Погода в Тальному Прогноз погоди +10 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 51.39 А-95: 54.28 ДП: 54.36 Газ: 27.83

Автор Тема: Пояснялки etc  (Прочитано 5641 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Пояснялки etc
« Відповідь #15 : 16 Травня 2011, 21:36 »
Як на мене це другий флуд тільки без цензури  ;D


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Пояснялки etc
« Відповідь #16 : 17 Травня 2011, 00:10 »
Цитувати
зустріла знайому і мова пішла про інтернет. Я запитала її чи вона зареєстрована на тальнівському форумі, а у відповідь почула таке: шо це гадюшник
я так думаю що подруга твоя перший раз зайшла в інет і натрапила на тальнівський форум...
...та кожен інший форум такий
Слава Україні!!!


Анна Голик

  • Гість
» Пояснялки etc
« Відповідь #17 : 17 Травня 2011, 01:12 »
та нє...з інтернетом вона дружить 8)


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Пояснялки etc
« Відповідь #18 : 17 Травня 2011, 07:12 »
Та ладно, забийте) Саме приємне в цій ситуації те, що (за словами Анни) називає гадюшником але ж періодично заходить. От такий парадокс)


Анна Голик

  • Гість
» Пояснялки etc
« Відповідь #19 : 17 Травня 2011, 13:07 »
Думаю, шо заходить вона сюди часто :)


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Пояснялки etc
« Відповідь #20 : 17 Травня 2011, 14:51 »
Як приємно ;D


Анна Голик

  • Гість
» Пояснялки etc
« Відповідь #21 : 17 Травня 2011, 15:53 »
Хто ж це мені ставить маленькі такі мінуси? Так приємно :-X


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Пояснялки etc
« Відповідь #22 : 17 Травня 2011, 15:56 »
а мені хто? в мене було 3 мінуса


Анна Голик

  • Гість
» Пояснялки etc
« Відповідь #23 : 17 Травня 2011, 16:21 »
Погано шо не видно, хто ставить >:( Або пишіть хоть за шо


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5500
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Пояснялки etc
« Відповідь #24 : 17 Травня 2011, 16:24 »
Такс вчора світло пропало, тому якщо вийде спробую відновити свої думки. Читайте вже скоро =)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5500
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Пояснялки etc
« Відповідь #25 : 17 Травня 2011, 17:01 »
...та кожен інший форум такий
Отож. А серйозні тематичні форуми типу сєрченджінс, маулнета, оверів, екслера, опера мають такі правила, що наші вам раєм здадуться. ;) Раді інтересу почитайте і ознайомтесь у них. Здаються дикістю, але при тій кількості народу, яка там є, це єдине вірне рішення, бо із-за оффтопу на них було б нереально щось бистро знаходити. Не має там панькання із порушниками. І ругаються там і холіварать, але роблять це із розумом. Культура спілкування мать її. Шкодую, що не застав Фідо, більш структурованої і лаконічної подачі інформації не зустрічав ніде. Утопія правда, але фідошніка видно по його повідомленнях, це не покоління вконтачених. На оверах це більш всього помітніше (із тих форумів, де буваю частіше).
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5500
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Пояснялки etc
« Відповідь #26 : 17 Травня 2011, 17:59 »
Краще і солідніше звучатиме "Бокс по переписці" (с). Можна ще додати теми "Наклепи і спростування" та "Біла та чорна магія. Поради початківцям"  >:(
Назвав її Національний срач.
А додаткові теми можете створити й самі ;) Подивіться, які додаткові можливості з'явились після 50 і 100 повідомлень :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5500
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Пояснялки etc
« Відповідь #27 : 17 Травня 2011, 21:14 »
Отож, не весь "польот мислі" вдалось відновити від вчорашнього, але:
Цитата: Анна Голик
шо цікавого можна там знайти(так як вона не знайшла)?
Звикли все на блюдечку і нахаляву... А от би та знайома підняла 5-ту точку і чимось допомогла, а не поливала форум брудом, передаючи плітки. Ось ти, наприклад, пишеш публікації для порталу. Молодець же ж. Тому більше 600 людей за добу щось знаходять на сайті. І на здоров'я, хай знаходять і надалі. Власні кошти, котрі витрачаю на існування сайту принаймні не пропадають даром...

Цитата: Анна Голик
А показати і тикнути пальцем на знайому,Taurus, можу!
То жарт :), згадався до слова анекдот про лікаря та пацієнта із хворим "знайомим" ;D

Цитата: Анна Голик
І, повір, ще є  десяток знайомих, які вважають що тут не тальнівський форум..
Твоїх знайомих? Тоді вірю, щиро. :)

Цитата: Анна Голик
"Хтось сам видалиться (2 таких вже)" - не думаю, що є чим гордитися.........і людей вважаю також адекватними!
Що мені сумувати за ними? Є справи важливіші.
А щодо адекватності знайомих твоїх. Я не вважаю одного твого "помилково" забаненого знайомого адекватним. Дуже важко так назвати людину, яка не може зв'язати 2-ох слів без матюка і, що головне, погрожує зґвалтувати і скалічити мою дівчину. Адекватний? Скоріше фанатично хворий. Можу скинути скріншоти "рєчі" цього гастарбайтера, дізнаєшся щось нове про свого друга. І іншим буде цікаво напевне. За такі слова при бажанні можуть прийняти в "теплі" рученьки в серйоз та надовго. Таке гівно тримати тут не збираюсь, вибачай.

