Погода в Тальному Прогноз погоди +14 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 49.9 А-95: 52.84 ДП: 53.85 Газ: 27.89

Автор Тема: Квартира в Тальному подобово?  (Прочитано 4026 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Will-o-the-wisp

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-1
Квартира в Тальному подобово?
« : 05 Січня 2012, 22:10 »
Та хіба він про вас дізнаються?
От я, наприклад, науковець. В епіцентрі мого зацікавлення - регіональна історія (Тальнівщина, як вам мало б бути відомо, органічна складова Черкащини). Всім відомий рід Бобринських (чули про такий?) поріднився з фамілією Шувалових (а про таких вам відомо). Я хтів приїхати, подивитися їх маєток, проникнутися духом міста...Внести Тальнівщину в контекст істрорії Східної Європи. Ви спитаєте: як то станеться? А я вам відповім, поклавши руку на серце: включивши віднайдений матеріал (зокрема, фото) в статтю про дворянські роди!
Та хіба з такими цінами на готель бідному науковцеві то можливо? Була одна надія: форум! Створити тему, розпитати доброзичливих тальнівчан про можливість подобової оренди...А тут...Безглузді умови, рамки, що примушують з острахом задуматися: а чи варто сюди їхати і наражати себе, психіку, гаманець на безжалалісно-безглузді жорга авторитаризму тальнівського порталу...

Up: додано контакті дані
Пишіть в аську 463-201-357 або мило - stan.dert@ya.ru


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #1 : 06 Січня 2012, 03:04 »
Шановний, можливо досить поливати брудом форум, м? Щось не подобається?
Яким боком наш приватний сайт до ваших шкурних інтересів. :) Кортить знайти квартиру - шукайте ніхто ж не заважає.
Можна написати адміну чи в нашу групу в контакті, що хочеться аж горить, а клепати бездумно пости ліньки...

Правила такі склались не просто так, а насамперед, от через таких як ви шукачів.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Will-o-the-wisp

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-1
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #2 : 06 Січня 2012, 11:03 »
Мова не про бруд. Справа у тому, що всі отакі правила-обмеження глушать розвиток форуму (це я можу сказати як людина, яка працювала у сфері адміністрування сайту). А для того, аби позбавитися "рекламників" треба пару-тріку "добрих" модерів і все буде ок!
До того ж, створювати назву з отакою темою, як мінімум, прояв неповаги. Типу хтось-щось виклянчує. Я зайшов з бажанням подивитися-почитати, тему створити...А тут - рамки, межі! Дивно якось...
За створення теми - сенкс! Тільки назву на "позитивнішу" змініть)))


Offline Will-o-the-wisp

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-1
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #3 : 06 Січня 2012, 11:04 »
І ще. Правила скаладють, коли чогось баяться чи жадають контролювати, а не через таких, як я)))


Offline Will-o-the-wisp

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-1
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #4 : 06 Січня 2012, 11:10 »
І ще після "ще".
У науовій сфері постійно натикаєшся на якісь обмеження: то тобі справи в архіві тижні 3 готують, а ти на пару днів приїхав...То вихідний, то ноутбук забороняють до електромережі під'єднувати, бо ф країні "криза" (пофіг, що він "їсть" мало, а у завінформвідділом ціла система відеосмпостереження з платами захоплення мінімум ILDVR та два моніки). Тому мене й бісять кордони, особливо на просторах WWW.
А щодо шкурних інтересів...Це, шановний "Вожак стаї...", особисте звинувачення, а я говорив про форум як загальний принцип, конкретно нікого не звинувачуючи. Відчуваєте різницю?


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #5 : 06 Січня 2012, 11:16 »
Контактні дані написали б чи що
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Will-o-the-wisp

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-1
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #6 : 06 Січня 2012, 11:51 »
Привіт всім!
Давно хтів відвідати Тальне. По-перше, люблю подорожувати. По-друге, на Черкащині залишилося мало (і це м'яко сказано-написано!) дворянських маєтків. Мене завше цікавила архітектура помість, адже се яскрава демострація того, як власники ставилися до території, якою володіли. Отож, склавши все це в єдиний пазл, вирішив відвідати Тальне. Те, що пропонує готель міста -no comments! (Справа не у шкурному інтересі, а у реальності - викладати такий кеш за кілька днів відвідин...Ото справжнє шкуродирство з таких доброчесних громадян, як я  :)). Тому й вирішив пошукати оренду подобово. На жаль, нічого не надибав. Отож, вирішив звернутися з питання до форумчан: чи є такий вид послуг у Тальному? Буду вдячний за інфу!
Пишіть в аську 463-201-357 або мило - stan.dert@ya.ru
Іван
Гарного дня!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #7 : 06 Січня 2012, 12:06 »
Готель більше ніж весь відданий під офіси і міську раду. Пару кімнат здається є лише.
Їмхо, якшо не вийде знайти (ну буває), то дешевше буде їздити в Черкаси щодня або в с.Соколівочка (6 км від Тального, на заправці) там є кемпінг типу.

