Погода в Тальному Прогноз погоди +10 °C Змінна хмарність Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 49.9 А-95: 52.84 ДП: 53.85 Газ: 27.89

Автор Тема: А пам'ятаєте...?  (Прочитано 4360 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
А пам'ятаєте...?
« : 17 Травня 2011, 14:57 »
На мене дуже часто находить ностальгія по тому, що було в дитинстві. І на багатьох форумах зустрічав такі теми, тому на тальнівському теж обовязково повинна бути :)
Отже: згадуємо Тальне Вашого дитинства.
Так як в назві теми уже стоїть саме питання, то пишемо лише те, що памятаємо. І ще, якщо адміністрація не проти, то в цій темі дозволяється ностальгічний флуд. (Якщо проти - перенесіть тему кудись в курилку).
Почну перший:
... атракціони там, де нині парк Шевченка. Особливо подобались машини. Ех, скільки катались на них.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #1 : 17 Травня 2011, 15:02 »
А я нічого не пам'ятаю з дитинства. По крайній мірі хорошого :)
Може це тому що ви ледь чи не на 10 років старші мене і в ваші роки шось в Тальному було хороше..

п.с. навіть не пам'ятаю що в парку Шевченка атракціони були))


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #2 : 17 Травня 2011, 15:26 »
там було: вертушка горизонтальна - розкручувало так, що аж боком літали. Якщо стати біля памятника Шевченку, лицем до нього, то по ліву сторону вона стояла (приблизно).
Було "сонечко" - щось типу попереднього, тільки крутилось вертикально. І так високо було, що не передати (це вже зараз для мене було б - "А, десь на рівні 5 етажа нашої общаги", а тоді дійсно було цікаво).
Було кілька "коників". Один з них - літак. Сідаєш а тебе гойдає. І в нього ще була кнопка, щоб стріляти (ну тут зрозуміло - вона не стріляла а просто звук був, і миготіли ліхтарики на крилах).
Там, де зараз стоянка перед парком були електричні машинки. З антенками (по яких на скільки я розумію передавалась напруга). В машинках було 2 педалі - газ і гальма. Їй богу й зараз би покатався :)

Коли розбирали це все, ти вже була досить дорослою, щоб памятати.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #3 : 17 Травня 2011, 15:33 »
хз))я навіть жодного разу походу там не була  :D не пам'ятаю і все. По-моєму там завжди були якісь дерева а потім їх зрубали шоб зробити парк(логічно? ;D )


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #4 : 17 Травня 2011, 15:41 »
до речі: В кого може завалялись фото того періоду, де є обєкти, які підходять до теми - кидайте їх сюди. Плюсики від мене гарантовані.

Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #5 : 17 Травня 2011, 15:44 »
А мені за просто так теж гарантовані? :D


Анна Голик

  • Гість
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #6 : 17 Травня 2011, 16:02 »
Атракціони пам*ятаю добре!!!!Мене звідти забрати не можна було)Зараз ті коники лежать десь  у ДК в підвалі :(


Анна Голик

  • Гість
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #7 : 17 Травня 2011, 16:19 »
Зачепила мене ця тема.....зразу зрівняла той атракціон, шо був центрі і теперішня дитяча горка "Рошен"


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #8 : 17 Травня 2011, 16:29 »
Там ще був карусель-човен, крутилась по колу на монорельсі. Мда угробили парк 100%
Кидати сюди фото не потрібно, думаю ж дійдуть руки до галереї колись, буде розділ такий. Є купа фоток, відсканувати потрібно. От тільки тальнівського діснейленду немає там (

Ще згадую гуртки, авіамодельний і картінговий. СЮТ звалось. Станція юного техніка. Завжди хотів покататись на карту, але малий був, а коли підріс, то розвалили те приміщення, на тому місці зараз гендель приходківський. Пару планерів мені правда перепало звідти =))

Тальнівську ряжанку в скляних пляшках згадую, її не можна було витрясти з пляшки така густа була і колір аж бежевий. Ммм. Молочний був там, де зараз КПІ.

З.І. Боявся я чомусь тих машинок в парку, можливо тому що одна зламалась в той час коли я на ній катався, іскри посипались із сітки, яка була на стелі, так і стояв по серед залу, боявся на металеву підлогу ставати, то наглядач вирубив електрику і мене звідти забрали. Чортове колесо було метрів 5 в діаметрі. З дитсадка водили туди групами, як і в кінотеатр. В класі другому я був, то уже роздерібанили там все.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #9 : 17 Травня 2011, 16:36 »
Хочу побачити  шо це за каруселі такі були)


Анна Голик

  • Гість
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #10 : 17 Травня 2011, 16:39 »
карусель-човник, на нього ще паравоз казали?


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #11 : 17 Травня 2011, 16:47 »
В галерею можна буде всім фотки кидати? якщо так, то в темі до тексту кидайте й ссилки на фото з галереї (в майбутньому).

2Fatal Doll: в тебе ж теж було дитинство. Згадуй, яке було Тальне в ньому - для декого з нас, можливо, це вже юність, але вона теж ностальгічна :) Думаю, Лакомку ти точно памятаєш. Я ще памятаю, як вона працювала. Столики стояли. Якщо не помиляюсь, десь у ній була громадська їдальня. Ех, були часи, коли люди могли поїсти, а не давитись хотдогами :)

2Taurus: за молочний дякую, памятаю теж.
А ще був дитячий світ там де зараз банк "Аваль".
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #12 : 17 Травня 2011, 16:50 »
Я ж написала, що нічого  хорошого не пам"ятаю)
А нє пам'ятаю 2 події: 9 травна( ;) ) якогось року і по 15 грн повітряні кульки з гелієм які продавались скрізь і якесь свято на стадіоні в лісі 8) більше нічого позитивного не було


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #13 : 17 Травня 2011, 16:57 »
Тальнівська мінеральна в скляних пляшках. На етикетці була фотографія якогось озера і зверху ключ журавлів :)

... більше нічого позитивного не було
нічого так у тебе дитинство було  ;D
перечитай мій попередній пост.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Анна Голик

  • Гість
» А пам'ятаєте...?
« Відповідь #14 : 17 Травня 2011, 16:58 »
Ше згадала магазин (чи як його назвати) з морозивом з автоматів був біля "Волошкового поля"! дуже добре морозиво там було!


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Компанія Intel Інші IT теми Остання відповідь25 Березня 2024, 12:00
від Taurus
xx Українські боксери Спорт Остання відповідь27 Серпня 2023, 02:39
від Taurus
xx Система ProZorro Економіка Остання відповідь16 Квітня 2020, 18:20
від Taurus
xx Підключення до Інтернету Internet Остання відповідь25 Серпня 2022, 20:06
від Taurus
xx Українська корупція Політика Остання відповідь14 Вересня 2023, 17:05
від Taurus
xx Китай У світі Остання відповідь23 Квітня 2023, 21:08
від Taurus
xx Війна в Сирії У світі Остання відповідь15 Червня 2023, 11:29
від Taurus
xx Windows 11 Software Остання відповідь01 Липня 2023, 15:59
від Taurus
xx Яким мобільним оператором користуєтеся? Mobile Остання відповідь15 Жовтня 2021, 11:09
від Taurus
xx Президент США У світі Остання відповідь11 Березня 2024, 12:00
від Taurus