Погода в Тальному Прогноз погоди +11 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 51.74 А-95: 55.48 ДП: 53.05 Газ: 26.47

Автор Тема: Чисто ФЛУД  (Прочитано 60315 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #645 : 13 Червня 2018, 10:47 »
Цитувати
в любих шпаргалках до співбесіди є подібні казуси і задачки «а що буде, якщо так», про них знають
от між нами і різниця, що я не хочу мусор тримати в голові. В пайтоні є така команда - import this. Вона викликає список Дзен Пайтона. І в них є правила, під кожним словом з яких я готовий підписатись. І саме через те, що твої пхп і джаваскрипт їх порушують, в мене до них відраза.
Цитувати
що на ньому 80% веба працює
Тим більше немає смислу вчити. Значить ціле море демпінгуючих хомячків (що ми й бачимо по цінах цього виду на ринку праці - навіть до 500 баксів є вакансії). Та ти й сам колись жалівся на це ж саме.
Це те ж саме як з Убунтою. Вона класна, бо велике комюніті. Але... я вже згадував жарт про те, що значить слово Убунта :)
Цитувати
Та то не програмування, а адмінська робота, принеси подай, новину додай.
Так тут теж не програмування і не веб. Більшість моїх тестів вебу не стосуються. І не обовязково знати різницю між постом і гетом, щоб їх проводити (хоча так, в деяких тестах треба її розуміти. Але це настільки малий процент, що на рівні стат.похибки).
Цитувати
;D А від наступної амейзінг книги в тебе, мабуть, особливо пригорить. Краще, ніж від простого опису принципу роботи мікростока.
Не підгорає. Мене взагалі це мало обходить. От від чого в мене підгорає - це те, що Паоло Коельйо ввели в шкільну програму. І хоча я не читав (блін, аж соромно), але судячи по ЦА цієї книги - вже проти, категорично. Ти ж читаєш у свій вільний час і для себе. Твоє право. Просто для мене багато тих цитат, що Джобс наплів є очевидними. А деякі навіть спірні (читав на дверях однієї огризочної контори :)).
Цитувати
Уточнив, щоб не подумав, що носками з китаю
Я зрозумів правильно.  Просто якщо це читати з натхненням - реально ІТ романтикою попахує. От і згадав про Джобсові цитати.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #646 : 13 Червня 2018, 12:15 »
Цитата: VirusW
от між нами і різниця, що я не хочу мусор тримати в голові.
Во-во, тому я і не хочу читати белетристику, щоб більше місця було в моїх чертогах і легше мнемоніці)

Цитата: VirusW
Так тут теж не програмування і не веб. Більшість моїх тестів вебу не стосуються.
Твоя робота впливає на кінцеву якість продукту, який буде використовуватись де? У вебі, тому ти безпосередньо на новій роботі працюєш на веб, як і решта команди. Якось тупо відмежовуватись від очевидного.

Цитата: VirusW
От від чого в мене підгорає - це те, що Паоло Коельйо ввели в шкільну програму.
Та фіолетово, ну додали типу моднявого писаку, згадай школу чи коледж, скільки дітей читало те, що було в програмі, не думаю, що щось змінилось, якщо хвилюєшся за їхні неокрєпші мізки.