Квартиру подобово не чув, щоб хтось в Тальному здавав. Хоча попитати потрібно біля ТБЕКу, мож приютять бабусі.
Або якщо це офіційний візит для якоїсь книги-альманаху (писали мені і такі, тільки ні подяки і ні книги :)) - кланятись чолом в адміністрацію міста, хай шукають прихисток, це в їхніх же ж інтересах, репутація бла-бла.

З.І. Циркові як приїздили, то квартирку найшли на недільку їм. Stay tuned. Можливо найдемо і тобі.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Will-o-the-wisp

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-1
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #8 : 06 Січня 2012, 12:37 »
Хм...Прикро. Ні, це не офіційний візит. А нашим можновладцям чхати на справжню науку. Знаю на власному досвіді. Під "справжньою" розумію дослідницьку роботу в архівав, а не переписування вже існуючого матеріалу від інших "дослідників" (які самі архівної пилюки не нюхали, а у груди б'ють про достовірність фактів). Отаких влада підтримує! Адже вони гарні палітурки на високоякісному папері друкують! Знову емоції, пардон.
Тому їхати буду власним коштом.
Матеріал до статті (та й діссєра). Хтілося б не лише текст скласти, а й звернути увагу на родинні звязки, натякнувши на те, що палац поступово зникає...
Отаке-то...


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #9 : 06 Січня 2012, 20:43 »
Хм...Прикро. Ні, це не офіційний візит. А нашим можновладцям чхати на справжню науку.

це Вам, шанований треба зв'язатися якось з місцевим істориком Вадимом Мициком. Контакти шукайте в гуглі


Offline Will-o-the-wisp

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-1
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #10 : 07 Січня 2012, 16:51 »
Хм...А він що, ще й квартиои а оренду здає?


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #11 : 07 Січня 2012, 17:15 »
Хм...А він що, ще й квартиои а оренду здає?

якщо знайдете чим його здивувати, то для Вас, шанований, може і здасть :)

проте, щоб Ви не гаяли свій дорогоцінний, поза всяким сумнівом, час на безрезультатні пошуки подобового житла в Тальному, рекомендую пошукати альтернативу в місті Умань, це поруч - 45 км. звідси, маршрутки туди-сюди ходять через кожну годину. За одно ознайомитесь з історичною спадщиною уманських хасидів.  :D


Offline Will-o-the-wisp

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-1
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #12 : 07 Січня 2012, 18:01 »
Не підкажите, з якого часу і по який. Я ж, власне, хочу побути у Тальному. Люблю пізнавати міста. А якщо мотатися туди-сюди, то це, мяко кажучи, не то((


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #13 : 07 Січня 2012, 18:48 »
Не підкажите, з якого часу і по який. Я ж, власне, хочу побути у Тальному. Люблю пізнавати міста. А якщо мотатися туди-сюди, то це, мяко кажучи, не то((

UMAN 04:50     1277 AS UMAN - AS ChERKASY     05:40 TALNE
UMAN 19:00     8001 AS UMAN - AS ChERKASY AS-2    19:55 TALNE

ТАЛЬНЕ   06:50       УМАНЬ   08:00
ТАЛЬНЕ   21:10       УМАНЬ   22:10

на худий кінець іди знайомитися в кабак з якоюсь дівчиною, яка тебе на ніч прихистить. Знаю таких корєшей, які по сусіднім райцентрам так вояжирують


Offline Will-o-the-wisp

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-1
» Квартира в Тальному подобово?
« Відповідь #14 : 08 Січня 2012, 01:37 »
Хм...Тобто лозунг тальнівчан звучить так: "Хочеш переночувати у новій квартирі? Зарвись у гендель, "зніми" дівчину, розплатися натурою або...шуруй маршруткою в Умань"?


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Facebook vs Вконтакте Internet Остання відповідь04 Лютого 2022, 00:15
від Taurus
xx Яка музика зараз грає? Музика Остання відповідь08 Березня 2024, 15:26
від roman m-ua
xx Право на доступ до Інтернету Інші IT теми Остання відповідь09 Вересня 2020, 17:13
від Taurus
xx День Незалежності України Україна Остання відповідь24 Серпня 2023, 16:20
від Taurus
xx Курс долара США Економіка Остання відповідь31 Липня 2022, 13:54
від Taurus
xx The Grand Tour Телебачення Остання відповідь06 Лютого 2024, 14:00
від Taurus
xx Коронавірус У світі Остання відповідь16 Березня 2021, 16:36
від Taurus
xx Національний банк України Економіка Остання відповідь12 Червня 2023, 13:46
від Taurus
xx Компанія Samsung Інші IT теми Остання відповідь01 Лютого 2021, 21:05
від Taurus
xx Хутін Пуй У світі Остання відповідь08 Лютого 2024, 13:19
від Taurus