути таким обмеженим. Більше того, познайомся з Страуструпом, чи Кнутом (знав, що класика, але 68 рік навіть мене шокував). До сих пір їх рекомендують як найкращі для вивчення.
А от чому не варто читати якусь "популярну белетристику"? І що під цим мається на увазі? Куди класику віднесемо? А то вона "застаріла" майже одразу. Це ж класика.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Книгарня
« Відповідь #5 : 18 Лютого 2018, 00:58 »
Цитата: VirusW
Нізя ж бути таким обмеженим. Більше того, познайомся з Страуструпом, чи Кнутом (знав, що класика, але 68 рік навіть мене шокував).
Не тупи  :), ті книги перевидаються з оновленнями, якщо автор ще шнурки не відкинув і в маразм не впав. Той же Кнут є у перевиданні кінця нульових.

Цитата: VirusW
До сих пір їх рекомендують як найкращі для вивчення.
Наприклад, в типографіці теж рекомендують книги 1930-40-50 років від метрів того часу. Прочитав саму-саму, це марно витрачений час, добре що не купував, а взяв у торентах ознайомитися. Вони неактуальні. Деякі фундаментальні речі, які можна відкласти в голову є в будь-якій сучасній книзі тієї ж тематики в переосмисленому і стислому вигляді. Точно так же як і з програмуванням і всім іншим технічним. Читати застарілі речі це робити себе менш конкурентноспроможним і відставати на крок-два від тенденцій. Читати наших авторів це робити себе ще менш конкурентноспроможним, бо у нас це виходить довільним погіршеним переказом іноземних книг, розбавленим водою і роздумами про життьо-буттьо. Звісно мова про технічну літературу і всяке там ІТ, не про кобзар же.

На рахунок дешевше можна купити, глянь в розетці ціни, 2500+ грн за книгу там в порядку речей, дешевше 550 грн по цікавій мені тематиці нормальних книг немає. Не тому вони дорогі, бо автори іноземні, а тому, що тираж малий, бо вузько спеціалізовані. І ті під замовлення, бо друкуються «агєнтами крємля» в Пітєрі. І вони застаріли ще до моменту свого виходу в перекладі. Різниця між актуальною англійською версією і попередньою, але перекладеною, десь 1-2 роки буває, тобто по 3-4 роки між виходом оригінального англійського перевидання, і того ж перевидання у перекладі, для тих книг це смертний вирок. Тому або читати англійською мовою, або потрапляти в ситуацію, яка назріває наприклад з AngularJS, коли перекладена книга вийде весною, а сам фреймворк в червні стане LTS, тобто фактично припинить свій розвиток і почне відмирати, як і багато інших покинутих творінь гугла :) Хоча книги про будь-які фреймворки це ще та девіація, просто до слова про застарілість згадалось.

Цитата: VirusW
А от чому не варто читати якусь "популярну белетристику"? І що під цим мається на увазі?
Те, що і мається під словом белетристика. Романчики, детективчики, донцови-куйцови, фентезі і інший шрот.
 
У свій шкільний, потім докомп'ютерний і доінтернетний комп'ютерний час прочитав 100500+ книг (більше 1к точно), переважно хороших як і у всіх домашніх бібліотеках, які були при совку у часи, коли нічого іншого окрім книг не можна було купити, деякі по декілька разів, потім читав те, що дістати було нереально в друкованому вигляді. Можливо, воно і пішло на користь, а може і навпаки, інколи заважає. Не сказав би, що жалкую про прочитане, але зараз мені близька думка Шерлока Холмса:

Цитувати
Шерлок Холмс: Не читал, не читаю и не собираюсь читать. Я вообще не читаю беллетристику.
Доктор Ватсон: Ну, а история? Философия?
Шерлок Холмс: История, философия… В руки не беру.
Доктор Ватсон: А как же Аристотель? Жанна Д'Арк, Коперник?
Шерлок Холмс: Коперник? Знакомая фамилия... Ватсон, поймите, человеческий мозг — это пустой чердак, куда можно набить всё, что угодно. Дурак так и делает: тащит туда нужное и ненужное. И наконец наступает момент, когда самую необходимую вещь туда уже не запихнёшь. Или она запрятана так далеко, что её не достанешь. Я делаю по-другому. В моём чердаке только необходимые мне инструменты. Их много, но они в идеальном порядке и всегда под рукой. А лишнего хлама мне не нужно.