Цитата: VirusW
Просто якщо це читати з натхненням - реально ІТ романтикою попахує.
Наслідки старої копірайтерської контузії, я ще стримувався, щоб по звичці ключовиків не наставити раз уже нагенерували стільки контенту) А ІТ я люблю, не хаяти ж його.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #647 : 13 Червня 2018, 14:23 »
Цитувати
Твоя робота впливає на кінцеву якість продукту, який буде використовуватись де? У вебі, тому ти безпосередньо на новій роботі працюєш на веб, як і решта команди. Якось тупо відмежовуватись від очевидного.
Просто коли ми вирішуємо, що вчити, то ти говориш про пхп конкретно (хоча для веба і пітон підходить), а коли вирішуємо, веб це чи ні, то в тебе веб стає дуже розтягнутим поняттям.
Я вже десятки років працюю у вебі (При останньому адмінстві я жодну новину на сайт не виложив, як ти казав, але це був веб. Бо я налаштував jabber сервер. Хаха, теж не на пхп). І слава богу, знання пхп для цього не потрібні. До речі, помічаєш, що якщо вебом називати не сайти, а те, що ти називаєш, то твої 80% стають значно меншими? От що значить неправильно обирати системи відліку для однієї і тієї є задачі
Цитувати
Та фіолетово, ну додали типу моднявого писаку, згадай школу чи коледж, скільки дітей читало те, що було в програмі, не думаю, що щось змінилось, якщо хвилюєшся за їхні неокрєпші мізки.
Не фіолетово. Бо я читав більшість з того, що  задавали. Не хочу, щоб моя дитина фігню проходила. Краще б "Как закалялась сталь" замість Коельйо ввели.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #648 : 13 Червня 2018, 16:03 »
Цитата: VirusW
Просто коли ми вирішуємо, що вчити, то ти говориш про пхп конкретно
Я писав, що є смисл вчити і чому, не вчи мол його на всі випадки твого адмінського буття, це ти вже сам доплів.

Цитата: VirusW
Бо я налаштував jabber сервер.
А потім прикрутив до сервера доменне ім'я, зробив вивід повідомлень на веб-сторінці всім охочим, загорнув його в оболонку у вигляді веб-додатка для смартфона, і все це надіюсь на пітоні, а потім ще й протестував?) Чи він так і був в інтрАнет мережі підприємства і користувались ним через звичайні клієнти лише свої. Так і груповий чат в скайпі веб-сервісом назвати можна.

Цитата: VirusW
Я вже десятки років працюю у вебі
В Тальному інтернету стільки немає, фантазьор. У вебі ти 2 з чимось роки, а раніше фігньою маявся безперспективною)

Цитата: VirusW
Краще б "Как закалялась сталь" замість Коельйо ввели.
Шутка зачьотна, особливо там, де петлюрівські «банди» УНР убивали жидів на очах ні в чому невинної кацапні і псували життя таваріщу Павкє під час створення ним совка в Україні :) Нормально так, вчити дітей, як убивати українців в Україні, щоб «не било мучітельно больно за напрасно прожитую жисть». :fail: Це в сусідів наших на ура б пішло.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #649 : 13 Червня 2018, 18:41 »
Цитувати
Я писав, що є смисл вчити і чому, не вчи мол його на всі випадки твого адмінського буття, це ти вже сам доплів.
Ти сказав, що його доцільно вчити навіть якщо я знаю пайтон. Мені, адміну тестіровщику, який жодного тижня не прожив в пхп. Бо 80%.
Цитувати
А потім прикрутив до сервера доменне ім'я, зробив вивід повідомлень на веб-сторінці всім охочим, загорнув його в оболонку у вигляді веб-додатка для смартфона, і все це надіюсь на пітоні, а потім ще й протестував?) Чи він так і був в інтрАнет мережі підприємства і користувались ним через звичайні клієнти лише свої. Так і груповий чат в скайпі веб-сервісом назвати можна.
Навіщо? І без того - веб.
Цитувати
В Тальному інтернету стільки немає, фантазьор. У вебі ти 2 з чимось роки, а раніше фігньою маявся безперспективною)
Світ не закінчується в Тальному. І чому безперспективною? Зараз на місце Зверька (так ми називали третього, який був принеси-подай, поки я займався чимось серйозним, шукають людину на 15к грн. Чи тільки пхп, тільки хардкор?)
Цитувати
Шутка зачьотна, особливо там, де петлюрівські «банди» УНР убивали жидів на очах ні в чому невинної кацапні і псували життя таваріщу Павкє під час створення ним совка в Україні :) Нормально так, вчити дітей, як убивати українців в Україні, щоб «не било мучітельно больно за напрасно прожитую жисть». :fail: Це в сусідів наших на ура б пішло.
Думав, ідея твору в іншому.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #650 : 13 Червня 2018, 20:31 »
Цитата: VirusW
Ти сказав, що його доцільно вчити навіть якщо я знаю пайтон.
Звісно, як і знати мати поняття про хтмл, цсс, джаваскрипт, хмл... Глянь вакансії на тестування веб-додатків, і що це в них або прямо вимагається від апліканта, чи непрямо рекомендувалося б знати, тобто було б плюсом. Непотрібно тобі освоювати пхп так, щоб на ньому другий фейсбук із Вікіпедією написати, але ж і не дивитись на код, як на нові ворота. Більше того пораджу Apple HIG прочитати (як від цього 5 точка б не горіла, але тестеру це потрібно, а не лише UX/UI дизайнеру), гайди по вінді, відроїду, навіть рекомендації мінздоров'я США щодо інтерфейсів, там цілий розділ на сайті, бо без них не зрозумієш у чому проблема з гуєм, навіть якщо він виглядає як референс, який нашкріб простий дизайнер фотошопом. Але ти знаєш пітон, тому забий, раптом я якихось дурниць з америкозних курсів тобі нараджу, вони ж не тямлять, що роблять. :)

Цитата: VirusW
І без того - веб.
Ок, тоді я 1С програміст.

Цитата: VirusW
І чому безперспективною? Зараз на місце Зверька
А цей Зверьок куди подівся? На підвищення пішов (і яке воно в адміна), чи теж спеціалізацію змінив і свалив із заводу? І тобі гроші більші пропонували, але ти не захотів далі бути адміном чомусь.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #651 : 14 Червня 2018, 11:24 »
Цитувати
але ж і не дивитись на код, як на нові ворота.

А чому б і ні? Взагалі, твоя порада має 2 ознаки:
1. Вона без смислу. Бо це можна зробити коли вже "припече". Базові синтаксичні конструкції пхп опановуються за пів години. Більше того, якщо регулярно не програмувати, то це забувається дуже швидко. Да, я знайомився з синтаксисом пхп (навіть калькулятор писав). Зараз уже памятаю лише трішки як воно виглядає, і що змінні, якщо не помиляюсь - через бакс.
2. Ось саме через те, що я раніше хотів знати все по трохи, я й був на "безперспективній роботі". Я знайомився з пхп (цсс, і джаваскрипт включаючи), фотошоп, ассемблер, крякав софт (блін, даже викладав на файлообмінник, більше 100 скачувань), адміністрування вінди, лінухи і це так, те що згадалось. І хоча багато з цього згодилось потім, міг все таки одразу приступити до адміністрування, яке мені й подобалось, і заробляти норм гроші. Так що тут твоя порада не просто без смислу - вона шкідлива. Але тобі не зрозуміти. Все що не веб - безперспективно. Адміністрування? Фігня. ПХП рулить. Цікаво, де б зараз форум хостився, якби хтось не наадмінив тобі віртуалочку. Мабуть ще й на ненависній лінухі?
Цитувати
Ок, тоді я 1С програміст.
До речі, по твоїй логіці - ми колеги. Колишні, але колеги.
Цитувати
А цей Зверьок куди подівся? На підвищення пішов (і яке воно в адміна), чи теж спеціалізацію змінив і свалив із заводу? І тобі гроші більші пропонували, але ти не захотів далі бути адміном чомусь.
Він іде на краще місце як в плані зп, так і в плані розвитку. Залишаючись при цьому адміном.
А мені, як я вже казав, подобалось адмінити. Просто мені не пропонували такі гроші тоді. Може й зостався б, якби пропонували, бо був страх, що не потягну, та й вік дає своє (страх змін посилюється).
(
Спойлер - Заголовок
Є ще одна причина, чому підняли, але вона кримінальна, і теж звязана зі мною. Конкуренти пропонували "продати" кріо, дати доступи до серваків. Відмовився і повідомив своїм.
.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #652 : 14 Червня 2018, 18:57 »
Ех, 2:0, наші програють. Надіємось на 2 тайм
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #653 : 14 Червня 2018, 19:39 »
Цитата: VirusW
Але тобі не зрозуміти.
Не зрозуміти свідому обмеженість в знанні технологій, потроху щось пробувати і забивати болт звісно фігня буде. Нішовість завжди приносить більше грошей, але не означає меншої необхідності знань. Мож тобі це непотрібно, твоє право так думати. Добре, що з тебе цього всього знайомі на роботі не вимагали знати, коли звали. У мене бував пайплайн такий, що голова лусне, хоча і робиш свою частину, але знати потрібно:


Цитата: VirusW
Я знайомився з пхп (цсс, і джаваскрипт включаючи), фотошоп, ассемблер, крякав софт (блін, даже викладав на файлообмінник, більше 100 скачувань)
Хм, не в курсі про це, особливо про фотошоп, ти коли цим всім займався? Бо коли я тобі пропонував цим же займатись і робити сайти для реклами і на продаж, ти не зовсім теги міг один від одного відрізнити, пам'ятаю я той твій гс із гербарієм допомагав блоки, чи що там додати, як на моїх гс, чи щось таке, не пам'ятаю, років-то уже хуліард пройшло. От про асемблер пам'ятаю, десь і лаби з твого вінта скачені є на старому компі) Ех, часи сетлінка, і бабки самі падали з неба на фрілансі. Ти ще вінду тоді любив, 98 чи 2000. :)

Цитата: VirusW
Цікаво, де б зараз форум хостився, якби хтось не наадмінив тобі віртуалочку. Мабуть ще й на ненависній лінухі?
Звісно ж, де йому ще хоститись, не в якості ж домашньої ОСі той лінух юзати. :) Один із перших втюханих за гроші сайтів крутився на власноруч піднятому хостингу в місцевого провайдера на букву Гє років 12 назад. Ще раз колєги виходить. До речі, мій нинішній хостинг не підтримує пітон від слова зовсім, лише на дедіку чи колокейшені.
Для перегляду потрібно 10 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #654 : 14 Червня 2018, 19:57 »
Цитата: VirusW
Ех, 2:0, наші програють. Надіємось на 2 тайм
?
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #655 : 15 Червня 2018, 10:58 »
Цитувати
Не зрозуміти свідому обмеженість в знанні технологій, потроху щось пробувати і забивати болт звісно фігня буде.
Ладно, спробуємо простіше пояснити, раз попередні приклади не дійшли.
Наразі я додав пхп в список TODO, але він іде аж за Вівальді "Пори року". Бо якщо їх додатуть як озвучку в наш проект, то мені потрібно буде перевірити, чи ноти правильні. І щоб
Цитувати
не дивитись на кодстан, як на нові ворота
Цитувати
Добре, що з тебе цього всього знайомі на роботі не вимагали знати, коли звали. У мене бував пайплайн такий, що голова лусне
Хочеш поспорити про співбесіди на роботу? Я на них був десятки разів. Більше того, я десятки разів сам їх проводив. На ТОКО я задавав практично лише 1 питання: хто написав Червону Шапочку. І, не повіриш, той хто відповів правильно і був ідеальним кандидатом. Тобі процитувати "Що було б, якби водіїв наймали як програмістів"? На тому ж токо в необхідних знаннях було АД, яке мені не пригодилось, хоча на той момент я пробував це на віртуалках.
Цитувати
Хм, не в курсі про це, особливо про фотошоп, ти коли цим всім займався? Бо коли я тобі пропонував цим же займатись і робити сайти для реклами і на продаж, ти не зовсім теги міг один від одного відрізнити...
Було діло. Дійшов десь до 8 урока (перо). А потім забив, бо займатись нецікавим - нецікаво. (2000, вона стабілніша за ХР, не зря при установці ХР про легендарне 2000 ядро пишуть).
Цитувати
Звісно ж, де йому ще хоститись, не в якості ж домашньої ОСі той лінух юзати. :) Один із перших втюханих за гроші сайтів крутився на власноруч піднятому хостингу в місцевого провайдера на букву Гє років 12 назад. Ще раз колєги виходить. До речі, мій нинішній хостинг не підтримує пітон від слова зовсім, лише на дедіку чи колокейшені.
Можна і домашньої. Ти ж в курсі, що лінукс у багатьох стоїть дома? Я дома і собі і батькам поставив. Норм. Сестра хотіла б теж, бо набридли аміги, але техпідтримка недосяжна :(
Хоча тобі простіше купити терабайти оператівки і ссд, щоб відчути "швидкість". У мене на 1ГБ озу в батьків досі можна комфотно відпочивати.
НА кріо моляться на мій ноут, який я розбирав і реально не всі болтики закручував бо гріється дико (АМД, ріднесенька. І тут насрала). Але на цьому ноуті стоїть - ОМАЙГАД - Дебіан. І так на ньому комфортно працювати з 4 ГБ озу, що диву даєшся. Головне щоб не накрився від температури, бо на нього багато чого завязано (1С). Втч і установка вінди/лінукса, тестування хдд і озу з будь-якої точки кріогену. Класна штука, скажу тобі
Ну і вчора футбол був. Наші (Саудівська Аравія) програли Кацапстану (0:5)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #656 : 15 Червня 2018, 16:48 »
Цитата: VirusW
хто написав Червону Шапочку. І, не повіриш, той хто відповів правильно і був ідеальним кандидатом.
Ідеальним кандидатом для чого, щоб блєстать на його фоні і бути впевненим, що такий піднесиподай не підсидить?
І мова не про співбесіди, якщо не зрозумів, там інше ключове слово до якого добре відноситься.

Цитата: VirusW
Хоча тобі простіше купити терабайти оператівки і ссд, щоб відчути "швидкість".
Ось рекомендований об'єм ОЗУ для деякого софта на моєму домашньому (він же і робочий) компі:
1. 8 GB recommended
2. Memory: 16 GB RAM
3. Advanced configuration up to 64 GB RAM
4. 8GB of RAM (це мінімум. працює в парі з №1, тому замінений на софт №2)
Підозрюю, що під лінухою і 32 мб вистачило б :), як в моєму роутері, причому на все одразу, але з цього списку лише у №3 є версія для лінухи, з тими ж рекомендаціями. Повторяти не буду, чому завжди буде стояти ОСь із софтом, а не ОСь без софта.

Цитата: VirusW
У мене на 1ГБ озу в батьків досі можна комфотно відпочивати.
Ліньки шукати, але ніби ж по твоїй версії було комфортно не з 1 гб, а з 256 мб, ще й глючної :) Дебіан уже зцілює і нарощує сам ОЗУ з консолі? Шутка. Уже без підйопок, бо дійсно цікаво: в ютюбі в хтмл5 режимі звук заїкається сильно чи ні? Конфа в наших перших ПК майже однакова, мій заїкається. До речі, можу дати в мене лежать 2 планки корсарки оверклокерської DDR400 по 512 мб, але на 400мгц не завжди проходять тести, Мифон їх підшмалив:), коли колись по-гарячому в свій корч втикав :fail:, але на 333 і менше працюють.

Цитата: VirusW
Ну і вчора футбол був.
Глянув учора в гуглі, а там табличка турнірна в прапором РФії. Думаю, ну ніфіга в тебе «наші» =)))
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #657 : 15 Червня 2018, 17:25 »
Цитувати
Ідеальним кандидатом для чого, щоб блєстать на його фоні і бути впевненим, що такий піднесиподай не підсидить?
Що в тебе за бабські замашки - підсидіти? Я таке тільки в бухгалтерії чув коли ще там працював... А, ну ще напарник сильно цього боявся на Кріо. Бо ніфіга не робив, і хотів по совковому - "Ви зобовязані платити вже за те що я вийшов на рботу".
Я ніколи не казав це начхальству, але я готовий ходити на роботу і задарма (напівжарт). Бо мені подобається. І адмінити теж дуже подобалось (крім деяких нюансів).
У мене завжди рано чи пізно зявлявся вільний час (бо старався розрулити там, де запара надійно). Тому і сам міг займатись чимось корисним (часто і для фірми теж), і начальство оцінювало відповідно.
Цитувати
І мова не про співбесіди, якщо не зрозумів, там інше ключове слово до якого добре відноситься.
От тут якраз і не зрозумів. Ти говорив щось, що спілкувався по поводу тестування (там де заборонено віртуалки), от я подумав, що десь була співбесіда у тебе. Де саме в тебе такі вимоги?
Цитувати
Ліньки шукати, але ніби ж по твоїй версії було комфортно не з 1 гб, а з 256 мб, ще й глючної :) Дебіан уже зцілює і нарощує сам ОЗУ з консолі?
Тиждень назад приїжджав додому і поставив замовлену з Китаю ддр1. Та, що 256 все гірше і гірше працювала (що й очікувалось). Вкінці доводилось чекати по кілька хвилин поки браузер запуститься. Яким чином взагалі працювало я не розумію. Зараз стало круто. Відео норм. Правда у мене не фуллхд, тому я й не фуллхд запускаю. Ну і проблема в тому що швидкість тирнету мінімальна.
Цитувати
Конфа в наших перших ПК майже однакова,
В тебе здається з гіпертрейдінгом був? Бо в мене без.
Цитувати
Глянув учора в гуглі, а там табличка турнірна в прапором РФії. Думаю, ну ніфіга в тебе «наші» =)))
Це не зовсім наші. Але будь-яка команда, яка порве росіян - НАША. Я святкуватиму поразку підарасів.
Футбол я не дивлюсь. Але перевіряю рахунок :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5503
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #658 : 15 Червня 2018, 23:21 »
Цитата: VirusW
А, ну ще напарник сильно цього боявся
Таких сцикоалістів багато, які ні собі, ні людям. Одне кацапське знайоме зробило все, щоб мене не взяли роботу, на якій воно працювало, але не могло її виконувати, і та кантора витрачала гроші і на верстальника, і на додаткового дизайнера (мене), хоча я один міг робити за всіх 3-х. А ухгалтерія це тераріум ще той, колись чай перестали наливати, коли ще ходив з 1с ковирятись, бо їх директор сказав, що знайомтесь це ваш новий колега ;D
Для перегляду потрібно 100 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся


Цитата: VirusW
От тут якраз і не зрозумів.
Ключове слово - знайомі. Якщо йти до знайомих на роботу, то всі ті знання можуть бути і непотрібні, бо шукають не знання, а знайому людину, отже і співбесіда буде суто формальна, якщо взагалі буде, решту по ходу навчать. А те, що у вакансіях пишуть всі слова, які секретарка нагуглила інколи схоже на правду, але це не відміняє того, що по-нормальному мають брати не за знання автора Червоної шапки, а як ти розказував хоча б за 127.0.0.1 ... Хоча хз, собі б теж хотів би людину, яка не лише шарить, а яку знаю чим вона дихає.

Цитата: VirusW
Де саме в тебе такі вимоги?
Це для безпосередньо роботи. Наприклад, потрібно було прогу юзати, типу архікада, в якому отримував ісходнік, конвертував це креслення в 3д модель, яку адекватно розуміє один макс, потім із того макса правильно конвертувати в зрозумілий формат для звичного мені блендера, потім із блендера в ще 2 проміжні програми (хоча можна і в одному блендері розгортати і текстурити, але не дуже зручно) і знову збирати в блендері на фінальний рендер, і в фотошопі  цю пікчу в макет вписував, і віддавав в підготовленому (потрібно ще знати як) для верстальника вигляді. Такий пайплайн. А там, де заборонені віртуалки, там ніяких співбесід, там уже потрібно все необхідне знати, за півгодини не підготуєшся, або шариш, або відмовляєшся. Більше шариш, більше кейсів. Тому мене і дивує відмова (не про пхп) знати те, без чого не можна знайти певний тип багів, мотивуючи це тим, що зараз цього знати конкретно тобі і на конкретній роботі непотрібно.

