Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Автор Тема: Windows 8  (Прочитано 3890 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
Windows 8
« : 18 Квітня 2011, 12:30 »
Завдяки витоку збірки Windows 8 Milestone 1 стали відомі деякі додаткові подробиці щодо наступної операційної системи Microsoft. Так Microsoft планує зробити Windows 8 переносною між комп'ютерами. Функція Portable Workspace дозволяє користувачам запускати повноцінну систему Windows за допомогою 16-Гбайт зовнішнього накопичувача (USB-флешки). Таке нововведення дозволить користувачам завантажувати робочу копію для діагностики збійного ПК або просто переносити персональні налаштування з однієї системи на іншу. Поки неясно, як багато портативних копій ОС зможе зробити один користувач, чи будуть вони мати термін дії і чи зможуть переноситися на жорсткий диск. І головне як швидко це все діло буде завантажуватись з флешки...

На відеоролику можна побачити екран вибору облікових записів, який активно використовує дизайн, відомий в мобільній ОС Windows Phone 7. Це стосується як оформлення виведення дати і часу, так і області вибору користувачів, перемикання поточного мови і меню вимикання комп'ютера: всі ці елементи великі для зручності сенсорного управління. Я б навіть сказав гіпертрофовано великі..

Власне самі можете переглянути інтерфейс Windows 8 на Ютубі.

Схоже, що в Microsoft намагаються поєднати дві платформи мобільну і ПК. А їхня мобільна платформа Windows Phone 7 продається прямо скажемо фігово. Подивимось чи дійде щось із того, що є на відео до бета версії Windows 8, котру обіцяють уже у 2012 році.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Windows 8
« Відповідь #1 : 04 Липня 2012, 20:09 »
Вирішили в Макрософті зробити свій планшет на противагу iPad. Назвали це створіння Surface і поставити туда нову Windows 8. Смеркалось...

Surface - The New Microsoft Tablet Freezes At Unveiling - Epic Fail

Зловили черговий лузл на презентації нової ОС. Хвалена ОС Windows 8 зависла.
Вже не вперше синій екран ловлять на таких важливих заходах. ;)

А по темі мені не подобається принципово новий інтерфейс Віндовс 8. Якщо заблокують його відключення, на неї жодна адекватна людина не пересяде. Маю на увазі про використання інтерфейсу Метро для стаціонарного ПК.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Windows 8
« Відповідь #2 : 04 Серпня 2012, 01:31 »
В Microsoft відмовились від назви Metro для нового інтерфейсу Windows 8, ця назва "внєзапно" виявилась чиєюсь торговою маркою і на мелкомягких подали до суду :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Windows 8
« Відповідь #3 : 13 Жовтня 2012, 21:00 »
Microsoft витратить більше $1 млрд на рекламу Windows 8. Очікуйте скоро на кожному заборі.
Потрібно великі гроші, щоб переконати когось пересісти з 7мки на 8мку.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Windows 8
« Відповідь #4 : 05 Березня 2013, 15:23 »
Цитувати
Потрібно великі гроші, щоб переконати когось пересісти з 7мки на 8мку.
я якось одним оком бачив вісімку... мені сподобалось :)... і мені навіть не треба платити гроші щоб перейти на неї))

P.S. а сімку я б відправив вслід за вістою до пекла >:(
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Windows 8
« Відповідь #5 : 05 Березня 2013, 15:47 »
А мені Windows 8 не сподобалась. :)

Цитувати
P.S. а сімку я б відправив вслід за вістою до пекла
Не рівняй сімку до вісти, нормальна ОСь ;)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Windows 8
« Відповідь #6 : 05 Березня 2013, 17:12 »
ну може чуть краща  за вісту але те що половина програм нейде на ній це невлаштовує мене... виникає питання навіщо така ОС?
проте думаю що і вісімка така... але мені інтерфейс прикольний, свіжий))
Слава Україні!!!


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Windows 8
« Відповідь #7 : 05 Березня 2013, 18:30 »
Які саме проги на 7 не йдуть? Бо я щось таких не знайшов.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Windows 8
« Відповідь #8 : 05 Березня 2013, 19:02 »
які саме проги нейдуть нескажу, так як неюзаю сімку але постійно на форумах читаю щось типу -"у мєня нехочет работать прога ххххх, мая ОС він 7 64-біт"  :fail:
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Windows 8
« Відповідь #9 : 06 Березня 2013, 01:00 »
На форумах профільних ще умніки пишуть, що драйвера для Радеонів глючніші за Нвідіа =) Особливо коли в школах канікули відбувається загострення цієї тенденції.

Єдине що у мене не пішло під Сімкою 64 біт це гра "Дальнобойщики-2" :) І то тому, що 12 ГБ оператівки для неї це занадто. Але і це рішалось якщо заморочитись.
Може і ще щось не хотіло з першого разу запускатись, я уже не пам'ятаю.

Інтерфейс у Windows 8 для тикання пальцями, мишкою не дуже приємно це робити.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Windows 8
« Відповідь #10 : 06 Березня 2013, 10:37 »
Інтерфейс у Windows 8 для тикання пальцями, мишкою не дуже приємно це робити.

Інтерфейс розроблений спеціально для тих, хто народився в поточному столітті. Чимось нагадує оперу чи мозіллу. А взагалі, як на мене 8 - це УГ, зроблено спеціально для того, щоб по кожному питанню носити ноут в магазин. Знаю таких людей - в основному бабусі і дідусі, які вже не одну сотню потратили на ето дєло


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Windows 8
« Відповідь #11 : 06 Березня 2013, 12:42 »
Єдине, що змусить людей перейти на Windows 8 це ігри нового покоління (угу, ігри і прон це двигун прогресу) для яких потрібно буде якийсь новий DirectX 12, який в свою чергу мелкософт зробить ексклюзивним тільки для Windows 8. Або ще якусь палку придумають, як наприклад, чіпи з блокуванням на ноутах.

