Погода в Тальному Прогноз погоди +11 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 51.74 А-95: 55.48 ДП: 53.05 Газ: 26.47

Автор Тема: Чисто ФЛУД  (Прочитано 60319 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #660 : 16 Червня 2018, 17:02 »
Цитата: VirusW
Передав інформацію мені, що є вакансія.
Це уже пів роботи, такий інсайд тупо можуть закрисити. Помню, що ти теж був почтальйоном :), коли сказав про вакансію, тому тобі респект, сказати чи тим більше порекомендувати когось не кожен зможе, у нас є спільні і не дуже знайомі, які цього не зроблять. Ти ще казав, що потім взяли на ту вакансію знайому боса, надіюсь співбесіда була) Досить часто і фріланс по системі сарафанного радіо працює, але діляться інфою тоді, коли відкусили більше, ніж можуть самі прожувати, або коли робота не пересікається по спеціальностям і взаємовигідна обом. І я не думаю, що тебе по-блату, по-блату це коли тупого беруть, який нічого не шарить і не хоче, бо він кум-брат-сват. Такі в держустановах переважно.

Цитата: VirusW
В нього ІТ знання були найгірші.
Чому його тоді взяли на роботу? Знав Перро?

Цитата: VirusW
Але було бажання знати більше і працювати. І він заслужив що ми його називали нормально.
То знати більше це уже добре чи ще погано :)

Цитата: VirusW
Ну, ти ж не порівнюй питання на співбесіді
Я ж і не про співбесіду, а про стек, який як виявилось необхідно знати, щоб виконати ту роботу, яка передбачала значно менші вимоги до виконавця (ТЗ взагалі по загалям). Тобто просили знати фотошоп і про сайти. Добре, що я більшість того, що всплило, або уже знав, або пробував для себе, окрім архікада.

Цитата: VirusW
Мені ще раз підняли зп, без мого відома.
Вітаю, це те, що і має бути в нормальних канторах, причому щорічно.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #661 : 17 Червня 2018, 11:52 »
Цитувати
Це уже пів роботи, такий інсайд тупо можуть закрисити. Помню, що ти теж був почтальйоном :), коли сказав про вакансію, тому тобі респект, сказати чи тим більше порекомендувати когось не кожен зможе, у нас є спільні і не дуже знайомі, які цього не зроблять. Ти ще казав, що потім взяли на ту вакансію знайому боса, надіюсь співбесіда була) Досить часто і фріланс по системі сарафанного радіо працює, але діляться інфою тоді, коли відкусили більше, ніж можуть самі прожувати, або коли робота не пересікається по спеціальностям і взаємовигідна обом. І я не думаю, що тебе по-блату, по-блату це коли тупого беруть, який нічого не шарить і не хоче, бо він кум-брат-сват. Такі в держустановах переважно.
Я до цього ставлюсь простіше. Якщо є вакансія, і  я знаю людину, яка може справитись, то передати інфу - обовязково. Чи друг це, чи сусід, не важливо. Співбесіди не було, бо вона вже виконувала замовлення одноразові, тому її просто включили в наш "виробничий цикл" (фу, як пошло прозвучало) :)
І додам. Був у мене сусід, який дізнавшись про мій рівень зп на кріо сказав наступне: а ти можеш мене там пристроїти, щоб я теж десь так отримував, тільки нічого не робив. Я сказав, що подивлюсь, але не обіцяю. І, звісно ж, не подивився.
Цитувати
Чому його тоді взяли на роботу? Знав Перро?
На той момент брали майже всіх підряд. Оскільки це на посаду Звєрька, то і вимоги були - вміння ставити вінду і близько до цього. Порадили когось - провели примітивну співбесіду і готово. Ми навіть знайшли дуже добрих спеців (але начальство не зрозуміло перспектив) - хлопці по 19 та 21 рік. Обоє шарили на мій рівень (тільки років 5-7 тому), могли б запросто мене підсидіти. Один - студент (в нього було прохання - один раз на тиждень відпускати до обіду хоча б). Я був згоден. Все ж легше замінити один день, ніж щодня пояснювати, як принтер до длінка підключити (реальний випадок. Чувак заявляв, що користуватись гуглом вміє (це було одне з питань на співбесіді). Але принтер ставив уже напарник, через 2 години після невдачних спроб). Другий на сесії, здається хотів відпрошуватись (заочник) Обидва були згодні на 3500, тільки візьміть. Один із них ще й добирався на нинішню роботу дуже далеко (З Фастова на Петрівку. в 6годин виходив з дому). Обидва для нас - ідеальні. Відповідали навіть на складні для адміна питання: чим відрізняється dhcp від dns! Це запитання - ідеальний індикатор розуміння цих сервісів і чи дійсно це адмін, чи просто енікей, який серед сусідів ввжаається погромістом. Я був згоден на будь-кого із них, але начальство крутило носом, бо ж відсутність на роботі іноді буде. В результаті взали того, що з принтером мучився. І він ще був більш менш. Знав би ти, що мені на співбесіді говорили деякі екземпляри класу "Енікей"...
Цитувати
То знати більше це уже добре чи ще погано :)
БАЖАННЯ знати більше і необхідне в роботі це необхідна умова була.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #662 : 17 Червня 2018, 15:00 »
Цитата: VirusW
Співбесіди не було, бо вона вже виконувала замовлення одноразові
Ну от. Якщо знайома могла виконувати роботу, то очевидно вже знала як і не вчила по дорозі в метро. І вони знали, що її непотрібно ще вчити чогось із списку того, про що довелось би питати на співбесіді, якби вона була. Не збіглось же так, що вона знала лише конкретно те, що їм і було конкретно потрібно. А були якісь знання (різного рівня потрібності як їй, так і канторі) і в тому числі, які попали в точку і потрібні прямо вчора, не лише сильне бажання їх отримати завтра, за рахунок кантори.