Цитата: VirusW
Відео норм.
Ні, саме про звук. Відео йде нормально, а от звук заїкається, не вистачає процесора (амд бартон, гіпертрейдінг це у інтел було), бо відяха не вміє апаратно прискорювати відео на тому кодеку, який в хтмл5. Читав зараз, що на лінухі на таких компах теж заїкається, мол вставляйте лінку в смплеер і дивіться через нього.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чисто ФЛУД
« Відповідь #659 : 16 Червня 2018, 14:25 »
Цитувати
Ключове слово - знайомі. Якщо йти до знайомих на роботу, то всі ті знання можуть бути і непотрібні, бо шукають не знання, а знайому людину, отже і співбесіда буде суто формальна,
ну, я розумію, що тобі розповідав, що через знайомого дізнався про вакансію. Але сам знайомий на той момент працював там лише місяць-півтора. Думаєш, мене взяли по блату? Він був лише почтальйоном між нами. Передав інформацію мені, що є вакансія. А потім я як і інші 5-7 чоловік проходили співбесіду. Зовсім не формальну. Моє питання про Червону Шапочку - це натяк на те, що знання можна набути. Частіше проблема в тому, що людина не хоче знати щось нове і працювати взагалі.
Коли я прцював адміном на кріо, щооб у мене було більше часу займатись чимось справді важливим, а не мінати картриджі, нам дали добро взяти третього. Як я вже писав - ми називали їх Звєрьками. І лише один з них був Юрієм Петровичем (правда недовго, бо звільнився за власним). В нього ІТ знання були найгірші. Але було бажання знати більше і працювати. І він заслужив що ми його називали нормально. Він САМ! задав питання про принцип роботи перепусток, чому вони ламаються. І коли дізнався, що там котушка від чіпа просто відривається, висловив бажання спробувати відремонтувати. З чим успішно справився. Перший випадок ремонту перепусток. Деякі громадяни до сих пір думають, що вони "розмагнічуються" :)
Так само і на мене дивились. Вивчити основи мускула чи ще якоїсь чепухи - кіька разів проїхатись в метро (я саме так і вчу все). Питання, чи буде кандидат вчити, чи просто протирати штани.
Цитувати
Це для безпосередньо роботи.
Ну, ти ж не порівнюй питання на співбесіді (для перевірки загальних) і конкретний кейс, який дуже часто ти вже не будеш повторювати, бо це було окреме замовлення. Я не буду розповідати (бо і не вмію), які у мене результати і настільки це було складно. Мені ще раз підняли зп, без мого відома. Думаю, це краще показує ефективність моєї роботи. Тим більше, у ручного як розумієш, дуже часто кейски - примітив (Навіть на співбесіді було питання: чи зможу я 10тис форм реєстрації користувача на сайті перевіряти, чи хватить терпіння).
Цитувати
Ні, саме про звук. Відео йде нормально,
Я мав на увазі все одразу. Нормально все грає.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Доставка товарів в Україну Шопінг Остання відповідь25 Січня 2022, 15:51
від Taurus
xx Компанія Google Інші IT теми Остання відповідь24 Лютого 2024, 18:00
від Taurus
xx Компанія Samsung Інші IT теми Остання відповідь01 Лютого 2021, 21:05
від Taurus
xx Українська Правда Новини України Остання відповідь04 Липня 2021, 12:40
від Taurus
xx Цензура в Інтернеті Internet Остання відповідь15 Січня 2021, 12:09
від Taurus
xx Гурт Metallica Музика Остання відповідь23 Травня 2023, 12:59
від Taurus
xx Компанія Microsoft Інші IT теми Остання відповідь23 Червня 2021, 17:47
від Taurus
xx Google Play Android Остання відповідь04 Вересня 2022, 13:45
від Taurus
xx Укрзалізниця Україна Остання відповідь26 Липня 2023, 11:01
від Taurus
xx Браузер Opera Software Остання відповідь04 Квітня 2024, 12:00
від Taurus