Коротше, після 20+ років потрібно припиняти споживання непотрібної єрунди. Принаймні, для себе такий висновок зробив, шкода ніхто такого не підказав раніше. Це не означає, що читаю лише технічну літературу :) Потрібно буде тему замутити хто що недавно цікавого прочитав і що рекомендує прочитати.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Книгарня
« Відповідь #6 : 18 Лютого 2018, 12:28 »
Перевидання не значить що повністю переписано.
За типографію не скажу, а в програмуванні хоч і є розвиток, але базові речі точно потрібно розуміти. Паттерни програсування не змінюються, просто додають нові. Те що ти не знатимеш одного,значить лише що доведеться видумувати як розвязати задачу. Тому книга навіть 20річна запросто має право на життя. Особисто зараз спостерігаю за програмістами, які переносять програму, написану на плюсах старого (якщо нн помиляюсь, 89року стандарт) на 11ті плюси. Тобто, вони знають ще аж той "стандарт".
Навіть кінця нульових це вже давно.
Взагалі, питання було про книги, а ти розділив  їх всього на 2 групи, ІТ (ті, що тобі цікаві) і неайті - белетристика. А як же Ремарк?
Восени я купував "Маленький принц", на двох мовах. 130+ грн. Так, це невелика книжка. Але іноді ж можна собі.дозволити. "Автостопом по галактиці" є по 200, є по 500 в тій же розетці (я про всі книги трилогіі).
Ти цитуєш Шерлока з того ж детективчика.
В мене.складається враження , що для тебе є лише книги дл роботи. Все що не приносить гроші читати не доцільно?

(а тему таки потрібно)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Книгарня
« Відповідь #7 : 18 Лютого 2018, 15:23 »
Перевидання не значить що повністю переписано.
Наприклад, Зандстра додає актуальне у свої нові видання і легко викидає застаріле. У книгах міняються цілі розділи. В 4 виданні читаєш про те, що зараз уже помічено як депрекейтед, а про пхп 7 там взагалі ні слова, бо це у 5 виданні, яке вийшло, але не перекладене. В 4 виданні він викинув те, що в 3 виданні здавалось буде стандартом в галузі, але з'явився git і попередні рішення втратили актуальність і читання буде марнуванням часу. Багато змінено в підході до тестування з того часу, інструменти, принципи. Так, шаблони програмування практично не міняються, міняється їхня реалізація як у самій мові, так і у розумінні, де застосувати те чи інше, тому потрібно читати найновіше, бо там про це написано в комплексі.

Цитата: VirusW
А як же Ремарк?
Один із улюблених нуарних писак, пам'ятаєш може, як я в коледжі за всю групу віддувався, коли проходили 3 товариші? :) Вдома є всі його твори збіркою книг 10+, мабуть. Добре що є, зараз не купував би.

Цитата: VirusW
Ти цитуєш Шерлока з того ж детективчика.
Так, Дойл теж белетрист. Як і весь прочитаний колись Картер Браун, Хедлі Чейз, Крісті, Флемінг тощо. Якісна, цікава, але тим не менш зараз мені повністю не потрібна література. Хоча частково може саме вона і допомогла заробити якісь гроші і писаниною, хз.

Цитата: VirusW
Все що не приносить гроші читати не доцільно?
Совєршенно в дирочку :) Але це з моєї дзвіниці, бо і так прочитано багато, є база, щоб так казати можна було.

Зараз читати із «ніочьомного» вважаю варто лише щось для вивчення іноземної мови уже знайомою книгою, де є актуальна мова, хоча технічна література набагато простіше мені читається.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Книгарня
« Відповідь #8 : 19 Лютого 2018, 00:45 »
Цитувати
Наприклад...

Так то ж пхп, а не мова програмування  :P Програмісти її ненавидять. І, наскільки мені відомо, є за що. Мій досвід в пхп лише в тому, що коли я одного "дєятеля" пробував затягнути в програмування, то сказав, щоб учив пхп, бо там найнижчий "поріг входу". Я навіть не уявляв що таке можливо: коли він почав учити з першого уроку (відео на ютубі), версія у нього відрізнялася лише на 1 циферку (зовсім мінорне оновлення). І в нього вже не працювало те що він вивчав. Я реально в шоці був. Звичайно ж доведеться викидати. Там простіше, мабуть, заново написати.

Щодо Ремарка я все добре памятаю. Дуже тонко, раз ти не здогадався. Я саме про "Три товариша" і згадав, як ти переказував по дорозі в коледж, бо прочитати я точно не встиг би. Рік назад закінчив його Тріумфальну арку. Тепер дуже смішно читати "Кращі цитати Ремарка" і тому подібні розважальні статті в інтернеті. Бо коли читав, то зрозумів - кращі вони пропустили.

Щодо грошей, то я хз. Мені не зрозуміти. Я паралельно вивчав мускул (основи), продовжува вивчати пайтон і англійську, забирав дівчину з роботи. проводжав додому, а потім біг до себе (о першій годині ночі приходив), але я читав арку Ремарка. Бо це для душі. А потім ще прочитав ... Коли тему створиш?

А щодо бази - ми ростемо, і база повинна рости. Я теж читав десь до 9го класу постійно. Потім перестав. Хочу надолужити
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Книгарня
« Відповідь #9 : 19 Лютого 2018, 12:10 »
Цитата: VirusW
Так то ж пхп, а не мова програмування  :P Програмісти її ненавидять. І, наскільки мені відомо, є за що.
;D ;D
В тебе упереджені або застарілі дані, особливо про легкий поріг, там як на стику кібєніматики потрібно розбиратись багато в чому додатково, ті ж мускули, джаваскріпт, хтмл, знати CMS хоча б популярні (що само по собі уже вагон знань вимагає, глянь на кодекс WP) тощо. Розчаруються ті, хто захоче легких грошей. Про ненавидять це із холіварної категорії, коли бородатий асамблеріст пише ночами драйвер для холодильника, прєлєсть якого ніхто не оцінить, хоча все життя мріє написати свою ОС і лише одна радість пообсирати пхпістів :) Левова більшість сайтів працює на php+js, є сенс користуватись і вивчати, пам'ятаєш я тобі показував мільйонерів, які писали лише плагіни і малювали тємки до WP? Чи «програмісти» фейсбука, сидять і ненавидять себе =) І я хочу з ними ненавидіти пхп :) Мені особисто легко перескакувати при необхідності з мови на «язик», на той же пітон від якого теж «плюються», в разі необхідності перебудуюсь під необхідне середовище, а всі суміжні навички лише в плюс.

Цитата: VirusW
Щодо грошей, то я хз. Мені не зрозуміти.
Дуже легко можу навчити як. Перестаєш ходити на роботу і пробуєш сам заробити тими знаннями, які отримаєш з того, що для душі. :)

Цитата: VirusW
А щодо бази - ми ростемо, і база повинна рости.
Все вірно, але що по-другому разу перечитувати, якщо воно уже прочитане? Як тільки буде щось таке ж варте уваги ніочьомне, я прочитаю, може. Після списку того, що зараз ще висить в todo, бо не можна зупинятись в розвитку.

У мене коло інтересів широке, хоч воно в кінцевому результаті виходить переплетене з тим, що мені подобається робити. Наприклад, знання про зброю, військову техніку, німці-війна-мемуари блаблабла, по яким я буквально вичитував усе, що міг знайти, виявляється пригодились у 3д моделюванні і малюванні текстур, коли бачиш в чому ляпи і невідповідність в інших авторів: не той штамп військової прийомки, не той надпис, або надпис нового зразка на ящику старого зразка, на фільми взагалі без сліз і сміху не глянеш. Можу консультації давати. А от Ремарк, хм, в країні і так повний Ремарк.