Вангую: восени будуть представлені консолі нового покоління, що в свою чергу підштовхне розробку ігор для ПК, які по графіці застрягли десь 2006 році із-за старих консолей. А це врешті спровокує бажання оновити систему і ОС, якщо не буде корч тягнути нову цяцьку, а дивлячись на демо-ролики тягнути цю красу мало в кого буде =)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Windows 8
« Відповідь #12 : 06 Березня 2013, 13:54 »
Цитувати
чіпи з блокуванням на ноутах.
в двох словах: як і що вони блокують?  :) а то нечув такого)
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Windows 8
« Відповідь #13 : 06 Березня 2013, 17:59 »
От купи ноут з ліцензійною Windows 8 і побачиш, серійнік зашитий в деяких прямо в ноут.
І поставити іншу ОСь окрім тієї, за яку викинув гроші не вийде, без шаманства. Таке і раніше вже було, ще під Вісту на самсунгах (гавніще ще те), без бубна активувати "лєву" він7 ОСь на ньому не реально, захист був.
Такі проблемні корчі в сервісі по двойному тарифу йдуть, і правильно :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Windows 8
« Відповідь #14 : 06 Березня 2013, 22:49 »
які саме проги нейдуть нескажу, так як неюзаю сімку але постійно на форумах читаю щось типу -"у мєня нехочет работать прога ххххх, мая ОС він 7 64-біт"  :fail:
Таурус правильно відповів. А ще додам, що це нова платформа, і на ній не повинні йти ті проги, які ми звикли бачити в ХР. Пора качати нові версії, бро. І ніяких проблем не буде. Ніяк не можу зрозуміти, невже всі очікували, що нова платформа буде 100% сумісною з попередньою (говорю про ХР). Якщо вже так, то тоді в топку ХР, бо на ній погано Norton Disk Doctor працює, той що під ДОС. Бо він звик напряму працювати з диском, а ХР не дає.
Чисто для мене недоліки Вінди 7-8 - це те, що вони все далі йдуть в напрямку "Для домохазяйок". І їх "інтуїтивнозрозумілий" інтерфейс для мого покоління аж ніяк не інтуїтивнозрозумілий. Бо, як згадаю, мережеві налаштування довго не міг відкрити. Я очікував їх побачити коли натискаю на іконку "Інтернет" в центрі керування. Аж там виявилось ХР-шне Мережеве оточення. Бо домохазяйкам більше і не потрібно. А знайшов потрібне в зміні параметрів адаптерів. Але доводиться звикати. Бо ставити ХР на моєму залізі сенсу немає та і ....
...тут по іншому питанню. Щодо блокування. На UEFI не вийде поставити ХР. Або костилі треба шукати (вирішив не страждати цим). От так і виходить, що заблокували. Хоча, тут навіть ненавмисно це вийшло. Просто, якщо почитати книгу по ОС за 95 рік, то там буде сказано (можливо не в усіх, але багато було таких), що БІОС - це частина ОС. Бо МС ДОС з біосом працювала постійно. Якщо згадати той же ассемблер, то мабуть процентів з 30 було звязано з біосом (преривання біоса були такі собі. Навіть я їх викликав :)). Потім, в наступних віндах для сумісності вклепували "костилі". І так їх назбиралось туєва хуча. І навіщо в сучасному компі, з 12 ГБ ОЗУ костиль від того, в якому було 640КБ? Всеодно уже більшість функцій, які ці "костилі" реалізують можна зробити по іншому. Веду до того, що платформу міняти потрібно не тільки залізно, а і програмно.
ПС: на 8ку не скоро перейду, бо смислу не бачу. Я мишку не долюблюю, а про "тицяння пальцем в монітор" чи що там ввели нове (мені пофіг) - тим більше. Але колега на роботі перейшов уже на неї, і каже що не гірше, а в дечому навіть краще, ніж 7. А ноут в магазин будуть носити вічно. Бо деякі недоайтішніки заробляють на тому, що недоробили в перший раз. Навіть байка така ходила, що спочатку заражають вірусом, а при наступному візиті клієнта - лікують. Хоча, серед знайомих айтішніків таких не знаю. Є небагато людей (хм...2 крім мене), яким би я довірив встановлення вінди на своєму комп'ютерові. Таурус - ти серед них :).
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Курс долара США Економіка Остання відповідь31 Липня 2022, 13:54
від Taurus
xx PayPal в Україні Інші IT теми Остання відповідь17 Березня 2022, 21:47
від Taurus
xx Тури без росіян У світі Остання відповідь31 Серпня 2022, 14:09
від Taurus
xx Сервісний центр МВС Авто Остання відповідь10 Листопада 2023, 20:56
від Taurus
xx Компанія Intel Інші IT теми Остання відповідь25 Березня 2024, 12:00
від Taurus
xx Українські боксери Спорт Остання відповідь27 Серпня 2023, 02:39
від Taurus
xx WebMoney в Україні Інші IT теми Остання відповідь22 Червня 2020, 08:33
від Taurus
xx Компанія Apple Інші IT теми Остання відповідь04 Вересня 2022, 13:57
від Taurus
xx Чим живе Тальне? Тальне - наше місто Остання відповідь14 Червня 2023, 16:08
від Taurus
xx Google Play Android Остання відповідь04 Вересня 2022, 13:45
від Taurus