Цитата: VirusW
Оскільки це на посаду Звєрька
Отож, цілеспрямовано шукали такого, а не спеца, який би розвантажив від усіх ваших неважливих, а потім і зірково-важливих справ. Інстинкт самозбереження, режим бухгалтерія. От прийшов би кращий на співбесіду, який ще й згідний за єду пахати, бо любить роботу, взяли б? Ідеального кандидата не для себе, а для фірми. :)

-----
Взагалі, якщо подумати, то це спір, як з яйцем і куркою: чи знання дають роботу, чи робота дає знання.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #663 : 17 Червня 2018, 22:16 »
Цитувати
Ну от.
Згоден. Пхп вона не знала і не згодилось. Хоча якщо доведеться - зможе вивчити по дорозі в метро. Проведи десяток співбесід, зрозумієш про що я. Я серйозно, не зверхньо.
Цитувати
Отож, цілеспрямовано шукали такого, а не спеца, який би розвантажив від усіх ваших неважливих, а потім і зірково-важливих справ. Інстинкт самозбереження, режим бухгалтерія. От прийшов би кращий на співбесіду, який ще й згідний за єду пахати, бо любить роботу, взяли б? Ідеального кандидата не для себе, а для фірми.
Цитувати
Обоє шарили на мій рівень (тільки років 5-7 тому), могли б запросто мене підсидіти. ...Я був згоден.
Чи знову ради спору, як і в попередньому абзаці?
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #664 : 18 Червня 2018, 00:46 »
Цитата: VirusW
Пхп вона не знала і не згодилось.
:)

Ти до речі так і не скинув, що вона у вас дизайнить, а то може мені ще треба буде тойво в метро приїхати прокататись.

Цитата: VirusW
Проведи десяток співбесід, зрозумієш про що я.
Аргумент рівня сперва добейся, ні, я щось і так підрозчарувався від цієї внутрішньої кухні, ніякого ромашкового чаю не вистачить. Буде складно знайти рижу, зеленооку пхп-програмістку з третім розміром ООП.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #665 : 18 Червня 2018, 11:27 »
Цитувати
Аргумент рівня сперва добейся,
Я ж сказав, що це дійсно не зверхньє ставлення.
Коли проводиш співбесіди, то у тебе складаєтсья враження, що не роботи у нас немає, а людей. Робота є, працювати не хочуть. На ставку в 500 баксів на співбесіду на токо приходили "адміни", які на питання "Якщо я лінивий адмін і не хочу йти до компютера менеджера, як я можу віддалено щось зробити" відповідали, що існують спеціальні проги. але назви не памятають, в неті можна скачати (а оскільки в питанні уже майже звучить відповідь... то я на таке не ведусь). Деякі зовсім не відповідали. Про стандартне рдп взагалі нічого не знали. Базові знання уже повинні бути. Як я можу допустити людину до керіо/юзергейта, якщо він не розуміє, що таке порт? Ті, хто шарив просили від 5600 до 8 тис грн зп. А цим давай 4500, і вони будуть вінду переставляти.
Після такої співбесіди я вийшов до манагерів і задав те ж саме питання. Про teamviewer, rdp radmin мені один з них назвав одразу. Інші знали tv.
Ті кого я таки брав, дуже швидко показували, що не проти просто протирати штани. Зазвичай я знаходився в межах "обіцяти не більше ніж vs Очікувати не менше ніж", тому я розумію, що перший чинник впливає на якість знань, але ж не настільки, що менеджер знає більше адміна!
От я і почав спорити. Бо одне діло в метро вивчити основи технології, яка тобі на даний момент не потрібна, але точно згодиться, а інше - вчити аналог мови програмування (що вважаю тупо, бо краще вчити те, що доповнить, для прикладу - С і Пітон в сумі дають дуже сильну звязку). А ти передьоргуєш з одного випадку на інший. Це до речі, одна з причин чому я Шаріка не дивлюсь. Це його стиль - обісрати сторінку в фейсбук, щоб показати, що це не ЗМІ, а виходячи з цього, сказати, що все що пишуть нізя брати на віру. Причому забуваючи, що сам веде блог. Це те, що згадав навскидку.