Цитата: Анна Голик
А щодо "культури общенія" на форумі, то хочеться писати те хочеться і не думати чи гарно це чи нє
Думати потрібно завжди... Всім рекомендую. І коми навіть розставляти в написаному по мірі можливовсті, а то ще не так зрозуміють. І не важливо інтернет це чи життя (одне є віддзеркаленням іншого в будь-якому разі). Не був би я адміном, вислухали б багато чого цікавого, але ніззя, тому і намагаюсь не влазити в перепалки :) Баланс і толірастія... Акапян ось писав що хотів і що? Удалився. Може не витримав, що його в попу тут не цілували. В кожного ж є своя думка, і якщо хтось каже, що біле це зелене, то ніхто не повинен одразу ставати навколішки б'ючись головою причитаючи: "Вибач батьку, засранця"..

Цитата: Анна Голик
Я також не за матюки і мене бісить коли ставлять оці *(тіпа шоб не було видно матюка)!!!!
Форум читають діти і культуру спілкування ніхто не відміняв. Чи хочете, щоб правили ваші повідомлення видаляючи матюки? Отож. Крапка.


Про "клуб однодумців":
Певне ядро в кожного веб-ресурсу є. Цього не змінити. І це ядро теж сперечається і відстоює кожен свою думку. І при цьому мається на увазі зовсім не шаблонність мислення чи однаковість думок, а певний рівень розвитку і розуміння для чого їм потрібно бути на форумі. Люди природно хочуть посперечатись з якогось приводу чи похоліварити, та будь-ласка (!), адже в дискусії народжується купа контенту :) істина, але роблять це розумно, принаймні не опускаються до деякого рівня. Пишуть і відстоюють думки, а не маячню і маячнею. Закони природного відбору ніхто не відміняв, якщо не може людина сказати щось таке, що хоч купи тримається, то краще хай сидить мовчки і качає мізки, а не м'язи. Жодного інтересу немає вести дискусії з тим, в кого єдина мета впершись рогами сказати своє "фє", таких ігнорую і в житті, і в інтернеті. Коробить від недолугої істерії, тому і етапи вливання на форум спеціально ускладнюються.
До речі, моїх друзів із більш-менш активно пишучих тут дууже мало, людини 3 :) Клубіще ціле...

З.І. Про гадюшник тепер зрозуміло, дякую 8). Гриземось помаленьку, що робити, розважаємо гостей форуму, твою знайому, і решту "смотрящіх і читающіх" :)

Хух, пальці болять. Відповідати не потрібно.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Пояснялки etc
« Відповідь #28 : 17 Травня 2011, 23:30 »
для мене він самий тальнівський із всіх. По перше, це єдиний справжній форум, на якому обговорюються саме питання міста. На інших форумах я цього не зустрічав. По друге, саме на ньому ведеться жива дискусія про Тальне. А не, як часто буває, раз користувачів мало, то на форум/сайт кидають саму різноманітну інформацію, яка взагалі не стосується міста, і переважно є копіпастою з інших сайтів (і дуже часто це інформація на компютерну тематику, так як адмін з нею має діло. Або, для прикладу, можуть кинути щось типу "як замінити поршньову в запорожці" - і це зазвичай вказує, що в адміна саме ця машина).

Я знайомий лише з одним постійним учасником форуму. Ще двох знаю, які дуже рідко заходять. І одну учасницю уже знаю. Заочно. Бачились кілька разів, але спілкуватись почали саме на форумі. То чи не це вказує, що форум є тальнівським?

До речі, в мене є одна прикмета: я не дивлюсь телевізор, і не читаю газет. Тому, якщо я знаю новини, то значить форум, на якому я зависаю вже можна назвати справжнім форумом. Про Львів я дізнався саме тут :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5500
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Пояснялки etc
« Відповідь #29 : 17 Травня 2011, 23:55 »
Для перегляду потрібно 100 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Війна в Сирії У світі Остання відповідь15 Червня 2023, 11:29
від Taurus
xx Європейські дороги Авто Остання відповідь22 Січня 2022, 20:02
від Taurus
xx Компанія Apple Інші IT теми Остання відповідь04 Вересня 2022, 13:57
від Taurus
xx Чим живе Тальне? Тальне - наше місто Остання відповідь14 Червня 2023, 16:08
від Taurus
xx КНДР У світі Остання відповідь12 Вересня 2023, 10:41
від Taurus
xx Депутатські бійки Політика Остання відповідь13 Червня 2023, 13:13
від Taurus
xx The Grand Tour Телебачення Остання відповідь06 Лютого 2024, 14:00
від Taurus
xx Ювілей Інтернету Інші IT теми Остання відповідь22 Травня 2023, 20:11
від Taurus
xx Google Play Android Остання відповідь04 Вересня 2022, 13:45
від Taurus
xx "Пасхальні яйця" Інші IT теми Остання відповідь13 Жовтня 2021, 18:19
від Taurus