Тему потім створю, мабуть, звідси виберемо нашу писанину і на її базі буде.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Книгарня
« Відповідь #10 : 22 Лютого 2018, 11:11 »
Одна з корисних відносно ніочьомних книг — книга «Стів Джобс», рекомендую прочитати, там тема ніочьомності добре описана, коли потрібно розставити пріоритети і відкинути зайве, а ще про викривлену реальність, яка допомагає в цьому.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Книгарня
« Відповідь #11 : 22 Лютого 2018, 15:34 »
Напишу трошки застарілі дані, так як є поважна причина. Ще й досі ходжу під враженнями.
Назви пишу на тій мові, на якій читав.
Дуглас Адамс "Автостопом по галактике".
Прочитав всі пять книг цієї геніальної трилогії. Остання книга важкувато йшла (не дарма вона й самому автору не подобалась. Але теж принесла задоволення). Мрію прочитати в оригіналі (поки що, думаю, недостатньо знаю англійську).

Після цієї трилогії взявся за рекомендовану другом
"Вы, конечно, шутите, мистер Фейнман!", Ричард Фейнман, Ральф Лейтон
Про легендарного вченого, лауреата Нобелівської премії. Приколіст ще той. Та ще й популяризатор науки.
Дуже сподобалась. Особливо розділ про "Самолётопоклонников", який було зроблено на базі виступу Фейнмана перед випускниками Калтеху (ВУЗ). Давно вже думав аналогічні речі тільки не міг аж настільки точно сформулювати. Вже набридли псевдонауковці, які про кристалічну решітку води після Моцарта розказують. А в нас же вірять. В Інтернеті написано ж!

"Какое тебе дело до того, что думают другие?", Ричард Фейнман
Друга книга про Фейнмана. Тільки вже серйозна. Про смерть дружини, розслідування аварії шатлу Челленджер ітд.
Дочитую зараз.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5490
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Книгарня
« Відповідь #12 : 21 Травня 2018, 13:32 »
«Treasure Island», Robert Louis Stevenson
Читав англійською мовою, це практично єдині в нашій міській бібліотеці книги англійською, не рахуючи всякі сонети Шекспіра, які українською перекладав повний дятел, що по ним тренуватись немає сенсу, лише собі гірше зробите. До слова про бібліотеку, хвалилися, що на 50к нових книг закупили, так от англійською мовою в наявності лише отака мура 70-80-х років минулого сторіччя, що там закупили і де воно не зрозуміло, мабуть, тираж якихось «придворних літописців», яких ніхто не читає... Щодо книги «Острів скарбів», немає про неї що розповідати, всі ж читали в перекладі, скажу, що в дитинстві вона здавалась цікавішою. :) Англійською книга видалась примітивною і нецікавою для читання, але читається дуже легко, що закрались думки, що вона або адаптована, або пройшла совкову цензуру. Плюс книги, що є деякі пояснення ідіом на кожній сторінці і словник в кінці книги, зручно. Рекомендую виключно для тренування, власне для чого і читав цю белетристику.

Для перегляду потрібно 10 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Риболовля в Тальному Полювання та рибалка Остання відповідь14 Грудня 2023, 21:54
від aquatory
xx Відео Тального Тальне - наше місто Остання відповідь16 Червня 2023, 14:38
від Taurus
xx Чисто ФЛУД Оффтоп Остання відповідь08 Жовтня 2023, 18:54
від Taurus
xx WebMoney в Україні Інші IT теми Остання відповідь22 Червня 2020, 08:33
від Taurus
xx Яким мобільним оператором користуєтеся? Mobile Остання відповідь15 Жовтня 2021, 11:09
від Taurus
xx Office - Word & Excel Software Остання відповідь11 Січня 2021, 11:10
від Taurus
xx Європейські дороги Авто Остання відповідь22 Січня 2022, 20:02
від Taurus
xx Не ту країну назвали Гондурасом Курилка Остання відповідь10 Лютого 2024, 14:27
від Taurus
xx Windows 10 Software Остання відповідь27 Вересня 2021, 23:12
від Taurus
xx Коронавірус У світі Остання відповідь16 Березня 2021, 16:36
від Taurus