Цитувати
Ти до речі так і не скинув,
В скайп кинув
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #666 : 02 Липня 2018, 16:33 »
 :fail:


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #667 : 02 Липня 2018, 16:35 »
Новини з Ватапутіно


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #668 : 03 Вересня 2018, 20:07 »
Фашист тепер не той пішов...
_https://twitter.com/i/status/1036659945574486016


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #669 : 04 Вересня 2018, 18:44 »
Мда, Алоїзич вертиться в гробу.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #670 : 13 Жовтня 2018, 15:54 »
Клятим піндосам всьо нєймьоццо


І нарешті достойна відповідь Ілону Маску!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #671 : 13 Жовтня 2018, 17:26 »
Та куди їм там до газотурбінного скріпного робота Ігорька. ;D :fail:
Не пам'ятаю чи постив тут чи ні, глянь відоси на ютюб каналі Boston dynamics. Ці штуки просто варті окремої теми.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #672 : 13 Травня 2019, 21:35 »
Просто цікаво. Виявляється майже тиждень усі сільські школи району не отримують харчування, бо виникла «величезна» заборгованість, яка кхм тисяч так на 100-150 менша, ніж річна зарплата, без премій і надбавок, однієї (чи одного) держиморди, яка на цьому районі пасеться. Рівновагу відчуваєте? На шальках терезів усі школи району, проти зп лише 1 чиновника. Повторюються знову ці історії, коли не могли нашкребти пару сотень тисяч на освіту, зате на роздутий бюрократичний апарат знаходяться, премії по 50-100% до окладу, подейкують, самі собі вправно виписуються. Молодці чьо)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #673 : 28 Серпня 2019, 23:59 »
Хто знає де в Тальному можна подарунок гарненько запакувати?... ну щоб в коробочці гарненькій, якась обгортка з котіками, бантик і інша подарункова хрінь :)... Дякую)
Слава Україні!!!


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #674 : 25 Березня 2022, 13:51 »
Українці знайшли Шарія в Іспанії і трішки дали йому мзди :) Слід відмітити, що зараз можна було б дати й більше, але, мабуть, врахували його заслуги по заганянню шоколадного бариги у 2018-2019 роках, чи побоялись охоронців.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Лотерея Green Card Lottery DV USA Українська еміграція Остання відповідь09 Травня 2024, 12:00
від Taurus
xx Браузер Opera Software Остання відповідь04 Квітня 2024, 12:00
від Taurus
xx Літак Ан-225 «Мрія» Україна Остання відповідь28 Липня 2023, 15:31
від Taurus
xx Ювілей Інтернету Інші IT теми Остання відповідь22 Травня 2023, 20:11
від Taurus
xx Компанія Samsung Інші IT теми Остання відповідь01 Лютого 2021, 21:05
від Taurus
xx Швейцарія У світі Остання відповідь04 Березня 2024, 12:00
від Taurus
xx Windows 11 Software Остання відповідь01 Липня 2023, 15:59
від Taurus
xx Війна в Україні Україна Остання відповідь24 Квітня 2024, 12:00
від Taurus
xx Відкрилась перша у світі секс-школа Полуничка Остання відповідь14 Червня 2023, 13:50
від Taurus
xx Компанія Google Інші IT теми Остання відповідь24 Лютого 2024, 18:00
від Taurus