Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Довідка

Визначення знаку зодіаку за датою народження

Тальнівський Інформаційний Портал: Визначення знаку зодіаку

Визначення знаку зодіаку по даті народження
Рік
Місяць
День

Результати
Ваш знак зодіаку
Ваша стихія
Східний календар

Знаки зодіаку — подробиці астрологічного поділу.

А Ви знали, що характер та доля людини залежить від її знаку зодіаку та року народження за східним календарем, в який вона появилась на світ? Дослідженню цього факту з давніх-давен була присвячена наука астрологія. Нею стверджується, що на подальше життя людини та формування її як особистості впливає навіть час народження, тому дізнатись свій знак зодіаку чи стихію знаку зодіаку необхідно всім, незалежно від того вірите Ви в гороскопи чи ні, принаймні, для свого загального розвитку. Навіть, якщо ви вже знаєте свій знак гороскопу, то можна визначити знак зодіаку коханої чи близької людини, щоб перевірити вашу сумісність.

Калькулятор «Знак зодіаку»

Як визначити знак зодіаку за датою народження? Дуже легко! Просто введіть Вашу дату народження та рік в калькулятор «Знак зодіаку», а потім натисніть кнопку «Визначити знак зодіаку». Результат відображається безкоштовно та миттєво на сторінці Тальнівського порталу!

Рік народження за східним календарем

В східному календарі (в межах 12-річного циклу) кожен рік проходить під знаком певної тварини: Пацюка, Бика, Тигра, Зайця, Дракону, Змії, Коня, Кози, Мавпи, Півня, Собаки, Свині. Людина, народжена в певному році східного календаря, набуває ряд властивостей, залежно від яких складається її доля в житті. Східний гороскоп користується великою популярністю в усьому світі. На нашому сайті ви можете дізнатись рік народження за східним календарем завдяки зручному калькулятору визначення знаку зодіаку по даті народження.

Редагував та розмістив – Taurus © talne-info.com | 16.06.2008

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал